NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 512
Myers sztem nem kellett nekik, (nekünk)...én szívesen láttam volna olcsón 😊

Az idei TE class-t elég erősnek mondják, lehet onnan érkezik a megoldás...Ausberry eddig nem nagyon mutatott semmit sajnos és Gordon is csak mint blokkoló...necces lenne velük nekivágni a szezonnak, de végülis tavaly ugyanígy voltunk...
Myers, Ausberry, Gordon 3-as tűnt a csapat egyik leggyengébb részének, aztán Myers robbantott...

KCnál Edwards(HC) óta már volt egy Pioli(GM) is...Rolni
Myers-l kapcsolatban több féle variációt is eltudok képzelni. Annyi biztos,hogy interjúvoltunk TE-t.Most,hogy esetleg pótoljuk Myers-t vagy,hogy kiváltsuk az kérdés.
Alapvetően én is szívesen láttam volna vissza, dolgos,nem problémás playa volt.

Ausberry és Gordon esete érdekes.
Egyfelől mert Saunders külön projektként foglalkozik velük. Aminek megjegyzem vannak jelei.

9:15 nél érdemes nézelődni jelen esetben
 www.youtube.com/watch?v=qB4MsFQocbw

Nagyjából minden egyes meccsen amikor ment felé passz hasonlóan jól dolgozott Ausberry.
Viszont az is biztos,hogy nem rég valahol olvastam,miszerint nem számolnak velük,mint kezdőkkel. Most,hogy ezt úgy értették,hogy még nem vagy,hogy egyáltalán nem az kérdés. (plusz ide tartozik,hogy amikor ezt olvastam Myersnek még kérője sem volt,nem,hogy szerződése)
Minden esetre én láttok bennük potenciált de nem tartom kizárnak,hogy egy rookieval megtoldjuk az állomány valamelyik későbbi körben.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Myers sztem nem kellett nekik, (nekünk)...én szívesen láttam volna olcsón 😊

Az idei TE class-t elég erősnek mondják, lehet onnan érkezik a megoldás...Ausberry eddig nem nagyon mutatott semmit sajnos és Gordon is csak mint blokkoló...necces lenne velük nekivágni a szezonnak, de végülis tavaly ugyanígy voltunk...
Myers, Ausberry, Gordon 3-as tűnt a csapat egyik leggyengébb részének, aztán Myers robbantott...

KCnál Edwards(HC) óta már volt egy Pioli(GM) is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Myers-t sajnálom... 1 éves szerződést írt alá... lehet nem is akarták visszahozni Reggie-ék?

Jöhet az Ausberry-Gordon kezdő páros?

Érdekes ez a vita a KC-Oakland, vagy inkább Edwards-McKenzie? Nálam a Chiefs egy nagyon átgondoltan és draftról jól felépített csapat. Olyan aminek könnyű szurkolni, mert nem a nagy nevű FA-k, hanem a saját maguk által kiválasztott és felépített játékosok alkotják a erejét, ahogy már többször le is lett írva előttem. Én maximálisan tisztelem azt a csapatépítési filozófiát, ezért is örülök, hogy nálunk is valami hasonló kezd kialakulni. Igaz az első év nem ezt mutatta, de az ugye egy megörökölt helyzet volt. Nálam igenis példaértékű a KC építkezése, egyedül a Cassel-hez való ragaszkodás volt számomra érthetetlen, de ennek is meg volt az oka, nem is akarok erről vitatkozni.

Igaz Reggie tavaly nyúlt mellé is, de talált is megfelelő játékost, meghatározót is. Azt, hogy nem tudta megtartani, én a megörökölt helyzetre fognám. Lehet meg tudta volna oldani, de pl. Wheeler sem akart ám maradni, ezt sem szabad figyelmen kívül hagyni. Reggie elkezdte kidolgozni/megvalósítani a tervét ami a csapat cap helyzetét és játékos állományát helyre hozza. Idén beindult a terv megvalósítása, lerombolt mindent, nem is sír senki, mert mindenki érzi, hogy ennek már jó ideje meg kellett volna történnie. Én az eddigi munkáját jónak értékelem. Aki nem akar Raider lenni ne is maradjon. Most olyan embereket hozott FA-n akik egy erős csapatban nem lennének kezdők, de játszani akarnak, mert szeretnek footballozni. Ez nálunk eddig nem volt szempont. Ha erős csapat leszünk, miattuk is erősek leszünk, mert ha nem is ők lesznek a kezdők, akkor ott állnak majd bevetésre készen és oda fogják tenni magukat amikor felmennek a pályára,mert ez az életük. Én ezt sokkal többre értékelem, mint a tehetséget, mert a tehetség szar mentalitással semmit sem ér, ezt Raiders szurkolóként szépen megéltük (JMR,McClain,stb..) A tavalyi évben nem volt több, az ideiben talán még annyi sem, de lehet rám cáfolnak majd, meglátjuk.

