Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
meddő vita

edit: azért gyerekek egy ilyen fos év (csapat szinten) után ráhúzni a lepedőt CP-re az elég Mike Lombardis megoldás.Amadeus91
Igen. Ez igaz. De felmagasztalni sem kell CP-t. Nagyon sokat hibázott és rontott Ő magától is, nem kell mindent Knopp-ra kenegetni. 😉 toxique
Ki magasztalja?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Harmadik körre bent lehet még Bray?amadé
nem biztos, a combine-on elég jól nyomta.deyell
Én is inkább a 2ik körbe vizionálom a srácot. Szóval off



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Mondjuk az kurva idegesito lenne, ha iden lenne a Luck, RG3 duo mi meg a 3. helyen hoppon maradnank... 😊
Rolni
A szívás netovábbja lenne! 😊



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Mondjuk az kurva idegesito lenne, ha iden lenne a Luck, RG3 duo mi meg a 3. helyen hoppon maradnank... 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Harmadik körre bent lehet még Bray?amadé
nem biztos, a combine-on elég jól nyomta.

choose life
több mint 11 éve
amadé 4
Harmadik körre bent lehet még Bray?

Just win baby
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
meddő vita

edit: azért gyerekek egy ilyen fos év (csapat szinten) után ráhúzni a lepedőt CP-re az elég Mike Lombardis megoldás.Amadeus91
Igen. Ez igaz. De felmagasztalni sem kell CP-t. Nagyon sokat hibázott és rontott Ő magától is, nem kell mindent Knopp-ra kenegetni. 😉
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 732
Ti láttok rá esélyt, hogy QB-t draftoljunk?amadé
simán kinézem már belőlük, hogy 1/3 Geno....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Ti láttok rá esélyt, hogy QB-t draftoljunk?amadé
Udv!
Igen!
Kerdes, h hol erkezhet.
1/3-ra esetleg vagy csak kesobb?
Pletyka szinten Geno Smith-t kedveljuk es Tyler Brayt is...Rolni
Üdv

Annyival egészíteném ki Rolni-t
Hogy esély van az már más kérdés,hogy olyan játékos aki kicsit is lendítene rajtunk olyan idén nincs az idei QB classba.
Valamint bár ez személyes véleményem csak, túl sok hiányunk van ahhoz,hogy erre áldozzunk.

Persze más lenne a szitu ha most is lenne a tavalyihoz hasonlóan egy két majd nem kész, kiforrott játékos (Luck,RG3),mert akkor nagyon is jó befektetés lenne a pick.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ti láttok rá esélyt, hogy QB-t draftoljunk?amadé
Udv!
Igen!
Kerdes, h hol erkezhet.
1/3-ra esetleg vagy csak kesobb?
Pletyka szinten Geno Smith-t kedveljuk es Tyler Brayt is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Csak a sajat nevben tudok nyilatkozni, de en nem huztam ra senkire a lepedot.
Sztem joparszor elmondtam, CP a legjobb elerheto QB szamunkra jovore vonatkozolag, de ahogy mindannyian tudjuk kurva draga lenne. Na es annyit viszont nem er, ezt is lattuk eddig. Nem elit QB szinten van, nem nyer egyedul meccseket. Oregedik is, nem O a hosszutavu megoldas. Ha nem hajlando kevesebb penzert itt jatszani akkor sztem nincs ertelme megtartani. Akkor keresni kell a jovo QBjat. Addig ugysem lesz igazan eros csapatunk amig nincs meg a QB.
Ennyi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Hé hé hé skacok!
Imádom ezt az erő tobzódást de ezt a pályán a másik 3 riválisunk ellen kell felvonultatni! 😊
Én ugye személy szerint nagy TP (mobilis qb) fan vagyok de ennek ellenére még is úgy érzem,hogy határvonal vagyok köztetek!

