Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Van sajat Hulk-unk 😊

 www.silverandblackpride.com/2013/3/25/4147880/oakland-raiders-jared-veldheer-is-yoked-power-blocking-schemeRolni
Azt hiszem ezek után a CP aktában csak nekünk van opciós jogunk.
Báháháháháhááá!!! Meghalok ettől az embertől! Kolosszális kolosszus!TST
felszedett pár kiló izmot, az biztos, régebben még így nézett ki:

deyell
Igen néztem én is. Nehezebb nem sokkal lett, de a testzsír aránya valahol a minimális határérték alatt lehet. 😊TST
Hát szépen erősödik 😊
Draft körül és első évében 312 körül mozgott...most pedig 325nél jár és ez tiszta izomban még több mint a 13 font, mert valóban más lehet a testzsír százaléka is 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Van sajat Hulk-unk 😊

 www.silverandblackpride.com/2013/3/25/4147880/oakland-raiders-jared-veldheer-is-yoked-power-blocking-schemeRolni
Azt hiszem ezek után a CP aktában csak nekünk van opciós jogunk.
Báháháháháhááá!!! Meghalok ettől az embertől! Kolosszális kolosszus!TST
felszedett pár kiló izmot, az biztos, régebben még így nézett ki:

deyell
Igen néztem én is. Nehezebb nem sokkal lett, de a testzsír aránya valahol a minimális határérték alatt lehet. 😊
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Van sajat Hulk-unk 😊

 www.silverandblackpride.com/2013/3/25/4147880/oakland-raiders-jared-veldheer-is-yoked-power-blocking-schemeRolni
Azt hiszem ezek után a CP aktában csak nekünk van opciós jogunk.
Báháháháháhááá!!! Meghalok ettől az embertől! Kolosszális kolosszus!TST
felszedett pár kiló izmot, az biztos, régebben még így nézett ki:


choose life
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Van sajat Hulk-unk 😊

 www.silverandblackpride.com/2013/3/25/4147880/oakland-raiders-jared-veldheer-is-yoked-power-blocking-schemeRolni
Azt hiszem ezek után a CP aktában csak nekünk van opciós jogunk.
Báháháháháhááá!!! Meghalok ettől az embertől! Kolosszális kolosszus!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
leigazoltuk Alex Barront (OT). 2005-ös első körös választott, de 2010-ben játszott utoljára az NFL-ben, aztán térdproblémák miatt IR-re került 2011-ben. 203 centi magas, mint Veldheer.

remélem garantált pénzt nem adtunk neki.deyell
leigazoltuk Alex Barront (OT). 2005-ös első körös választott, de 2010-ben játszott utoljára az NFL-ben, aztán térdproblémák miatt IR-re került 2011-ben. 203 centi magas, mint Veldheer.

remélem garantált pénzt nem adtunk neki.deyell
Szinte biztosan garantált nélküli vet minimumról van szó. Küzdhet a rosterre kerülésért majd late round vagy UDFA esetleg további FA arccal, ha egészsége kitart.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
leigazoltuk Alex Barront (OT). 2005-ös első körös választott, de 2010-ben játszott utoljára az NFL-ben, aztán térdproblémák miatt IR-re került 2011-ben. 203 centi magas, mint Veldheer.

remélem garantált pénzt nem adtunk neki.