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Jo kezu elkapo; de blokkolas teren tavaly gyengusz volt...
Szamokra kivancsi leszek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
fasza-fasza....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 512
Giants signed TE Brandon Myers, formerly of the Raiders.
After losing Martellus Bennett to the Bears, Myers should open this season in a starting role, but will likely face competition from fourth-round pick Adrien Robinson. Myers is serviceable as both a pass-catcher and in run-blocking, though his 2012 breakout largely benefitted from the Raiders' pass-heavy offense. It's a solid, low-risk signing by the Giants.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 512
Kocka!

Ez is KC téma, de oké.
Herminator Edwards Chiefs Scout volt, majd DB edző, csak visszament HCnek. Én mai napig követem twitteren. ami most fontos, hogy mai napig is NCAA meccseket is csak miatt megnézek, ahol szakértő stúdióban, szakkomentátor. Azért őt nehéz leszólni, ha tehetségek kereséséről van szó és csapatépítésről. Ezért hozták vissza 2006ban.
A HC korszak. Első évében a cél mégis az volt, jusson rájátszásba a Chiefs. McKenzietől ilyet nem kértek. Herminator be is jutott, bár épphogy, de bent voltunk. Igaz utána 4 évig (2010) nem.
Aztán már nem lehetett tovább halogatni. Fogyott a játékoskeret. Több okból, most mindegy. Az asztalra csapott, hogy engedjék dolgozni, amiért hozták. Mert így PO sem igen lehet már, legyen újjáépítés. 2007re rebuilding kezdődött. Lett is 4-12, majd 2-14. Aztán persze kirúgták, hogy miért nincsenek eredmények. Ami bevett szokás. De Bowe, Pollard, Hali, Flowers, Carr, Jamaal, Albert, Dorsey, stb az ő igazolási voltak. Még előtte Derrick Johnson és Colquitt is, ahogy mondják.
És mai napig ők mennek Pro bowlra, meg Berry, Houston. De ez a keménymag. És azt ő akkor rakta össze két év alatt, csak voltak akiket elküldtek (Pollard, Dorsey), de attól jók.
Tehát rá is igaz, hogy 3 évet kapott, mint minden GM-HC. Utána szinte mind repül, ha nincs eredmény. A körülmények nem számítanak. Ami McKenziere számolva 2012-13-14, és elszámolás. Ettől el lehet térni, de ez szokott lenni a határidő. DoM írt erről régebben, és tény.ulpianus
Csak annyit fűznék,hozzá,hogy tisztában vagyok H Edward scout mivoltával és,hogy neki mind máig ez a fő erőssége!
Valamint azzal is tisztában vagyok,hogy a csapatotok gerincét ő hozta össze!
Én az eredményei belistázásával csak annyit akartam mondani,hogy nem azok jelzik az ő munkásságát,mint ahogy RM-t sem! Valamint az,hogy az ő munkájának a gyümölcse is csak később érettbe. Azaz csak annyit akartam kihozni,hogy egy év után, sokkal szarabb helyzetből kiindulva nem kellene elemezni RM munkáját! Ahogy írtad Te is 3 év az általános idő intervallum (Rm esetében szerintem ez lesz 4). Utána térjünk vissza RM kiértékeléséhez,hogy mi volt jó s mi szar húzás, stb.



több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Kocka!

Ez is KC téma, de oké.
Herminator Edwards Chiefs Scout volt, majd DB edző, csak visszament HCnek. Én mai napig követem twitteren. ami most fontos, hogy mai napig is NCAA meccseket is csak miatt megnézek, ahol szakértő stúdióban, szakkomentátor. Azért őt nehéz leszólni, ha tehetségek kereséséről van szó és csapatépítésről. Ezért hozták vissza 2006ban.
A HC korszak. Első évében a cél mégis az volt, jusson rájátszásba a Chiefs. McKenzietől ilyet nem kértek. Herminator be is jutott, bár épphogy, de bent voltunk. Igaz utána 4 évig (2010) nem.
Aztán már nem lehetett tovább halogatni. Fogyott a játékoskeret. Több okból, most mindegy. Az asztalra csapott, hogy engedjék dolgozni, amiért hozták. Mert így PO sem igen lehet már, legyen újjáépítés. 2007re rebuilding kezdődött. Lett is 4-12, majd 2-14. Aztán persze kirúgták, hogy miért nincsenek eredmények. Ami bevett szokás. De Bowe, Pollard, Hali, Flowers, Carr, Jamaal, Albert, Dorsey, stb az ő igazolási voltak. Még előtte Derrick Johnson és Colquitt is, ahogy mondják.
És mai napig ők mennek Pro bowlra, meg Berry, Houston. De ez a keménymag. És azt ő akkor rakta össze két év alatt, csak voltak akiket elküldtek (Pollard, Dorsey), de attól jók.
Tehát rá is igaz, hogy 3 évet kapott, mint minden GM-HC. Utána szinte mind repül, ha nincs eredmény. A körülmények nem számítanak. Ami McKenziere számolva 2012-13-14, és elszámolás. Ettől el lehet térni, de ez szokott lenni a határidő. DoM írt erről régebben, és tény.

