NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Linebacker/defensive end Jason Hunter's base salary for 2013 is $715,000 with Raiders.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
eltérő infókat olvastam, Maiava vagy Roach esélysebb a kezdő MLB posztra? remélem, hogy Roach, jól játszott az utolsó 4 meccsén a Bearsnél ebben a szerepkörben, a Cardinals ellen 15 tackle-t mutatott be. állítólag több csapat is akarta Roach-ot, jelen helyzetben siker, hogy minket választott.

Maiavát is jó igazolásnak tartom. gyerekkorától Raiders fan, intelligens fazon, jó jegyei voltak az egyetemen, nem fizetünk neki sokat.

Sims és Hunter gamble a sok sérülés miatt, tavaly beszívtuk a hasonlókkal (Bartell és Spencer), remélem, most szerencsésebbek leszünk, főleg Simsben látok potenciált, ha egészséges.

Bradley Fletchert látom, elvitte az Eagles. nem örülök, reméltem, hogy hozzánk jön, a DB edzőnk ismeri.deyell
Roach-t egész pontosan másik 6 csapat is akarta és ő lesz az MLB, Burris marad a posztján és Maiava pedig Wheeler helyét veszi át.
Sims,mint Run stopper NT vitathatatlan tehetség csak sajnos cukorból van. Nagyon remélem,hogy végre végig játszik egy szezont és tényleges upgrade lesz.

Huntert nem vágóm,szóval no comment. Viszont azt olvastam egy vele készült interjúban,hogy kihagyás után "éhesen" tér vissza. Remélem szezon során jól lakik majd!



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
eltérő infókat olvastam, Maiava vagy Roach esélysebb a kezdő MLB posztra? remélem, hogy Roach, jól játszott az utolsó 4 meccsén a Bearsnél ebben a szerepkörben, a Cardinals ellen 15 tackle-t mutatott be. állítólag több csapat is akarta Roach-ot, jelen helyzetben siker, hogy minket választott.

Maiavát is jó igazolásnak tartom. gyerekkorától Raiders fan, intelligens fazon, jó jegyei voltak az egyetemen, nem fizetünk neki sokat.

Sims és Hunter gamble a sok sérülés miatt, tavaly beszívtuk a hasonlókkal (Bartell és Spencer), remélem, most szerencsésebbek leszünk, főleg Simsben látok potenciált, ha egészséges.

Bradley Fletchert látom, elvitte az Eagles. nem örülök, reméltem, hogy hozzánk jön, a DB edzőnk ismeri.

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
jaj, a Donkeys 😀Amadeus91
 twitpic.com/cbmngw



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 737
jaj, a Donkeys 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Szerződés számok:

Kaluka Maiva's three-year Raiders deal is worth $6 million, including a $2.035 million bonus, per a league source.

Pat Sims' deal is a one-year, $1.5 million contract with $250k bonus



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
 www.silverandblackpride.com/2013/3/15/4109516/mutual-interest-in-derek-hagan-returning-to-oakland-raiders



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Shaugnessy aláírt a Cardinalshoz

Raider Nation News ‏@YourAutumnWind
#Raiders FA Shaughnessy signing with Arizona Cardinals, Is Palmer following?



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
O'Brien ‏@Ob_Scho
Happy to see we signed my longtime friend and college teammate Matt shaugnessy. Cards making moves #birdgang

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
mennyit kapnánk kb? 1+2+2? mennyi a reális értéke jelen helyzetben az 1/3-nak?Amadeus91
Hát ezt kurva nehéz megmondani, mert ugye nem letrade van, hanem vki feltradel és azt tudjuk elfogadni, tehát azon ajánlatok közül lehet majd válogatni amiket kapunk, ha kapunk...
Annyit tuti nem kapunk, mint a Rams tavaly, de sztem nem is kell annyi nekünkse a lemozgáshoz...
Nagyban függ attól is, h milyen mélyről szeretnének feljönni...
Lövésem sincs mit kaphatunk...
Idei 1.kör, 2.kör, 3.kör és jövő évi 1. vagy 2. kör nálam már elég lenne az 1\3-ért

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 326 — Lájkold a zsűrit!
mennyit kapnánk kb? 1+2+2? mennyi a reális értéke jelen helyzetben az 1/3-nak?Amadeus91
Attól függ honnan mozognak fel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 737
mennyit kapnánk kb? 1+2+2? mennyi a reális értéke jelen helyzetben az 1/3-nak?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ez remélhetőleg segít nekünk lemozogni:

2. Central Michigan: Eric Fisher, OT (6072, 306 and 5.04): Fisher only went through positional drills as he choose to stand on his Combine testing numbers. His workout was called “tremendous” by more than one NFL person we spoke to and there were many “wow” moments throughout. Displaying the rare ability to change directions quickly while maintaining good body position and control, Fisher showed that he can be a real asset pulling and blocking out in space at the next level. Few offensive tackles are sudden athletes, but Fisher displayed suddenness throughout his workout, which confirmed everything teams had seen on film. While his physical workout was outstanding, it was still clear to some in attendance that Fisher is thin for his height and will need to add bulk in order to improve his playing strength. Additionally, the bad habit of keeping his hands low during pass protection and leaving chest open to pass rushers was evident in how he used/carried his hands during the workout. This will need to improve if he is going to avoid being bull rushed back into the QB’s lap as he was regularly during the Senior Bowl practices.[/quote]http://www.nationalfootballpost.com/Pro-Day-Review-March-15th.html

Joeckel vagy Fisher jó eséllyel megy 1\1re sztem...Jags elvileg nem keres LT-t...Így vszeg nálunk benn lesz vmelyik...elég sok LT need-es csapat van azért, így remélhetőleg vki bemozdul...
Másik opció lehet G.Smith-ért történő bemozgás is...

