NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Igaz, rengeteget beszéltünk már a 3-4 és 4-3 sémákrol, és minden raiders szimpatizáns a 4-3 mellett maradna,azért azt felvetném hogy jelen esetben nem ez lenne a legerősebb front 7: ???i
Houston-SIms-Walker
Burrnett-Roach-Burris-Maiava
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Fasza DA interju is van tulajtalakozorol raiders.com on

 www.raiders.com/news/article-1/Allen-Recent-Additions-Will-Fit-Well-in-Raiders-New-Locker-Room/9087cd0a-4527-4360-843d-5a16b25bb08e

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Rolando ugynoke megkapta a zoldlampat a csapattol, kidolgozzon egy tradet...ha nincs jon a cut

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/gvgm3k1pccumidxqz7cx
Rolando McClain given permission to seek trade out of Oakland
The Raiders have given representatives for linebacker Rolando McClain permission to seek a trade out of Oakland, according to two sources briefed on the situation.

hátha vki meg tud egyezni vele új szerződésben és emiatt nem akarja kiengedni a FA piacra, ahol lenne más kérője is...szinte 0 esélyt látok erre...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2013/03/19/qa-with-vance-walker/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Ilyen téren pl. a Chiefs-t meg lehet nézni mennyi BPA O-fal draftjuk volt, Ulpi majd megmondja, de én mindig húztam a számat amikor kihúztak egy Hudsont vagy Allent. Volt idejük nem egyből bedobni a mélyvízbe és olyan stabilitást szereznek majd a falnak hosszútávon Barb
Megmondhatom. Tavaly és tavalyelőtt is írtam sokat, hogy minden GMnek van stílusa a drafton. Érdemes megnézni. Ahogy Al Davisnek is voltak preferenciái.
Pioli elmélete nagy vonalakban.
1 kör. A legfizikálisabb, mindenkit felülmúló, de első körös tehetségű ember. (Tyson Jackson, Berry, J. Baldwin, Poe). A DL Crennel miatt volt. TOP 10 esetén (lásd Poe+TJax és Pats), a technikát úgyis tanítani kell Crennel szerint 2 gaphez, és akkor már legyen fizikális szörny akit tanítasz.
2 kör. támadófalember, ha van. Vagy nem prémium posztú ember Mivel a drafton alig pár elit LOT/QB/Pass rusher éri meg a TOP 10es picket, de sok az első körös tehetség, páran mindig csúsznak másodikba. Vidd el, és a fizetésük barátibb, de lesz pár év alatt egy király falad, ha FA piacon hozzáteszel értelmes arcokat (Winston, Lilja). Másik, hogy ZBhez kerestek embert, oda kiválóakat lehet vinni második körben is, mert más csapatnak nem éri meg első kört adni ZB fit emberre PB falhoz.

McKenzie miként gondolkodik nem tudom. Nem volt normális draftja még. Most van egy kitűnő pickje. De ahogy Pioli felfogása sem BPA vagy need alapú és ennyire egyszerű, úgy senki más sem az. Legalábbis nem sokan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 853 — Amerikai sportok rajongója
Fisher mondjuk day 1 starter lenne RT poszton sztem tutira! Ami mégjobb 😊Rolni
Joeckel, Fisher, Floyd bármelyik jön 1/3-ra championship pick.Amadeus91
Akkor biztos nem ezeket fogjuk😊
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
annyi értelmes helyre tudunk húzni, ne QB-t...Amadeus91
Egyetértek. Csak jó lenne már látni, hogy merre indulunk az O-val...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Fisher mondjuk day 1 starter lenne RT poszton sztem tutira! Ami mégjobb 😊Rolni
Joeckel, Fisher, Floyd bármelyik jön 1/3-ra championship pick.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Fisher mondjuk day 1 starter lenne RT poszton sztem tutira! Ami mégjobb 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
annyi értelmes helyre tudunk húzni, ne QB-t...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Burris-nál még anno inkább arról volt szó hogy MLB-nek nézegetik, szerintem súlytalan lenne DE-ként, versenyezzen csak Maiava-val a kezdőért. Aztán ha nem kapja meg van egy viszonylag fregoli csere LB-nk, aki bevethető szélen, 2lb felállásban, néha középen. Nem volt ő rossz pick de azért sok védelemben nem lett volna kezdő.
A BPA meg drafton nagyon adná, még akkor is ha egy OL-t húzunk ahogy Rolni írta és esetleg padozik fél szezont mire belelendül. Ha DL-t az is, oda nagyobb valószínűséggel jön day1 starter impact. Ha hosszútávon akarunk felépíteni egy sikeres csapatot akkor nálam a 2 fal lenne a prioritás, év végére ha lenne egy Veldheer- ...- Wis- ...- Joeckel/Fisher (akit mondom inkább padozzon egy évet is akár ha ez kell ahhoz, hogy ne legyen Galéria 2.0) tengely, akkor erre fel lehetne építeni egy stabil offense-t. Ilyen téren pl. a Chiefs-t meg lehet nézni mennyi BPA O-fal draftjuk volt, Ulpi majd megmondja, de én mindig húztam a számat amikor kihúztak egy Hudsont vagy Allent. Volt idejük nem egyből bedobni a mélyvízbe és olyan stabilitást szereznek majd a falnak hosszútávon (amíg a rookie deal le nem jár olcsón is), ami kell ha nincs egy Big Bened aki akkor jó ha érzi a törődést.
Ha Geno-t húzzuk ezért nem annyira örülnék de igazából ha az ő személyében lenne egy fiatal McNabb klónunk akkor legyen. Pryorban akármennyire is szeretnék hinni nem tudok egyelőre, bár egy szezont kötelességünk lenne adni neki ha ennyire hajt és kiadtunk érte egy korai picket.
CP meg maradhatna tőlem... 4-6milla/év között


