NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Steve Corkran ‏@CorkOnTheNFL

“@oakland627: @CorkOnTheNFL albert breer just said Raiders and Kc battling for sean smith. That would be a very good signing.” -- And costly



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
 www.silverandblackpride.com/2013/3/14/4104224/oakland-raiders-kaluka-maiava-speaks-to-media-transcript



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Jeff Dickerson ‏@ESPNChiBears
LB Nick Roach's visit in Oakland continues today after he had dinner with some of the #Raiders' brass last night. #Bears

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Vic Tafur ‏@VicTafur

New #Raiders LB Kaluka Maiava said on conference call there has been no talk of defensive scheme yet, for all those thinking 3-4 switchCubehead
Mondjuk ez tipikus fan faszság sztem...ráadásul Maiava nem is kimondott scheme fit...inkább az a jó benne sztem, h sok poszton bevethető...Rolni
Én csak belinkeltem,mint új pletyka!
De amúgy szerintem sem valószínű a váltás.
A kérdések és válaszok J Hunterral cikkben is Hunter elmondta,hogy ha kell tud 3-4 olb lenni de inkább 4-3 DECubehead
Nem is rád mondtam!
Csak ahogy jön vki rögtön megy az agymenés...olyanoknál is akik nem is kimondott 3-4 arcok...
Egy kimondottan 3-4 ember se jött még sztem amióta RM, DA itt van, ennek ellenére mindig felmerül a dolog...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Vic Tafur ‏@VicTafur

New #Raiders LB Kaluka Maiava said on conference call there has been no talk of defensive scheme yet, for all those thinking 3-4 switchCubehead
Mondjuk ez tipikus fan faszság sztem...ráadásul Maiava nem is kimondott scheme fit...inkább az a jó benne sztem, h sok poszton bevethető...Rolni
Én csak belinkeltem,mint új pletyka!
De amúgy szerintem sem valószínű a váltás.
A kérdések és válaszok J Hunterral cikkben is Hunter elmondta,hogy ha kell tud 3-4 olb lenni de inkább 4-3 DE



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Vic Tafur ‏@VicTafur

New #Raiders LB Kaluka Maiava said on conference call there has been no talk of defensive scheme yet, for all those thinking 3-4 switchCubehead
Mondjuk ez tipikus fan faszság sztem...ráadásul Maiava nem is kimondott scheme fit...inkább az a jó benne sztem, h sok poszton bevethető...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Vic Tafur ‏@VicTafur

New #Raiders LB Kaluka Maiava said on conference call there has been no talk of defensive scheme yet, for all those thinking 3-4 switch



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Vic Tafur ‏@VicTafur
Defensive tackle Corey Williams has left the building. Visit with #Raiders ends with no contract

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.cbssports.com/nfl/draft/blog/rob-rang/21877210/west-virginia-pro-day-smith-shows-firstround-stuff

végén még nem sírunk, ha idekerül mégis...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Genyo Smith pro day-en ott voltunk, bár RM nem...

Amúgy kurva jó volt állítólag Kovács

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Amúgy drafton töprengve:

Az is komoly opció lehetne sztem, h 1\3-ra behúzzuk a legjobb OT-t vszeg Fishert és berakjuk RTnek. Tudom, h nem draftolunk RT-t elöl bla bla bla, de mivel új rookie fizu rendszer van 1\3-ra kb egy erős RT deal-t kapna Fisher, ami mellé (ha Veldheer továbbra is jó és bizonyít akkor) köv. offseasonban sztem befér egy LT deal Jarednek és megvan a bookend OT párunk.
Mire Fisher rookie szerződése kifut, addigra Veldheer már korosodik majd, lehet váltani...

Ezzel rendbe lehetne hozni a falat, ami a teljes támadójátékot felerősítené...
Utána a teljes draftot lehetne a D-re áldozni...
Persze így több lyuk maradna a Dben...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 737
DRC-->Denver
Cox--> SD

Tracy Porter FA?Amadeus91
Az és a tavalyi sérülés, illetve szépen szereplő fiatal titán miatti "szar" szezon után nem lesz se kapós, se drága vszeg...DA link meg továbbra is adott...


KÖzben Terence Newman érkezik vizitre...Rolni
Newman nem volt vállalhatatlan Cincyben, ő is olcsó lenne. Jöhetne mind2, Newman és Porter is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
DRC-->Denver
Cox--> SD

Tracy Porter FA?Amadeus91
Az és a tavalyi sérülés, illetve szépen szereplő fiatal titán miatti "szar" szezon után nem lesz se kapós, se drága vszeg...DA link meg továbbra is adott...


