NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Manning-nek nem gyatra elkapói lesznek jövőre; Welker,Decker,Thomas... ott van RB-nek McGahee, Moreno... eléggé durva fegyvertár ez egy ember kezében. Látatlanban övék a tál... 😀toxique
POban majd megint lelassul PM és hiába lesznek a fegyverek a pályán 😀Rolni
Welker miatt drukkoltam a Pats-nek sokáig... aztán untam már a nagy kékséget és reméltem, hogy elszerződik az idén, de pont a Broncoshoz :-P ?

Nem baj... idén azért is megnyerjük az AFC West-et! Olyan pistol O lesz nálunk, hogy ihaj-csuhaj! 😀 Run, DMC!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Pro Football Focus ‏@PFF
Nice move by the Raiders. Kaluka Maiava turned 2-down role with Browns into our 7th highest grade for 4-3 OLBs last year. Shrewd.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
haho csajok... Sims aláírt... 😀Amadeus91
nem látom megerősítve még sehol...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Manning-nek nem gyatra elkapói lesznek jövőre; Welker,Decker,Thomas... ott van RB-nek McGahee, Moreno... eléggé durva fegyvertár ez egy ember kezében. Látatlanban övék a tál... 😀toxique
POban majd megint lelassul PM és hiába lesznek a fegyverek a pályán 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 734
haho csajok... Sims aláírt... 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Kaluka Maiava in da house 3 évre 6 misiért.empty taxi
Én like-olom a dolgot, bár még utána kell nézni a srácnak kicsit alaposabban...
Roach is jöhetne ettől függetlenül még...Rolni
Róla a kedvenc statom h úgy draftolták a 4. körben h csere volt a USC-n, nem fért be a Clay Matthews - Rey Maualuga - Brian Cushing LB-sorba.empty taxi
Igen azt néztem gyorsan, h kurva erős LB sor volt ott akkor 😊

Ha jól nézem WLB posztra érkezik. Harcolhat majd Burris-al a kezdő posztér, hacsak nem megy be Miles tényleg MLBnek...
Roach elférne SLBnek még így...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Manning-nek nem gyatra elkapói lesznek jövőre; Welker,Decker,Thomas... ott van RB-nek McGahee, Moreno... eléggé durva fegyvertár ez egy ember kezében. Látatlanban övék a tál... 😀
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Biztos a moneyball-t nézték a Raiders vezetői és most megcsinálják az Athletics után a Raidersnél is az olcsó játékosok sikeres csapat dolgot 😀
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 734
@ChrisHansenNFL: Two in a row for RM. MT @RickSmith1956: Happy to report that client Pat Sims has signed a one year contract with the #Raiders

beindultunk!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 312 — Lájkold a zsűrit!
Kaluka Maiava in da house 3 évre 6 misiért.empty taxi
Én like-olom a dolgot, bár még utána kell nézni a srácnak kicsit alaposabban...
Roach is jöhetne ettől függetlenül még...Rolni
Róla a kedvenc statom h úgy draftolták a 4. körben h csere volt a USC-n, nem fért be a Clay Matthews - Rey Maualuga - Brian Cushing LB-sorba.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Kaluka Maiava in da house 3 évre 6 misiért.empty taxi
Én like-olom a dolgot, bár még utána kell nézni a srácnak kicsit alaposabban...
Roach is jöhetne ettől függetlenül még...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 312 — Lájkold a zsűrit!
Kaluka Maiava in da house 3 évre 6 misiért.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
 www.silverandblackpride.com/2013/3/13/4100566/oakland-raiders-to-host-free-agents-lb-roach-dt-sims



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
LB Philip Wheeler tells Miami media other suitors were Oakland and Kansas City . . . hey, at least he's out of the division . . .Cubehead
mondjuk az undorítóbb lett volna, ha KC-be megy.Amadeus91
ÁÁÁÁÁ csak egy csöppet 😊



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 734
LB Philip Wheeler tells Miami media other suitors were Oakland and Kansas City . . . hey, at least he's out of the division . . .Cubehead
mondjuk az undorítóbb lett volna, ha KC-be megy.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
LB Philip Wheeler tells Miami media other suitors were Oakland and Kansas City . . . hey, at least he's out of the division . . .



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
[OFF] Az imba(lanced) egy gamer kifejezés a játékokban aránytalanul erősre sikerült eszközök/képességek/akármikre.
értsd: A többi csapatéhoz képest aránytalanul király védelmetek lenne 😊
[/OFF]dcsicsak
KÖszi!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
értettük szerintem 😊
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 734
[OFF] Az imba(lanced) egy gamer kifejezés a játékokban aránytalanul erősre sikerült eszközök/képességek/akármikre.
értsd: A többi csapatéhoz képest aránytalanul király védelmetek lenne 😊
[/OFF]dcsicsak
nyilván barokkosan túloztam.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
[OFF] Az imba(lanced) egy gamer kifejezés a játékokban aránytalanul erősre sikerült eszközök/képességek/akármikre.
értsd: A többi csapatéhoz képest aránytalanul király védelmetek lenne 😊
[/OFF]
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 734
Pats Simsnek örülnék!
Nick Roach is jöhet felőlem nyugodtan...Bears kezdő SLBje volt mostanában, ha jól nézem...