1; CP-t én nem bántanám/bántom és nem is zargatom el a csapattól.
A fizuja válalhatalan a jelenlegi cap mellett, szóval mint Branch,Briesel mutathatna egy kis csapat szellemet
Hihetetlen tapasztalata van, csapaton belül az egyik ha nem a legnagyobb
Tény,hogy a futás hiányában a hátán cipelte az O-t és az is,hogy így kényszeredett helyzetben,mint minden ember hibázott. a helyzet és Knapp többször,mint amúgy
De az is tény és ezt be kell látni,hogy 2011ben jó futó játék mellett is kulcs szituban nem egyszer megremegett és hibázott ami az ő tapasztalatával már nem igazán lenne szabad ill csak alkalmanként nem pedig rendszeresen. De nem ez a fő baj hanem a tűz, az irányítás az GO TO hozzá állás hiánya. Fölmegy,vezeti a játékot, amikor áthívta a playt nagy százalékba mindig jól,de nem tűzelte, vitte a csapatott. Pedig neki itt vezérnek kellene lenni.

2;TP imádom de a realitások talaján állok! Nem kész termék és igen Toxique mindenkinek vannak hiányosságai de egy kezdőhöz mérten neki azért markánsak (még). Szóval az biztos,hogy egyenlőre kell elé,mögé egy tapasztalt bevethető qb. (Moore-rt tényleg kár).
Viszont amiben már most is zsír és ami NEM TANÍTHATÓ (ezt DA is lenyilatkozta az SD meccs után) az a Vezéregyéniség.
Az SD ellen foggal,körömmel küzdött ő is és vele a csapat is (ezért is voltunk végig partyban egy elég komoly D/O-val rendelkező csapattal szemben). Valamint pl az a megnyilvánulás is ezt támasztja alá,amikor oda ugrott és lekaparta Goodsont.

Szóval ha CP lenyírná a fizuját akkor maradjon (nekünk rövid távon ez a legjobb). Olson alatt vissza állunk PBSre szóval sanszos,hogy megint bivaly erős futó játékunk lesz és így CP-n is kisebb lesz a súly! Ezeknek együttesen meg kell mutatkozni W-K ben is.
Viszont ha ragaszkodik a fizujához s ha már amúgy is komoly roster alakításban vagyunk akkor itt a lehetőség hosszú távon gondolkodni ahol kora végett TP a nyerő. Mély vízbe dobva,rászabott play bookal gyorsabban fejlődne és a szezon végére tiszta képünk lehetne,hogy ő a Franchise arca vagy keresgéljünk még!



több mint 11 éve
amadé 4
Ti láttok rá esélyt, hogy QB-t draftoljunk?

Just win baby
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 732
meddő vita

edit: azért gyerekek egy ilyen fos év (csapat szinten) után ráhúzni a lepedőt CP-re az elég Mike Lombardis megoldás.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ezekre a kommentekre megen be kellett, hogy lépjek...
Mi ez a nagy ignoráns hozzáállás CP-hez, és az isteni magasztalás Pryor irányában? Mitől vagytok olyan biztosak benne, hogy TP olyan kurva jól fog teljesíteni????? Komolyan nem értem!
Okké CP lóvéja sok, de ha valahogy van rá sansz akkor meg kellene tartani. Nagyon jó kis QB!!

Kedves toxique!
"Nagyon sajnálom CP-t, de - szerintem - nyilvánvalóan az irányítójáték volt az O leggyengébb pontja tavaly (a vérszegény call-ok mellett). A Diego elleni utolsó meccsen többet láttam a jóféle Raiders fociból (a vereség ellenére is), mint egész évben előtte. "

Nem tudom mit néztél... Az M1-et? 😕 CP pont, hogy az egyetlen épkézláb ember volt ebben a szezonban majdhogynem az egész csapatban a rengeteg faszkodás mellett. Azért mert sokat keres megy itt a parasztlázadás... -_-
Ha le lehet nyisszantani a fizujából miért ne tarthatnánk meg????? TP jobb QB nála 1 meccs alapján ahol folyamatosan középre futott???? (Ott is Knapp volt a hibás!!!)

