Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én is csak úgy mennék bele a paycut-ba ha a kedvenc csapatomban játszanék, de még akkor sem biztos. Azért itt bármikor jöhet egy olyan sérülés ami után már nem tudsz keresni ilyen lóvét és jöhet a rendes munka, azt meg végzettség hiányában nem is olyan könnyű megtalálni. Mondjuk én biztos hogy az egyetem befejezése után mennék csak az NFL-be és már közben csinálnék valami vállalkozást miközben játszom, de hát én ilyen előre gondolkodó vagyok. 😊
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Azért egy paycut szerintem mindenkinek fel lett ajánlva, de abba meg ritkán mennek bele.BMG
Elég hülyén jönne ki, ha belemennének: kevesebb pénzért ugyanolyan (vagy jobb) teljesítményt nyújtani... mintha saját magukat értékelnék alul. Így legalább mehet a púderszöveg (hogy az FA piac viszonyai... stb.) és a büszkeségük - nagyjából - megmarad.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
És TK cut official:
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000154211/article/tommy-kelly-released-by-newlook-oakland-raiders
Neki is sok sikert kívánok azért! Bírtam 😊Rolni
E kapcsán egy rövid áttekintés/értékelés McKenzie munkájáról, szerintem elég jó::
 overthecap.com/raiders-finally-drop-tommy-kelly/Black_Adder
Hát igen, a tényleges építkezés így még csak részben kezdődött el, majd jövőre lesz akkor a tényleges személyre szabás. Szóval kell a türelem az irányukba, reméljük így gondolja a vezetőség is.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 934 — we almost always almost win
És TK cut official:
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000154211/article/tommy-kelly-released-by-newlook-oakland-raiders
Neki is sok sikert kívánok azért! Bírtam 😊Rolni
E kapcsán egy rövid áttekintés/értékelés McKenzie munkájáról, szerintem elég jó::
 overthecap.com/raiders-finally-drop-tommy-kelly/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sztem például Huff esetében olyanról lehet szó, h nem akart egy fiatal, teljesen átalakuló valószínűleg jövőre sem éppen PO közeli csapatnál komoly fizu csökkentés árán maradni. A Signing Bonusokat már így is benyelte, anyagi gondjai sose lesznek, elment nyerni a Ravenshez...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
The Contra Costa Times' Steve Corkran confirms Carson Palmer "for sure" will not receive his scheduled $13 million base salary in 2013.

A source tells Mike Silver of Yahoo! Sports that Carson Palmer's refusal to take a pay cut is based on a sense that he no longer wants to play for the Raiders.

 www.nationalfootballpost.com/Palmer-prefers-pay-cut-elsewhere-than-with-Raiders.html

hát ez nem túl szép azok után, hogy revitalizáltuk a karrierjét, és milyen magas pickeket adtunk érte. remélem közvetlenül week 1 előtt fogjuk kibaszni.

choose life
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
@AdamSchefter: Ravens' new deal with former Raiders S Michael Huff will be for three years, $6 million.

mondjuk Huffy is bekaphatja, ennyiért maradhatott volna itt is.Amadeus91
Gyanítom többre taksálta magát, csak pofára esett a piacon.empty taxi
nem értem amúgy. DHB is lépett, nem fog ennyit kapni. Huff elment, nem kapott ennyit. TK elment, örülhet, ha lesz csapata, BigSey sem jutott 5ről a 6-ra, most CP nyakaskodik. Btw sem nekik, sem az ügynökeiknek nincs realitásérzékük? Irreális pénzekért játszottak eddig, nem tűnt fel nekik? Roland sem fog ennyiért vigéckedni máshol, az is biztos. Magát a jelenséget nem értem.Amadeus91
De hát azért ne higgyük már azt, hogy csak és kizárólag ők a hibásak, vagyis ők akartak menni. Nagy volt a fizetésük. Nem lehetett velük mást csinálni. Huffnak tavaly volt átstrukturálása, nála már nem lehetett mást csinálni sajnos. Mindegyik játékosra az volt jellemző, hogy többet kapott mint amennyit ért, de olyan hülye szerződésekkel, hogy nem tehetett mást a csapat. Hidd el hogy szívesen maradtak volna ők is a nagy szerződésükkel, de hát két oldalú minden szerződés és mindkét fél joga felmondani azt. Itt eleddig mindet a Raiders mondta fel és nem nagyon kérdezte, hogy mit akar a másik, kivétel CP.Bruce
Azért egy paycut szerintem mindenkinek fel lett ajánlva, de abba meg ritkán mennek bele.

