Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én azért még idén nem adnám el Run DMC-t, bár most még kapnánk ellenértéket, de elég alacsonyat a tavalyi produkciója láttán. Szóval ez elég nehéz kérdés.
Ha egy közepes második kört kapnánk érte, akkor azt mondom hogy menjen, bár őt is nagyon kedvelem és sajnálnám nagyon.
De ha teljes újjáépítés van, akkor logikus, hogy minden oda nem illő elemet eltávolítanak.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/mcalbqhap86bbgcssadv
Carson Palmer, Darren McFadden holding back Oakland Raiders
Adam Schein says the Oakland Raiders' rebuilding efforts are doomed -- unless they jettison the dead weight of one-time stars Carson Palmer and Darren McFadden.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Egy kis összefoglalás RM munkásságáról
 bleacherreport.com/articles/1585199-raiders-reggie-mckenzie-doing-a-great-job-amid-mounting-criticism



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
En is a falak mellett vok, csak annyit mondtam, h megertenem a Genyo picket is...

Amugy TP "csak" 6'4...Rolni
6'6-ra emlékeztem, megnéztem most és tényleg csak 6'4. (ideális)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
En is a falak mellett vok, csak annyit mondtam, h megertenem a Genyo picket is...

Amugy TP "csak" 6'4...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Geno Smith nem scrambler QB. Ő zseben belül mobilis, tud futni ha kell, de nem a játékának a része mint TP vagy CN, RG3 esetében.Amadeus91
Ez igy van. Emellett ertelmes es roppant szorgalmas. Eros larja van es minden NFL dobas megy neki. Eleg pontos is es a labmunkaja allitolag sokat javult mar a szezon vege ota is. Kerdes sztem az lesz, h mennyire tudja majd olvasni a Dket...Rolni
megnéztem a ProDayét, nekem 1 nagy gondom van vele; kicsi. Sokkal kisebb mint ami a mérete papíron (6'2). TP 6'6-tal azért komolyabb. Bruceszal értek egyet, jöjjön OL/DL spieler, QB-k jönnek ki minden évben, ha TP sucks lenne, akkor jövőre ugyanitt leszünk top5ben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
De én még akkor is azon az elven vagyok, hogy inkább most a falat építsük fel, ha van rá lehetőségünk, aztán ha az jól működik, akkor a következő évben hozzunk egy QB-t, meg egy WR-t a második körben és hajrá. De idén még inkább rakjuk le az alapokat a jó offenshez.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Geno Smith nem scrambler QB. Ő zseben belül mobilis, tud futni ha kell, de nem a játékának a része mint TP vagy CN, RG3 esetében.Amadeus91
Ez igy van. Emellett ertelmes es roppant szorgalmas. Eros larja van es minden NFL dobas megy neki. Eleg pontos is es a labmunkaja allitolag sokat javult mar a szezon vege ota is. Kerdes sztem az lesz, h mennyire tudja majd olvasni a Dket...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Geno Smith nem scrambler QB. Ő zseben belül mobilis, tud futni ha kell, de nem a játékának a része mint TP vagy CN, RG3 esetében.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Én úgye nagy kedvelője vagyok a mobilis QB-knak, de folyamatosan villog nálam egy nagy büdös piros tiltó tábla ha G Smith nevét hallom. Valahogy azt érzem,hogy kicsit túlon túl fel van magasztalva a srác csak azért,mert az idei draft calssban van. Kb szerintem tavaly még csak szó sem esett volna róla és 4 körnél előbb nem taksálták volna!Cubehead
Ezt gondolom én is.

