NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
De itt meg nagy szerződése van, ragaszkodik hozzá továbbra is.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
két "hír": Schefter szerint Palmer nem megy bele az átstrukturálásba, és érdeklődtünk Tracy Porter iránt.deyell
Bye-bye Palmer (sehol nem fog ennyit kapni). Porter-Jenkins cornerbe?Amadeus91
Amúgy, ha nem akarnak nagy igazolást már sztem beférhetünk a capbe CP mostani dealjével is...kérdés akarunk-e...

Porter meg óccóért gyühetne felőlemRolni
szerinted Palmert mi motiválja, hogy ne menjen bele a szerződés átalakításba?Amadeus91
Biztos nem akar olyat, hogy kevesebb pénzt kapjon idén, aztán meg jövőre ha járna a nagyobb money, akkor meg egyszerűen kivágják. Úgyhogy a pénz motiválja szerintem 😊Bruce
tiszta sor, de ő már senkitől nem fog nagy pénzt kapni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
két "hír": Schefter szerint Palmer nem megy bele az átstrukturálásba, és érdeklődtünk Tracy Porter iránt.deyell
Bye-bye Palmer (sehol nem fog ennyit kapni). Porter-Jenkins cornerbe?Amadeus91
Amúgy, ha nem akarnak nagy igazolást már sztem beférhetünk a capbe CP mostani dealjével is...kérdés akarunk-e...

Porter meg óccóért gyühetne felőlemRolni
szerinted Palmert mi motiválja, hogy ne menjen bele a szerződés átalakításba?Amadeus91
Biztos nem akar olyat, hogy kevesebb pénzt kapjon idén, aztán meg jövőre ha járna a nagyobb money, akkor meg egyszerűen kivágják. Úgyhogy a pénz motiválja szerintem 😊
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
két "hír": Schefter szerint Palmer nem megy bele az átstrukturálásba, és érdeklődtünk Tracy Porter iránt.deyell
Bye-bye Palmer (sehol nem fog ennyit kapni). Porter-Jenkins cornerbe?Amadeus91
Amúgy, ha nem akarnak nagy igazolást már sztem beférhetünk a capbe CP mostani dealjével is...kérdés akarunk-e...

Porter meg óccóért gyühetne felőlemRolni
szerinted Palmert mi motiválja, hogy ne menjen bele a szerződés átalakításba?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
két "hír": Schefter szerint Palmer nem megy bele az átstrukturálásba, és érdeklődtünk Tracy Porter iránt.deyell
Bye-bye Palmer (sehol nem fog ennyit kapni). Porter-Jenkins cornerbe?Amadeus91
Amúgy, ha nem akarnak nagy igazolást már sztem beférhetünk a capbe CP mostani dealjével is...kérdés akarunk-e...

Porter meg óccóért gyühetne felőlem

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
két "hír": Schefter szerint Palmer nem megy bele az átstrukturálásba, és érdeklődtünk Tracy Porter iránt.deyell
Bye-bye Palmer (sehol nem fog ennyit kapni). Porter-Jenkins cornerbe?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
két "hír": Schefter szerint Palmer nem megy bele az átstrukturálásba, és érdeklődtünk Tracy Porter iránt.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Laikus vagyok itt az igazolások terén de Andre Smith? Sokat kérne nagyon?TST
9 millióról álmodozott/év.Amadeus91
forget
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Laikus vagyok itt az igazolások terén de Andre Smith? Sokat kérne nagyon?TST
9 millióról álmodozott/év.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Laikus vagyok itt az igazolások terén de Andre Smith? Sokat kérne nagyon?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Luke Joeckel, OT (6-foot-6 1/4, 307 pounds) - Joeckel - who I have going No. 1 overall to the Kansas City Chiefs in my latest mock draft - stood on his numbers from the NFL Scouting Combine. Tony Sparano, who is now the offensive line coach of the Oakland Raiders, worked out Joeckel, who went through drills for around an hour. - Gil Brandt, NFL.com

