NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Antoine Winfield lapátra került...stop gapnek, ha olcsón jönne szívesen venném...

Mike Goodson-t a Jets-el hozták hírbe...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
mondjuk Wheeler és Bryant befér 3-4be is, ha Rolandnak lenne esze, akkor még ő is beférne (de nincs neki). Houston dettó mind2be jó. (szerintem maradunk 4-3ban)Amadeus91
Wheeler sztem nem 3-4 ILB, Rolando meg tipikus 3-4 arc, csak rossz mentalitással. Visszanézetm a draft videot valamelyik nap és így utólag elég savanyú arcot vágott amikor kimondták, hogy Raider lesz.

Kruger és Smith?? nem kevésbe fáj egyik sem... ez egy kicsit meglepő számomra is!

Vince Young??? no comment!peterbadbone
Wheelernek meg lenne az esze hozzá, csak kéne mellé egy verőlegény középre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
mondjuk Wheeler és Bryant befér 3-4be is, ha Rolandnak lenne esze, akkor még ő is beférne (de nincs neki). Houston dettó mind2be jó. (szerintem maradunk 4-3ban)Amadeus91
Wheeler sztem nem 3-4 ILB, Rolando meg tipikus 3-4 arc, csak rossz mentalitással. Visszanézetm a draft videot valamelyik nap és így utólag elég savanyú arcot vágott amikor kimondták, hogy Raider lesz.

Kruger és Smith?? nem kevésbe fáj egyik sem... ez egy kicsit meglepő számomra is!

Vince Young??? no comment!

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Kíváncsian várom, hogy alakul a saját FA-ink sorsa. Ha nem tér vissza egy "nagy név" sem, csak pl. Mitchell és elküldünk még pár játékost (McClain,Kelly,) gyakorlatilag a D# majd minden kezdő posztja kiadó lesz, sémától függetlenül. A drafton jó eséllyel találunk 1 esetleg 2 kezdőt. Na itt jöhet majd McKenzie és Allen csapat, de főleg D# építő stratégiája. Mivel FA-n nem tudjuk megtartani a saját játékosainkat sem, mint többen is mondták előttem, nagy név nem is várható... gyakorlatilag egy olyan csapatrészt kapunk aminek nincs kötöttsége. Ha valamikor akkor most kell eldönteni hogy a következő években kire és milyen sémát akarnak felépíteni. Houston,Burris(?),Bilukidi(?) Huff és Branch a fix pontok. Számomra nem kétséges, hogy a drafton a D# kerül középpontba. Ezért nem látom valószínűnek a Geno draftot, Mivel lehet itt 3-4,4-3, bármi... gyakorlatilag a DT/NT/3-4OLB/3-4DE/4-3DE posztok bármelyikére jöhet az első körös pick. Ezért tartom egy kicsit valószínűbbnek, mint valaha, hogy valaki feltrade-el a 3.pickre egy nagy ígéretért. Mi akkor is nyerő pozícióban lehetünk, ha top10-en kívülre kerülünk, mert ebben a rosterben, gyakorlatilag nehéz olyan posztot találni, ahova nem lehet 10-15. hely körül is kezdőt húzni egy olyan mély DT/DE classban mint a mostani. És Fisher/Geno/Floyd/Werner/Warmack/Milliner stb... igen csábító lehet sok csapat számára.

Persze én is jobban szeretném, ha visszajönne Wheeler,Myers és Bryant,de nem sok esélyünk van erre. Ha nem jönnek vissza és nem is jön nagy név FA-n akkor én Palmertől is megválnék, pedig nagyon kedvelem... Jöjjön Pryor, próbáljuk ki, aztán jövőre egy sanszosan újabb top 10-es választással és jobb cap szituációval vágjunk bele a Lombardi trófea hajszolásába.peterbadbone
mondjuk Wheeler és Bryant befér 3-4be is, ha Rolandnak lenne esze, akkor még ő is beférne (de nincs neki). Houston dettó mind2be jó. (szerintem maradunk 4-3ban)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Vince Young jon hozzank tryoutra allitolag...annyit fuztek hozza azota, h a napok jatekosmozgasaitol meg fugg a dolog

