NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Tudom nem olvastam utana gazadasagilag, de ujabb fontos emberek tavoztak, az amugy is tengernyi need melle, es ertem en hogy ujjaepites, csak mar tenyleg 10 eve ez megy. Mas csoprotrivalisok pl. meg pl. 2-3 ev alatt a csucsra, playoffra jutottak siman.😊zavi27
10 éve pont, h nem ez megy...
10 éve foltozgatás ment, Al minden offseasonban megdobott pár embert röhejesen nagy szerződéssel és minden évben rohadozó rosterrel indultunk neki a szezonnak. Tavaly elkezdődött egy tudatos építkezés, amibe belecsúszott némi rookie baki (tulaj-GM-HC mind újonc volt), de idén haladunk tovább...nem lehet ezt a munkát sem megítélni egy év után, úgy ahogy a rookiekat sem 1 év után értékeljük...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
TST azt tartom továbbra is, hogy nem lehet UDFA-kal feltöltött rosterrel eredményt elérni.

Tavaly a takarítás felét végezték el kb, hogy még vmi életképes csapatot ki is rakjanak a placcra, de sajnos nagyrészben a hibás Offense oldali döntések miatt nem sikerült értelmes csapatot kiállítani...Sztem ők is elnézték ezt a Knapp, ZBS témát csúnyán...

Offense oldalon idénre elvileg jobb séma, playbook stb várható...ez persze csak remény egyenlőre, de sztem ez lehet a gondolkodás náluk is...OL-t kicsit erősíteni, skill posztokon tovább fejleszteni...

Defense oldalon egyre érdekesebb kérdés lesz az alapséma is...ennyi távozóval simán lehet 3-4-re váltani, simán lehet maradni a 4-3 mellett vagy hibrid vonalra mozdulni...Rengeteg ember kell a Dbe, de nem mind UDFA lesz ám itt sem...2nd tier FAk fognak jönni sztem szép számmal. Kiváncsi leszek saját ERFA, UFA még "meglévő" emberekkel mi lesz...aki visszatér mennyit tud fejlődni...

Nem lefutott dolog ez még, nem kell temetni semmit. Annak örülök, h jövő ilyenkor elvileg igen jó cap helyzetben leszünk már...remélhetőleg még ugyanezzel a tulaj-GM-HC trióval...


Bőven van még minőségi FA:  www.nationalfootballpost.com/The-best-of-the-rest-9825.html

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 853 — Amerikai sportok rajongója
Tudom nem olvastam utana gazadasagilag, de ujabb fontos emberek tavoztak, az amugy is tengernyi need melle, es ertem en hogy ujjaepites, csak mar tenyleg 10 eve ez megy. Mas csoprotrivalisok pl. meg pl. 2-3 ev alatt a csucsra, playoffra jutottak siman.😊
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Hajnalban rám tört egy kicsit a letargia, mert bár várható volt FA-k vesztése de azért a hiány érzet keserű szájíze dolgozott.
Így némi ráhagyással viszont már teljesen másként (reálisan) látva a dolgokat érthető és kötelező húzások voltak.

Wheeler egész szezonban jól játszott. Nem kiválóan de jól és ez a gyenge védelmünkben hatványozódott. Szóval várható volt megtetszik 1-2 csapatnak és valaki beígéri neki a várva várt pénzt. Elvégre most üzleti rész van

Des elvesztése számomra nagyobb csalódás volt. Hisz tavaly csak rotációban játszott és idén is csak Sey kidőlése után pár meccse került a tűz közelébe. Plusz ott van az ominózus rongálása is 😊. Szóval az ő megtartásában nem csak reménykedtem.

DHB,Tolefson kivágása okés, várható volt.

Huffon kicsit meglepődtem, pont a variálhatósága miatt, plusz mert azzal nem számoltam,hogy úgy nagy takarítunk,hogy újabb needeket halmazunk az amúgy is jelentős állományhoz. Mondjuk tény,hogy a szerződése tarthatatlan volt.

Várom,hogy TK,Rolando és esetleg Palmer mikor követik őket.