Mondjuk másfelől megközelítve meg Veldheer sztem kibaszott jó RT lenne...szóval, ha meg tudjuk tartani, márpedig amíg Joeckel rookie deal-en lenne beleférhetne sztem Jarednek egy top RT, korrekt LT pénz...Rolni
Ezzel persze én is egyet értek.
De ettől függetlenül sajnálnám Veldheer-t és nem lennék teljesen happy!
Hisz Veldheer több éve folyamatosan bizonyítja,hogy jó,sőt!!!!S erre jön egy ígéretes újonc és mi lepasszoljuk neki a posztját (Hype-l nem számolok,mert ha Sparano megnézte és azt mondta ok akkor biztos,hogy tud).
Valamint ha megnéztétek Fisher bemutatkozó videóját ott elmondja,hogy small school playa és minden álma bekerülni a profik közé!!

 www.youtube.com/watch?v=WNTbwrysooU



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Luke Joeckel, OT (6-foot-6 1/4, 307 pounds) - Joeckel - who I have going No. 1 overall to the Kansas City Chiefs in my latest mock draft - stood on his numbers from the NFL Scouting Combine. Tony Sparano, who is now the offensive line coach of the Oakland Raiders, worked out Joeckel, who went through drills for around an hour. - Gil Brandt, NFL.com

Mondjuk másfelől megközelítve meg Veldheer sztem kibaszott jó RT lenne...szóval, ha meg tudjuk tartani, márpedig amíg Joeckel rookie deal-en lenne beleférhetne sztem Jarednek egy top RT, korrekt LT pénz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
"A collection of Chiefs officials, including GM John Dorsey, are on Florida campus today, privately working out Florida DT Shariff Floyd."

Joeckel babyAmadeus91
Méghozzá azért nem, mert sztem Veldheer nagyon jó LT és RT kéne inkább...
Ha Joeckel lenne a pick nem tudom, h Jared megtartható-e RTnek...őt sajnálnám nagyon!Rolni
J Veldheert én is nagyon sajnálnám, szerintem nagyon rendben van és évről évre komolyan dolgozik és mutat fejlődést is.
Joeckelt viszont biztos nem tennék RT-nek. Szóval lehet,hogy ő lesz az épp elérhető BPA playa de Fischer-l sokkal jobban járunk. Ő tudd LT-t és RT-t is játszani, ráadásul kevesebb felhajtás, hype van körülötte ami ugyan csak nálam de tényező 😊



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Sokat droppol, nagy elkapásokat nem nagyon lehet várni tőle...Nem egy konzisztens játékos. Egyik playben bemutat egy szép elkapást, aztán jön egy sokkal könnyebb elkapás, meg a drop. Inkább possession WRként lehet szerintem megfelelően használni.Rolni
Ez nekem ellentmondásos, én teljesen másként látom. A Possession WR lényege pont az, hogy elkapja a labdákat megbízhatóan tömegben is, szoros emberfogásban, megbízható, sok yardot hoz, képes attraktív elkapásokra bármikor, amolyan igaz lánchúzó, Go to Guy. DHB ebből egyiket sem tudja. A YAC előnyös, de nem igazabb a possessionre mint egy slotra vagy speedy szélső WR-re, sőt inkább fordítva igaz.

Ellenben mélységi célpontként a sebessége elit. Nem akkora gond ha dropol kicsit többet. Illetve nem gond, hogy nem tud normálisan végigfutni egy passzfát, csak leginkább az egyenes (sebességre épülő) utak mennek jól. Mélységi célpontként ha megnézzük még Wallace sem tud sokkal több utat futni. Illetve ő sem jó tömegben, vagy oldalvonalon egyensúlyozva. Bár egy szoros emberezést ő meg tud verni rendszeresen. El tudja kapni jobb arányban mint DHB, de nagyon mást nem tud többet Darriushoz képest. És mégis ő elit, giga pénzt kapott. Nem kell ide olyan sok képesség. (Más kérdés, az én személyes véleményem szerint Wallace az egyik leginkább túlértékelt játékos az egész ligában épp ezért.) De látható, hogy DHB vagy mélységi célpont lesz, vagy semmi nem lesz WRként. Sztem kiváló WR2 lehetne megfelelő rendszerben. Én mindig ezt mondtam róla, és most is ezt mondom. slothoz van sebessége, de oda megint kellene technika, és keménység is.