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
A másik részét továbbra is csak viccként tudom kezelni, miszerint CP egy paycut után padozna TP mögött...CP jelenleg sokkal jobb irányító még mint TP.Rolni
Úgy gondolom, hogy Tony-ék ezt majd eldöntik (bár egy 4-12-őt kinézek TP-ből is, ami azt jelentené, hogy egy CP ktg töredékéből elérnénk ugyanaz az eredmény). Csak arra akarok rámutatni, hogy ha valakire rá akarom építeni a csapatom, azt nem akarom a víz alá nyomni.toxique
CP-re senki nem akar itt csapatot építeni. Attól még például idénre ő adná a legjobb esélyt nyerni.
Ami vagy jó vagy nem 😊
Jó, mert vszeg mindenki megtarthatja az állását, nem mert távolabb kerülünk mondjuk a köv fr. QBtól vagy impact védőtől a drafton...
Amúgy ok, h Tony az ass.HC, de azért Olsen az OC, így neki sztem nagyobb szava van az O építésében. Tony főleg a falat hivatott rendbe tenni és motivál meg gondolom futásokhoz szakért...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A másik részét továbbra is csak viccként tudom kezelni, miszerint CP egy paycut után padozna TP mögött...CP jelenleg sokkal jobb irányító még mint TP.Rolni
Úgy gondolom, hogy Tony-ék ezt majd eldöntik (bár egy 4-12-őt kinézek TP-ből is, ami azt jelentené, hogy egy CP ktg töredékéből elérnénk ugyanaz az eredmény). Csak arra akarok rámutatni, hogy ha valakire rá akarom építeni a csapatom, azt nem akarom a víz alá nyomni.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sok minden lehetne, de itt Carson Palmerről beszélünk, aki azért jött a Raidersbe mert, hogy is mondjam, nem volt kompromisszumképes a Bengalsban. Ő ilyen keményfejű.ulpianus
Igen csak ez mar igy igen szarul fest...egymas utan ket csapatbol lepne ki...
Mondjuk vszeg leszarja ki mit gondol...Rolni
Úgy tesztek, mintha csak Palmeren múlna.
Gondolom, csak nekem logikus az, hogy ha szükség van a játékára és meg vannak elégedve vele, akkor szóba nem jönne a cut. Plusz; ha tényleg felajánlották volna neki a dead money mentő paycut helyett a restruktúrálást, akkor nem fogadná azt el? Ugyan már... sztem arra megy ki a vita, hogy Reggie nem akar benyelni több dm-et, és ha Palmer belemegy a paycut-ba, akkor lepadozhatja ezt az alapszakaszt (mint smith a 49ers-ben). Azt gondolom, hogy Reggie van annyira elszánt, hogy itt csak CP veszíthet + ha nem is TP kapja, de valszeg elveszik tőle a csapatát.
"Raiders general manager Reggie McKenzie has said that backup quarterback Terrelle Pryor will get a chance to compete for the starting position. Pryor earlier this month told the NBC Sports Network that he will be "more than ready" to vie for the job." toxique
Azzal a részével egyetértek, h RM nem átalakítást ajánlott CPnek (elkerülendő a köv évek terhelését), hanem sima paycut-ot.

A másik részét továbbra is csak viccként tudom kezelni, miszerint CP egy paycut után padozna TP mögött...CP jelenleg sokkal jobb irányító még mint TP.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
nem csak Veldheer néz ki állat módon, hanem King is, punter létére olyan felépítésű, mint egy safety + 4,6x alatt futotta a 40 yardot, így fake punt szituációknál is lehet majd használni

choose life
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Van sajat Hulk-unk 😊

 www.silverandblackpride.com/2013/3/25/4147880/oakland-raiders-jared-veldheer-is-yoked-power-blocking-schemeRolni
O.M.G. 😊
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Sok minden lehetne, de itt Carson Palmerről beszélünk, aki azért jött a Raidersbe mert, hogy is mondjam, nem volt kompromisszumképes a Bengalsban. Ő ilyen keményfejű.ulpianus
Igen csak ez mar igy igen szarul fest...egymas utan ket csapatbol lepne ki...
Mondjuk vszeg leszarja ki mit gondol...Rolni
Úgy tesztek, mintha csak Palmeren múlna.
Gondolom, csak nekem logikus az, hogy ha szükség van a játékára és meg vannak elégedve vele, akkor szóba nem jönne a cut. Plusz; ha tényleg felajánlották volna neki a dead money mentő paycut helyett a restruktúrálást, akkor nem fogadná azt el? Ugyan már... sztem arra megy ki a vita, hogy Reggie nem akar benyelni több dm-et, és ha Palmer belemegy a paycut-ba, akkor lepadozhatja ezt az alapszakaszt (mint smith a 49ers-ben). Azt gondolom, hogy Reggie van annyira elszánt, hogy itt csak CP veszíthet + ha nem is TP kapja, de valszeg elveszik tőle a csapatát.
"Raiders general manager Reggie McKenzie has said that backup quarterback Terrelle Pryor will get a chance to compete for the starting position. Pryor earlier this month told the NBC Sports Network that he will be "more than ready" to vie for the job."
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Friss interjú riport WalterFootball-ról

Tyler Bray, QB, Tennessee (COM)
Michael Brooks, DL, East Carolina (PRI)
Sharrif Floyd, DL, Florida (PRO)
Luke Joeckel, OL, Texas A&M (PRI)
Travis Kelce, TE, Cincinnati (COM)
Damontre Moore, DL, Texas A&M (PRI)
Latavius Murray, RB, Central Florida (INT)
Eric Rogers, WR, Cal Lutheran (PRO)
Geno Smith, QB, West Virginia (COM)
Bjoern Werner, DE, Florida State (COM)



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Van sajat Hulk-unk 😊

 www.silverandblackpride.com/2013/3/25/4147880/oakland-raiders-jared-veldheer-is-yoked-power-blocking-schemeRolni
Komolyan nézz ki! 😊
Szolid sarok kő,örülök,hogy a mi playánk!



