NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 512
Rick Drummond ‏@PFF_Rick

#Raiders new DT Vance Walker was used all over the D-line last season -- left and right sides, NT/DT and DE in 3-man looks.

Mi az a végén még tényleg átállunk 3-4 re?



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
egy egészséges Kellen Winslow jó lenne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 512
The Raiders have signed free agent DT Vance Walker



több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
The Raiders have shown interest in free agent TE Kellen Winslow.
Per NFL Network's Ian Rapoport, Winslow's knees are "finally healthy" and he wants to "keep going." We'll believe it when we see it. The Raiders are in the market for a tight end and could offer Winslow a minimum salary contract.


yeah! i don't give a hell!

Rolandoval jó haverok lennének. Fuck Y'll és Fuckin Soldierdeyell
Előző szezonban kb. fél meccset bírt ki, utána a térdfájdalmak miatt kérte, h engedjük el.
1 fitying garantált fizut, signing bonust sem ér meg.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
The Raiders have shown interest in free agent TE Kellen Winslow.
Per NFL Network's Ian Rapoport, Winslow's knees are "finally healthy" and he wants to "keep going." We'll believe it when we see it. The Raiders are in the market for a tight end and could offer Winslow a minimum salary contract.


yeah! i don't give a hell!

Rolandoval jó haverok lennének. Fuck Y'll és Fuckin Soldier

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Newman viszont azt mondta, nem lesz a Raiders játékosa. contender csapathoz mennedeyell
😂

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Részemről teljesen rendben van ez a Roach deal is...

Ha az eddigiekből indulunk ki Barnetté is rendben lesz 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Newman viszont azt mondta, nem lesz a Raiders játékosa. contender csapathoz menne

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 512
el kell ismerni, hogy ReggieMac okosan csinálja a dolgokat.Amadeus91
Ránk fért már!!
Már csak AL-rt is kell egy újabb SB-t nyernünk és ahhoz kell egy teljesen új, éhes csapat!



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
el kell ismerni, hogy ReggieMac okosan csinálja a dolgokat.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Former Bears linebacker Nick Roach's Raiders deal: three years $13 million, $3.185 million bonus, $5 million guaranteed total. In keeping with the new way, Raiders LB Nick Roach slated to earn $715,000 base salary for 2013. No signees paid more than $1 million base. Nick Roach's base salary jumps to $2.85 million in 2014 and '15 and then $2.95 million in 2016.deyell
Ezt nem értem, ha 3 éves, akkor miért írja hogy 4?
Ha négy éves, akkor idén másfél millát foglal el a cap-ből, az elég baráti. 😊
Jövőre 3.6 milla sem olyan nagyon sok.Bruce
4 éves

elírták ahonnan másoltam

choose life
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Former Bears linebacker Nick Roach's Raiders deal: three years $13 million, $3.185 million bonus, $5 million guaranteed total. In keeping with the new way, Raiders LB Nick Roach slated to earn $715,000 base salary for 2013. No signees paid more than $1 million base. Nick Roach's base salary jumps to $2.85 million in 2014 and '15 and then $2.95 million in 2016.deyell
Ezt nem értem, ha 3 éves, akkor miért írja hogy 4?
Ha négy éves, akkor idén másfél millát foglal el a cap-ből, az elég baráti. 😊
Jövőre 3.6 milla sem olyan nagyon sok.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Former Bears linebacker Nick Roach's Raiders deal: three years $13 million, $3.185 million bonus, $5 million guaranteed total. In keeping with the new way, Raiders LB Nick Roach slated to earn $715,000 base salary for 2013. No signees paid more than $1 million base. Nick Roach's base salary jumps to $2.85 million in 2014 and '15 and then $2.95 million in 2016.

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 512
Jelenlegi helyzetben hogy néz ki az off falunk?

Veldheer - nincs - Wisniewski - Briesel - nincs

Ebből nekem kérdőjeles Briesel, mert ugye ő ZBS fit és nem az lesz idén nálunk, de azzal hogy átstrukturálták a szerződését, így azt gondolom számítanak rá.

Aki szóba jöhet LG és RT poszton: Bergstrom, Nix
hogy melyikük hol, az még kérdéses. Tehát valóban egy jó kezdő szintű RT (Fischer) csak kellene és akkor a fent említett két fiatalember megoldaná az LG pozíciót.

deyell tudom, hogy nagyon bízik Nix-ben, de ő ugye csak RG poszton játszott, nem tudom hogy az LG-t mennyire tudná... bár nem olyan nagy változtatás az sztem.

Volt valahol egy cikk még régebben, hogy hogyan jönnek sorban a legfontosabb pozíciók az OL-ben, úgy emlékszem valahogy így volt: LT - RT - C - RG - LG de ezen akkor is ment a vita.