Valaki írta twitteren és részben itt is Peterbadbone,hogy teljes újjáépítés folyik.
Hát igen csak kicsit szokatlan (s szerintem ezzel nem vagyok egyedül) hisz az elmúlt 10-n évben nem volt ilyenben részünk és a megszokás nagyúr. De tény,hogy muszáj mindezt meglépni,mert az elmúlt 10években nem igazán villogtunk. S ez mindent elárul!
Szóval kitartás és GO Raiders Nation. RM tudja,hogy mit csinál. (csak attól félek,hogy nem fejezheti majd be és akkor meg nem ér semmit. Bízom M Davisben,hogy hagy időt)



több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én igazából az eddigi döntéseknek kimondottan örülök!

Huff engem sosem győzött meg, hogy a szerződésével egyenértékű playa.
Wheeler, Des... Ilyen szintű játékosokat fogunk találni.
Myerst és Hansont jó lenne megtartani. Ha lehet nagyon chiptourist dealen.

Amm tavaly mondtam, hogy ki kellene baszni mindenkit a fenébe és minimumos playákat hozni, hogy kinyögjünk minden szart. Emellett találhattunk volna gyémántot is a kupac szarnak a leges legmélyén. Akkor Rolni meg még néhányan leoltottak, hogy UDFA-kal sem tudnánk feltölteni a rostert. Hát most úgy néz ki ez lesz csak tavaly letudhattuk volna már ezt...

Én annak örülnék, ha pl behúznánk Joeckel-t, meg hoznánk egy solid G-t mellé, egy atom O-t összeraknának PBS-WCO meg mittomén milyen marhaságokkal ami MŰKÖDIK is. O-nál emberanyag/tehetség rendben van.
D-t meg töltelék játékosokkal megtölteni és DA-JT varázsoljon a kurvaaannyááát! 😀
Ha jó lesz az O akk a D szarsága kevésbé lesz szembe tűnő...
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Hazaérek melóból és csak kapkodom a fejem!
Nem semmi összegek röpködtek itt az első nap. Nem sajnálom túlságosan, hogy ebből kimaradtunk.

Ami a cut-kat illeti én már rég erre vártam! Ez itt most egy teljes újjáépítés! Nulláról kezdve. Nincs pardon, szar szerződéssel, gyenge játékkal nem maradhat senki. Lesz itt még egy-két meglepetés azok számára aki az eddigi roster toldozgatás-foltozgatást várta, meg PO reményeket... aztán 2-3-4 győzelem egy idényben. McClain,Palmer,Kelly is jönnek sorban szerintem. Ha McFadden-be nem lennének annyira belezúgva akkor ő sem maradna. Csak azt remélem, hogy e mögött van egy megfelelő terv. Nem egy ilyen 1 éves zone-block/west coast próba. Mondjuk, ha bejött volna akkor sok minden nem így történik szerintem.

Kicsit meglepett, hogy Myers-re nem repültek rá ebben a felfordulásban. Remélem sikerül visszahozni. Őt és Hanson-t.peterbadbone
32,9m$ dead money mellett 77,7 m$ a cap. Elvileg sikerülhet.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Amúgy én sem bánom hogy teljes tisztogatást tartanak. Esélyünk a jobb szereplésre úgy se lett volna ilyen csoporttársak mellett. Akkor inkább használjuk ki úgymond az "időt" az újjáépítésre. Ha valóban van még 3 évük RMéknek, akkor ez az idő elég kell hogy legyen egy versenyképes csapat összehozására.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én csak Huff-ot sajnálom egyelőre, mert ugye a mezem 😕 😀
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Hazaérek melóból és csak kapkodom a fejem!
Nem semmi összegek röpködtek itt az első nap. Nem sajnálom túlságosan, hogy ebből kimaradtunk.

Ami a cut-kat illeti én már rég erre vártam! Ez itt most egy teljes újjáépítés! Nulláról kezdve. Nincs pardon, szar szerződéssel, gyenge játékkal nem maradhat senki. Lesz itt még egy-két meglepetés azok számára aki az eddigi roster toldozgatás-foltozgatást várta, meg PO reményeket... aztán 2-3-4 győzelem egy idényben. McClain,Palmer,Kelly is jönnek sorban szerintem. Ha McFadden-be nem lennének annyira belezúgva akkor ő sem maradna. Csak azt remélem, hogy e mögött van egy megfelelő terv. Nem egy ilyen 1 éves zone-block/west coast próba. Mondjuk, ha bejött volna akkor sok minden nem így történik szerintem.