Szerk: És aki nem tudja mi Herminatorban a legjobb. A ZOKNIJAI:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 512
"mint minden veteránnak így Wheelernek is fontos a sikeresség"

Wheeler és Bryant milyen sikereket fognak elérni Miamiben és Clevelandben? Mind a kettőt megdobták egy olyan összeggel, amelyre kilátásuk nem volt eddig. Wheelerre haragszom, mert a munkanélküliség elől lett minimumért felszedve és felfuttatva, erre elment meggazdagodni.Amadeus91
Én is haragszom, mert mutathatott volna némi bajtársiasságot! Plusz közel sem biztos,hogy ott is hasonlóan jó lesz a teljesen más rendszer véget. (de ez már legyen az ő baja)
Amire sikeresség alatt gondoltam azaz,hogy a dolphins 7-9 végzet, csoportjában 2ik volt. Minden tekintetben vonzóbb célpont és még volt pénz is bőven a részére.



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
"mint minden veteránnak így Wheelernek is fontos a sikeresség"

Wheeler és Bryant milyen sikereket fognak elérni Miamiben és Clevelandben? Mind a kettőt megdobták egy olyan összeggel, amelyre kilátásuk nem volt eddig. Wheelerre haragszom, mert a munkanélküliség elől lett minimumért felszedve és felfuttatva, erre elment meggazdagodni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 512
Ulpi

Először üdv, másodszor meg reagálnék én is! 😊

RM éra eddigi rekordja 4-12
Herm Edwards rekordjai,mint HC
KC 2006 9 7 0 .562 2nd in AFC West
KC 2007 4 12 0 .250 3rd in AFC West
KC 2008 2 14 0 .125 4th in AFC West

Mind a Cap helyzete,mind a sok rendszer idegen játékos, egy oldalú séma és általános közhangulat. Mind mind olyan dolog ami gáz (finoman szólva)! RM-nek most ezt kell teljes egészébe rendbe tennie, sőt hosszú távon contender csapatot varázsolni. (arról most ne is beszéljünk,hogy menet közben a csoport riválisok miként erősödtek)
RM ennek ellenére elvállalta!! Mert tudja,hogy mit és hogyan akarja és ha kívülről még nem is igazán látszik de mi érezzük mindezt. Hidd el!
Első évében nem igazán tudott kibontakozni, sokkal inkább tűzoltás és foltozás cím szavakkal lehetne jellemezni kényszerűségből a munkáját. (cap space és draft pick nélkül)
Idén még a kármentesítés zajlik (minimális cap space-l és gyér pick mennyiséggel).

Arra,hogy milyen GM is ő valójában igazából térjünk vissza 2015 szezon után! OK?

Én a részéről idáig egy hibát látok még pedig Knapp kinevezését. Persze ehhez hozzá tartozik az a tény is,hogy DA elég későn lett kinevezve, Oakland nem egy csábító célpont és akart egy edzőt aki némi kép tehermentesíti a rookie HC-t. Sajnos nem jött be.

Az igazolásai milyensége úgyszintén nem csak a stat-ok nézésével értékelendő.
Itt is figyelembe kell venni mind az anyagi,mind a presztízs lehetőségeit.
Tolefson - működő,sikeres,jó DE-ket nevelő franchise-ból való igazolás. Nem jött be, de ezt se Te, se RM, se senki nem tudhatta. Mint ahogy Te is említetted Fasano kapcsán,hogy lehet,hogy egy back up többet tudna, de nincs rá garancia.
Wheeler - olcsó,veterán playa aki passzolhat DA rendszerébe - igen be is vált
Az,hogy nem maradt nem RM hibája. Megpróbálta megtartani de nem volt hozzá elég cap plusz,mint minden veteránnak így Wheelernek is fontos a sikeresség.Ami egy rebuilding csapatnál,pláne ha annyira az elején van,mint mi is nem igazán elérhető!!
Szóval ahogy írtam,az ő megítélésével várjunk még egy picit!



