NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Lehetséges FA célpontok
 raidernationtimes.com/article.php?id=9604Cubehead
Bradshaw, 85, Aso komoly lenne.Amadeus91
Aso-t imádom de sajnos nem rendszer fit. Ugyan úgy szenvedne,mint Philiben.
Bradshaw és Chad jó lenne inkább csak a kérdés,hogy mennyibe fájnának,meg érnék e!
Mondjuk annyi fix,hogy DMC mögé kell egy strapa bíró rb,mint anno Bush. Amúgy lehet,hogy a Bears jövőre kivágja őt,én vissza hoznám.
Véleményem szerint Barnett és Lawrence lehet még érdekes a számunkra (persze ez is függ RM mit tervezz Carterral)



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 737
Lehetséges FA célpontok
 raidernationtimes.com/article.php?id=9604Cubehead
Bradshaw, 85, Aso komoly lenne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Lehetséges FA célpontok
 raidernationtimes.com/article.php?id=9604



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
QB kérdést fejtegető cikk
Még az elején vagy egy nagyon érdekes mondat CP fizetését illetően
"there was "no way" the Raiders would pay him"

 aggbot.com/Oakland-Raiders-News/article/19184458Cubehead
egyre inkább az a sanda gyanúm, hogy, ha VY jövőhéten 2-s alát tud mutatni, akkor CP cut és Pryor time.Amadeus91
Megmondom őszintén,olyan szempontból nem bánnám,hogy így egységes playbook-t lehetne össze rakni,mondván hasonló tipusú qb-k vannak a rosteren,plusz kiderülne,hogy mennyi van TP-ben illetve,hogy milyen gyorsan fejlődik. Hogy kinövi e magát vagy meg marad,mint szép álom!
Persze mint az köztudott én elfogult vagyok TPvel szóval nyugodtan szóljatok rám ha nagyon álomország mezeire tévedek 😊



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 737
QB kérdést fejtegető cikk
Még az elején vagy egy nagyon érdekes mondat CP fizetését illetően
"there was "no way" the Raiders would pay him"

 aggbot.com/Oakland-Raiders-News/article/19184458Cubehead
egyre inkább az a sanda gyanúm, hogy, ha VY jövőhéten 2-s alát tud mutatni, akkor CP cut és Pryor time.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nekem Bilukidinél először ott esett le az állam amikor vmelyik meccsen DT posztról majdnem utolérte az egyik futót a partvonalnál mire CB vagy S szerelte...baszott gyors volt méretéhez képest...jó technikával lehet belőle egy jó mindenes DT.

Crawford is nagyon atletikus, de őt inkább futás ellen jó, pass rushban elfogadhatónak érzem mint projektet...nagyon meglepődnék, ha RDE posztra beérne impact játékkal...persze örülnék neki 😊
Tőle 2013ban azt várom, h Houston kifáradása esetén LDE posztra beforog, RDE poszton küzd a csere szerepért (Hunterrel) és jó esetben oda is be forog, illetve olyan nickel, dime szitukban amikor Houston bemegy középre akkor megy LDEnek...
Ha ezt tudná szépen hozni már elégedett lennék vele...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
QB kérdést fejtegető cikk
Még az elején vagy egy nagyon érdekes mondat CP fizetését illetően
"there was "no way" the Raiders would pay him"

 aggbot.com/Oakland-Raiders-News/article/19184458



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN

I'm told RB Mike Goodson is "close to signing" a deal with the Jets. #nyj

Kár érte, jól játszott, csak sajnos ő is cukorból van.
Minden esetre sok sikert neki is.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Rolni megihletett az iménti írásával szóval én is végeztem egy kis kutatást.

