NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Igazabol Fishert vinnem talan leginkabb...

Star VS Floyd kemeny dio...
Nem lattam eleget beloluk, h megalapozott velemenyt formaljak. Igazabol 1 dolgot tudok:
evek ota egy brutal emberevo futas olo DTre vagyom. Eddig is volt mindig franko UTnk aztan megse mentunk messze.
Emellett Kidi sztem inkabb UT a 320 ellenere igy melle Star talan jobban passzolna.
Walker sztem jobb playa mint Sims ez is Star mellett szol.

De igazabol ez inkabb szemelyes dolog mintsem szakmai...
Ha Floyd jonne neki is orulok azert sztem 😉Rolni
Alapból én is Fisher mellett teszem le a voksom. Illetve az általad sorolt 4esből jöhet bárki ha nincs trade partner!
Kidire és Crawford-ra is külön kíváncsi leszek idén! Eltudnám viselni ha legalább az egyikőjük robbantana!



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
 www.nfl.com/draft/2013/mock-drafts/daniel-jeremiah/170650?campaign=Facebook_writers_jeremiah

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Panthers agreed to terms with free agent S Michael Mitchell, formerly of the Raiders.
Mitchell joins an underwhelming safety group that includes Haruki Nakamura and D.J. Campbell, but is still unlikely to push for a starting job. Primarily a run stopper, Mitchell should also contribute on special teams.Cubehead
Igy eddig sanszos a S draft relativ koran!
En birtam Mike-ot, de sajnos nem hozta amiert Al draftolta...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Igazabol Fishert vinnem talan leginkabb...

Star VS Floyd kemeny dio...
Nem lattam eleget beloluk, h megalapozott velemenyt formaljak. Igazabol 1 dolgot tudok:
evek ota egy brutal emberevo futas olo DTre vagyom. Eddig is volt mindig franko UTnk aztan megse mentunk messze.
Emellett Kidi sztem inkabb UT a 320 ellenere igy melle Star talan jobban passzolna.
Walker sztem jobb playa mint Sims ez is Star mellett szol.

De igazabol ez inkabb szemelyes dolog mintsem szakmai...
Ha Floyd jonne neki is orulok azert sztem 😉

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Panthers agreed to terms with free agent S Michael Mitchell, formerly of the Raiders.
Mitchell joins an underwhelming safety group that includes Haruki Nakamura and D.J. Campbell, but is still unlikely to push for a starting job. Primarily a run stopper, Mitchell should also contribute on special teams.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Free agent P Shane Lechler will visit the Texans on Thursday.
It's the perennial All Pro's first visit. Lechler is coming off a down campaign at the age of 36, but it's unlikely he's suddenly over-the-hill. He'll be a field-position weapon wherever he winds up.



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Owners Meeting on Tuck Rule: They are explaining the proposed new rule and Bruce Allen asks if the non-throwing hand is considered part of the body. The committee isn't sure if what he is asking, but then Bruce asks if a qb has two hands on the ball and a defender strips it away, is it a fumble? The rules committee laughs and someone says," That has always been a fumble." Bruce then says ,"So it has always been a fumble? Thank you" then walks away from the microphone. He then abstained from the vote, reportedly for the Raiders

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Így, h Star egészséges és jó volt pro day-en sztem van 4 olyan falember prospect akik szóba jöhetnek, relatív biztonságos pickek lennének és sokat lendíthetnek a csapaton hosszútávon...

Joeckel, Fisher, Star, Floyd ugyebár...

Ebből nekem Fisher és talán Star a szimpatikusabb, illetve ők kellenének nekem inkább...Rolni
Ha a defense oldat nézzük akkor érdekes,hogy te Start vinnéd! Persze interjúk alapján értelmes és szimpatikus, valamint ugye tisztázva lett egészség ügyileg is. Viszont ha megnézzük a D line-t akkor DT poszton jelenleg ott van Bair aki UT-nek okés, de inkább PS szint még, ott van Sims a maga 335fontjával,mint NT, Walker 305,mint nagyobb darab UT és Bilukidi 320fontal és kiváló sebesség,erő kombóval,mint univerzális NT/UT.
Ugye komoly első körös RDE nincs és nekünk az egyik legnagyobb hiány a nyomás az ellen QB-ján.
Szóval érdekes,hogy ezek függvényében inkább Start vinnéd aki inkább NT,mint sem a 3tecnkik UT Floyd-t.

Csak személyes kötödés,like miatt vagy valami elkerülte a figyelmem és azért??



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Így, h Star egészséges és jó volt pro day-en sztem van 4 olyan falember prospect akik szóba jöhetnek, relatív biztonságos pickek lennének és sokat lendíthetnek a csapaton hosszútávon...

Joeckel, Fisher, Star, Floyd ugyebár...

