NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Volt esetleg valami balhéja?armando83
Csak be akart illeszkedni. Ez mégis a Raiders.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Na meg ő a Harvardra járt egyetemre, szóval okos srác. Egész magas pontszáma volt. Tehát ez a kihágása valami extra erős cucc hatása alatt lehetett. Biztos leengedte a szezon felgyülemlett feszültségét egy jó kis ketaminos témázgatással!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Valaki bemutatná Bryant-ot,milyen playa és mit lehet tőle várni?Erősségek,gyengék,stb?

Köszi! 😊armando83
Senki nem vállalja??? xDarmando83
Des jó munkás ember. Nem kiugróan jó futás ellen vagy passz rush terén, de mindegyikben egész szépen helytáll. Tavaly jutott először igazán kezdőként szóhoz huzamosabb ideig Sey sérülése miatt és helytállt. Nálatok ugye DE poszton fog ügyködni...ott én várnék tőle 3-7 sacket évente és megbízható futás elleni teljesítményt.
Sztem túlfizettétek, kérdéses full time kezdőként, hogy megy neki egy egész szezon, de ettől függetlenül jó játékosnak tartom, örültem volna ha marad...Rolni
Köszönöm,nagyon kimerítő a válasz,és örömteli is.

Volt esetleg valami balhéja?-az avatar képem miatt kérdezem,vagy egyszerűen csak poénra hajlamos ember? 😀armando83
Most volt nemrég egy randalírozós balhéja, ami miatt előállították, de amúgy más amíg nálunk volt nem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Valaki bemutatná Bryant-ot,milyen playa és mit lehet tőle várni?Erősségek,gyengék,stb?

Köszi! 😊armando83
Senki nem vállalja??? xDarmando83
Des jó munkás ember. Nem kiugróan jó futás ellen vagy passz rush terén, de mindegyikben egész szépen helytáll. Tavaly jutott először igazán kezdőként szóhoz huzamosabb ideig Sey sérülése miatt és helytállt. Nálatok ugye DE poszton fog ügyködni...ott én várnék tőle 3-7 sacket évente és megbízható futás elleni teljesítményt.
Sztem túlfizettétek, kérdéses full time kezdőként, hogy megy neki egy egész szezon, de ettől függetlenül jó játékosnak tartom, örültem volna ha marad...Rolni
Köszönöm,nagyon kimerítő a válasz,és örömteli is.

Volt esetleg valami balhéja?-az avatar képem miatt kérdezem,vagy egyszerűen csak poénra hajlamos ember? 😀

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Kevin Burnett inglewoodi születésű és Comptonban járt középsuliba. asszem nem lövök mellé azzal, ha azt mondom, hogy Raiders-fan. Coverage-ben jobb, mint Wheeler, blitzelés terén nem, de így is jó igazolás. tiszta Moneyball stílusban nyomjuk. hybrid D#-re fel.

ja és Burnett ezt megbeszélheti Ausberryvel 😀

 www.youtube.com/watch?v=M4_t0LhW04I&feature=youtu.be

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Jelenlegi helyzetben hogy néz ki az off falunk?

Veldheer - nincs - Wisniewski - Briesel - nincs

Ebből nekem kérdőjeles Briesel, mert ugye ő ZBS fit és nem az lesz idén nálunk, de azzal hogy átstrukturálták a szerződését, így azt gondolom számítanak rá.

Aki szóba jöhet LG és RT poszton: Bergstrom, Nix
hogy melyikük hol, az még kérdéses. Tehát valóban egy jó kezdő szintű RT (Fischer) csak kellene és akkor a fent említett két fiatalember megoldaná az LG pozíciót.

deyell tudom, hogy nagyon bízik Nix-ben, de ő ugye csak RG poszton játszott, nem tudom hogy az LG-t mennyire tudná... bár nem olyan nagy változtatás az sztem.

Volt valahol egy cikk még régebben, hogy hogyan jönnek sorban a legfontosabb pozíciók az OL-ben, úgy emlékszem valahogy így volt: LT - RT - C - RG - LG de ezen akkor is ment a vita.

Mindegy, a lényeg a lényeg, hogy kellene egy kezdő szintű faljátékos. Most letrade esetén ha ez G lesz, akkor sem leszek szomorú.Bruce
Veldheer és Wiz fix.
Brisiel sztem ugyancsak a módosítás után...esetleg ha Nix, Berg lejátsza TCben akkor lehet gondban, de ez azért nem várható sztem.
Berg és Nix fog küzdeni az LG posztért, ha nem érkezik más és sztem elfogadható szintet várhatunk majd tőlük a tavalyi kevés PT alapján látottakból.
RT poszt a kérdjőjel.
Én visszahoznám Barnes vagy beszereznék egy Garnert, aztán ha úgy alakul berántanám Fishert, ha Ő a BPA...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Valaki bemutatná Bryant-ot,milyen playa és mit lehet tőle várni?Erősségek,gyengék,stb?