Mindegy, a lényeg a lényeg, hogy kellene egy kezdő szintű faljátékos. Most letrade esetén ha ez G lesz, akkor sem leszek szomorú.Bruce
Veldheer és Wiz fix.
Brisiel sztem ugyancsak a módosítás után...esetleg ha Nix, Berg lejátsza TCben akkor lehet gondban, de ez azért nem várható sztem.
Berg és Nix fog küzdeni az LG posztért, ha nem érkezik más és sztem elfogadható szintet várhatunk majd tőlük a tavalyi kevés PT alapján látottakból.
RT poszt a kérdjőjel.
Én visszahoznám Barnes vagy beszereznék egy Garnert, aztán ha úgy alakul berántanám Fishert, ha Ő a BPA...Rolni
Én mondjuk eltudnám ezt a felállást is képzelni:
Veldheer - Bergstom - Whiz - Briesel vagy Nix - Fischer/Barnes (vagy FA és Barnes)



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 512
The Bucs are still trying to trade LeGarrette Blount.
Unsurprisingly, his market has been ice cold. Blount's one-year, $1.75 million deal contains no guaranteed money, so the Bucs' only impetus to get a deal done quickly would be to clear cap space. If a trade never materializes, the Bucs can still pull the plug on Blount's time with the team free of charge before Week 1.

Annyi a baj csak,hogy nincs érte mit adnunk,Cubehead
dehogynem: McClaindeyell
Az a durva,hogy én már annyira leírtam,mint Raider-t,hogy eszembe se jutott 😊



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
The Bucs are still trying to trade LeGarrette Blount.
Unsurprisingly, his market has been ice cold. Blount's one-year, $1.75 million deal contains no guaranteed money, so the Bucs' only impetus to get a deal done quickly would be to clear cap space. If a trade never materializes, the Bucs can still pull the plug on Blount's time with the team free of charge before Week 1.

Annyi a baj csak,hogy nincs érte mit adnunk,Cubehead
dehogynem: McClain

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
The Bucs are still trying to trade LeGarrette Blount.
Unsurprisingly, his market has been ice cold. Blount's one-year, $1.75 million deal contains no guaranteed money, so the Bucs' only impetus to get a deal done quickly would be to clear cap space. If a trade never materializes, the Bucs can still pull the plug on Blount's time with the team free of charge before Week 1.

Annyi a baj csak,hogy nincs érte mit adnunk,mert picket az biztos nem fogunk. (szerencsére)
Amúgy meg jó lenne DMC mögé power backnakCubehead
majd megvárjuk szépen, hogy kibasszák, aztán felszedjük.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 512
The Bucs are still trying to trade LeGarrette Blount.
Unsurprisingly, his market has been ice cold. Blount's one-year, $1.75 million deal contains no guaranteed money, so the Bucs' only impetus to get a deal done quickly would be to clear cap space. If a trade never materializes, the Bucs can still pull the plug on Blount's time with the team free of charge before Week 1.

Annyi a baj csak,hogy nincs érte mit adnunk,mert picket az biztos nem fogunk. (szerencsére)
Amúgy meg jó lenne DMC mögé power backnak



több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Nagy potenciállal rendelkező, ám szolid offense-l és szinte teljesen új defense-l nem is SB-re pályázó csapat vagyunk. Legalább is egyenlőre. 😊Cubehead
Nem, a f*szt nem!
A cél a Superbowl, különben nem az NFL-ben szerepelne a csapat. Maximum a szezon előrehaladtával csökkennek az elvárások...
😀
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 512
Jövő áprilisban meg ellentmondást nem tűrően be kell húznunk J Clowney-t!!!!!!
Cubehead
Jövő április nagyon messze van. nézd meg most a prospect TOP 10et. És keresd meg valahol a tavaly 2013ra várt top 10et.
Te'o, Reid, Barkley, Wilson, Amerson, Woods, Jones, Montgomery. Vagy idő után jön Geno, Star, stb.
És Top 50ben sokáig TJ. McDonald, Tyler Bray, Logan Thomas, és így tovább. Nem az a gond, hogy a Raiders azt se tudjuk idén kit draftol. Vagy jövőre kit hoznak FA piacon, vagy épp ki válik be váratlanul. Hanem fogalmunk sincs, ki mit fog érni jövő áprilisban. Nagyon kevés olyan játékos van, aki egy évig fixen TOP 15ös.ulpianus
Tiszta sor,hogy nagyon messze van és,hogy addig még nyolcvan ezerszer változik a ranglista. Mint ahogy az is tiszta,hogy az A piac is sokat változtathat a dolgon (bár megjegyezném,hogy ha sikerül oda egy jó FA-t találni, Rm játékos politikája miatt még prioritás lesz a poszt a drafton. Hisz csapatot ott építünk Fa-vel csak szépség tapaszozunk)
Valamint az is tiszta sor,hogy addig rendkívül sok egyéb dolog is történhet, mondjuk pl egy sérülés ami megint csak változtatja az értékét.
Tehát ez mind okés és tisztában is vagyok vele. Ami miatt még is azt írtam az nem a rangsorban elfoglalt helye (bevallom nem is tudom,hogy hol van rangsorolva Top 10 vagy Top50) hanem a mutatott játék képe, az erős és a gyorsaság valamint a technika megléte és a játék szeretete. Egy igazi Beast a srác.Pont amilyenre nekünk szükségünk van. Kell,hogy valaki zargassa PM-t, Kovács Sanyit és Riverst.
Persze lehet,hogy addig feltűnik más is aki hasonlóan jónak ígérkezik és stb stb, de jelen pillanatban amit lehet látni a srácból az igen is behúzásra ösztönözz.