De jó volna...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Köszi tüsi a rövid értékelést!

Bazza egyszer lelépett már szerződés nélkül tegnap vagy tegnap előtt...erre a hírre gondolsz vagy újra képben van??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Sajnálom, hogy elment tőlünk, mert én már szívesebben láttam volna őt MLB-be, mint Urlachert. Nem egy elit játékos, de jó munkás ember, aki csendben, de fontos láncszeme lett a Bears D-nek. Nem egy playmaker. Atletikus, de nem egy észlény.

Mindenesetre jól jártatok vele.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Corey Williams is jön vizitre.
Ő sztem remek fogás lenne ha egészséges tud maradni.
Símán kezdő szinten játszott tavaly is.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 737
Papa Roach

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
már hivatalos:
The Oakland Raiders have signed LB Nick Roach.



Just Win Baby!
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
komolyan nem is értem, hogy DHB, BigSey, TK miért nem menn(t)ek bele a pay cutba. Elnézve a FA piac alakulását, az érdeklődőket, örülhetnek, ha lesz csapat aki felszedi őket, nem, hogy 8 milliós fizetés...Amadeus91
Jó kérdés, pláne,hogy tudhatták tavalyról,hogy RM nem fél meghozni nagy döntéseket.
Mondjuk TK még rosteren van de szerintem ez CP és Rolandoval együtt ideiglenes állapot.Esetleg próbáljuk őket elcserélni.

Ha mindez igaz akkor Newman-t is leigazoltuk. Igaz még nincs megerősítve!Cubehead
Csak az a baj, hogy kijelentették a cutot, ha CP nem csökkent, McClain kivágása meg már akkor biztos volt, mikor két hétre felfüggesztettük.
Hülye lenne bárki bármit is adni értük, ha "ingyen" összeszedhetik majd őket.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
komolyan nem is értem, hogy DHB, BigSey, TK miért nem menn(t)ek bele a pay cutba. Elnézve a FA piac alakulását, az érdeklődőket, örülhetnek, ha lesz csapat aki felszedi őket, nem, hogy 8 milliós fizetés...Amadeus91
Jó kérdés, pláne,hogy tudhatták tavalyról,hogy RM nem fél meghozni nagy döntéseket.
Mondjuk TK még rosteren van de szerintem ez CP és Rolandoval együtt ideiglenes állapot.Esetleg próbáljuk őket elcserélni.

Ha mindez igaz akkor Newman-t is leigazoltuk. Igaz még nincs megerősítve!



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 737
komolyan nem is értem, hogy DHB, BigSey, TK miért nem menn(t)ek bele a pay cutba. Elnézve a FA piac alakulását, az érdeklődőket, örülhetnek, ha lesz csapat aki felszedi őket, nem, hogy 8 milliós fizetés...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sean Jensen ‏@seankjensen
The #Raiders signed Nick Roach to be the starting middle linebacker.

Roach deal eddig:
The Raiders haven't confirmed the deal, but Dickerson reported the team offered Roach a contract in the neighborhood of $3 million to $4 million a season over three to four years.
Ez akkor 3év 9Mtól 4év 16Mig van vhol. Vállalhatónak tűnik...


Ez a FA lista sztem kurva gyenge lett...
Aso, Chad kizárható sztem...Aso missfit, öreg; Chad öreg, balhés múlttal
Turner talán, de Ahmad nem hinném. Moore helyett Slauson lehet a befutó...
Barnett mostanra nem sanszos, akkor még ő nem vágta...
Rey kb McClaini tempóval bír...nem hiszem
Jackson mivel tudna többet mint Crawford (vagy Hunter) minek?? Ő sem kezdő RDE ami kellene
Jammer talán...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Roach volt már?briareos
Nálunk még nem, előtte a Bears-ben volt. 😀
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 539 — StuG Life
Roach volt már?

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 737
Lehetséges FA célpontok
 raidernationtimes.com/article.php?id=9604Cubehead
Bradshaw, 85, Aso komoly lenne.Amadeus91
Aso-t imádom de sajnos nem rendszer fit. Ugyan úgy szenvedne,mint Philiben.
Bradshaw és Chad jó lenne inkább csak a kérdés,hogy mennyibe fájnának,meg érnék e!
Mondjuk annyi fix,hogy DMC mögé kell egy strapa bíró rb,mint anno Bush. Amúgy lehet,hogy a Bears jövőre kivágja őt,én vissza hoznám.
Véleményem szerint Barnett és Lawrence lehet még érdekes a számunkra (persze ez is függ RM mit tervezz Carterral)Cubehead
Chad sztem minimumért jönne a fejelős balhé után.

criminal lawyer or criminal lawyer?