VY+TP erdekes lenne 😊Rolni
VY...oh no.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
P.Kruger es S.Smith neve kapcsan is emlegetnek minket...hoppa

tovabbra sem hiszem, h tenyezok lehetunk

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Vince Young jon hozzank tryoutra allitolag...annyit fuztek hozza azota, h a napok jatekosmozgasaitol meg fugg a dolog

VY+TP erdekes lenne 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nem tudom, hogy a lábmunka mennyire befolyásolja ezt.Amadeus91
Pár napja olvastam egy Rodgers interjút; úgy emlékszem, hogy a lábmunkának az időzítéshez és a pozícióváltás sebességének a növelése mellett a pontossághoz van köze, valamint a zseb-irányítókat érinti jobban (a pontosság mindenkit). Az ablakok gyors nyitásához szükséges (pl.: ha a D az első szándékot zárná, illetve ha valamelyik védő felé nem akar dobni a QB de az ott terem) illetve a stabil kitámasztás a dobó-mechanizmushoz. Az erőre én sem emlékszem, de a pontosságra igen.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
koszi a pontositast Ulpi!

volt egy int-je david...Rolni
akkor bocs, rosszul emlékeztem. mi volt a szituáció?davidkiss
hosszu rainbow int

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Kíváncsian várom, hogy alakul a saját FA-ink sorsa. Ha nem tér vissza egy "nagy név" sem, csak pl. Mitchell és elküldünk még pár játékost (McClain,Kelly,) gyakorlatilag a D# majd minden kezdő posztja kiadó lesz, sémától függetlenül. A drafton jó eséllyel találunk 1 esetleg 2 kezdőt. Na itt jöhet majd McKenzie és Allen csapat, de főleg D# építő stratégiája. Mivel FA-n nem tudjuk megtartani a saját játékosainkat sem, mint többen is mondták előttem, nagy név nem is várható... gyakorlatilag egy olyan csapatrészt kapunk aminek nincs kötöttsége. Ha valamikor akkor most kell eldönteni hogy a következő években kire és milyen sémát akarnak felépíteni. Houston,Burris(?),Bilukidi(?) Huff és Branch a fix pontok. Számomra nem kétséges, hogy a drafton a D# kerül középpontba. Ezért nem látom valószínűnek a Geno draftot, Mivel lehet itt 3-4,4-3, bármi... gyakorlatilag a DT/NT/3-4OLB/3-4DE/4-3DE posztok bármelyikére jöhet az első körös pick. Ezért tartom egy kicsit valószínűbbnek, mint valaha, hogy valaki feltrade-el a 3.pickre egy nagy ígéretért. Mi akkor is nyerő pozícióban lehetünk, ha top10-en kívülre kerülünk, mert ebben a rosterben, gyakorlatilag nehéz olyan posztot találni, ahova nem lehet 10-15. hely körül is kezdőt húzni egy olyan mély DT/DE classban mint a mostani. És Fisher/Geno/Floyd/Werner/Warmack/Milliner stb... igen csábító lehet sok csapat számára.

Persze én is jobban szeretném, ha visszajönne Wheeler,Myers és Bryant,de nem sok esélyünk van erre. Ha nem jönnek vissza és nem is jön nagy név FA-n akkor én Palmertől is megválnék, pedig nagyon kedvelem... Jöjjön Pryor, próbáljuk ki, aztán jövőre egy sanszosan újabb top 10-es választással és jobb cap szituációval vágjunk bele a Lombardi trófea hajszolásába.

több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
 bleacherreport.com/articles/1563769-jamarcus-russell-comeback-2013-jamarcus-goes-back-to-qb-school

JaMarcus kétkezesAmadeus91
Nagyon akar. Lassan annyi video van róla, hogy eladhatnák valóságshow-nak valamelyik kereskedelmibe 😀.
több mint 11 éve
davidkiss Las Vegas Raiders 68
koszi a pontositast Ulpi!