Darriusnál a gond az volt, hogy mindenáron possession játékot is vártak tőle. Igazi elsőszámú elkapót akartak faragni a srácból, amit nem tudott teljesíteni. Pedig keményen edzett. Leigazoltak egy harmadik körbe várt prospectet Top 10ben, hogy hátha ettől nem csak gyors lesz, hanem megtanul elkapni és rendes utakat futni. Mert akkor királyság. De nem tanult. Viszont keresett Top10es pénzt, hátrébb sem lehetett tolni a sorban, hiába a mostani vezetés tudta, hogy mire használható, nem éri meg. Elcserélni sem lehet ekkora lóvéval.

Ahol sok a trükkös játék (WR screen, end around, reverse) ott külön erre is kiváló. Alulértékelt játékos, aki nagyon igényelne egy jó QBt és jó edzőt, stabil offense elképzelést, neki szánt szerepet. Extraként pár instant TD lenne a védjegye.ulpianus
Jó amit írsz, de DHB nem deep threat. Nem képes elszakadni senkitől és üresben se nagyon tudja elkapni sprint közben a labdát, nemhogy védővel együtt.
A sebssége miatt sokszor elég szép helyet hagynak a védők neki, ezért lehet ezekkel a rövidebb lasztikkal megtalálni pl a curl után, aztán onnan tud sebességből, izomból dolgozni. Emiatt írtam, h possession, persze abban igazad van, h a sok dropp ott se fasza 😊
Azért azzal vitáznék, h írod a possession WR a go-to-guy, lánchúzó...egy #1 possession WR igen. Sztem DHB leginkább csere possession WRként használható...nem #1WR go to guy, nem igazi deep threat, ahogy írod slotba kevés a technikája megintcsak...trükkös playekben jó lehet nagyon sebesség miatt.Rolni
Rolni
Szerintem itt Ulpi azt akarta mondani,hogy DHB nem possession,mert a possession WR az aki ugyan nem rendelkezik világ verő sebességgel,valamint lehet gyenge YAC-ben is viszont szinte majd minden felé menő lasztit elkap!
Viszont az is tény amit Te írsz, miszerint hiába a világ klasszis sebesség nem deep threat WR. Ahogy írtad is nagyon sokszor testtel kap el és ez a berögződése sajnos a legnagyobb hibája.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
"A collection of Chiefs officials, including GM John Dorsey, are on Florida campus today, privately working out Florida DT Shariff Floyd."

Joeckel babyAmadeus91
Méghozzá azért nem, mert sztem Veldheer nagyon jó LT és RT kéne inkább...
Ha Joeckel lenne a pick nem tudom, h Jared megtartható-e RTnek...őt sajnálnám nagyon!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sokat droppol, nagy elkapásokat nem nagyon lehet várni tőle...Nem egy konzisztens játékos. Egyik playben bemutat egy szép elkapást, aztán jön egy sokkal könnyebb elkapás, meg a drop. Inkább possession WRként lehet szerintem megfelelően használni.Rolni
Ez nekem ellentmondásos, én teljesen másként látom. A Possession WR lényege pont az, hogy elkapja a labdákat megbízhatóan tömegben is, szoros emberfogásban, megbízható, sok yardot hoz, képes attraktív elkapásokra bármikor, amolyan igaz lánchúzó, Go to Guy. DHB ebből egyiket sem tudja. A YAC előnyös, de nem igazabb a possessionre mint egy slotra vagy speedy szélső WR-re, sőt inkább fordítva igaz.