több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Rolni miközben olvastam az utolsó írásod, az merült fel bennem, hogy ha hoztunk 3 LB-t, akár kezdőnek is, mert simán lehet Burnett - Roach - Maiava kezdő hármas akkor Burris, aki tavaly jól szerepelt és számítanak rá, ráadásul semmi negatív hír nem jött vele kapcsolatban, hogy miért szorulna ki a csapatból, nem tartod elképzelhetőnek, hogy ő lesz beforgatva DE posztra?peterbadbone
Nem.
Világ életében LB volt, nem is hiszem, h alkalmas lenne rá.
Burris marad OLB és sztem harcolni fog Maiava-val a kezdő WLB posztért, illetve ha nyer is akkor Maiava sokat lesz vele rotálva pass szituknál. Amennyire én most látom Maiava-t neki leginkább a cover megy, míg Burris abban azért lepkézett néha...Maiava sztem főleg nickel felállásoknál lesz benn mint cover LB...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Rolni miközben olvastam az utolsó írásod, az merült fel bennem, hogy ha hoztunk 3 LB-t, akár kezdőnek is, mert simán lehet Burnett - Roach - Maiava kezdő hármas akkor Burris, aki tavaly jól szerepelt és számítanak rá, ráadásul semmi negatív hír nem jött vele kapcsolatban, hogy miért szorulna ki a csapatból, nem tartod elképzelhetőnek, hogy ő lesz beforgatva DE posztra?

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Alakul a DL érzésem szerint és ez nagyban meghatározza majd a D szereplését.

Eddig DE posztra van Houston, Crawford, Hunter és Brandon Bair.
Houston megoldja szépen a LDE posztot nem kérdés.
Hunter 2011ben DA kezei alatt lehozott egy egész vállalható évet nagyrészt kezdőként, tavaly sérülés miatt nem sok vizet zavart. Nem ő lesz a megoldásunk RDE poszton, de el tudom képzelni, h ő kezdi az idényt ott. 10 sacket nem lehet várni Tőle, de azt amit tavaly Shaggy hozott sztem kb tőle is várhatjuk...ideális esetben komoly versenytársat kap a posztért, FAről, draftról vagy esetleg Crawfordtól.
Crawford kicsit sötét ló számomra annyira nem láthattuk tavaly. Baromi nyers volt egyetemről kikerülve, de fizikai, atletikai képességei kivállóak. Ha idén megbízható back up\rotációs megoldás tudna lenni én már elégedett lennék. Most inkább az LDE posztot mondom neki, de remélem rámcáfol TCben, pre-seasonban és pass rush terén villant.
Bair sztem legjobb eséllyel PS tag lehet újra. 6'6 285 méretével 3-4DEnek lenne talán legjobb, de idővel beérhet mondjuk nálunk Houston mögé back upnak.
DE groupból egy igazi pass rusher hiányzik "csak". FAn ez drága mulatság volna, így drafton várom az érkezését. Ideális lehetne az 1\3, de idén ahogy beszéltük nem nagyon látszik olyan magasan megfelelő RDE prospect. 3.-4. körben egy csúszó DE vagy situációs speed rusher üdvözítő lenne.