Crawford egyetemen RDE-t játszott. A fizikai adottságai maximálisan megvannak hozzá.
6'5 magas és 281font súlyú (jelenlegi állás szerint)

Jack Crawford combine adatai
40 Yard Dash: 4.74 seconds 4.78
Bench Press: (N/A) reps (225 lb)
Wonderlic: (N/A) (0-50)
Vertical Leap: 33.0 inches 31.5
Broad Jump: 116 inches 109
Three Cone: 7.15 seconds 7.57
20 Yd Shuttle: 4.25 seconds 4.78

A vele egy classban levő első körös/ azonnal bevethető Quinten Coples számai Crawfordé mögött kiemelve.
Persze az igazsághoz hozzá kell tenni,hogy Crawford itt még "csak" 274 font volt míg Coples 284. De ettől függetlenül jól látszik,hogy fizikálisan minden adott Crawfordnál RDE szinthez és igazából nála is csak a technikai rész az ami hiányzott.
Most egy év edzés után eltudnám képzelni,hogy Hunterrel erős rotációban játszón!

Bilukidi
Újra néztem az egyetemi highlights videóját (  www.youtube.com/watch?v=STiBwfkomOY ) és azt látni rajta,hogy a variált 3 - 4 emberes falba mindenhol játszatták, szóval eléggé alkalmazkodó képes. Gyors,robbanékony és,hogy nem áll le! Jól használja a kezeit 2:30nál kiválóan látni is.
Jelenleg 320 font szóval súly alapján inkább Dt/Nt semmint pass rush Ut, de ettől függetlenül nagyon is aktív(mondhatni szöges ellentéte ezen a téren Simsnek) De ezt jelzi Rolni által kikeresett adatokon alapúló Floyd összehasonlítás is. Annyi biztos,hogy ha sikerül kellően technikailag képezni akkor nagyon komoly és pusztító belső falember lehet belőle. Nem elképzelhetetlen,hogy már idén is kapunk belőle ízelítőt.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sándor Gaál ‏@pfbusiness
Nick Roach aláírt az Oakland Raidershez.

Sean Jensen ‏@seankjensen
LB Nick Roach has agreed to terms with the Oakland Raiders, according to a league source. Other clubs were interested, as well.

Számokra várok, de addig tetszik a dolog!

 www.chicagotribune.com/sports/football/bears/chi-chicago-bears-roach-generating-interest-20130309,0,1013620.story

Sztem nálunk in lehet MLBként tekintenek rá...Urlachert ő helyetesítette 2012 utolsó 4 meccsén...ebből az írásból sok nem derül ki, de a 41 szerelés 4 meccs alatt pofás...gondolom ő hívta a playeket is?!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Defense Újratöltve!!