Ellenben mélységi célpontként a sebessége elit. Nem akkora gond ha dropol kicsit többet. Illetve nem gond, hogy nem tud normálisan végigfutni egy passzfát, csak leginkább az egyenes (sebességre épülő) utak mennek jól. Mélységi célpontként ha megnézzük még Wallace sem tud sokkal több utat futni. Illetve ő sem jó tömegben, vagy oldalvonalon egyensúlyozva. Bár egy szoros emberezést ő meg tud verni rendszeresen. El tudja kapni jobb arányban mint DHB, de nagyon mást nem tud többet Darriushoz képest. És mégis ő elit, giga pénzt kapott. Nem kell ide olyan sok képesség. (Más kérdés, az én személyes véleményem szerint Wallace az egyik leginkább túlértékelt játékos az egész ligában épp ezért.) De látható, hogy DHB vagy mélységi célpont lesz, vagy semmi nem lesz WRként. Sztem kiváló WR2 lehetne megfelelő rendszerben. Én mindig ezt mondtam róla, és most is ezt mondom. slothoz van sebessége, de oda megint kellene technika, és keménység is.

Darriusnál a gond az volt, hogy mindenáron possession játékot is vártak tőle. Igazi elsőszámú elkapót akartak faragni a srácból, amit nem tudott teljesíteni. Pedig keményen edzett. Leigazoltak egy harmadik körbe várt prospectet Top 10ben, hogy hátha ettől nem csak gyors lesz, hanem megtanul elkapni és rendes utakat futni. Mert akkor királyság. De nem tanult. Viszont keresett Top10es pénzt, hátrébb sem lehetett tolni a sorban, hiába a mostani vezetés tudta, hogy mire használható, nem éri meg. Elcserélni sem lehet ekkora lóvéval.

Ahol sok a trükkös játék (WR screen, end around, reverse) ott külön erre is kiváló. Alulértékelt játékos, aki nagyon igényelne egy jó QBt és jó edzőt, stabil offense elképzelést, neki szánt szerepet. Extraként pár instant TD lenne a védjegye.ulpianus
Jó amit írsz, de DHB nem deep threat. Nem képes elszakadni senkitől és üresben se nagyon tudja elkapni sprint közben a labdát, nemhogy védővel együtt.
A sebssége miatt sokszor elég szép helyet hagynak a védők neki, ezért lehet ezekkel a rövidebb lasztikkal megtalálni pl a curl után, aztán onnan tud sebességből, izomból dolgozni. Emiatt írtam, h possession, persze abban igazad van, h a sok dropp ott se fasza 😊
Azért azzal vitáznék, h írod a possession WR a go-to-guy, lánchúzó...egy #1 possession WR igen. Sztem DHB leginkább csere possession WRként használható...nem #1WR go to guy, nem igazi deep threat, ahogy írod slotba kevés a technikája megintcsak...trükkös playekben jó lehet nagyon sebesség miatt.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
KC elleni második meccsen speciel épp beteg volt Palmer, ezért futottunk egyfeszt.deyell
Ellenben mindenki láthatta, hogy tudunk futni 😀. Arra hoztam példának, hogy van futójáték.toxique
konkrétan a liga legszarabb formában lévő csapata ellen ment a futás és 1 play erejéig a Vasas ellen. (Y) rohadtul megmutattuk.Amadeus91
...ezért tettem smile-t 😀

Azt ellenben kötve hiszem, hogy a KC védői engedték volna a futást csak úgy, brahiból. A mieink se engedték el a meccset a Falcons ellen, pedig a végén nagyon tele lehetett a tökük a passzmájszterünkkel :-P . A KC ellen inkább futni kellett és előhúztak normális playeket futásra - kivételesen. A KC védelme összességében a 20., passz ellen a 12. és futás ellen a 27. volt a 2012-es alapszakaszban. Talán ezért erőltettük a futást...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
"A collection of Chiefs officials, including GM John Dorsey, are on Florida campus today, privately working out Florida DT Shariff Floyd."