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Mindenesetre elvállalta, pedig tudta, lehet itt erős csapat, és az nem a Raiders lesz 2012 vagy 2013ban sem. Mindenki menekült. a Játékosok azóta is. Nem lehet egy nyámnyila pofa. Én speciel ezért vagyok vele türelmes, de ettől nem teheti meg, hogy jövőre nem lesz valami előrelépés. Annak az alapjait pedig most kell lerakni.ulpianus
Akkor vegulis alapvetoen egyetertunk! 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Én azzal nyitottam, hogy nem ítélem el McKenziet, de nem is nevezem egyelőre jónak. Meglátjuk. Sztem több hibás döntése is volt. Többször jó is lett volna, csak túl óvatos a farkasok közt.
Én amiért becsültem mikor kinevezték, és azóta is. Ez a csapat nem miatta lett gyenge. Senki nem akarta a Raiderst elvállalni, aki kicsit is belelátott a papírokba. Reggie sem hülye, tudta hogy hálátlan feladat, szinte lehetetlen jól kijönni belőle rövid távon. Pechje is volt. Azért ő egy Tebroncost látott, és Peytonizálták. Cassel most repült, jó, ez jogos, de jogos lett volna tavaly is. Ha Reid gatyába rázza a passzt, az nem lesz vicces. Norv is most lép le, ha az jól sül el, az már extra cumi.
Mindenesetre elvállalta, pedig tudta, lehet itt erős csapat, és az nem a Raiders lesz 2012 vagy 2013ban sem. Mindenki menekült. a Játékosok azóta is. Nem lehet egy nyámnyila pofa. Én speciel ezért vagyok vele türelmes, de ettől nem teheti meg, hogy jövőre nem lesz valami előrelépés. Annak az alapjait pedig most kell lerakni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Megint leírtad amit eddig is tudtunk. Ez ezért nem vált be, az meg azért. Ez ezért ment el, az meg amazért. És a következtetésed az, hogy tehát ez nagyon jó így. Nekem meg az, hogy nem. Nem baj ez, csak hiába írod, tudom kivel mi volt, különben bele sem mernék szólni.
Mert például párat: Wheeler jó igazolás volt. A Miami örül is. De abból itt nem lesz csapat. Ez hogy lehet jó GM munka?
Tollefson, Brisiel, Leinart, és a többi (le sem írom) szted is rossz húzások. Akkor az hogy lehet jó GM munka?
Bryant szerződésén dolgoztak. Mert jó játékos. De nem maradt itt. Ez a jó GM munka?

Nem folytatom, újat nem tudok mondani. Remélem érthető amit írni akartam. És akit Fasano, Avery vagy bárki KC playa érdekel, elmondhatja a Chiefs topicban. Mindenkinek válaszolni fogok. Az nagyon megy.ulpianus
annyiban igazad van, hogy lehet McKenzie-t kritizálni bizonyos húzások miatt, a végleges megítélésével azonban várni kéne legalább addig, amíg rendelkezésre áll számára egy teljes draft, illetve normális cap helyzet. egyelőre az FA-k közül épkézláb játékosok nem akarnak idejönni, mert diszfunkcionális franchise-ként tekintenek ránk, akik meg tőlünk lesznek szabadügynökök, egy sikeresebb csapathoz akarnak menni, Wheeler ezt is nyilakozta pl. így azért belátható, hogy igen nehéz dolga van McKenzie-nek. én speciel csak egyetlen dolgot tartok elhibázottnak a post-Al érában: Knapp.

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Mert például párat: Wheeler jó igazolás volt. A Miami örül is. De abból itt nem lesz csapat. Ez hogy lehet jó GM munka?
Tollefson, Brisiel, Leinart, és a többi (le sem írom) szted is rossz húzások. Akkor az hogy lehet jó GM munka?
Bryant szerződésén dolgoztak. Mert jó játékos. De nem maradt itt. Ez a jó GM munka?
ulpianus
Sztem Wheeler és Bryant elengedése azokon a dealeken amit kaptak és ezen pénzektől jóval kisebb összegért posztok pótlása (Roach, Maiava, Sims) jó GM munka,
Tavaly Wheeler a kutyának nem kellett, aztán DA sémájában futott egy jó évet...miért ne futhatna ugyanilyen jót Roach vagy Maiava, illetve simán lehet, h Miamiban gyengébb lesz Philip...ezt majd 1, 2 év múlva tudjuk érdemben megbeszélni sztem...addig nekem tetszik az építkezés, bízom a legjobbakban!!
Des ekkora pénzért megintcsak nem érte volna meg, de fölös is ezen gondolkodni, hiszen önhibáján kívül nem volt cap hely visszahozni...
Amire azt írtam, h rossz döntés az természetesen nem jó GM munkka, de minegyik hibázik, pláne 1 rookie...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Deyell!