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Van sajat Hulk-unk 😊

 www.silverandblackpride.com/2013/3/25/4147880/oakland-raiders-jared-veldheer-is-yoked-power-blocking-scheme

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sok minden lehetne, de itt Carson Palmerről beszélünk, aki azért jött a Raidersbe mert, hogy is mondjam, nem volt kompromisszumképes a Bengalsban. Ő ilyen keményfejű.ulpianus
Igen csak ez mar igy igen szarul fest...egymas utan ket csapatbol lepne ki...
Mondjuk vszeg leszarja ki mit gondol...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Sok minden lehetne, de itt Carson Palmerről beszélünk, aki azért jött a Raidersbe mert, hogy is mondjam, nem volt kompromisszumképes a Bengalsban. Ő ilyen keményfejű.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Én ha idén kapnék 13 millió forintot de jövőre kivághatnának, akkor is inkább azt választanám, ahelyett hogy idén mondjuk kapjak 7 millát és mondjuk jövőre is 7-et. Mert ha jövőre kivágnak akkor csak 7-et kaptam meg. Ha meg idén kibasznak, akkor majd egy másik csapatnál elhelyezkedek, úgy hogy aláírási bónuszként kapok egy jó 10-12 millát, aztán már mindjárt jól is jártam. 😉Bruce
de őszintén, kitől fog ő 13 millát kapni? kitől fog 7-8t?/1 yr? Testvérek közt is egy 33 éves pocket qb-ról beszélünk, komolyabb PO rutin nélkül. Rebuilder gárda nem fogja elvinni ennyiért ennyi idősen, SB esélyes csapat pedig jobb QB-t is meg tud szerezni. Örülnék, ha maradna, mert ebben a keretben egy biztos pont azért, meg egy vagyon volt amúgy is, de azért helyén kéne tudnia kezelni a dolgokat. Ha nem megy bele, akkor cut és mehet bohóckodni fele ennyiért Arizonába, ahol nem lesz még ilyen fal sem előtte. Ha már pénz, ezt ő mondta, a 2010-s év után (4-12, utolsó év Cincyben): "I have $80 million in the bank," Palmer reportedly said; "I don't have to play football for money. I'll play it for the love of the game, but that would have to be elsewhere."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na várjunk nekem nem tiszta hogy mi az a paycut és miben különbözik az átstrukturálástól?Bruce
Atstrukturalasnal idei cap tetelt kiszedunk es tovabbgorgetjuk, de a szerzodes total osszegehez nem nyulunk.
Altalaban a fizetes egy jelentos reszet kiveszik es az adott illetve a meg hatralevo evekre signing bonus formajaban "szetkenik".

Paycut eseten egyszeruen levesznek a fizetesebol azert, h rosteren maradhasson. Ez a ritkabb.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Na várjunk nekem nem tiszta hogy mi az a paycut és miben különbözik az átstrukturálástól?Bruce
pongyolán fogalmazva, a paycut = fizetéscsökkentés, míg az átstrukturálásnál a cap hitet átmozgatjuk a szerződés későbbi éveire, de nem feltétlenül csökken a fizetése. Palmer úgy tűnik, egyikbe sem akar belemenni

choose life
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Na várjunk nekem nem tiszta hogy mi az a paycut és miben különbözik az átstrukturálástól?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én ha idén kapnék 13 millió forintot de jövőre kivághatnának, akkor is inkább azt választanám, ahelyett hogy idén mondjuk kapjak 7 millát és mondjuk jövőre is 7-et. Mert ha jövőre kivágnak akkor csak 7-et kaptam meg. Ha meg idén kibasznak, akkor majd egy másik csapatnál elhelyezkedek, úgy hogy aláírási bónuszként kapok egy jó 10-12 millát, aztán már mindjárt jól is jártam. 😉
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Szerintem RM nem atalakitani akarja a szerzodeset, hanem siman paycut-ot akar raeroltetni. Atalakitas megnehezitene a kov offseasont...
Paycut meg gondolom derogal CPnek es ugy erzi, lehet nem veletlenul (ugynoke gondolom kap nemi infot, megkeresest), h mashol is megkapna ugyanezt csak melle esetleg biztosabb 2014,2015-os eveket...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
De itt meg nagy szerződése van, ragaszkodik hozzá továbbra is.Bruce
Viszont ha egy kicsit is belegondolna akkor bele menne az át strukturálásba. Ugyan is okés,hogy idén kapna 13M viszont jövőre nincs garantált tétele. Szóval ha egy kicsit is használná az eszét akkor azt mondaná,hogy oks most elválom 7-8M viszont az átstrukturálás végett jövőre is lenne fix tétele.
Szóval szerint itt lehet valami más indíttatás is a háttérben amit csak ő,meg az ügynöke tudhat!



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
De itt meg nagy szerződése van, ragaszkodik hozzá továbbra is.Bruce
ha így folytatja már nem sokáig.

criminal lawyer or criminal lawyer?