volt egy int-je david...Rolni
akkor bocs, rosszul emlékeztem. mi volt a szituáció?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
koszi a pontositast Ulpi!

volt egy int-je david...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
 bleacherreport.com/articles/1563769-jamarcus-russell-comeback-2013-jamarcus-goes-back-to-qb-school

JaMarcus kétkezes

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
davidkiss Las Vegas Raiders 68
Azt se felejtsük azért el, hogy élete első kezdő nfl meccsén dobott 2 td-t, futott 1 td-t és nem adta el a labdát.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
A lábmunka semennyire nem befolyásolja a dobás erejét. Viszont a dobómechanizmus igen (annak is van "lábmunka" része, de az egész más). Sztem Rolni ezt akarta mondani.
Megmondom nekem milyen gondjaim vannak Pryorral.

Először is Pryor mint vezér, az igazi jellem. Egyvalamit biztosan tudunk. Pénzért adta a csapatrelikviákat. Ezért joggal eltiltották. És sok csapat itt mondott le róla végképp, ami nem véletlen.

Azonban ezen "jellembeli erősségén" kívül a pozitívum kimerül annyiban, hogy fiatal és gyors. Ez igaz. Az erős túlzás, hogy mások, mint RG3 vagy Vick meg sem közelítik. Főleg hogy mindketten jobbak is. Bár nem ettől lesz jó scrambler valaki önmagában. És nem ettől lesz jó QB valaki.

Ami nekem igazán gond vele kapcsolatban. A QB erények rendre a negatívumok közt szerepeknek. Ha Raiders, gesztenye szurkolót olvasok is. Ha pedig elfogulatlan szakértőt, akkor is.
Konkrétan a pontatlanság, karerő (hiánya), dobásmechanika, lábmunka, tapasztalat (előny lenne), rendszerek ismerete (offense, defense), playek olvasása.
Döntéshozatal most épp felbukkant mint előny. Többségnél azért inkább ez is a hiányosságok közt szerepel. Inkább mondható, hogy mikor nem dob időben, és széthullik a play, akkor kénytelen rögtönözni, és az többször bejön, mint mikor nem. De ez kétes előny. Mert leginkább dobjon időben.
Akkor viszont marad a fiatalság és a gyorsaság. Viszont két éve van a ligában, és az alatt sem volt lassabb vagy öregebb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sztem nagyon. Lattam tole egyetemi HLban eros, hosszu lasztikat, ebbol gondolom, h nem kar gond van...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Pryor dobásával nekem annyi nyűgöm van csak - amire írtam ?-lel a karerőt - hogy olyan mintha löbbölné a labdát, nem éreztem benne azt a cannon arm erőt. Nem tudom, hogy a lábmunka mennyire befolyásolja ezt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Carson Palmer vs. Terrelle Pryor, pro és kontra

Palmer: + rutin, pocket qb, erős és pontos kar, megtalálja a gyengébb receivereket, öltözőben is komoly érték
: - idős, gyakorlatilag egy oszlop a zsebben, finoman szólva sem atletikus, gyakran hoz gyors (rossz) döntést a pályán, sokat keres