Joeckel baby

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
KC elleni második meccsen speciel épp beteg volt Palmer, ezért futottunk egyfeszt.deyell
Ellenben mindenki láthatta, hogy tudunk futni 😀. Arra hoztam példának, hogy van futójáték.toxique
konkrétan a liga legszarabb formában lévő csapata ellen ment a futás és 1 play erejéig a Vasas ellen. (Y) rohadtul megmutattuk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
DHB az egyik legveszélyesebb elkapó a ligában, ha nála van a labda. csak eljuttatni elég nehéz hozzá. 😊

nem deep threat, a mély passzt nem nagyon tudja leszedni, hiába van meg hozzá a sebessége. általában rövid route-okon használtuk, abból tudott néha sok yardot szerezni, ha otthagyta a védőt. kezei nagyon inkonzisztensek, ahogy Romanowski mondta róla "DHB still can't catch the broad side of a barn."

2. számú WR-ként nem lenne rossz, a Coltsban mondjuk Wayne mögé. + ott van még Hilton is, jó WR corp lenne

choose life
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Sokat droppol, nagy elkapásokat nem nagyon lehet várni tőle...Nem egy konzisztens játékos. Egyik playben bemutat egy szép elkapást, aztán jön egy sokkal könnyebb elkapás, meg a drop. Inkább possession WRként lehet szerintem megfelelően használni.Rolni
Ez nekem ellentmondásos, én teljesen másként látom. A Possession WR lényege pont az, hogy elkapja a labdákat megbízhatóan tömegben is, szoros emberfogásban, megbízható, sok yardot hoz, képes attraktív elkapásokra bármikor, amolyan igaz lánchúzó, Go to Guy. DHB ebből egyiket sem tudja. A YAC előnyös, de nem igazabb a possessionre mint egy slotra vagy speedy szélső WR-re, sőt inkább fordítva igaz.

Ellenben mélységi célpontként a sebessége elit. Nem akkora gond ha dropol kicsit többet. Illetve nem gond, hogy nem tud normálisan végigfutni egy passzfát, csak leginkább az egyenes (sebességre épülő) utak mennek jól. Mélységi célpontként ha megnézzük még Wallace sem tud sokkal több utat futni. Illetve ő sem jó tömegben, vagy oldalvonalon egyensúlyozva. Bár egy szoros emberezést ő meg tud verni rendszeresen. El tudja kapni jobb arányban mint DHB, de nagyon mást nem tud többet Darriushoz képest. És mégis ő elit, giga pénzt kapott. Nem kell ide olyan sok képesség. (Más kérdés, az én személyes véleményem szerint Wallace az egyik leginkább túlértékelt játékos az egész ligában épp ezért.) De látható, hogy DHB vagy mélységi célpont lesz, vagy semmi nem lesz WRként. Sztem kiváló WR2 lehetne megfelelő rendszerben. Én mindig ezt mondtam róla, és most is ezt mondom. slothoz van sebessége, de oda megint kellene technika, és keménység is.

Darriusnál a gond az volt, hogy mindenáron possession játékot is vártak tőle. Igazi elsőszámú elkapót akartak faragni a srácból, amit nem tudott teljesíteni. Pedig keményen edzett. Leigazoltak egy harmadik körbe várt prospectet Top 10ben, hogy hátha ettől nem csak gyors lesz, hanem megtanul elkapni és rendes utakat futni. Mert akkor királyság. De nem tanult. Viszont keresett Top10es pénzt, hátrébb sem lehetett tolni a sorban, hiába a mostani vezetés tudta, hogy mire használható, nem éri meg. Elcserélni sem lehet ekkora lóvéval.

