NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A 14. heti Broncos elleni meccs után most már tényleg mondjatok 1 meccset ahol Palmer úr a jó irányba vitte a hátán a csapatot (és az M1-en is úgy néz ki). Nem zárom ki, hogy eddig pont azt a 7 meccset néztem újra, ahol inkább hátráltató tényező volt. Nem támadólag mondom, csak érdeklődően.toxique
Week 1: vs Chargers 69,6 %, 94.2 rating, 1 td
Week 3: vs Steelers 70.6 %, 103.7 rating, 3 td, 1 int
Week nem tudom mennyi: at Falcons 69,3 %, 102.2 rating 1 td 1 int

ezek azért gecijó meccsei voltak.Amadeus91
A steelers az jogos.
A Falcons elleni meccs a Q4 redzone szerencsétlenkedésig sem volt egy izmos meccs (a rating mögötti teljesítmény értelmezhetetlen a meccs fényében), főleg úgy, hogy a megadott int után 1 percen belül dobott még egyet (amit nem adtak meg, de attól még úszott a meccs). Nagy mák volt, hogy kihagyott a sólyom.
A Chargers-t megnézem (csak a Pryor-osat láttam), kössz!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Sztem szálljunk már le a Qb kérdésről. Olyan embereket láttam mióta szurkolok mint Tojásszopó, a szenzációs és verhetetlen Andrew Walter, McClown, Brooks, Böllér és ugye a vágni való koca.
Na most ezek után Palmerbe nem kötnék bele. Nem elit már, sokat keres (ha kibasszuk emiatt lesz nem a játéka miatt), de Qb miatt nem röhögött rajtunk a liga
(nézd meg az irányítókat tavaly pl. cards, chiefs, jets, jags fronton)Barb
Brooks bazze. szörnyű volt az a fazon. Janikowski kickoffjainak szebb spirálja van, mint azoknak amiket Brooks dobott.deyell
Pedig akkor reménykedtem, hogy lesz egy jó kis futós QB-nk, azt jó nagy szar volt. 😀
De a legjobb Walter volt!
Amúgy belőle a maddenban anno egy kurva jó irányítót faragtam az online ligában és én így bíztam benne IRL is, de kár volt 😀
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Sztem szálljunk már le a Qb kérdésről. Olyan embereket láttam mióta szurkolok mint Tojásszopó, a szenzációs és verhetetlen Andrew Walter, McClown, Brooks, Böllér és ugye a vágni való koca.
Na most ezek után Palmerbe nem kötnék bele. Nem elit már, sokat keres (ha kibasszuk emiatt lesz nem a játéka miatt), de Qb miatt nem röhögött rajtunk a liga
(nézd meg az irányítókat tavaly pl. cards, chiefs, jets, jags fronton)Barb
Brooks bazze. szörnyű volt az a fazon. Janikowski kickoffjainak szebb spirálja van, mint azoknak amiket Brooks dobott.

choose life
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
De jó lenne ha el tudnánk cserélni McClain-t, mert amúgy meg ha nem tudjuk elcserélni én biztos nem vágnám ki, aztán padoztatnám, ha csak nem kell neki roster bonus-t fizetni. Mivel ugye ha kivágjuk többe kerül nekünk. Ha meg érkezik egy csereajánlat, akkor elgondolkoznék.
Ravensbe tudnám elképzelni leginkább, ott úgyis kell egy vezéregyéniség a defbe, ez a majom meg talán ott össze is kapná magát, ha a rendszerbe be tudna illeszkedni.

A QB kérdésben meg Barb-al tökéletesen egyetértek. Palmer jó irányító, de sokba kerül, ez a dilemma tárgya és nem az, hogy kettő kezdő szintű irányítónk van és az egyiket el kell küldeni. Sőt pont az hogy csak Palmer az NFL kezdő szint. Pryor még nem! De attól én is Pryor-t szeretném inkább akkor már látni.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Sztem szálljunk már le a Qb kérdésről. Olyan embereket láttam mióta szurkolok mint Tojásszopó, a szenzációs és verhetetlen Andrew Walter, McClown, Brooks, Böllér és ugye a vágni való koca.
Na most ezek után Palmerbe nem kötnék bele. Nem elit már, sokat keres (ha kibasszuk emiatt lesz nem a játéka miatt), de Qb miatt nem röhögött rajtunk a liga
(nézd meg az irányítókat tavaly pl. cards, chiefs, jets, jags fronton)Barb
Böllérrel mi a helyzet amúgy?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Sztem szálljunk már le a Qb kérdésről. Olyan embereket láttam mióta szurkolok mint Tojásszopó, a szenzációs és verhetetlen Andrew Walter, McClown, Brooks, Böllér és ugye a vágni való koca.
Na most ezek után Palmerbe nem kötnék bele. Nem elit már, sokat keres (ha kibasszuk emiatt lesz nem a játéka miatt), de Qb miatt nem röhögött rajtunk a liga
(nézd meg az irányítókat tavaly pl. cards, chiefs, jets, jags fronton)