Reméljük, hogy máshol sikeresebbek lesznek, nekünk meg jövőre végre normális pénzügyi helyzetünk lesz.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Dominik Hixon elvileg vizitre érkezik ma hozzátok.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Köszönöm a válaszokat, ezek szerint rosszul emlékeztem a sérülésekre. Majd tartanak dropversenyt Pgrew-val.Bazzani
😀 Ha úgy alakul, akkor kíváncsi leszek a teljesítményére nálatok is. Ha lehetőséget kap akkor a 2. irányító már egyértelműen minősíteni fogja Őt.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
@AdamSchefter: Ravens' new deal with former Raiders S Michael Huff will be for three years, $6 million.

mondjuk Huffy is bekaphatja, ennyiért maradhatott volna itt is.Amadeus91
Gyanítom többre taksálta magát, csak pofára esett a piacon.empty taxi
nem értem amúgy. DHB is lépett, nem fog ennyit kapni. Huff elment, nem kapott ennyit. TK elment, örülhet, ha lesz csapata, BigSey sem jutott 5ről a 6-ra, most CP nyakaskodik. Btw sem nekik, sem az ügynökeiknek nincs realitásérzékük? Irreális pénzekért játszottak eddig, nem tűnt fel nekik? Roland sem fog ennyiért vigéckedni máshol, az is biztos. Magát a jelenséget nem értem.Amadeus91
De hát azért ne higgyük már azt, hogy csak és kizárólag ők a hibásak, vagyis ők akartak menni. Nagy volt a fizetésük. Nem lehetett velük mást csinálni. Huffnak tavaly volt átstrukturálása, nála már nem lehetett mást csinálni sajnos. Mindegyik játékosra az volt jellemző, hogy többet kapott mint amennyit ért, de olyan hülye szerződésekkel, hogy nem tehetett mást a csapat. Hidd el hogy szívesen maradtak volna ők is a nagy szerződésükkel, de hát két oldalú minden szerződés és mindkét fél joga felmondani azt. Itt eleddig mindet a Raiders mondta fel és nem nagyon kérdezte, hogy mit akar a másik, kivétel CP.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
@AdamSchefter: Ravens' new deal with former Raiders S Michael Huff will be for three years, $6 million.

mondjuk Huffy is bekaphatja, ennyiért maradhatott volna itt is.Amadeus91
Gyanítom többre taksálta magát, csak pofára esett a piacon.empty taxi
nem értem amúgy. DHB is lépett, nem fog ennyit kapni. Huff elment, nem kapott ennyit. TK elment, örülhet, ha lesz csapata, BigSey sem jutott 5ről a 6-ra, most CP nyakaskodik. Btw sem nekik, sem az ügynökeiknek nincs realitásérzékük? Irreális pénzekért játszottak eddig, nem tűnt fel nekik? Roland sem fog ennyiért vigéckedni máshol, az is biztos. Magát a jelenséget nem értem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
@AdamSchefter: Ravens' new deal with former Raiders S Michael Huff will be for three years, $6 million.

mondjuk Huffy is bekaphatja, ennyiért maradhatott volna itt is.Amadeus91
Gyanítom többre taksálta magát, csak pofára esett a piacon.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
És TK cut official:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/cvus1j3zsddiexuy3oao
Tommy Kelly released by new-look Oakland Raiders
The Oakland Raiders are continuing to make changes to their new-look roster. The latest move involves parting ways with veteran defensive lineman Tommy Kelly.