Az átalakítások miatti differencia elég komoly lesz ahhoz, hogy bármi lehet 2013/2014-ben. Talán túlzottan optimista vagyok, de idén bízom egy egál - vagy inkább egy pozitív - mérlegben. Ellenben - akár ellenes vagyok akár nem - Palmer erőteljesen dolgozik azon, hogy egy esetleges egyezség esetén a szurkolók dobják ki Oakland-ből (post-ok alapján).
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Tovabbra is azt mondom, h siman meg tudnam erteni, el tudnam fogadni a G.Smith picket.
Nem annak orulnek leginkabb, de ha nem nyugozi le oket egyik D playa elegge es Veldheer visszahozatalaban eleg biztosak akkor iden lehetunk legbiztosabban a legjobb QB elereshez megfelelo poszton. Kerdes az, h a kov drafton elhozhato QBkhoz kepest mennyire kedvelik Genyot...Rolni
Hát nem is tudom.
Én úgye nagy kedvelője vagyok a mobilis QB-knak, de folyamatosan villog nálam egy nagy büdös piros tiltó tábla ha G Smith nevét hallom. Valahogy azt érzem,hogy kicsit túlon túl fel van magasztalva a srác csak azért,mert az idei draft calssban van. Kb szerintem tavaly még csak szó sem esett volna róla és 4 körnél előbb nem taksálták volna!
Ha már ennyire nem bízunk szegény TPben akinél szerintem senki nem akar jobban, akkor már inkább húzzuk be EJ Manuelt. Mind fizikálisan,mind attitűd,mind "szerintem" mutatott játék kép alapján nagyobb potenciállal rendelkező játékos. Ráadásül Geno-val ellentétben Pro style offensből jönne.

Ami VY-t illeti olyan szempontból preferálom,hogy mobilis ő is és van tapasztalata NFL szinten. Szóval egy azon play book-t tudná játszani mind két/három QB.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Tovabbra is azt mondom, h siman meg tudnam erteni, el tudnam fogadni a G.Smith picket.
Nem annak orulnek leginkabb, de ha nem nyugozi le oket egyik D playa elegge es Veldheer visszahozatalaban eleg biztosak akkor iden lehetunk legbiztosabban a legjobb QB elereshez megfelelo poszton. Kerdes az, h a kov drafton elhozhato QBkhoz kepest mennyire kedvelik Genyot...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
According to Yahoo's Mike Silver, there is "much organizational skepticism" about Raiders third-year QB Terrelle Pryor.
Pryor is big and athletic, but doesn't throw the football with velocity or accuracy -- and that's a big problem for NFL quarterbacks. In an in-depth Raiders column citing a variety of sources, Silver suggests the club may still keep Pryor around on an athletic quarterback depth chart that could potentially add free agent Vince Young and West Virginia's Geno Smith to a three-way training camp battleempty taxi
VY meg még Geno is. Sok lesz a jóból...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
According to Yahoo's Mike Silver, there is "much organizational skepticism" about Raiders third-year QB Terrelle Pryor.
Pryor is big and athletic, but doesn't throw the football with velocity or accuracy -- and that's a big problem for NFL quarterbacks. In an in-depth Raiders column citing a variety of sources, Silver suggests the club may still keep Pryor around on an athletic quarterback depth chart that could potentially add free agent Vince Young and West Virginia's Geno Smith to a three-way training camp battle


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
A league source tells Yahoo's Mike Silver the Raiders have "legitimate" interest in Matt Flynn.

és mit adunk érte vajon, Palmert?deyell
Végül is esélyes csapathoz kerülne...
Csak nem játszana. 😊
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hixon olcson johet aztan kuzd Sessionnal a keretre kerulesert...

Flynn mondjuk TP melle rendben lehetne reszemrol, ha eleg olcson erkezne...

Porter ma/most vizital nalunk

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
A league source tells Yahoo's Mike Silver the Raiders have "legitimate" interest in Matt Flynn.

és mit adunk érte vajon, Palmert?

choose life
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
CBS Sports reports that New York Giants receiver Domenik Hixon is visiting Oakland. The Broncos drafted Hixon in the fourth round in 2006; the Giants picked him up in 2007 after Denver released him. Hixon, 28, has been a good role receiver for the Giants and has been explosive when healthy.

WR? Hmmm...
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én kivárom a végét. Pedig én nagyon csípem Palmert.
DE HA ezt bejátssza és netalántán egyszer velem szembe jön az utcán... akkor lecsapom az ujjperceit majd forró rostlapra nyomom ezután sóval meghintem aztán csak a pikáns ízhatás miatt chili porral és frissen facsart citromlével locsolnám. A végén persze patkányokkal rágatnám le a befűszerezett félig átsült készfejét. Mellé valami testesebb vörösbort. Mondjuk egy 2007-es Cabernet Franc-ot a Vylyan pincészettől. Ennyi.! 😀
De per pillanat még szeressük!
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Azzal,hogy bele ment fizu módosításba (tudom,nem kap kevesebbet csak más a leosztása) jelezte a játszani akarását és a csapat iránti elkötelezettségét!!!Cubehead
Így van. Ez a hozzáállás nekem is szimpatikus (mint ahogyan sok csapat több játékosánál).
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Ebben az egész palmer ügyben csak az a bosszantó, hogy egy első és egy második kört pocsékol(t)unk el rá. Főként most fájó ez, hogy új rezsim van, aki más játékospolitikát folytat. És ez a két pick, két meghatározó és a jelen esetben olcsó játékost takarhatna, amivel már jóval előbb lehetnénk és jövőre, amikor már rendben lenne a cap, akkor még kevesebb needünk lehetne és már jövőre is ütőképesebb lenne a csapat.