A jó védelem a DLnál kezdődik! Ezt RM és DA is tudja és tesznek is érte. Már tavaly is érkezett 2 izgalmas projekt a drafton a rutinrókák mellé. Sajnos az öregek kidőltek vagy alulteljesítettek. Shaggy sem úgy tért vissza a sérüléséből ahogy vártuk\ták. Ezek együttesen a vártnál gyengébb szereplést okoztak Houston erős játéka és Bilukidi szezon végi bíztató teljesítménye ellenére. Idén Sey tuti, TK és Shaggy jó eséllyel nem térnek vissza. Itt a lehetőség egy új DL kialakítására. Eddig a falból megvan a LDEnk Houston személyében és ő elég jól is játszik. Mögötte ott van Crawford aki idén már biztosan szerephez jut. Én most a LDE back up posztra várom őt, de lehet beforog majd RDE posztra is. RDE poszton jelenleg egyedül Hunter van, de neki a teljes tavalyi éve kiesett és előtte sem volt igazi kezdő szint, így legjobb esetben mint RDE back up kalkulálhatunk vele. A kezdő RDE poszton bazi nagy lyuk tátong és nem tudom hogyan lesz betömve. Fan van pár öregedő fazon akiket el tudnék képzelni, de többségük szinte biztos nem itt köt ki, hanem vmi esélyesnél…Abraham, Osi, Freeney és Carter akikre gondolok. Ebből a brigádból számunkra talán Carter az elérhető, hiszen tavaly is itt volt már. Ha egészséges vele bele lehet vágni, de azért nem várható tőle már 10 sacket közelítő szezon…A gondom per pillanat az, h nem tudom draftról, hogyan oldjuk meg a dolgot. 1\3-ra nincs olyan RDE prospect akit kérdés, aggodalom nélkül ki tudnánk választani sztem. Werner inkább LDE, Moore leszerepelt combine-on eléggé, Montgomery karakterkérdéses és szintén lehet inkább LDE, Mingo vszeg túl kicsi full time DEnek, Ansah iszonyat nyers, Jordan inkább 3-4OLBnek tűnik…2.(letrade esetén) 3. körben meg nem tudom sikerül-e már első évben impactet elérő playát szerezni a posztra. Tank-nak nagyon örülnék pl…
DT poszton per pillanat van Bilukidi mellett egy Sims-ünk, mint friss igazolás. Ő egy egyoldalú run stopper NT, amilyenre évek óta várunk. Remélhetőleg tud élni a lehetőséggel. Bilukidi szép darab srác és tavaly azt is bemutatta már, h igenis van keresnivalója a nagyon között. Őt bedobni kezdő DTnek? Elég erősen hangzik és megnyugtatóbb volna, ha inkább rotációban használnánk, de nem teljesen elvetendő. Kicsit ránéztem a pro-day számaira és Floyd idei combine számaira. Azért az övére, mert őt tartják sokan a legjobb UT prospectnek per pill.
Kidi 6’4 311 34+-os kar, 10+-os kéz, 83-as „szárny”. 5.04-es 40, 25 Bpress, 34-es vertical, 4,73 20, 7,33 3cone. Ezek igen jó számok ám. Emiatt figyeltek fel rá vszeg RMék is és a gyenge ellefelek, tapasztalatlanság, nyersség miatt csúszott.
Floyd 6’3 297 31+-os kar, 10+-os kéz, 4,92-es 40, 30-as vertical, 7,40 3cone, 4,75 20…igen igen, egyedül a 40ban volt jobb, de 10+fonttal könnyebb is volt.
Természetesen nem azt akarom mondani, h jobb mint Floyd, pusztán annyit, hogy fizikai, atletikai adottságai, tulajdonságai alapján egy igen komoly fegyver van a rosterünkön jelenleg is. Fiatal, folyamatosan fejlődik, aki ha technikailag összerakja magát rendesen kurva jó lehet. Emiatt el lehet akár azon is gondolkodni, h 1\3-ra nem reachelünk kicsit sem DT-ért, posztért...nagyon BPA alapon szeretném a picket! Persze, ha RM és a stáb nem érzi reachnek akár Floydot, akár Start akkor hajrá, csak annyit akarok mondani, h nem mindenáron kell DT-t húzni elől. Kidi és Sims mellé mögé későbbi körökben lehetne találni remek kiegészítő embereket ebben a classban sztem…Logan, Williams, Hughes, Grissom, Geathers…

Per pillanat nekem úgy tűnik, hogy az LB posztot igyekszünk megoldani fiatal, használható, olcsó FAkkal. Ha Maiava mellett érkezik még Roach és\vagy Connor akkor sztem az LB corp. nagyjából rendben is lesz, lehet. Nem lesz világverő gárda, de egy jó(jobb) DL mögött elég lehet. Omar Gaither-t szívesen látnám viszont vet. minimumon az MLB harcban.
UPDATE: Roach elvileg megvan...

A CB corp. továbbra is kérdéses, főleg, h a csoport ellenfelek erősek lesznek passzban...Kell javuló pass rush és az segít majd hátul a srácoknak, de kell tehetség, tudás is. Adams visszatérése jó dolog, mert amikor szezon végén pályán volt úgy játszott mint egy elfogadható kezdő #2 CB. Francies inkább ST miatt tér vissza, szóval nem oszt nem szoroz CB játékban. Chekwa van még aki mutatott némi fejlődést, de jelenleg #3 szerepnél előrébb nem látnám nyugodt szívvel. Ha érkezik Newman akkor ő lehetne stop gap megoldás kezdő poszton. Én még várom Ross-t vissza, hiszen sztem jobb volt vége felé mint Chekwa és gondolom nem véletlenül szedtük tavaly el a GB PSből sem...tervez vele RM...azt is el tudom képzelni, h vmi hosszabbtávú dealen dolgoznak...Ez így gyakorlatilag 4 fő lenne (Newman, Adams, Chekwa, Ross), de még legalább 2 embernek örülnék, hiszen Adams kurva sérülékeny...Drafton várok legalább egy CB-t valahol középen és még van FA opció is azért, bár mivel Grimes és Talib túl drága lenne vszeg nem #1-t találunk...Drafton ha sikerül letradelni esetleg 2. körben már juthatunk CBhez, de sanszosabb a 3., 4. kör. Leon McFadden, Jamar taylor, Blidi Wreh-wilson, B.W. Web, Jordan Poyer, Darius Slay, Will Davis, Tharold Simon...bőven lesz opció szerencsére...