Pryor: + fiatal, bőven fejlődőképes, elit atletizmus (egy Qb sem mérhető hozzá sebességben és agilitásban, még Cam sem), jó munkamorál/tanulékony/szorgalmas, szemmel láthatólag jól rögtönöz a pályán, vezetőkészség
: - tapasztalatlan, ? karerősség, pontatlan, 2 éve nyomott végig utoljára teljes szezont az Ohio Staten, még mindig tanulnia kell, ? lábmunkaAmadeus91
Egyet értek veled!
TP karerősségénél amúgy leginkább a lábmunka technika a faktor, mert amúgy megvan hozzá a karja sztem.
Amúgy az sztem jó és látható volt az SD meccsen is, h nem futó QB és nem is az akar lenni...nem első szándékból futott, hanem legtöbbször akkor indult meg, amikor látta, h nincs üres opció és sokszor még ilyenkor is kis futás után (elkapó üresre mozdulhatott) passzolt...
Azt is írták már meg igaz is, hogy per pillanat van annyi cap helyünk, h ne kapkodjunk. Ha az easy cut-okat meghozzák (TK, DHB, Tollefson, W.Smith, Goethel) simán lesz annyi hely, h visszaigazoljuk akit tudunk, akarunk és FAkre is rámozduljunk...
CPvel kapcsolatos döntést lehet halasztani, akár annyira is, h Olson, DA, RM ránézzen TP-re első workoutokon, edzéseken. Ha ott eleget látnak (elég fejlődést, elég teljesítményt) könnyebben lehet meghozni akár a kivágást is.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Carson Palmer vs. Terrelle Pryor, pro és kontra 2:
Palmer pro: rutin, erős kar, ha hagyják beleállni a dobásba akkor pontos (?), öltözőben érték,
Palmer kontra: gyakran hoz rossz döntést a pályán (ha rögtönöznie kell akkor frekventáltan), nem mozgékony és nem is egy "menekülő ember" típus (lásd: Romo, Cutler, Roethlisberger...), sokat keres, a játék fejlődési tendenciái miatt egyre nagyobb a kockázat egy only-pocket irányítóban,

Pryor pro: fiatal, bőven fejlődőképes, elit atletizmus (egy Qb sem mérhető hozzá sebességben és agilitásban, még Cam sem), jó munkamorál/tanulékony/szorgalmas, szemmel láthatólag jól rögtönöz a pályán, vezetőkészség
Pryor kontra: tapasztalatlan, kissé pontatlan, 2 éve nyomott végig utoljára teljes szezont az Ohio Staten, lábmunka (ha javul akkor a deep pass is ok lehet)

Nagyjából egyetértünk. Hogy Pryor lesz e a frQB vagy találnak valaki más tehetségesebbet; azt meglátjuk. Kettejük közül számomra egyértelmű a választás; Pryor.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Carson Palmer vs. Terrelle Pryor, pro és kontra

Palmer: + rutin, pocket qb, erős és pontos kar, megtalálja a gyengébb receivereket, öltözőben is komoly érték
: - idős, gyakorlatilag egy oszlop a zsebben, finoman szólva sem atletikus, gyakran hoz gyors (rossz) döntést a pályán, sokat keres

Pryor: + fiatal, bőven fejlődőképes, elit atletizmus (egy Qb sem mérhető hozzá sebességben és agilitásban, még Cam sem), jó munkamorál/tanulékony/szorgalmas, szemmel láthatólag jól rögtönöz a pályán, vezetőkészség
: - tapasztalatlan, ? karerősség, pontatlan, 2 éve nyomott végig utoljára teljes szezont az Ohio Staten, még mindig tanulnia kell, ? lábmunka

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Amúgy van aki Dion Jordan-t mondja Von Miller szerepkörben alaklmas fazonnak...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733


akkor korrektség kedvéért

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Amadeus91
Ez alapján a video alapján azt mondanám, hogy Palmer király és Knopp meg mindenki más volt a béna. Az M1en eddig újranézett 5 meccs alapján (Falcons, Ravens, Broncos1, Chiefs(shootout), Chargers2 (TP) ) nálam CP nem lenne kezdő. W/L ide vagy oda.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/report-jarvis-jones-gets-another-clean-bill-health-153100098--nfl.html

Jarvis Jones ismét tisztázva lett...most egy nagy szaki által.
Nagyon sok múlik még a pro day-én, de sztem egyre inkább opció lehet nálunk, így egészségi rizikó nélkül...

4-3 SLB lehet base Dben, nickel, dime szitukban mehet RDEnek akár és 3-4 OLB poszton is remek megoldás lehetne. Ha Wheeler nem tér vissza, szolid a pro day és a csapat tisztázza orvosilag sztem igencsak benne lesz\lehet a pakliban...Rolni
nem mindenkiből lesz Von Miller 4-3ban... szerintem korai lenne ő 1/3ra.

criminal lawyer or criminal lawyer?