Valóban, ha nincs pénzed, nincs picked, hiába rombolsz, nem lehet 32 emberrel szezont kezdeni. Ez jogos.
_____________________________________________________________

Rolni!

Leírom ha Fasano ennyire kulcskérdés. Fasano 8 éve van a ligában. Ez alatt 4 meccset hagyott ki összesen. A többin mind kezdő is volt. Futásblokkja jó, elkapni is tud. Évi 300-500 yard közt. Fizettek érte évi 4 milliót. Én elhiszem hogy valakinek az sok. De ennyi volt az ára. Moeaki tehetségesebb? Igen. De ő egy szezonban hagy ki 4 meccset. Egy rookie olcsóbb? Igen, de mit tud? Egy eddig back up is lehet titkos tehetség? Igen, de ki garantálja? És így tovább a többi hiányosság mentén. Nem 8 meg 10 milliót adtak neki, hanem négyet. És az sem garantált mind, ebben még 4.5 aláírási bónusz is van. Szal egy kicsit túl van ez spilázva. De nem itt akartam ezen vitázni. Mert semmi köze a Raidershez. De tessék, nem kerülöm a témát.


Megint leírtad amit eddig is tudtunk. Ez ezért nem vált be, az meg azért. Ez ezért ment el, az meg amazért. És a következtetésed az, hogy tehát ez nagyon jó így. Nekem meg az, hogy nem. Nem baj ez, csak hiába írod, tudom kivel mi volt, különben bele sem mernék szólni.
Mert például párat: Wheeler jó igazolás volt. A Miami örül is. De abból itt nem lesz csapat. Ez hogy lehet jó GM munka?
Tollefson, Brisiel, Leinart, és a többi (le sem írom) szted is rossz húzások. Akkor az hogy lehet jó GM munka?
Bryant szerződésén dolgoztak. Mert jó játékos. De nem maradt itt. Ez a jó GM munka?

Nem folytatom, újat nem tudok mondani. Remélem érthető amit írni akartam. És akit Fasano, Avery vagy bárki KC playa érdekel, elmondhatja a Chiefs topicban. Mindenkinek válaszolni fogok. Az nagyon megy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ulpi!

Sztem tudod, h szívesen látunk erre, szívesen olvassuk a kommentjeidet (én legalábbis igen).
Én éreztem a vicces hangnemet, rendben is volt, de azért gondoltam reagálok rá...
Teljesen más helyzetben van a 2 csapat ez tény.
Nálunk rengeteg a kérdőjel, nagyon rossz a cap helyzet és a roster jelentős része gyenge...
Ezzel együtt tavaly például az erősebb keretetekkel mennyivel kerültetek a SBhoz?
A valóban erős kerethez miért kell ilyen Fasano, Daniel embereket túlfizetni?

Nálunk azért tavaly már komoly szétverésbe kezdett RM elég hamar, de Te is tudod, h nem ment volna egy offseason alatt kihajítani mindenkit, mert akkor akkora dead money keletkezett volna, h nem lehetett volna csapatot kiállítani. Drafton is a 3. kör végén sikerült először választani, nem reális impact playereket várni nagyon első évben hátulról. Ennek ellenére Burris meglepően jó volt, Bilukidi év végére bíztató dolgokat mutatott. Criner és főleg Streater ugyancsak bíztatóan játszottak.

FA igazolások közül Tollefson valóban mellényúlás volt.
Brisiel pont azért jött, h az installálandó ZB-t segítse, de egyrészt sérült volt, másrészt a ZB valóban rossz ötlet volt.
Bartell és Spencer korábbi karrierjükben nem voltak sérülékenyek igazából és kezdő CBk voltak. Ennyi pénzért nem nagyon tudott volna jobb, biztosabb párost szerezni RM és nem gondolnám, h várható lett volna az, h mindkettő meghal ilyen hamar.
Wheeler nagy igazolás volt, illetve érkezett jó pár használható fiatal is (Ross, Adams, Francies, Stewart).