Köszi! 😊armando83
Senki nem vállalja??? xDarmando83
Des jó munkás ember. Nem kiugróan jó futás ellen vagy passz rush terén, de mindegyikben egész szépen helytáll. Tavaly jutott először igazán kezdőként szóhoz huzamosabb ideig Sey sérülése miatt és helytállt. Nálatok ugye DE poszton fog ügyködni...ott én várnék tőle 3-7 sacket évente és megbízható futás elleni teljesítményt.
Sztem túlfizettétek, kérdéses full time kezdőként, hogy megy neki egy egész szezon, de ettől függetlenül jó játékosnak tartom, örültem volna ha marad...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Valaki bemutatná Bryant-ot,milyen playa és mit lehet tőle várni?Erősségek,gyengék,stb?

Köszi! 😊armando83
Senki nem vállalja??? xD

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Jövő áprilisban meg ellentmondást nem tűrően be kell húznunk J Clowney-t!!!!!!
Cubehead
Jövő április nagyon messze van. nézd meg most a prospect TOP 10et. És keresd meg valahol a tavaly 2013ra várt top 10et.
Te'o, Reid, Barkley, Wilson, Amerson, Woods, Jones, Montgomery. Vagy idő után jön Geno, Star, stb.
És Top 50ben sokáig TJ. McDonald, Tyler Bray, Logan Thomas, és így tovább. Nem az a gond, hogy a Raiders azt se tudjuk idén kit draftol. Vagy jövőre kit hoznak FA piacon, vagy épp ki válik be váratlanul. Hanem fogalmunk sincs, ki mit fog érni jövő áprilisban. Nagyon kevés olyan játékos van, aki egy évig fixen TOP 15ös.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 513
De még mindig az a bajom, hogy kezdő RDE nincs a drafton, pedig nekünk most már tényleg arra van a legnagyobb szükségünk. Bár én most BPA draftot tartanám a legjobb ötletnek.Bruce
A BPA alapú draftot én is támogatom, nincs olyan csapat részünk ahol ne férne el egy jó játékos.
Habár fix,hogy az egyik legnagyobb need-ünk az RDE, ami ahogy írtad is nincs. Én még sem aggódom emiatt.
BPA alapon jöjjön Fischer vagy Shariff, az RDE posztot meg kibekkeljük Carterrel és Hunterral.
Jövő áprilisban meg ellentmondást nem tűrően be kell húznunk J Clowney-t!!!!!!
Ha Shariff jön,plusz teljes egészében implementálják DA rendszerét akkor a nyomás úgy is jönni fog belülről plusz váltogatva az lb-ktől vagy a secondary-ból.



több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
toxique!

A sértődéshez nem kell logika. Volt hogy egyik topicban annyit írtam, ne anyázzátok egymást gyerekek, és nekem rontottak, hogy nem a csapatnak szurkolok, ők így szeretik. Mit ugatok bunkó módon, húzzak onnan. Elhúztam.
Van ahol leírom, hogy XY lehet bárkinek kedvence, aludhat a poszterével, de én úgy látom, van a ligában 8 jobb játékos a posztján. Tehát mégsem biztos hogy ő a legjobb mindenkinek. És bár elismerik, hogy adott 8 tényleg jobb, minek kellett ezt most elmondani? Tudták ők is, csak jobb volt a struccpolitika. És eleve. Akinek a Győzike show a szórakoztató, annak ne közvetítsenek az opreházból HDben, mert hülyét kap. És fordítva.
Engem a foci mozgás közben érdekel. Másokat a statok, van akit a történelem. Vagy épp a sztárok csillogása, HL videók, szeret velük azonosulni. Van akit csak az, hogy szurkoljon, és nyerjen az a csapat amelyiknek a logója egy nagy büdös szőrös állat, vagy egy kihalásra ítélt madárfaj, esetleg valami még hülyébb gyerekes ovisjel a szekrény oldalán. (A chiefs logónak például semmi értelme nincs). Na ők pont lesz@ják a cut block mibenlétét.
Én elfogadom, nem az a célom, hogy mindenki kicsi ulpianus legyen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
ulpianus:
A véleményed miatt miért lenne sértődés (főleg úgy, hogy sok mindenben igazad van)? Másképpen gondolkodunk és kész. Pont e miatt tudunk beszélgetni, nemde? Én tisztelem Reggie-t, mert bele mer nyúlni a kákába. Kiszedi belőle ami használható és aztán lehúzza a salakot oda, ahová való. Probléma, hogy nem látunk bele a fejébe, de - szerintem - nem is kell mindenről tudnunk: azért van Ő ott, mert Ő a szakember.

Nekem a támadójáték a "szívügyem". Hiszek abban, hogy - a foltozandó támadófal mellett - rendelkezünk azzal az erővel, ami megfelelő Playbook mellett pl. Myers nélkül is hozhatja a meccseket. Elengedtük Goodsont, oké, de ott van egy McFadden, Reece, Jacoby Ford, Moore, Streater... Olyan játékaink voltak, amiből - szerintem - szinte semmi nem derült ki a játékosaink nagy részében rejlő valós képességekről. Ki tudja, hogy milyen "fegyverzetünk" lehet ki nem használt potenciállal?
Bízom Mckenzie-ben. Utalt arra, hogy a nagy nevek nem csak a játékukkal, hanem a távozásukkal is lehetőséget adnak a csapatnak: azzal, hogy teret engednek másnak kilépni az árnyékból. Ebből a kijelentésből lehet, hogy csak én nézek ki többet a kelleténél, de azt gondolom, hogy Reggie nem a kutyaütögetést tervezgeti már idénre sem.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jelenlegi helyzetben hogy néz ki az off falunk?