Ahol sok a trükkös játék (WR screen, end around, reverse) ott külön erre is kiváló. Alulértékelt játékos, aki nagyon igényelne egy jó QBt és jó edzőt, stabil offense elképzelést, neki szánt szerepet. Extraként pár instant TD lenne a védjegye.ulpianus
Kiváncsi vagyok máshol mire viszi mert logikusak a gondolataid. Annyit csak abszolut nem kötekedésnek, hogy nagyon sok helyen írták Ravenshez 1.kör végére amikor kijött, bár lehet volt ahol 3.ba várták. Ettől még reach volt ez tény


több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Sokat droppol, nagy elkapásokat nem nagyon lehet várni tőle...Nem egy konzisztens játékos. Egyik playben bemutat egy szép elkapást, aztán jön egy sokkal könnyebb elkapás, meg a drop. Inkább possession WRként lehet szerintem megfelelően használni.Rolni
Ez nekem ellentmondásos, én teljesen másként látom. A Possession WR lényege pont az, hogy elkapja a labdákat megbízhatóan tömegben is, szoros emberfogásban, megbízható, sok yardot hoz, képes attraktív elkapásokra bármikor, amolyan igaz lánchúzó, Go to Guy. DHB ebből egyiket sem tudja. A YAC előnyös, de nem igazabb a possessionre mint egy slotra vagy speedy szélső WR-re, sőt inkább fordítva igaz.

Ellenben mélységi célpontként a sebessége elit. Nem akkora gond ha dropol kicsit többet. Illetve nem gond, hogy nem tud normálisan végigfutni egy passzfát, csak leginkább az egyenes (sebességre épülő) utak mennek jól. Mélységi célpontként ha megnézzük még Wallace sem tud sokkal több utat futni. Illetve ő sem jó tömegben, vagy oldalvonalon egyensúlyozva. Bár egy szoros emberezést ő meg tud verni rendszeresen. El tudja kapni jobb arányban mint DHB, de nagyon mást nem tud többet Darriushoz képest. És mégis ő elit, giga pénzt kapott. Nem kell ide olyan sok képesség. (Más kérdés, az én személyes véleményem szerint Wallace az egyik leginkább túlértékelt játékos az egész ligában épp ezért.) De látható, hogy DHB vagy mélységi célpont lesz, vagy semmi nem lesz WRként. Sztem kiváló WR2 lehetne megfelelő rendszerben. Én mindig ezt mondtam róla, és most is ezt mondom. slothoz van sebessége, de oda megint kellene technika, és keménység is.

Darriusnál a gond az volt, hogy mindenáron possession játékot is vártak tőle. Igazi elsőszámú elkapót akartak faragni a srácból, amit nem tudott teljesíteni. Pedig keményen edzett. Leigazoltak egy harmadik körbe várt prospectet Top 10ben, hogy hátha ettől nem csak gyors lesz, hanem megtanul elkapni és rendes utakat futni. Mert akkor királyság. De nem tanult. Viszont keresett Top10es pénzt, hátrébb sem lehetett tolni a sorban, hiába a mostani vezetés tudta, hogy mire használható, nem éri meg. Elcserélni sem lehet ekkora lóvéval.

Ahol sok a trükkös játék (WR screen, end around, reverse) ott külön erre is kiváló. Alulértékelt játékos, aki nagyon igényelne egy jó QBt és jó edzőt, stabil offense elképzelést, neki szánt szerepet. Extraként pár instant TD lenne a védjegye.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
KC elleni második meccsen speciel épp beteg volt Palmer, ezért futottunk egyfeszt.deyell
Ellenben mindenki láthatta, hogy tudunk futni 😀. Arra hoztam példának, hogy van futójáték.toxique
a tavalyi szezonban úgy általában véve nem tudtunk. azon a meccsen speciel igen, de ott a Chiefs védői beleszartak az egészbe Quinn töketlenkedései láttán, nem nagyon erőltették meg magukat, hogy megállítsák a futást. egyetlen dolog, ami tetszett a tavalyi futójátékunkból az DMC homerunja a Steelers ellen

choose life
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
KC elleni második meccsen speciel épp beteg volt Palmer, ezért futottunk egyfeszt.deyell
Ellenben mindenki láthatta, hogy tudunk futni 😀. Arra hoztam példának, hogy van futójáték.