KÖzben Terence Newman érkezik vizitre...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 737
DRC-->Denver
Cox--> SD

Tracy Porter FA?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én annak örülnék, ha maradna CP (occsóér) és ilyen vegyi gyümi lenne TP-vel! Mikor mit kíván meg az adott szituáció. Mondjuk nagy meló az OC-től te kit érdekel! Ez a dolga.TST
vegyi gyumi sztem rossz otlet...rossz hatassal van a QB onbizalmara, pedig az nagyon fontos...
az belefer, h egyegy redzone play van a playbookban a masik QBra, de a folyamatos varia nem franko sztem...Rolni
Én sem 50-50 ben gondolkodtam. Csak úgy adni lehetőséget TP-nek, hogy alapnak ott van CP. Azt vagy kiszorítja vagy nem érti oszt így nincs akkora kockázat és mindenki boldog.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Elvileg képben vannak:
Roach, Connor, Williams, Slauson...talán VY

Nagy a csend CB vonalon...
Brandian Ross-t én visszavárom Adams, Francies dealen...
És tudnék neki örülni, ha az idei nagyobb FA iagzolásunk (tavaly Brisiel és végülis Branch) CB lenne...Sean Smith neve mellett mi is ott voltunk mint érdeklődők...nem valószínű és nem szeretném túlfizetve itt látni, de ha ésszerű áron sikerülne idehozni az komoly javulást okozhatna...
Mellette Keenan Lewis, Cary Williams és talán Tracy Porter megkörnyékezésének örülnék...

S posztra Mitchell visszaigazolását és középső körös S draftot várok...depth majd UDFA, low-FA emberrel...talán Gio vet min-ért még egy évre...

OL vonalon Kevin Boothe, Lance Louis, Geoff Schwartz és Nate Garner lenne nálam potenciális jelölt Slauson mellett...

DL vonalon, ha jönne Williams akkor az NT poszt kipipálható Sims-el és vele, így Bilukidi elé mellé kell már csak vki...ezt jó eséllyel draftról oldjuk meg akár Star, Floyd, Richardson vagy késebbi opció útján sztem...
DE posztra Carter visszahozásának ugye örülnék Hunter elé és ide is várok draft picket...

LB posztra még Roach vagy Connor sztem érkezhet és utána drafton is gondolok későbbi körben még embert+saját fiataljainkat visszavárom, illetve további UDFAk is érkeznek majd biztosan...

RB poszt is kérdéses még...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Adam Caplan ‏@caplannfl
Former Lions DT Corey Williams visited the Raiders.

TK helyére veterán jelenlétnek középre vállalható lenne ócsóért...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én annak örülnék, ha maradna CP (occsóér) és ilyen vegyi gyümi lenne TP-vel! Mikor mit kíván meg az adott szituáció. Mondjuk nagy meló az OC-től te kit érdekel! Ez a dolga.TST
vegyi gyumi sztem rossz otlet...rossz hatassal van a QB onbizalmara, pedig az nagyon fontos...
az belefer, h egyegy redzone play van a playbookban a masik QBra, de a folyamatos varia nem franko sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én annak örülnék, ha maradna CP (occsóér) és ilyen vegyi gyümi lenne TP-vel! Mikor mit kíván meg az adott szituáció. Mondjuk nagy meló az OC-től te kit érdekel! Ez a dolga.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Toxique, te nagyon pörögsz ezen a QB témán 😀 😀
Persze hogy ez a legfontosabb kérdés, de sztem még maguk sem tudják mit kéne tenniük. Vagy csak kivárnak és nem akarják kivágni Palmert, hogy legyen alkupozíciónk a drafton, hogy mi QB needes csapat vagyunk. Szóval sok minden lehet itt a háttérben.

Én a védelem felépítését most jobban várom, mint a QB kérdést. Meg most amúgy is Pryor mellett vagyok.Bruce
Jaja... 😀 elidőztem fórumokon tegnap éjjel és igyekeztem mindenféle szempontból megközelíteni / átgondolni az O dolgait (mert kell a jó D, de amíg az O nem képes megbízhatóan gyártani egy vállalható átlagérték körül, addig nem fogunk meccseket nyerni).
TP párti vagyok én is, de majd meglátjuk.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Toxique, te nagyon pörögsz ezen a QB témán 😀 😀
Persze hogy ez a legfontosabb kérdés, de sztem még maguk sem tudják mit kéne tenniük. Vagy csak kivárnak és nem akarják kivágni Palmert, hogy legyen alkupozíciónk a drafton, hogy mi QB needes csapat vagyunk. Szóval sok minden lehet itt a háttérben.

Én a védelem felépítését most jobban várom, mint a QB kérdést. Meg most amúgy is Pryor mellett vagyok.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Az újjáépítés legkomolyabb dolga az O részéről a QB kérdés. Annyira eltérő stílusú a 2 irányító, hogy igazolások előtt muszáj lesz kijelölni az "utat": zseb vagy pistol?

Olvasgatva a hozzászólásokat / véleményeket itt-ott és átgondolva; nem is vagyunk olyan szar helyzetben még O szempontból sem. Egy normális playbook-al mindkét tojásból lehetne jó rántotta. 😀 😀
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Maiava WLBként elfogadhatóan játszott, zónázásban sem rossz, csak nem elég gyors, h. kiemelkedô legyen. MLB poszton, mint a védelem vezére ? Nagyon optimisták a Raiders FO-ban 😊 Spec. Teamben viszont kiváló.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Dan Connor is vizitre jon elvileg...o beleszolhat meg az mlb poszt sorsaba is, de sztem slbnek is bevallhatna...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
According to Maui News, through LB Kaluka Maiava's agent Kenny Zuckerman, the #Raiders looking for him to play MLBAmadeus91
erdekes. 3-4 ilb volt mar, de mlb 4-3ban sztem nem...ettol mukodhet a dolog...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!