DT posztunk is alakul, de itt a terv még nem egyértelmű.
Ami biztos, hogy jelenleg rosteren van Christo Bilukidi, Pat Sims, Vance Walker és Tommy Kelly. Ebből Kellynél a rosteren maradás a komoly kérdés, míg a többieknél a betöltendő szerep...
Kelly nyilatkozata alapján elég biztosnak tűnt a távozásában és RM eddigi ténykedésébe is beleillik az elküldése, hiszen túl drága ahhoz amit nyújt.
Én emiatt a Walker-Sims-Kidi 3-assal számolok jelenleg. Szolid groupnak néz ki, de azért egyik arc sem igazán megbízható kezdő. Walker tavalyi 9 kezdése a legtöbb közülök egy szezon alatt és Simsnél egészségügyi kérdőjelek is vannak. Ettől eltekintve viszont egész jól összhangban van a 3-as. Walker pass rushban jobb, UTnak\3technek való (és amúgy ha Desnek a 8 kezdése 4 sackje 36 tackel után lehet bizalmat szavazni kezdőként akkor a nála 2 évvel fiatalabb 9 kezdéssel 32 szereléssel és 3 sackel bíró Vancenak is lehet). Sims egyértelműen run stopper NT, leginkább 2down játékos, de ha ebben a szerepkörben végig bírná a szezont az sokat jelenthetne. Kidi méreténél, erejénél fogva mindkét poszton tud játszani, mintahogy tette is tavaly szezon vége felé. Ettől függetlenül sztem inkább egy nagyobb UT ő semmint igazi NT. A lényeg, h ő simán beritálható mindkettő mögé és így egész kompakt a trió.
Walker nem olyan kaliber aki miatt mondjuk nem draftolod Floyd-ot, ha Ő a BPA, illetve Sims nem aza akaliber aki miatt egy egészségileg kitisztázott Star-t bennhagysz ha BPA, de ahhoz elég jók lehetnek, hogy ne legyünk rászorulva a DT pickre és nyugodt szívvel tudjunk BPA-zni. 3.-4. körben lehetne olyan DT-t húzni (B.Williamsnak nagyon tudnék örülni pl) aki hasznosan be tud segíteni és stabil eleme lehet a falnak.

Ezek az igazolások per pillanat nekem azt sugallják, hogy nem DT lesz a pick. Mivel RDE-t nem látok és az LB sort eléggé feltöltöttük (JJ emiatt sztem megintcsak kieshet, mert neki a full time DE nem pálya sztem) nálam a tarde down, a legjobb OL vagy esetleg G.Smith jöhet szóba. Mivel bízom benne, h RM a BPA stratégiát követi így nálam most OL a "befutó". Ezt a teóriát eddig a FA igazolásaink is megerősítik bennem. Barnes visszaigazolásáról nincs hír, Smith nem hinném, h marad, Hurd úgy fest befejezi...Ehhez jön az, hogy Nix és Berg sztem NFL szinten nem valók kívülre, ellenben belül lehetnek sikeresek. Ezek együtt nagy űrt hagynak az RT poszton ahova nagyon jó fogás lenne Fisher, aki 1\3-ra Joeckel kimenése esetén BPA is lehet.
Belül sztem a Wiz, Brisiel, Berg, Nix, Parsons 5-ös rendben van esetleg még 1 FA vagy rookie érkezése várható.
Veldheer mögé kéne egy csere LT, de mondjuk Fisher ezért is jó fogás lehetne, hiszen LT poszton is tudna játszani, ha kell.

Na kicsit elkalandoztam a DLtől 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Goro szokásos kis zsír videó elemzései az új DT-nkről Vanve Walkerről!
Jó nézelődést:

 www.raiders1.ninjagoro.com/blog/



több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Myers bagoert ment el a Giantshoz...nem kellett RMeknek ezalapjan sztem...Rolni
Pont az ilyen dolgok azok, amikből azt veszem ki, hogy a háttérben rotyog valami az O konyhájában is. De nem merek találgatni, amíg nem foglalnak egyértelműen állást CP vagy TP között... (a nagy diffi miatt nem mindegy, hogy kire építünk).
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Bakker. Amint belekotyognék valamibe, már látom, hogy másnak eszébe jutott és leírta... 😊 😊
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Valaki bemutatná Bryant-ot,milyen playa és mit lehet tőle várni?Erősségek,gyengék,stb?

Köszi! 😊armando83
Senki nem vállalja??? xDarmando83
Des jó munkás ember. Nem kiugróan jó futás ellen vagy passz rush terén, de mindegyikben egész szépen helytáll. Tavaly jutott először igazán kezdőként szóhoz huzamosabb ideig Sey sérülése miatt és helytállt. Nálatok ugye DE poszton fog ügyködni...ott én várnék tőle 3-7 sacket évente és megbízható futás elleni teljesítményt.
Sztem túlfizettétek, kérdéses full time kezdőként, hogy megy neki egy egész szezon, de ettől függetlenül jó játékosnak tartom, örültem volna ha marad...Rolni
Köszönöm,nagyon kimerítő a válasz,és örömteli is.