Jóféle Raiders foci? Én azt Jason Campbell alatt láttam utoljára a 2010es szezon elején (amíg ki nem dőlt) és 3 meccs alatt szereztünk 115 pontot és emelett söpörtük a csoportot! Akkor iszonyatos erőt éreztem a csapatban amit persze senki nem... Na mind1. Azóta itt nincs jó foci néhány CP passzt leszámítva!
Köszönöm a figyelmet további jó szurkolást kívánok!TST
😊 Vélemények.
Cp-vel nyilvánvalóan nem megy. A "nyilvánvalóan nem megy"-et tartsuk meg a "lehet, hogy nem megy"-ért?

CP a 29. a rating listán. Lehet, hogy neked ez a jóféle kis QB, én nem tudhatom, de nekem nem (gondolom, ignoráns kis k.cögök állítják össze ezt is az espn-nél). Knopp-ra se kenegessünk mindent! Mert amikor nem a hívás volt a káka, akkor pl. a pass protection. A jó kis QB-t bedarálják, mert áll és vár a 6:20-asra. Esetleg dob egy INT-t, vagy ijedtében térden dobja az 5 yard-ra üresen kepesztő Myerst - hurrá! Volt pár jó megmozdulása az idényben, nem mondom, hogy nem. De ennyike, szerintem. De lehet, hogy csak az M1-en tűnt így, a 2 Rozalinda epizód közötti reklámblokk alapján. Emlékszem is a védők arcán a tiszteletre, amikor a Falcons ellen a végén CP dobott egy INT-et amit visszahordtak. Aztán 2 percre rá egy másikat, amit nem adtak meg a szerencsénkre... húúú, ez a Knopp 😀. Hova dobatja...

A jóféle foci... volt lendület a csapatban. Ahhoz képest, ami addig volt ez haladás, nemde?

Tiszteletben tartom a véleményed; nyilván más csapatot láttunk tavaly. Nekem ezt mutatta az M1 😀. Peace.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Palmert tényleg nem kéne bántani. hátán kellett vinnie a csapatot végig, futójáték egyáltalán nem segítette, nem volt első számú WR-e, egy tight end, Myers volt a legmegbízhatóbb célpontja, ami már önmagában sokat mond. Knapp fasz playhívásai szintén hátráltatták. $13 milliót nem ér a jelenlegi cap helyzetben, de nem kéne kivágni, remélem, meg tudunk egyezni vele.

choose life
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
S ugye mint örök igazság a baj csőstül jön, ha az unbalance O még nem lett volna elég Knapp a fantasztikus play callingjával még inkább fokozta a szerencsétlenkedést. Szvsz nem volt véletlen a Red Zone impotenciánk semCubehead
Igen. A Falcons elleni tragikomikum eléggé emlékezetesre sikeredett ebből a szempontból. A D# elég jól működött (3 turnover, ha jól emlékszem), de az O-nak - pár jobb pillanatot kivéve - nem sok köze volt a játékhoz.

Egyébként; egyetértünk abban, hogy Pryor-al nagyon más a játék képe. A hiányosságai minden QB-nak vannak; ezért vannak a szakik, hogy rá szabott és működő playeket gondoljanak ki. Lehet, hogy egyedül vagyok ezzel az elképzeléssel, de tőlem megkapná a csapatot.
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ezekre a kommentekre megen be kellett, hogy lépjek...
Mi ez a nagy ignoráns hozzáállás CP-hez, és az isteni magasztalás Pryor irányában? Mitől vagytok olyan biztosak benne, hogy TP olyan kurva jól fog teljesíteni????? Komolyan nem értem!
Okké CP lóvéja sok, de ha valahogy van rá sansz akkor meg kellene tartani. Nagyon jó kis QB!!

Kedves toxique!
"Nagyon sajnálom CP-t, de - szerintem - nyilvánvalóan az irányítójáték volt az O leggyengébb pontja tavaly (a vérszegény call-ok mellett). A Diego elleni utolsó meccsen többet láttam a jóféle Raiders fociból (a vereség ellenére is), mint egész évben előtte. "

Nem tudom mit néztél... Az M1-et? 😕 CP pont, hogy az egyetlen épkézláb ember volt ebben a szezonban majdhogynem az egész csapatban a rengeteg faszkodás mellett. Azért mert sokat keres megy itt a parasztlázadás... -_-
Ha le lehet nyisszantani a fizujából miért ne tarthatnánk meg????? TP jobb QB nála 1 meccs alapján ahol folyamatosan középre futott???? (Ott is Knapp volt a hibás!!!)