Kicsit meglepett, hogy Myers-re nem repültek rá ebben a felfordulásban. Remélem sikerül visszahozni. Őt és Hanson-t.

több mint 11 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Akár hogy is nézzük, jövőre hulladék keretünk lesz. Nem kell a 4 nél most se több win
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Amugy Des lelepese utan erdekes kerdes lesz/lehet Shaughnessy sorsa. Ha visszahozzuk korrekt aron LDEnek es Houstont bevisszuk DTnek marad az NT es RDE mint kipotlando lyuk a DLban...
Andre Carter is jatekban lehet RDE poszton ha esszeruek az igenyei...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
 www.nfl.com/videos/oakland-raiders/0ap2000000146965/Myers-prefers-Palmer-under-center

Myers interjú

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Amugy pl Miamibol felszabadult Kevin Burnett es Karlos Dansby...
Stop gap szerepkorbe 1-2 evre foleg Burnett-et siman el tudnam kepzelni...
Nick Barnettrol is volt mar szo...

Ilyen arcokbol par, plusz egyket fiatal ismeretlenebb fazon aztan a rookie halom...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Kelly es McClain menni fog sztem csak ido kerdese. Teljes D atalakitas lesz itt iden...par epitokocka marad es aztan 2nd tier FAk, draft es UDFA segitsegevel epitenek fel egy olyan rostert amire DA es JT a teljes playbookot installalni tudja...

Palmer sztem marad es 1-2 kiegeszito ember megszerzesevel jobb semaval, playcallinggal akarnak javitani az On.

Ez mindjuk elnezve a csoport tobbi tagjanak igazolasait, rosteret sokra nem lesz eleg meg jovore...kerdes meddig van turelem RM es DA fele...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Desmond 5 év 34 MCubehead
sok. Ennyiért jobb, hogy nem maradtak.Amadeus91
Persze ez a része rendben is van.
Viszont ha meg azt nézzük,hogy mennyi kezdőnk van a D oldalon szerződés alatt . .......



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Desmond 5 év 34 MCubehead
sok. Ennyiért jobb, hogy nem maradtak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Ennyi erővel tegyük még ki Kellyt,Rolando és Palmert is!
Ha RM nem varázsol és eddig nem úgy néz ki akkor ennek a szezonnak újonc és udfa védelem végett úgy is mindegy! Legalább megláthatjuk mit is tudd TP



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sajnalom, h Des lelep nagyon, de ez az 5 ev 34M megint olyan osszeg amire huztam volna a szamat nagyon...
Nalam Des 5 ev 25M-t er(ne)...

Ezekutan nagyon kivancsi leszek TK sorsara es a talan beindulo igazolasoknak...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Desmond 5 év 34 M



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Ian Rapoport ‏@RapSheet

#Raiders DT Desmond Bryant is going to sign with Cleveland. Best DT on the market.



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Steve Corkran ‏@CorkOnTheNFL
Raiders save $5.34 million by cutting Darrius Heyward-Bey, $1.79 million on Michael Huff release, $1.6 million with Dave Tollefson purging.

ezek lehetnek a jó számok...

Steve Corkran ‏@CorkOnTheNFL
Raiders have $32 million in so-called dead money for 2013. On the bright side, they are approximately $16 million under the salary cap.

ez meg a valóság...Rolni
32m dead money? mother of god...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Steve Corkran ‏@CorkOnTheNFL
Raiders save $5.34 million by cutting Darrius Heyward-Bey, $1.79 million on Michael Huff release, $1.6 million with Dave Tollefson purging.

ezek lehetnek a jó számok...

Steve Corkran ‏@CorkOnTheNFL
Raiders have $32 million in so-called dead money for 2013. On the bright side, they are approximately $16 million under the salary cap.

ez meg a valóság...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hát örülök, h ennyiért nem nálunk játszik...

Jó srác, de nem több átlagos 4-3 SLB nél...mistacklek is voltak, coverben voltak benézések...szar védelemben tűnt ki, de ennyit nem ér...

Miamiban elgurult a gyogyó sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Wheeler is oda
5 éves szerződés kapot

Five years, $26 million for Wheeler in Miami, with $13 fully guaranteed.Cubehead
hogy ráéreztem a 25+-ra.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Wheeler is oda
5 éves szerződés kapot

Five years, $26 million for Wheeler in Miami, with $13 fully guaranteed.