több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
A 14. heti Broncos elleni meccs után most már tényleg mondjatok 1 meccset ahol Palmer úr a jó irányba vitte a hátán a csapatot (és az M1-en is úgy néz ki). Nem zárom ki, hogy eddig pont azt a 7 meccset néztem újra, ahol inkább hátráltató tényező volt. Nem támadólag mondom, csak érdeklődően.toxique
Week 1: vs Chargers 69,6 %, 94.2 rating, 1 td
Week 3: vs Steelers 70.6 %, 103.7 rating, 3 td, 1 int
Week nem tudom mennyi: at Falcons 69,3 %, 102.2 rating 1 td 1 int

ezek azért gecijó meccsei voltak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A 14. heti Broncos elleni meccs után most már tényleg mondjatok 1 meccset ahol Palmer úr a jó irányba vitte a hátán a csapatot (és az M1-en is úgy néz ki). Nem zárom ki, hogy eddig pont azt a 7 meccset néztem újra, ahol inkább hátráltató tényező volt. Nem támadólag mondom, csak érdeklődően.
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
The Oakland Raiders have re-signed veteran unrestricted free agent Khalif Barnes.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Barnest visszaigazoltuk!

Sztem jo dontes. Vallalhato kezdo lenne PBSben es back upnak meg remek lenne mindket oldalra be tudna lepni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ahhoz, h 3-4-et toljunk base Dként nincs meg az emberanyagunk.

Nincs 3-4 NT-nk és nincs igazi 3-4 OLB-nk sem. A jelenlegi LBk közül valóban mind inkább ILB lehetne, esetleg Burris játszhatna kinn, de a másik oldalra kéne állat pass rusher nagyon.

Amúgy meg nem a 3-4, 4-3 a lényeg, hanem a gap kiosztások, feladatok.

Amióta RM és DA idejött nem érkezett egy 3-4 arc sem. Mindenki inkább 4-3ba való és a hangsúly a sokoldalúságon van inkább, ami fontos ahhoz, h DA és JT tudja keverni a lapokat a base 4-3ból. Tavaly is rengeteg 4-2 frontot toltunk ez, így lesz jövőre is. 3-4, 3-3 és 3-2 frontokat is várok majd.

Aminek örülök, h DLben és LB sorban is versatile arcokkal vagyunk tele.
Houston DE(4-3\3-4)-DT posztra bedobható.
Walker DE(4-3\3-4)-DT és pass rush esetén NT posztra is bedobható
Bilukidi DE(3-4)-DT és NT posztra is bedobható
Roach SLB-MLB (4-3) és ILB(3-4) poszton is bevethető
Burnett SLB(4-3) és ILB(3-4) poszton is bevethető
Burris SLB-WLB-MLB(4-3) és ILB-OLB(3-4) poszton is bevethető
Maiava WLB(4-3) és ILB(3-4) poszton is bevethető

Még jön egy draft is ehhez, szóval elég rugalmasan alakítható lesz a front 7...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Coach Dennis Allen confirmed that the Raiders will build their rushing offense around Darren McFadden.
After wasting a year trying to force McFadden into former OC Greg Knapp's zone-blocking scheme, Allen seems to have taken control now. "(McFadden's) most effective years have been in a downhill, power scheme," Allen said earlier this week. "That's why Greg Olson and Tony Sparano are here." With Olson calling the plays and Sparano coaching the offensive line, McFadden won't have any schematic excuses this year. Entering a contract year, there's plenty of bounce-back appeal here.Cubehead
akkor, ha DMC jó évet megy, jövőre - vagy már előtte - jöhet a hosszabbítás is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Coach Dennis Allen confirmed that the Raiders will build their rushing offense around Darren McFadden.
After wasting a year trying to force McFadden into former OC Greg Knapp's zone-blocking scheme, Allen seems to have taken control now. "(McFadden's) most effective years have been in a downhill, power scheme," Allen said earlier this week. "That's why Greg Olson and Tony Sparano are here." With Olson calling the plays and Sparano coaching the offensive line, McFadden won't have any schematic excuses this year. Entering a contract year, there's plenty of bounce-back appeal here.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Elég kevés prospectet találtam akikkel hírbe hozták a csapatot:

Combine alatt néztük meg:
Travis Kelce, TE, Cincinnati
Tyler Bray, QB, Tennessee
Geno Smith, QB, West Virginia
Bjoern Werner, DE, Florida State

Private Workoutra hívtuk:
Luke Joeckel, OL, Texas A&M
Damontre Moore, DL, Texas A&M