De hát ez van, akkor ezt érezték a legfontosabbnak, hogy versenyben maradjunk a PO-ért. Most már látszik, hogy ez nem ért semmit sajnos. Ez kb két szezon kiesést okoz nekünkBruce
nekem Palmerrel kezd tele lenni a cipellőm....Amadeus91
bekerül hamarosan a fanok által legjobban utált egykori Raiders játékosok közé, szép társasága lesz: JMR, Randy Moss, DeAngelo Hall, Warren Sapp, Derrick Gibson, felkészül McClain.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Ebben az egész palmer ügyben csak az a bosszantó, hogy egy első és egy második kört pocsékol(t)unk el rá. Főként most fájó ez, hogy új rezsim van, aki más játékospolitikát folytat. És ez a két pick, két meghatározó és a jelen esetben olcsó játékost takarhatna, amivel már jóval előbb lehetnénk és jövőre, amikor már rendben lenne a cap, akkor még kevesebb needünk lehetne és már jövőre is ütőképesebb lenne a csapat.

De hát ez van, akkor ezt érezték a legfontosabbnak, hogy versenyben maradjunk a PO-ért. Most már látszik, hogy ez nem ért semmit sajnos. Ez kb két szezon kiesést okoz nekünkBruce
nekem Palmerrel kezd tele lenni a cipellőm....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ebben az egész palmer ügyben csak az a bosszantó, hogy egy első és egy második kört pocsékol(t)unk el rá. Főként most fájó ez, hogy új rezsim van, aki más játékospolitikát folytat. És ez a két pick, két meghatározó és a jelen esetben olcsó játékost takarhatna, amivel már jóval előbb lehetnénk és jövőre, amikor már rendben lenne a cap, akkor még kevesebb needünk lehetne és már jövőre is ütőképesebb lenne a csapat.

De hát ez van, akkor ezt érezték a legfontosabbnak, hogy versenyben maradjunk a PO-ért. Most már látszik, hogy ez nem ért semmit sajnos. Ez kb két szezon kiesést okoz nekünk
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Palmernek $3 milliós paycutot kéne benyelnie, úgy is kapna évi $10 m-et. ezt tőlünk nem fogadná el, de más, contender csapatban szívesen játszana ennél kevesebbért is, backupként is akár. akkor takarodjon! nem a pénz a lényeg itt, ahogy korábban mondta "I have $80 million in the bank", egyszerűen arról van szó, hogy nálunk nem akar játszani, mert gyengék vagyunk. de nehezítsük meg a dolgát, amennyire csak lehet, a pénze csak a következő szezon első hetében válik garantálttá, basszuk ki augusztus végén, megnehezítve a dolgát, hogy új csapatot találjon.

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Azért egy paycut szerintem mindenkinek fel lett ajánlva, de abba meg ritkán mennek bele.BMG
Elég hülyén jönne ki, ha belemennének: kevesebb pénzért ugyanolyan (vagy jobb) teljesítményt nyújtani... mintha saját magukat értékelnék alul. Így legalább mehet a púderszöveg (hogy az FA piac viszonyai... stb.) és a büszkeségük - nagyjából - megmarad.toxique
Mondjuk ezzel nem értek teljesen egyet!
S igazán itt látszik igazán,hogy Reggie jól csinálja amikor nem csak a tehetséget nézi hanem a játék iránti szenvedély, vágyat.
Mert így probléma mentes,dolgos, csapat felfogású emberekre tehet szert! Lásd amúgy példának Branch-t. Azzal,hogy bele ment fizu módosításba (tudom,nem kap kevesebbet csak más a leosztása) jelezte a játszani akarását és a csapat iránti elkötelezettségét!!!