Volt esetleg valami balhéja?-az avatar képem miatt kérdezem,vagy egyszerűen csak poénra hajlamos ember? 😀armando83
Üdv

Sorry csak most van rá érkezésem.
Annyival egészíteném ki a társaim hozzá szólásait,hogy nem volt kiugróan jó de tette a dolgát ahogy írta Rolni is. Ami miatt viszont vissza vártuk volna az az,hogy látszott benne a potenciál. Okos,érti a dolgok lényegét, fizikálisan okés. Ahogy egyre többet jutott szóhoz úgy javult a teljesítménye. Igazából most lett volna a víz választó amikor is kiderült volna,hogy mennyi is az annyi potenciál téren. Nálunk ugye 4-3 UT volt az fekszik neki. Nálatok 3-4 RDE lesz. Kérdés,hogy mire lesz képes ugye a séma váltás, másabb feladat kör, stb, stb de ami fix,hogy mind mentálisan,mind fizikálisan meg van a lehetősége,hogy impact playa legyen!Cubehead
Köszi!!

Érdekes,amiket írtok,valahogy egyből "beleszerettem" ahogy megláttam játszani!
Meg ez a fej 😀😀😀D

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Kő keményen kaptunk 1db compensatory picket.
6/37/205 Oakland Raiders



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
összegyűjtöttem róla egy kis infót:

egy Falcons blogon azt írták róla: "Too valuable not to (re-sign). Possibly most underrated player on defense." egy másik: "Vance Walker is a terrific rotational defensive tackle," said Dave Choate of The Falcoholic. "He gets into the backfield well, has nice pass-rushing instincts and is no slouch against the run. I don't know that he has the talent to be a starter, but trying it out wouldn't hurt given his intriguing blend of skills. Walker was universally beloved in Atlanta for his attitude and play, so you're getting a very useful player and locker room presence."

PFF szerint:

"You have to like the business the Raiders are doing. In limited action Vance Walker impressed for Atlanta, and now Oakland have signed him up. The former seventh round pick played 598 snaps and earned a +8.9 grade. He should assume a starting role for the Raiders on early downs."

"2012 PFF All-NFC South Team

Defensive Tackle: Gerald McCoy (TB) and Vance Walker (ATL)

While it may be a surprise to see Jonathan Babineaux miss out for some, Walker stood out this year and made a name for himself seeing his most considerable action to date. There was never any chance McCoy wouldn’t make this team. He’s been phenomenal in his first year where health didn’t slow him down
."


Undervalued

3. Vance Walker, Defensive Tackle
2012 Cap Hit: $1.3m
2012 Performance Based Value: $4.5m


11 (9+2) meccsen volt kezdő a tavalyi legjobb alapszakasz csapatnál. Reggie már megint belenyúlt a tutiba. ja és remélem most már nem Floydot fogjuk húzni. az nem tetszene.

olvasnivaló Walkerről: (Mike Smith + csapattársak dicsérik)

 blogs.ajc.com/atlanta-falcons-blog/2013/01/04/atlanta-falcons-vance-walker-is-unsung-hero-of-the-defensive-line/

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Quote:
#Raiders new DT V.Walker pass rushing in
2012: 3 sack, 1 hit, & 15 hurries on 288 rush
snaps. Seymour: 3-2-7 on 203; Kelly:
1-6-12 on 399

es emelle elvileg 0 misstackle, 0 bunti es PFF szerint futas ellen is rendben van a srac!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Walker szolid DL. Ismet jo huzast erzek, bar dealt varjuk meg. Meg egy versatile fazon a DLbe. Tetszik.
Bilukidivel harcab lehet a kezdo UT posztert, ha mas nem erkezik meg...


Winslow csak nulla garantalt tetellel vet minen erdekelne es ott is csak azert, mert Olson alatt jo volt anno.

Myers bagoert ment el a Giantshoz...nem kellett RMeknek ezalapjan sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
szavazzunk a legjobb NFL play-re:  www.nfl.com/qs/bracketology/index.jsp

nekem a holy roller a kedvencem (a kommentár is nagyon jó):

 www.youtube.com/watch?v=5Y1SeAjv5ao

choose life
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
The Raiders have signed free agent DT Vance WalkerCubehead
Rotoworldon a 49. free agent a listán

"49. Defensive tackle Vance Walker -- Walker is a 26-year-old 4-3 defensive tackle who stuffs the run and has five sacks the past two seasons. He'd be a nice No. 3 tackle somewhere. "

E.J. Biggerset még igazoljuk le plz.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Rick Drummond ‏@PFF_Rick

#Raiders new DT Vance Walker was used all over the D-line last season -- left and right sides, NT/DT and DE in 3-man looks.

Mi az a végén még tényleg átállunk 3-4 re?Cubehead
4-3 DT

edit: pletykálják a kintiek, hogy DHB is a Jetshez kerülhet.

criminal lawyer or criminal lawyer?