Wheeler, Bryant megtartásán dolgoztak, de akkora pénzt egyiknek sem tudtunk adni amekkorát kaptak (amúgy sztem mindkettő túl lett fizetve).
Huff szerződését nem akartuk tovább vinni, hiszen az egyik, ha nem a legrosszabb deal volt...ez még Al hagyatéka volt, tavaly RM muszályból alakított rajta, de tudható volt, h sokáig nem marad meg ezzel a deal-el.

Shaggy nem tudott sérülése után visszatérni igazán. RDEnek nem való 4-3ban, LDEnk van Houston személyében és nála olcsóbb back up DE megoldásról is gondoskodtam már (Crawford, Hunter), így miért kellett volna megtartani?

Goodson elég törékeny futó sztem ezért nem hozták vissza. A traderől meg annyit, h Bruce Campbell-t ha nem tardelik kihajítják, így rendben volt sztem a deal...

Leinart Knappal jött és vet minimumért azért nem ő volt a gondok okozója...persze fölösleges pick upnak tekintem én is...

Parrish próba volt, ami nem jött be...Ford kidőlése miatt ugyebár nem volt returnerünk...

Nem gondolom, h RM hibátlan, mert Tollefson, Brisiel és főleg Knapp mellényúlások voltak, de összességében egy rookie GMként igen jól megállta a helyét ebben az idillinek koránt sem nevezhető helyzetben...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Ez így van, ha rothadó alapokra építesz házat az előbb-utóbb összeomlik.
Most kell tisztítani a keretet hogy ne röhögjenek rajtunk még 5 évig. Tavaly is kellett volna, de nem merték meglépni. Most ha még repül Kelly, Rolando, Carson, tőlem még Mekit is elcserélhetjük ha adnak érte egy erős 2.kört hiába szeretem a játékát.
Mindezt azzal indoklom, hogy maga a keret annyira gyenge (péjtonos szamarak konkrétan fényévekre vannak), hogy egy esetlegesen egészséges Mcfaddennel és jól játszó Palmerrel sincs a minimálisnál nagyobb esély a csoportgyőzelemre. Nem oszt nem szoroz 2-14 vagy 4-12 lesz ennél többet nem várok. Tavaly az 5-11-es tippemmel még azt hittem pesszimista vagyok, de sajnos tévedtem.
Röviden basszanak ki minden rossz szerződést, szerezzünk esetleg plusz pickeket, aztán menjen a BPA. Jöhet tőlem akárki a drafton, csak legyen impact mentális bajok nélkül


több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
2. Nézzük inkább a fő érvet. Innentől kőkemény leszek, elnézést, nem fogok finomkodni. Nem lenne értelme.
A Raiders igazolások és építkezés. Új vezetés van, felejtsük el gyorsan a régi Raiders dolgokat. Amiket ugyanígy védtetek tavalyig. Én akkor mondtam, hogy ez így nem lesz gömbölyű. A szerződések rosszak, szét fog esni a csapat mire felépülne bármi. Igazam lett. Most persze ettől tévedhetek. Valamint ez valóban más irány, és jobban is tetszik. De hogy bizonyítottan jó volna, az még nem igaz.
Nézzük tavalyról, a már új döntéseket. Biztos nem tudom fejből mindet. és főleg nem jól. Lehet javítani, normális hangnemben:

Tolefson-> gyenge volt nagyon. Nem lesz alapember.sosem.
Bartell gyenge volt, le is sérült és kuka.
Spencer gyenge is rokkant is.
Brisiel->gyenge volt A ZB külön is egy rossz ötlet volt.
Wheeler->ő viszont király volt. Elment máshová ingyen.
Shaugnassey ->jó volt elment ingyen.
Bryant ->jó volt elment ingyen
Leinart ->no comment de kuka.
Roscoe Parrish ->kuka
Ed Wang ->IR
Huff ->asszem tavaly átstrukturált, most ingyen elment (dead money)
Goodsonért volt egy csere BC (OL) -> kuka
Kit hagytam ki?

Draftról Burris lett NFL szint egyedül. Egyelőre. Aztán lehet bármi és akármi is, de egyelőre egy találat.
___________________________________________________________

Az én véleményem a következő. Le kellett volna rombolni tavaly az egészet a porig. Valaki írta is (talán TST?). Akárki volt, én vele értek egyet. Ez így kinyírta az idei lehetőségeket is. Már ami egyáltalán volt. És ezért nem lehet a Chiefshez hasonlítani, hogy ők kiket igazolnak. Egészen máshol tart az a csapat. Hiába itt már tavaly, ott még csak idén érkezett új vezetés. De ők sokkal(!) könnyebb helyzetbe kerültek bele. Majdnem kész offense és defense. Elit játékosok minden csapategységben. Kiváló draftpickek, félig üres cap. Egészen más céljaik lehettek és lehetőségeik voltak/vannak ezek megvalósítására. És miért? Mert egyszer jött egy Herminator Edwards és porig lerombolt mindent. Pickké tette Jared Allent (->Albert+Jamaal) ,és BPA alapon draftolt pár jó játékost, mert úgyis mindenhol lyuk volt, tehette.