Kis nézni való:
 www.youtube.com/watch?v=jrDGmnQXLgE

 www.youtube.com/watch?v=gC44nP7ClxM

S még mielőtt jeleznéd,hogy highlight videó, amivel természetesen mindenkit fel lehet magasztalni. Úgy gondolom,hogy jól látszik mire gondoltam vele kapcsolatban és miért írtam azt amit! 😊Cubehead
clowneyhoz szarul ,,kell" szerepelni mert szvsz top5-ben ki fog menni....leksy
Nagy potenciállal rendelkező, ám szolid offense-l és szinte teljesen új defense-l nem is SB-re pályázó csapat vagyunk. Legalább is egyenlőre. 😊



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 512
 www.silverandblackpride.com/2013/3/17/4116952/if-oakland-raiders-had-to-field-a-team-today-what-would-it-look-like



több mint 11 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
Jövő áprilisban meg ellentmondást nem tűrően be kell húznunk J Clowney-t!!!!!!
Cubehead
Jövő április nagyon messze van. nézd meg most a prospect TOP 10et. És keresd meg valahol a tavaly 2013ra várt top 10et.
Te'o, Reid, Barkley, Wilson, Amerson, Woods, Jones, Montgomery. Vagy idő után jön Geno, Star, stb.
És Top 50ben sokáig TJ. McDonald, Tyler Bray, Logan Thomas, és így tovább. Nem az a gond, hogy a Raiders azt se tudjuk idén kit draftol. Vagy jövőre kit hoznak FA piacon, vagy épp ki válik be váratlanul. Hanem fogalmunk sincs, ki mit fog érni jövő áprilisban. Nagyon kevés olyan játékos van, aki egy évig fixen TOP 15ös.ulpianus
Tiszta sor,hogy nagyon messze van és,hogy addig még nyolcvan ezerszer változik a ranglista. Mint ahogy az is tiszta,hogy az A piac is sokat változtathat a dolgon (bár megjegyezném,hogy ha sikerül oda egy jó FA-t találni, Rm játékos politikája miatt még prioritás lesz a poszt a drafton. Hisz csapatot ott építünk Fa-vel csak szépség tapaszozunk)
Valamint az is tiszta sor,hogy addig rendkívül sok egyéb dolog is történhet, mondjuk pl egy sérülés ami megint csak változtatja az értékét.
Tehát ez mind okés és tisztában is vagyok vele. Ami miatt még is azt írtam az nem a rangsorban elfoglalt helye (bevallom nem is tudom,hogy hol van rangsorolva Top 10 vagy Top50) hanem a mutatott játék képe, az erős és a gyorsaság valamint a technika megléte és a játék szeretete. Egy igazi Beast a srác.Pont amilyenre nekünk szükségünk van. Kell,hogy valaki zargassa PM-t, Kovács Sanyit és Riverst.
Persze lehet,hogy addig feltűnik más is aki hasonlóan jónak ígérkezik és stb stb, de jelen pillanatban amit lehet látni a srácból az igen is behúzásra ösztönözz.

Kis nézni való:
 www.youtube.com/watch?v=jrDGmnQXLgE

 www.youtube.com/watch?v=gC44nP7ClxM

S még mielőtt jeleznéd,hogy highlight videó, amivel természetesen mindenkit fel lehet magasztalni. Úgy gondolom,hogy jól látszik mire gondoltam vele kapcsolatban és miért írtam azt amit! 😊Cubehead
clowneyhoz szarul ,,kell" szerepelni mert szvsz top5-ben ki fog menni....
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nézegettem a FA listát és megakadt a szemem Sedrick Ellis-en. Anno nagyon szerettem volna ha behúzzuk. Jó játékosnak tűnt. Egész jól indult a Saints-nél, de azóta valahogy nem követtem és most meglepett, hogy nem húzta be senki. Én neki is adnék egy lehetőséget, hasonlóan Sims-hez.