Érdeklődünk utána:
Latavius Murray, RB, Central Florida

Pro Day-re mentek/mennek megnézni:
Eric Rogers, WR, Cal Lutheran

Ezt a listát a walterfootball-on találtam. Ha tudjátok bővítsétek.peterbadbone
Akkor ha nem gond én kiegészíteném!
Az összes játékos nevével aki a Senior Bowl-n a NORTH csapatban szerepelt. Ugye az által,hogy mi edzettük őket az betudható,pro daynak/combine-k és interjúnak is egyben.



több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Elég kevés prospectet találtam akikkel hírbe hozták a csapatot:

Combine alatt néztük meg:
Travis Kelce, TE, Cincinnati
Tyler Bray, QB, Tennessee
Geno Smith, QB, West Virginia
Bjoern Werner, DE, Florida State

Private Workoutra hívtuk:
Luke Joeckel, OL, Texas A&M
Damontre Moore, DL, Texas A&M

Érdeklődünk utána:
Latavius Murray, RB, Central Florida

Pro Day-re mentek/mennek megnézni:
Eric Rogers, WR, Cal Lutheran

Ezt a listát a walterfootball-on találtam. Ha tudjátok bővítsétek.

több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Kevin Burnett base salary: $840K. 2014: $2.875M

Vance Walker base salary: $1.3M

Pat Sims base salary: $1M

több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
DA a QB helyzetről a tulajok találkozóján

 www.csnbayarea.com/raiders/allen-qb-position-palmers-loseCubehead
A szurkolók között is megy a vita rendesen... ez egy "Every given sunday" szitáció lenne?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
NFL Trade Rumors ‏@nfltrade_rumors
RT @HBalzer721: 49ers WR/KR Ted Ginn and Raiders S Mike Mitchell visit Carolina

Jó lenne Mitchellt visszaigazolni,csípem a hozzáállását!Cubehead
Mitchell ha akkora Raider, akkor visszajön, már ha DA és Mac meg akarják tartani.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Valamint Star Lotulelei tisztázva van.

ESPN's Chris Mortensen reported on NFL 32 that Utah DT Star Lotulelei has been medically cleared following his heart scare at February's Scouting Combine.
Lotulelei will participate fully in Utah's Wednesday Pro Day. "He's clear now," reported Mortensen. "At the Combine they flagged him for having a heart that wasn't pumping enough blood. It wasn't pumping properly. ... But he proceeded to go ahead and train. He's gone through extensive medical testing." Per Mort, Lotulelei's agent is sending his healthy medical reports to all 32 clubs, and "a lot of teams" will be in Salt Lake for his Wednesday workout.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
DA a QB helyzetről a tulajok találkozóján

 www.csnbayarea.com/raiders/allen-qb-position-palmers-lose



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
NFL Trade Rumors ‏@nfltrade_rumors
RT @HBalzer721: 49ers WR/KR Ted Ginn and Raiders S Mike Mitchell visit Carolina

Jó lenne Mitchellt vissza igazolni,csípem a hozzá állását!



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Roach és Walker interjú

 www.youtube.com/watch?v=zidAkFLRDs0

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Szerintem is maradunk 4-3, zóna alapú, blitzelgetős defense-nél. (aminek én felettébb örülök). Már csak azért is,mert tavaly DA csak részben tudta installálni a defense sémáját,mondván a keret nem tesz többet lehetővé valamint így is komoly váltás volt! (egy éveken át csak man2man játszó csapatott zóna alapúra módosítani önmagában is sok).
Ez ugye látszott is,mint ahogy az is,hogy minél többet játsszák,gyakorolják és minél otthonosabban mozognak benne annál jobban muzsikált a D. Ez ugye még amatőr szemmel is jól látható volt a szezon vége felé!

Na már most ha nem is 100%san de a keret DA (/RM) száj íze szerint cserélődött/dik. Így idén már teljes egészében installálhatja a sémáját.
Asszem Von Miller nyilatkozta egy videóban valahol,hogy DA sémájában az egyik legjobb dolog,hogy folyamatosan támadnak, ezzel is hibára kényszerítve az ellent ill rákényszerítve a saját játékukat.
Szóval kíváncsi leszek,hogy nálunk mindez hogyan is fog a pályán kinézni és,hogy mire lesz képes. Mikortól lesz igazán meghatározó!!



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Igaz, rengeteget beszéltünk már a 3-4 és 4-3 sémákrol, és minden raiders szimpatizáns a 4-3 mellett maradna,azért azt felvetném hogy jelen esetben nem ez lenne a legerősebb front 7: ???i
Houston-SIms-Walker
Burrnett-Roach-Burris-MaiavaFa
ő WR. (bocs, magas volt)

4-3ban Houston-Walker-Sims/3rd pick-Hunter/3rd pick
Burnett-Roach-Burris/Maiava

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Mind a négy LB inkább ILB 3-4-ben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...