Nyugodtan el lehet küldeni a fenébe. Persze nem kell sértegetni. Csak nekem ez a véleményem. Változás kell, igazi rebuilding. Talán most kezdték el végre.ulpianus
draftról: első pickünk egy 3/95-ös volt, ami már kvázi 4. kör. főleg project játékosokat húztunk, akiknek még idő kell, hogy elérjék az NFL szintjét, de van bennük potenciál, főleg Bilukidiben, aki már mutatott ígéretes dolgokat rookie-ként is, de akár Crawford sem kizárt, hogy beválik idővel, ennél többet nehezen lehet várni tőlük, (5-6. körös pickek). a tavalyi első húzás, Bergstrom lehet, hogy hiba volt, de ez benne van, a draft olyan, mint a lottó, néha mellélősz. McKenzie nem nagy arányban tette eddig. nézzük meg az UDFA-kat is: Lucas Nix pl. szerintem jövőre kezdő lesz, én őt jobbnak tartom, mint Bergstromot. Streater lehet egy jó 2. számú WR, tavaly is voltak impresszív megmozdulásai, és még ott van a punter, Marquette King, akinek bombaerős lába van, ő lehet az új Reggie Roby. a draftot és az udfa-k begyűjtését pozitívan értékelem, a lehetőségekhez képest.

abban nagyjából egyetértek, hogy már tavaly ki kellett volna vágni mindenkit, akinek gázos szerződése van, de utólag könnyű ezt megítélni. nem akarták még nagyobb szarba hozni a rookie edzőket. na meg kérdés az, hogy kikkel töltjük fel a keretet, ha egyszerre kibaszunk mindenkit? így is alig volt depth. ezt csak folyamatosan lehet véghez vinni, remélhetőleg a végére érünk most már.

Wheeler és Bryant. jók voltak, igen. el is vesztettük őket. de nézd meg, mekkora pénzt kaptak. annyiért akkor sem lett volna érdemes megtartani őket, ha a cap helyzetünk olyan, mint a Chiefsnek pl. de nem csak Wheeler volt, aki bevált, hanem Joselio Hanson is. Brisiel sérülten játszott tavaly, ezért volt szar, idén már esélyes, hogy úgy játszik majd, mint Houstonban. Shaggy a sérülése után már nem volt jó, nem akkora baj, hogy elengedtük.

a cap helyzet miatt csak kukázni tudtunk / tudunk. ahogy írod, sok a szemét, de találtunk aranyat is, kár, hogy csak 1 évre szólt a szerződése.

choose life
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Vicceltem. Oda is írtam, egyszerűen magas labda volt.
De látom egyesek akarnak komolyan vitázni. Végül is úgy illik, hogy nem kerülöm ki ezek után. Hagyjuk a Chiefst. Arra van saját topic. Elfogadom hogy valakinek Fasano nem jó üzlet. Vagy Avery, vagy akárki.

1. Egy punter az csak punter, tény. Viszont vagy 2009ben Lechler akkori pénze túlzás volt, vagy most Colquitt pénze sem az. Egyébként amennyi Colquitt/Lechler mez fogy, higgyétek el megéri. Csak mikor a capet nyírja ki, akkor már nem. De a cap jövőre nagyobb lesz, mindegy. Csak nekem más az álláspontom. Aki kiemelkedő liga szinten és évekig jó csapatjátékos, amíg megteheted, ne rúgd ki. Megtehették.

2. Nézzük inkább a fő érvet. Innentől kőkemény leszek, elnézést, nem fogok finomkodni. Nem lenne értelme.
A Raiders igazolások és építkezés. Új vezetés van, felejtsük el gyorsan a régi Raiders dolgokat. Amiket ugyanígy védtetek tavalyig. Én akkor mondtam, hogy ez így nem lesz gömbölyű. A szerződések rosszak, szét fog esni a csapat mire felépülne bármi. Igazam lett. Most persze ettől tévedhetek. Valamint ez valóban más irány, és jobban is tetszik. De hogy bizonyítottan jó volna, az még nem igaz.
Nézzük tavalyról, a már új döntéseket. Biztos nem tudom fejből mindet. és főleg nem jól. Lehet javítani, normális hangnemben:

Tolefson-> gyenge volt nagyon. Nem lesz alapember.sosem.
Bartell gyenge volt, le is sérült és kuka.
Spencer gyenge is rokkant is.
Brisiel->gyenge volt A ZB külön is egy rossz ötlet volt.
Wheeler->ő viszont király volt. Elment máshová ingyen.
Shaugnassey ->jó volt elment ingyen.
Bryant ->jó volt elment ingyen
Leinart ->no comment de kuka.
Roscoe Parrish ->kuka
Ed Wang ->IR
Huff ->asszem tavaly átstrukturált, most ingyen elment (dead money)
Goodsonért volt egy csere BC (OL) -> kuka
Kit hagytam ki?