Jóféle Raiders foci? Én azt Jason Campbell alatt láttam utoljára a 2010es szezon elején (amíg ki nem dőlt) és 3 meccs alatt szereztünk 115 pontot és emelett söpörtük a csoportot! Akkor iszonyatos erőt éreztem a csapatban amit persze senki nem... Na mind1. Azóta itt nincs jó foci néhány CP passzt leszámítva!
Köszönöm a figyelmet további jó szurkolást kívánok!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Lassan remelem kiderul mar ez a QB kerdes is.
CP jobb iranyito mint TP sokkal jobban, pontosabban dob. De az is igaz, h ezzel egyutt nem nyertes fazon sajna. Ami engem leginkabb zavar benne, h nem latom a tuzet benne, a kuzdenu akarast.
Ha megy egeszsegere, ugysem O a hosszutavu megoldas nalunk.
TP melle akkor kell azert hasznalhato QB...kar, Matt Moore marad Miamiban pl...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Roto news:

According to Profootballtalk.com, there is "speculation in league circles" that the Cardinals are "waiting" for the Raiders to release Carson Palmer.
Very interesting. Although Palmer is so immobile at age 33 that he requires strong pass protection -- not something Arizona possesses, currently -- he still throws the football well enough downfield to fit Bruce Arians' vertical passing game. Palmer is a middle-of-the-road quarterback at this stage of his career, but he'd be a mammoth upgrade on last year's Skelton-Kolb-Lindley merry-go-round. It'd be a big plus for Larry Fitzgerald's 2013 fantasy outlook. Cubehead
Csak vinnék már! szívesebben látnám a 6millió $ cap-space-t mint CP-t a rosteren.

Olyan pass-protection-el, ami a Jets-nek van, kötve hiszem hogy bevállalná Rexi. Gondolom; jobb idényt akar a tavalyinál, és CP-nél még Száncsó is mobilisabb + ott van Tebow, aki - szerintem - tehetséges QB.toxique
Passprot Arizonában sincs. Arról nem beszélve, hogy sehol nem fog ekkora pénzt kapni, de ő tudja.Amadeus91
Nem ismerem az Arizonát (láttam kb. 2 meccset tőlük tavaly). Ezek szerint ők sem járnának jól vele. Nagyon sajnálom CP-t, de - szerintem - nyilvánvalóan az irányítójáték volt az O leggyengébb pontja tavaly (a vérszegény call-ok mellett). A Diego elleni utolsó meccsen többet láttam a jóféle Raiders fociból (a vereség ellenére is), mint egész évben előtte.
Remélem; hogy nem lesz kamu a cut, és azt a 6 millát rádobhatjuk pl.: az O renoválására és a kulcsemberkék megtartására. Pryor PO csapatot csinál idén, úgy hiszem.toxique
szerintem nem. A kavarás a ZBS-PBS körül, a vérszegény futójáték és az No1 WR hiánya volt a probléma. De, még ha az O rendben lett volna, a D# is csak a végére kapta össze magát. Amadeus91
Részleteiben mind a kettőtökkel egyet kell,hogy értsek!
Mégpedig,hogy az O legnagyobb hiánya a rosterral össze egyeztethetetlen séma (inkább Pbs-t preferáló Oline-nk van és arra a Zbs ráerőltetése nem volt jó ötlet), és az ezáltal kialakult egyoldalú O. A sikeres drive-hoz és W-hez legalább annyira kell a futó játék,mint a passz játék!
S ugye mint örök igazság a baj csőstül jön, ha az unbalance O még nem lett volna elég Knapp a fantasztikus play callingjával még inkább fokozta a szerencsétlenkedést. Szvsz nem volt véletlen a Red Zone impotenciánk sem.