Safety poszton egyetlen dolog biztos: Tyvon Branch. Ő lesz az egyik kezdő, de az már kérdés, h ki lesz a másik kezdő, illetve ki lesz a depth mögöttük. Ez alsó hangon 3 embert jelent. Egyik opció sztem továbbra is Mike Mitchell. Úgy tűnt nekem, h szezon vége felé egyre több lehetőséget kapott és mintha feküdne neki ez a DA, JT védelem. Nevét sehol nem emlegetik, talán azért, mert RMvel dolgoznak egy deal-en...végülis anno draftolásakor is a Branch-Mitchell duóról volt szó 😊 FAn nem nagyon látok jobb elérhető opciót. Drafton szerencsénkre elég mély a S class, így a draft közepén találhatunk jóféle prospecteket...Rambo, Motta, Thomas, Evans, Williams, Lester…

Egyszóval rengeteg munka vár még RMékre, de sztem sikerülhet jobb, erősebb D-t összehozni már a 2013-as szezonra.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Filed to ESPNChicago: Free agent linebacker Nick Roach agrees to terms with the Oakland Raiders, per a league source.

#Raiders presented Roach with a strong offer late Thursday afternoon. Believed to be in range of 3-4 years at $3-$4 million a year. #Bears
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Menet közben le interjúvoltuk Latavius Murray, RB, Central Florida
Egy kis videó róla (érdemes megnézni)
 www.youtube.com/watch?v=Y2rUpbfsHgE



több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 326 — Lájkold a zsűrit!
"Matt Shaughnessy to visit Cardinals"

Amadeus91
Raiders free-agent DE Matt Shaughnessy is visiting Cardinals, then Titans on Friday and possibly Eagles if no other deal done.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 737
"Matt Shaughnessy to visit Cardinals"

"The Raiders are reportedly getting close to a deal with cornerback Terence Newman. The 2-time pro-bowler (2007, 2009) started 15 games for the Bengals last season and will be 35 years old on September. Stay tuned."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 737
From: Artrell Hawkins Jr. @artrellhawkins
'THE HAWK' on FOX SPORTS RADIO | FRIENDS CALL ME 'TRELL' | * NEVER BOW TO TRENDS. SET THEM!!! * #CincinnatiBearcats Cincinnati, Ohio

"I hear from sources close to Terence Newman that he will indeed sign with the Oakland Raiders."


Newman will be 35 but is considered a top corner by Pro Football Focus:
"We now have heard movement regarding free agent cornerback Terence Newman, who will visit the Oakland Raiders today. Newman will be 35 in September, and is unlikely to command a large contract, despite finishing the 2012 season with 75 tackles and two interceptions and was rated the 19th-best corner (+8.6) by Pro Football Focus out 113 eligible corners"Amadeus91
A korától függetlenül jöhetne és akkor már csak némi depth kellene meg a draftról Leon McFadden.
Jó lenne már valami megerősített hír akár róla akár Roachról! RM-k mintha kicsit megint eltűntek volna a büfében!Cubehead
btw felőlem Reggie be is költözhet a büfébe, ha okosan csinálja a dolgokat.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
From: Artrell Hawkins Jr. @artrellhawkins
'THE HAWK' on FOX SPORTS RADIO | FRIENDS CALL ME 'TRELL' | * NEVER BOW TO TRENDS. SET THEM!!! * #CincinnatiBearcats Cincinnati, Ohio

"I hear from sources close to Terence Newman that he will indeed sign with the Oakland Raiders."