Draftról Burris lett NFL szint egyedül. Egyelőre. Aztán lehet bármi és akármi is, de egyelőre egy találat.
___________________________________________________________

Az én véleményem a következő. Le kellett volna rombolni tavaly az egészet a porig. Valaki írta is (talán TST?). Akárki volt, én vele értek egyet. Ez így kinyírta az idei lehetőségeket is. Már ami egyáltalán volt. És ezért nem lehet a Chiefshez hasonlítani, hogy ők kiket igazolnak. Egészen máshol tart az a csapat. Hiába itt már tavaly, ott még csak idén érkezett új vezetés. De ők sokkal(!) könnyebb helyzetbe kerültek bele. Majdnem kész offense és defense. Elit játékosok minden csapategységben. Kiváló draftpickek, félig üres cap. Egészen más céljaik lehettek és lehetőségeik voltak/vannak ezek megvalósítására. És miért? Mert egyszer jött egy Herminator Edwards és porig lerombolt mindent. Pickké tette Jared Allent (->Albert+Jamaal) ,és BPA alapon draftolt pár jó játékost, mert úgyis mindenhol lyuk volt, tehette.

Nyugodtan el lehet küldeni a fenébe. Persze nem kell sértegetni. Csak nekem ez a véleményem. Változás kell, igazi rebuilding. Talán most kezdték el végre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Meg hát ennek a játékospolitikának, majd később jön ki a jótékony hatása, amikor már nem lesz ilyen jelentős dead money és látják a többi csapatok is, hogy itt építkezés folyik, akkor majd jönnek a jobb nevű játékosok is.
Most ugyanis még a béka segge alatt vagyunk etéren. Nem vonzó a csapat, de ha így haladunk még az is lehet idővel.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Én örülök, h a rendelkezésre álló pénzt így költi RM nem pedig túlfizet egy-egy playát...Fasano, Daniel?? 😊Rolni
+ a dropkirály Avery, meg a punterüknek adtak $18.75 milliót ($8.9M garantált), aki jó ugyan, de ekkora pénzt egy punter sem ér

egyetértek, hogy inkább olyan legyen a játékospolitikánk, amit RM folytat, csak ehhez kell egy jó draft is, ami most remélhetőleg összejön

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Eddig minden szerződésünk jó ár-érték sztem.Rolni
Sztem is. Gyenge játékost olcsón éri meg szerződtetni. 😀 Ezt nem bírtam ki! 😛ulpianus
😊

Amúgy nem gondolom, h Roach, Maiava, Sims vagy a visszatérő Adams olyan gyenge játékos lenne.
Eddig Hunter az egyetlen olyan akire tényleg azt mondom, h gyenge.

Nem sztárok, de nem nevezném gyengének őket.
Roach elég jól helyettesített Urlachert MLB poszton és előtte SLB poszton is rendben volt, bár csak 2 down
Maiava háta mögött is van kezdés bőven, dolgos, megbízható gyerek hírében áll.
Sims hasznos rotációs ember volt, aki előtt most adott a lehetőség bizonyítani...

A mi cap helyzetünk mellett ennél nagyobb nevek, összegek nem férnek bele, de amik eddig jöttek legalább nem olcsón használhatalan playák, hanem olcsón hasznos, használható emberkék...

Én örülök, h a rendelkezésre álló pénzt így költi RM nem pedig túlfizet egy-egy playát...Fasano, Daniel?? 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Eddig minden szerződésünk jó ár-érték sztem.Rolni
Sztem is. Gyenge játékost olcsón éri meg szerződtetni. 😀 Ezt nem bírtam ki! 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Eddig minden szerződésünk jó ár-érték sztem.

Kevin Burnett is jöhet még olcsón felőlem...

Roach lesz a MLB ez szinte biztos és akkor Maiava. Burris és Burnett harcolhatna egy nagyot az OLB posztért...

Myers és Mitchell körül baromi nagy a csend...ez sztem nekünk segít, ha egyáltalán akarjuk őket vissza...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!