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 512
Valaki bemutatná Bryant-ot,milyen playa és mit lehet tőle várni?Erősségek,gyengék,stb?

Köszi! 😊armando83
Senki nem vállalja??? xDarmando83
Des jó munkás ember. Nem kiugróan jó futás ellen vagy passz rush terén, de mindegyikben egész szépen helytáll. Tavaly jutott először igazán kezdőként szóhoz huzamosabb ideig Sey sérülése miatt és helytállt. Nálatok ugye DE poszton fog ügyködni...ott én várnék tőle 3-7 sacket évente és megbízható futás elleni teljesítményt.
Sztem túlfizettétek, kérdéses full time kezdőként, hogy megy neki egy egész szezon, de ettől függetlenül jó játékosnak tartom, örültem volna ha marad...Rolni
Köszönöm,nagyon kimerítő a válasz,és örömteli is.

Volt esetleg valami balhéja?-az avatar képem miatt kérdezem,vagy egyszerűen csak poénra hajlamos ember? 😀armando83
Üdv

Sorry csak most van rá érkezésem.
Annyival egészíteném ki a társaim hozzá szólásait,hogy nem volt kiugróan jó de tette a dolgát ahogy írta Rolni is. Ami miatt viszont vissza vártuk volna az az,hogy látszott benne a potenciál. Okos,érti a dolgok lényegét, fizikálisan okés. Ahogy egyre többet jutott szóhoz úgy javult a teljesítménye. Igazából most lett volna a víz választó amikor is kiderült volna,hogy mennyi is az annyi potenciál téren. Nálunk ugye 4-3 UT volt az fekszik neki. Nálatok 3-4 RDE lesz. Kérdés,hogy mire lesz képes ugye a séma váltás, másabb feladat kör, stb, stb de ami fix,hogy mind mentálisan,mind fizikálisan meg van a lehetősége,hogy impact playa legyen!



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 512
Jövő áprilisban meg ellentmondást nem tűrően be kell húznunk J Clowney-t!!!!!!
Cubehead
Jövő április nagyon messze van. nézd meg most a prospect TOP 10et. És keresd meg valahol a tavaly 2013ra várt top 10et.
Te'o, Reid, Barkley, Wilson, Amerson, Woods, Jones, Montgomery. Vagy idő után jön Geno, Star, stb.
És Top 50ben sokáig TJ. McDonald, Tyler Bray, Logan Thomas, és így tovább. Nem az a gond, hogy a Raiders azt se tudjuk idén kit draftol. Vagy jövőre kit hoznak FA piacon, vagy épp ki válik be váratlanul. Hanem fogalmunk sincs, ki mit fog érni jövő áprilisban. Nagyon kevés olyan játékos van, aki egy évig fixen TOP 15ös.ulpianus
Tiszta sor,hogy nagyon messze van és,hogy addig még nyolcvan ezerszer változik a ranglista. Mint ahogy az is tiszta,hogy az A piac is sokat változtathat a dolgon (bár megjegyezném,hogy ha sikerül oda egy jó FA-t találni, Rm játékos politikája miatt még prioritás lesz a poszt a drafton. Hisz csapatot ott építünk Fa-vel csak szépség tapaszozunk)
Valamint az is tiszta sor,hogy addig rendkívül sok egyéb dolog is történhet, mondjuk pl egy sérülés ami megint csak változtatja az értékét.
Tehát ez mind okés és tisztában is vagyok vele. Ami miatt még is azt írtam az nem a rangsorban elfoglalt helye (bevallom nem is tudom,hogy hol van rangsorolva Top 10 vagy Top50) hanem a mutatott játék képe, az erős és a gyorsaság valamint a technika megléte és a játék szeretete. Egy igazi Beast a srác.Pont amilyenre nekünk szükségünk van. Kell,hogy valaki zargassa PM-t, Kovács Sanyit és Riverst.
Persze lehet,hogy addig feltűnik más is aki hasonlóan jónak ígérkezik és stb stb, de jelen pillanatban amit lehet látni a srácból az igen is behúzásra ösztönözz.

Kis nézni való:
 www.youtube.com/watch?v=jrDGmnQXLgE

 www.youtube.com/watch?v=gC44nP7ClxM

S még mielőtt jeleznéd,hogy highlight videó, amivel természetesen mindenkit fel lehet magasztalni. Úgy gondolom,hogy jól látszik mire gondoltam vele kapcsolatban és miért írtam azt amit! 😊