Ha sikerül Simst összeszedni és drafton érkezik az elején Floyd vagy Star akkor azért Bilukidivel és Houston beforgatásával egész vállalható belső Dfalunk lehetne...mondjuk ehhez még kéne Shaggy visszahozatala LDE posztra mikor Houston bemozog vagy kurva nagy fejlődés Crawfordtól...
És akkor már "csak" az RDE poszt kell 😊Rolni
Houstont nagyon bemozgatnád UT-nek 😊
Szerintem okés,hogy versatille meg,hogy ott is sikeres lehet. De én azért hagynám az eredeti helyén. Huff is egész okés volt cbnek de fs-nek azért egy fokkal korrektebb volt.
Ha Simst sikerülne behúzni akkor én így képzelném el a falat: Houston - Sims/Bilukidi - Shariff Floyd - Crawford/ Andre Carter plusz némi depth. Esetleg ha maradna Shaugnessy is akkor meg csak Floyd mögé kellene csereCubehead
Houstont hagynám LDEnek csak dime, nickel szitukba forgatnám be...

mi az az imba Amadeus??Rolni
hát jó lenne, fasza, tetszetős. Elindulna a védelem végre, meglenne az alap.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Pats Simsnek örülnék!
Nick Roach is jöhet felőlem nyugodtan...Bears kezdő SLBje volt mostanában, ha jól nézem...

Ha sikerül Simst összeszedni és drafton érkezik az elején Floyd vagy Star akkor azért Bilukidivel és Houston beforgatásával egész vállalható belső Dfalunk lehetne...mondjuk ehhez még kéne Shaggy visszahozatala LDE posztra mikor Houston bemozog vagy kurva nagy fejlődés Crawfordtól...
És akkor már "csak" az RDE poszt kell 😊Rolni
Houstont nagyon bemozgatnád UT-nek 😊
Szerintem okés,hogy versatille meg,hogy ott is sikeres lehet. De én azért hagynám az eredeti helyén. Huff is egész okés volt cbnek de fs-nek azért egy fokkal korrektebb volt.
Ha Simst sikerülne behúzni akkor én így képzelném el a falat: Houston - Sims/Bilukidi - Shariff Floyd - Crawford/ Andre Carter plusz némi depth. Esetleg ha maradna Shaugnessy is akkor meg csak Floyd mögé kellene csereCubehead
Houstont hagynám LDEnek csak dime, nickel szitukba forgatnám be...

mi az az imba Amadeus??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 734
Pats Simsnek örülnék!
Nick Roach is jöhet felőlem nyugodtan...Bears kezdő SLBje volt mostanában, ha jól nézem...

Ha sikerül Simst összeszedni és drafton érkezik az elején Floyd vagy Star akkor azért Bilukidivel és Houston beforgatásával egész vállalható belső Dfalunk lehetne...mondjuk ehhez még kéne Shaggy visszahozatala LDE posztra mikor Houston bemozog vagy kurva nagy fejlődés Crawfordtól...
És akkor már "csak" az RDE poszt kell 😊Rolni
elég imba lenne

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Pats Simsnek örülnék!
Nick Roach is jöhet felőlem nyugodtan...Bears kezdő SLBje volt mostanában, ha jól nézem...

Ha sikerül Simst összeszedni és drafton érkezik az elején Floyd vagy Star akkor azért Bilukidivel és Houston beforgatásával egész vállalható belső Dfalunk lehetne...mondjuk ehhez még kéne Shaggy visszahozatala LDE posztra mikor Houston bemozog vagy kurva nagy fejlődés Crawfordtól...
És akkor már "csak" az RDE poszt kell 😊Rolni
Houstont nagyon bemozgatnád UT-nek 😊
Szerintem okés,hogy versatille meg,hogy ott is sikeres lehet. De én azért hagynám az eredeti helyén. Huff is egész okés volt cbnek de fs-nek azért egy fokkal korrektebb volt.
Ha Simst sikerülne behúzni akkor én így képzelném el a falat: Houston - Sims/Bilukidi - Shariff Floyd - Crawford/ Andre Carter plusz némi depth. Esetleg ha maradna Shaugnessy is akkor meg csak Floyd mögé kellene csere



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Pats Simsnek örülnék!
Nick Roach is jöhet felőlem nyugodtan...Bears kezdő SLBje volt mostanában, ha jól nézem...

Ha sikerül Simst összeszedni és drafton érkezik az elején Floyd vagy Star akkor azért Bilukidivel és Houston beforgatásával egész vállalható belső Dfalunk lehetne...mondjuk ehhez még kéne Shaggy visszahozatala LDE posztra mikor Houston bemozog vagy kurva nagy fejlődés Crawfordtól...
És akkor már "csak" az RDE poszt kell 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!