Veldheer - nincs - Wisniewski - Briesel - nincs

Ebből nekem kérdőjeles Briesel, mert ugye ő ZBS fit és nem az lesz idén nálunk, de azzal hogy átstrukturálták a szerződését, így azt gondolom számítanak rá.

Aki szóba jöhet LG és RT poszton: Bergstrom, Nix
hogy melyikük hol, az még kérdéses. Tehát valóban egy jó kezdő szintű RT (Fischer) csak kellene és akkor a fent említett két fiatalember megoldaná az LG pozíciót.

deyell tudom, hogy nagyon bízik Nix-ben, de ő ugye csak RG poszton játszott, nem tudom hogy az LG-t mennyire tudná... bár nem olyan nagy változtatás az sztem.

Volt valahol egy cikk még régebben, hogy hogyan jönnek sorban a legfontosabb pozíciók az OL-ben, úgy emlékszem valahogy így volt: LT - RT - C - RG - LG de ezen akkor is ment a vita.

Mindegy, a lényeg a lényeg, hogy kellene egy kezdő szintű faljátékos. Most letrade esetén ha ez G lesz, akkor sem leszek szomorú.
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Valaki bemutatná Bryant-ot,milyen playa és mit lehet tőle várni?Erősségek,gyengék,stb?

Köszi! 😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Newmannak orulnek es Hansont is szivesen latnam...

Drafton BPA kell sztem es egyre inkabb Fisher tunik nekem annak...
Floyd es vmelyik pass rusher erhet meg oda...esetleg Star (ha egeszseges)

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Newman megint jön hozzánk, remélem már szerződést is kap. Meg Hanson-t is visszahozhatnák már, mert nem nagyon hallottam hogy valaki is érdeklődne utána. Akkor azért a CB poszt is nagyjából rendben lenne már.

És nagyon reménykedem a letrade lehetőségében, azzal azért jócskán javulnánk az esélyeink plusz egy kezdő szintű játékos megszerzésében.
De még mindig az a bajom, hogy kezdő RDE nincs a drafton, pedig nekünk most már tényleg arra van a legnagyobb szükségünk. Bár én most BPA draftot tartanám a legjobb ötletnek.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na LB sor szepen alakul...
Ugy fest az SLB es az MLB posztokon Burnett es Roach kezd majd...
Maiava es Burris meg harcol a WLB posztert...ami jo, h a vesztes kb. mindharom posztra be tud majd ugrani cserekent...
Es bar nem lenne idealis sztem, de 3-4 felallast is ossze lehet beloluk takolni eseti jelleggel.
Az meg vicces, h Kevin csereje Kaelin szemelyeben a sajat tesoja lehet 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
tetszetős

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 513
jó lesz ő itt nagyonJanek
Remélhetőleg.
Mondjuk így már egész pofás az LB sorunk (pláne,hogy ha figyelembe vesszük za FA piac megnyitása előtt csak Rolando és Burris volt rosteren)
Mostani felállás: Burnett - Roach - Burris



több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
jó lesz ő itt nagyon

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 513
Raiders signed LB Kevin Burnett, formerly of the Dolphins.
Burnett, 30, racked up 110 tackles, 2.5 sacks, and a forced fumble last season as the Dolphins' starting weak-side linebacker. Pro Football Focus graded Burnett as the No. 4 4-3 outside 'backer in football, behind only Von Miller, Jerod Mayo, and Lance Briggs. Burnett should bring an edge to Oakland's defense, replacing Philip Wheeler at "SAM." Kaluka Maiava projects to start on the strong side with Nick Roach in the middle and Miles Burris heading to the bench where he belongs.


 www.silverandblackpride.com/2013/3/17/4117008/oakland-raiders-sign-lb-kevin-burnett



több mint 11 éve
davidkiss Las Vegas Raiders 68
The Oakland Raiders have signed veteran outside linebacker Kevin Burnett.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Zach Hurd ERFA OL emberunk a twitter accountja szerint befejezi karrierjet. O iden IRen volt...gondolom a serules lett sajnos carrier ending...
Szegeny...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Reggie McKenzie has to make things as difficult for McClain as possible to continue his career with another club. This will send a loud and clear message to other players that there is a price to be paid for what Rolando has done. Barring a miraculous transformation of attitude and talent, McClain will be cut when it benefits the Raiders the most, or benefits McClain the least.deyell
ennyi.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Reggie McKenzie has to make things as difficult for McClain as possible to continue his career with another club. This will send a loud and clear message to other players that there is a price to be paid for what Rolando has done. Barring a miraculous transformation of attitude and talent, McClain will be cut when it benefits the Raiders the most, or benefits McClain the least.

choose life