A defense-nk kései össze állásával úgy fent teljes mértékben egyet értek (de ez igazából várható volt valahol, hisz teljesen új sémát hozott DA és JT, elég sok cserélődés is volt az előző évhez képest,stb)

A #1WR hiánnyal viszont nem teljesen értek egyet. Persze Cover téren jó ha van egy atom zsír elkapód akire fokozottabban figyel a D de mindez csak akkor ér valamit ha a többiek előtudnak lépni és megtudod őket játszani. S a kettő nem jár kéz a kézben.
Számunkra ezért is volt jó (s remélem,hogy Olson is vesz át,tart meg elemeket a WCO-ból),mert így a passzok el voltak kvázi osztva! Nincs olyan playa a rosteren akit CP nem kínált meg passzal! S ez legalább annyira figyelem megosztó egy D-nél hanem jobban,mint egy #1Wr.
Ha lett volna futó játékunk és CP ugyan úgy szórta volna a passzokat akkor kevesebb turnover lett volna és nem csak 4W a végén. Habár az is igaz,hogy CP a turnover terén mindig tudd meglepiket csinálni, főleg kulcs szitukban 😕

Viszont az is tény,hogy az utolsó héten Pryor vezetésével teljesen más, jobb összképet mutatott a csapat (Pryor játékának minden hiányossága ellenére). S itt most nem csak a mobilitása által hozzá adott plusz egy dimenzióról beszélek hanem maga a csapat kiállásán. Valahogy érződött rajtuk a lendület az akarás (ami amúgy CPvel nem igazán volt tapasztalható, kivéve talán a Vasas ellen. Mondjuk az is igaz,hogy ott Mundy sport szerűsége is lehetett akár a kiváltó ok).
Hogy TP PO esélyes csapatot varázsolna? Azt minden elfogultságom ellenére sem hiszem, legalább is egyenlőre. De ha továbbra is így dolgozik, kap lehetőséget a vezetéstől és esetleg mindezt egy rászabott play bokkal akkor 1-2 éven belül lehetséges!



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Palmerrel nem volt semmi gond sztem idén! NEm ő volt a csapat kerékkötője, hanem Knapp! DE a fizetése magas, ezzel valamit tenni kell, ha elmegy elmegy, ha marad olcsóbban maradjon.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 732
Roto news:

According to Profootballtalk.com, there is "speculation in league circles" that the Cardinals are "waiting" for the Raiders to release Carson Palmer.
Very interesting. Although Palmer is so immobile at age 33 that he requires strong pass protection -- not something Arizona possesses, currently -- he still throws the football well enough downfield to fit Bruce Arians' vertical passing game. Palmer is a middle-of-the-road quarterback at this stage of his career, but he'd be a mammoth upgrade on last year's Skelton-Kolb-Lindley merry-go-round. It'd be a big plus for Larry Fitzgerald's 2013 fantasy outlook. Cubehead
Csak vinnék már! szívesebben látnám a 6millió $ cap-space-t mint CP-t a rosteren.

Olyan pass-protection-el, ami a Jets-nek van, kötve hiszem hogy bevállalná Rexi. Gondolom; jobb idényt akar a tavalyinál, és CP-nél még Száncsó is mobilisabb + ott van Tebow, aki - szerintem - tehetséges QB.toxique
Passprot Arizonában sincs. Arról nem beszélve, hogy sehol nem fog ekkora pénzt kapni, de ő tudja.Amadeus91
Nem ismerem az Arizonát (láttam kb. 2 meccset tőlük tavaly). Ezek szerint ők sem járnának jól vele. Nagyon sajnálom CP-t, de - szerintem - nyilvánvalóan az irányítójáték volt az O leggyengébb pontja tavaly (a vérszegény call-ok mellett). A Diego elleni utolsó meccsen többet láttam a jóféle Raiders fociból (a vereség ellenére is), mint egész évben előtte.
Remélem; hogy nem lesz kamu a cut, és azt a 6 millát rádobhatjuk pl.: az O renoválására és a kulcsemberkék megtartására. Pryor PO csapatot csinál idén, úgy hiszem.toxique
szerintem nem. A kavarás a ZBS-PBS körül, a vérszegény futójáték és az No1 WR hiánya volt a probléma. De, még ha az O rendben lett volna, a D# is csak a végére kapta össze magát.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Roto news:

According to Profootballtalk.com, there is "speculation in league circles" that the Cardinals are "waiting" for the Raiders to release Carson Palmer.
Very interesting. Although Palmer is so immobile at age 33 that he requires strong pass protection -- not something Arizona possesses, currently -- he still throws the football well enough downfield to fit Bruce Arians' vertical passing game. Palmer is a middle-of-the-road quarterback at this stage of his career, but he'd be a mammoth upgrade on last year's Skelton-Kolb-Lindley merry-go-round. It'd be a big plus for Larry Fitzgerald's 2013 fantasy outlook. Cubehead
Csak vinnék már! szívesebben látnám a 6millió $ cap-space-t mint CP-t a rosteren.

Olyan pass-protection-el, ami a Jets-nek van, kötve hiszem hogy bevállalná Rexi. Gondolom; jobb idényt akar a tavalyinál, és CP-nél még Száncsó is mobilisabb + ott van Tebow, aki - szerintem - tehetséges QB.toxique
Passprot Arizonában sincs. Arról nem beszélve, hogy sehol nem fog ekkora pénzt kapni, de ő tudja.Amadeus91
Nem ismerem az Arizonát (láttam kb. 2 meccset tőlük tavaly). Ezek szerint ők sem járnának jól vele. Nagyon sajnálom CP-t, de - szerintem - nyilvánvalóan az irányítójáték volt az O leggyengébb pontja tavaly (a vérszegény call-ok mellett). A Diego elleni utolsó meccsen többet láttam a jóféle Raiders fociból (a vereség ellenére is), mint egész évben előtte.
Remélem; hogy nem lesz kamu a cut, és azt a 6 millát rádobhatjuk pl.: az O renoválására és a kulcsemberkék megtartására. Pryor PO csapatot csinál idén, úgy hiszem.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 732
Roto news:

According to Profootballtalk.com, there is "speculation in league circles" that the Cardinals are "waiting" for the Raiders to release Carson Palmer.
Very interesting. Although Palmer is so immobile at age 33 that he requires strong pass protection -- not something Arizona possesses, currently -- he still throws the football well enough downfield to fit Bruce Arians' vertical passing game. Palmer is a middle-of-the-road quarterback at this stage of his career, but he'd be a mammoth upgrade on last year's Skelton-Kolb-Lindley merry-go-round. It'd be a big plus for Larry Fitzgerald's 2013 fantasy outlook. Cubehead
Csak vinnék már! szívesebben látnám a 6millió $ cap-space-t mint CP-t a rosteren.

Olyan pass-protection-el, ami a Jets-nek van, kötve hiszem hogy bevállalná Rexi. Gondolom; jobb idényt akar a tavalyinál, és CP-nél még Száncsó is mobilisabb + ott van Tebow, aki - szerintem - tehetséges QB.toxique
Passprot Arizonában sincs. Arról nem beszélve, hogy sehol nem fog ekkora pénzt kapni, de ő tudja.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Roto news:

According to Profootballtalk.com, there is "speculation in league circles" that the Cardinals are "waiting" for the Raiders to release Carson Palmer.
Very interesting. Although Palmer is so immobile at age 33 that he requires strong pass protection -- not something Arizona possesses, currently -- he still throws the football well enough downfield to fit Bruce Arians' vertical passing game. Palmer is a middle-of-the-road quarterback at this stage of his career, but he'd be a mammoth upgrade on last year's Skelton-Kolb-Lindley merry-go-round. It'd be a big plus for Larry Fitzgerald's 2013 fantasy outlook. Cubehead
Csak vinnék már! szívesebben látnám a 6millió $ cap-space-t mint CP-t a rosteren.

Olyan pass-protection-el, ami a Jets-nek van, kötve hiszem hogy bevállalná Rexi. Gondolom; jobb idényt akar a tavalyinál, és CP-nél még Száncsó is mobilisabb + ott van Tebow, aki - szerintem - tehetséges QB.