Ebből nekem Fisher és talán Star a szimpatikusabb, illetve ők kellenének nekem inkább...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Ha ő lenne, mindkét tackle-nk 6'8" magas lenne 😊Bruce
Kis csöpik 😊



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ha ő lenne, mindkét tackle-nk 6'8" magas lenne 😊
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Fisher

Interjú
 www.youtube.com/watch?v=WNTbwrysooU

Drillek
 www.youtube.com/watch?v=NpjCaXaPm1A



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
1/1 Joeckel
1/2 Star
1/3 Fisher

ezt alá is írnám most ígyBruce
Hol írjuk alá! 😊
Ha nem tudunk tradelni akkor ez lenne véleményem szerint is a legjobb forgató könyv.
A Veldheer - Whiz - Fisher tengely elég komoly erőt jelentetne,hosszú időkre.Cubehead
+Berg

akkor gyakorlatilag megvan a fal. Brisiel meg RG-ban elválik.Amadeus91
Természetesen én is számolok Berg-l is meg Nix-l is/Briesel-l is. A komoly tengelyt úgy értettem,hogy jelentősen megkönnyítené Berg és Nix/Briesel dolgát ha körben így nézne ki a fal.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Huff ment látogatóba a Ravenshez... Annak örülnék ha ott kötne ki és ugye McClain is 😊Bruce
Huff-nak szurkolók, jó fazon. Kár,hogy a szerződése végett mennie kellett.
McClain trade-l meg mindenki jól járna. A Ravens kapna egy szolid ILB-t, (halkan megjegyzen talán ott kicsit össze is kapná magát), mi meg legalább kapnánk érte némi uzsi pénzt pick formájában.



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Fisher jöhet. emlékszem a Senior Bowlon az 1v1 drilleknél nem tudták megverni. 11x próbálták, egyszer sem sikerült.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
1/1 Joeckel
1/2 Star
1/3 Fisher

ezt alá is írnám most ígyBruce
Hol írjuk alá! 😊
Ha nem tudunk tradelni akkor ez lenne véleményem szerint is a legjobb forgató könyv.
A Veldheer - Whiz - Fisher tengely elég komoly erőt jelentetne,hosszú időkre.Cubehead
+Berg

akkor gyakorlatilag megvan a fal. Brisiel meg RG-ban elválik.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
1/1 Joeckel
1/2 Star
1/3 Fisher

ezt alá is írnám most ígyBruce
Hol írjuk alá! 😊
Ha nem tudunk tradelni akkor ez lenne véleményem szerint is a legjobb forgató könyv.
A Veldheer - Whiz - Fisher tengely elég komoly erőt jelentetne,hosszú időkre.



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Huff ment látogatóba a Ravenshez... Annak örülnék ha ott kötne ki és ugye McClain is 😊
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
1/1 Joeckel
1/2 Star
1/3 Fisher

ezt alá is írnám most így
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én még akkor játszottam, amikor még nem volt Peterson sem a ligában és még annyira nem is hallottunk róla, hogy NCAA-ban sztár, de megcsinálták a draft classban és 2. körben draftoltam 😀

Na de ez már OFF
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
"Közben a Utah Pro DSayen a Jags (természetesen) komoly érdeklődést mutatott Star Lotulelei iránt."

iktriad


benn lehet a Joeckel/Fisher páros valamelyike? Megfontolandó lenne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Jó persze, van ilyen, de ez viszonylag még a hőskorban volt és egy olyan vezérrel, aki nem csalt, úgy hallom a mostani ligáknál már ez a helyzet.Bruce
szoktak jönni érdekes rookie classok...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jó persze, van ilyen, de ez viszonylag még a hőskorban volt és egy olyan vezérrel, aki nem csalt, úgy hallom a mostani ligáknál már ez a helyzet.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Sztem szálljunk már le a Qb kérdésrőlBarb
Nyugi, nem lázítok én Palmer ellen; csak látni akarok tőle egy normális meccset (a Pittsburgh elleni mellett). Éppen ezért kérdezem, hogy - szerintetek - melyik volt jó meccse.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Sztem szálljunk már le a Qb kérdésről. Olyan embereket láttam mióta szurkolok mint Tojásszopó, a szenzációs és verhetetlen Andrew Walter, McClown, Brooks, Böllér és ugye a vágni való koca.
Na most ezek után Palmerbe nem kötnék bele. Nem elit már, sokat keres (ha kibasszuk emiatt lesz nem a játéka miatt), de Qb miatt nem röhögött rajtunk a liga
(nézd meg az irányítókat tavaly pl. cards, chiefs, jets, jags fronton)Barb
Brooks bazze. szörnyű volt az a fazon. Janikowski kickoffjainak szebb spirálja van, mint azoknak amiket Brooks dobott.deyell
Pedig akkor reménykedtem, hogy lesz egy jó kis futós QB-nk, azt jó nagy szar volt. 😀
De a legjobb Walter volt!
Amúgy belőle a maddenban anno egy kurva jó irányítót faragtam az online ligában és én így bíztam benne IRL is, de kár volt 😀Bruce
van olyan online liga, ahol Rolando a liga leggyorsabb LB-re....

criminal lawyer or criminal lawyer?