Neki is sok sikert kívánok azért! Bírtam 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hát igen, Huffnak örülök is meg nem is. Ennyi pénzért meg pláne örültem volna neki, de hát nálunk nem ennyi pénzen volt, szóval nehéz lett volna ilyen szerződéssel nálunk tartani. Amiért örülök az az hogy a Ravens szimpatikus csapat és hogy egy nagy játékos pótlására vitték oda és ő talán tudja pótolni, ha nem is teljes mértékben, de nem lesz túl nagy a visszaesés. Sok sikert neki ott!Bruce
Én is ugyangy érzek Huff-al kapcsolatban 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Jaredből soha nem elég. 😊
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszönöm a válaszokat, ezek szerint rosszul emlékeztem a sérülésekre. Majd tartanak dropversenyt Pgrew-val.

több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Csak ne ellenünk.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát igen, Huffnak örülök is meg nem is. Ennyi pénzért meg pláne örültem volna neki, de hát nálunk nem ennyi pénzen volt, szóval nehéz lett volna ilyen szerződéssel nálunk tartani. Amiért örülök az az hogy a Ravens szimpatikus csapat és hogy egy nagy játékos pótlására vitték oda és ő talán tudja pótolni, ha nem is teljes mértékben, de nem lesz túl nagy a visszaesés. Sok sikert neki ott!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
@AdamSchefter: Ravens' new deal with former Raiders S Michael Huff will be for three years, $6 million.

mondjuk Huffy is bekaphatja, ennyiért maradhatott volna itt is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Srácok! Van rá némi esély, hogy DHB oroszlán legyen.
Mit gondoltok milyen lehetne ő Megatron túloldalán ahol talán kevesebb figyelmet kapna a védőktől.
Mivel kevés Raiders meccset látok így róla olyasmi képem van, hogy gyors, sérülékeny meg sokat dropol. Jól gondolom?Bazzani
testével kap el, már ha el tud kapni. Inkább atléta ő is. Amúgy nem sérülékeny.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Srácok! Van rá némi esély, hogy DHB oroszlán legyen.
Mit gondoltok milyen lehetne ő Megatron túloldalán ahol talán kevesebb figyelmet kapna a védőktől.
Mivel kevés Raiders meccset látok így róla olyasmi képem van, hogy gyors, sérülékeny meg sokat dropol. Jól gondolom?Bazzani
jó lenne. ha Megatron elviszi a védőket, és DHB előtt megnyílik a terület, akkor elkapás után nem könnyű megállítani. csak kapja el. ez a nehéz feladat számára.

Huff -> Ravens, ennek örülök, szimpatikus csapathoz ment, sok sikert neki

choose life
több mint 11 éve
davidkiss Las Vegas Raiders 68
Srácok! Van rá némi esély, hogy DHB oroszlán legyen.
Mit gondoltok milyen lehetne ő Megatron túloldalán ahol talán kevesebb figyelmet kapna a védőktől.
Mivel kevés Raiders meccset látok így róla olyasmi képem van, hogy gyors, sérülékeny meg sokat dropol. Jól gondolom?Bazzani
Sérülékenynek nem mondanám. Iszonyú gyors. Mutat be szép elkapásokat, de kulcs szituációkban sokat droppol.

A srácok linkelték már, itt egy frankó összefoglaló a 11-es szezonjáról:  www.raiders1.ninjagoro.com/2013/darrius-heyward-beys-2011-season/
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Srácok! Van rá némi esély, hogy DHB oroszlán legyen.
Mit gondoltok milyen lehetne ő Megatron túloldalán ahol talán kevesebb figyelmet kapna a védőktől.
Mivel kevés Raiders meccset látok így róla olyasmi képem van, hogy gyors, sérülékeny meg sokat dropol. Jól gondolom?

több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Palmer for President! Ennyi!TST
Ebben egyetértünk. Azt talán jobban csinálná 😉
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Jah csak TP egy meccséből ne igazán vonjunk már le statisztikákat. Majd 10-15 meccs után inkább.
Meg nekem már kezd elég lenni ebből a CP ellenességedből, jó tudom, ne olvassam, de kb minden 10. hozzászólás már erről szól. Nekem uncsi. Úgyis úgy lesz ahogy dönt a vezetőség, kár ezen tovább filozofálgatni. Én tisztában vagyok vele, hogy te CP ellenes vagy. Cube meg TP fan. Rolninak meg nekem kb mindegy mi lesz, de a pénz miatt mi is inkább TP felé húzunk. A többiek is így vannak ezzel sztem.Bruce
Ok. Majd meglátjuk.