Newman will be 35 but is considered a top corner by Pro Football Focus:
"We now have heard movement regarding free agent cornerback Terence Newman, who will visit the Oakland Raiders today. Newman will be 35 in September, and is unlikely to command a large contract, despite finishing the 2012 season with 75 tackles and two interceptions and was rated the 19th-best corner (+8.6) by Pro Football Focus out 113 eligible corners"Amadeus91
A korától függetlenül jöhetne és akkor már csak némi depth kellene meg a draftról Leon McFadden.
Jó lenne már valami megerősített hír akár róla akár Roachról! RM-k mintha kicsit megint eltűntek volna a büfében!



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 737
From: Artrell Hawkins Jr. @artrellhawkins
'THE HAWK' on FOX SPORTS RADIO | FRIENDS CALL ME 'TRELL' | * NEVER BOW TO TRENDS. SET THEM!!! * #CincinnatiBearcats Cincinnati, Ohio

"I hear from sources close to Terence Newman that he will indeed sign with the Oakland Raiders."


Newman will be 35 but is considered a top corner by Pro Football Focus:
"We now have heard movement regarding free agent cornerback Terence Newman, who will visit the Oakland Raiders today. Newman will be 35 in September, and is unlikely to command a large contract, despite finishing the 2012 season with 75 tackles and two interceptions and was rated the 19th-best corner (+8.6) by Pro Football Focus out 113 eligible corners"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
 blogs.nfl.com/2013/03/14/entire-oakland-raiders-staff-witnesses-cals-pro-day/



több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
 www.cbssports.com/nfl/draft/blog/rob-rang/21877210/west-virginia-pro-day-smith-shows-firstround-stuff

végén még nem sírunk, ha idekerül mégis...Rolni
ha Ő hozza a változást, akkor miért ne? csak ne másodhegedűs legyen, hanem kapja meg a csapatot.toxique
Azért ez lehet csalóka. Egy pro day hazai környezet, ismerős wr-k, előre jól begyakorolt drillek!
Az érem másik feléhez azért hozzá tartozik a combine is és ott nem volt túl meggyőző!
Szóval ha tudd okés jöjjön de nem sokkal inkább tűnik project playának abból meg van már egy megkezdett.Cubehead
Pontosan, egy teljesen felesleges pick lenne. Ha már "újoncra" bízzák a csapatot, ott van Pryor.
Szerintem Smith nem az a típus, akire franchise-t lehet építeni, igaz TP sem, de oldjuk meg abból, ami kéznél van.
Palmertől függetlenül én nem áldoznék QB-ra picket idén.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
 www.cbssports.com/nfl/draft/blog/rob-rang/21877210/west-virginia-pro-day-smith-shows-firstround-stuff

végén még nem sírunk, ha idekerül mégis...Rolni
ha Ő hozza a változást, akkor miért ne? csak ne másodhegedűs legyen, hanem kapja meg a csapatot.toxique
Azért ez lehet csalóka. Egy pro day hazai környezet, ismerős wr-k, előre jól begyakorolt drillek!
Az érem másik feléhez azért hozzá tartozik a combine is és ott nem volt túl meggyőző!
Szóval ha tudd okés jöjjön de nem sokkal inkább tűnik project playának abból meg van már egy megkezdett.



több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
 www.cbssports.com/nfl/draft/blog/rob-rang/21877210/west-virginia-pro-day-smith-shows-firstround-stuff

végén még nem sírunk, ha idekerül mégis...Rolni
ha Ő hozza a változást, akkor miért ne? csak ne másodhegedűs legyen, hanem kapja meg a csapatot.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Kis videó elemzés Goro-tól Maiava és Simsről
 www.raiders1.ninjagoro.com/blog/



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Már semmit, alá írt a chiefshez



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 737
Steve Corkran ‏@CorkOnTheNFL

“@oakland627: @CorkOnTheNFL albert breer just said Raiders and Kc battling for sean smith. That would be a very good signing.” -- And costlyCubehead
nem is tudom mit csinálnék örömömben.

am. már semmit: The former Dolphins cornerback has agreed to terms on a deal with Chiefs, NFL.com's Albert Breer reported Thursday. The 49ers were also interested in signing him.

criminal lawyer or criminal lawyer?