Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Teams with least room this am: CAR $8 mil over cap; NO $5.5 mil over; WASH $3 mil over; AZ $1.2 mil over; OAK $800k over. (AdamSchefter)

utánaszámoltam, nekem más jött ki. most, hogy a cap $123 millió, számításaim szerint $600k-el alatta vagyunk.

Rolni: melyik szám a valós?deyell
Na találtam egy másik jó cap-es oldalt, illetve a spotrac is frissített...dead money nem volt náluk rendben...
 www.overthecap.com/teamcap.php?Team=Raiders&Year=2013
 www.spotrac.com/nfl/oakland-raiders/cap-hit/
123.515.000 tűnik a valós mostani állásnak. Ez pedig 515.000-el "tesz" minket a projected 123M-s cap fölé...
A két adatbázisban jól megvannak a spórolási lehetőségek is.
És az is jól látszik, h kell is a hely, amennyiben Rolando-t ki akarjuk baszni, mert az a mostani helyzetet 4,2M-val rontaná...na ezért nem játszhat CP azon a 15M-n...
A mostani cap számán sztem nem marad:
CP, TK, DHB, Tollefson, Brisiel és a Branch, Huff duónak is kinézhet vmi alakítás, mahina...A gond, h a Branch, Huff varia további évekre gördítené a dolgot csak...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
kinti fórumokról:
- Vita Palmer ügyében, a szurkolók is megosztottak, hogy menjen vagy maradjon, persze felbukkantak itt is már a tíbózók, valaki Flynn-t hozná CP helyére. Valaki kezdetné Pryort.
- van egy gondolatmenet, hogy Wheeler vagy Burris menjen-e be középre, egyik szurkoló felvetette, hogy 3-4be bemehetne mind a kettő és Jarvis Jones jöhetne OLB-nek.
- Geno Smith vs Pryor
- Darryl Smith jó lenne-e 4-3 OLB-nek?
- FA Cornerek akikre a kintiek gondolnak; McKelvin, Grimes, Aaron Ross (ha cuttolják), Chris Houston, Chris Gamble (ha cuttolják), Greg Toler, Cary Williams, Antoine Cason, Mike Jenkins, Quentin Jammer, Aso, DRC, Pacman Jones, Philip Adams (resign), Dunta Robinson

amerikai fanek hozzászólásaiból, hogy legyen min rágódnunk. Amadeus91
-CP ügyet várjuk most már ki...remélhetőleg draftig kiderül a dolog...
-Wheeler MLBbe nagyon kevés lenne sztem futás ellen. Burris határeset, fiatalabb, könnyebben lehet sztem még alakítani, de én jobban örülnék, ha maradnának a széleken és jönne rendes MLB.
-G.Smith jobb prospect egyértelműen, de eddig engem nem győzött meg. Nem akadok ki nagyon, ha érkezik esetleg, de nem ő a top jelöltem...
-D.Smith 4-3 OLB és egész jó sztem. Gondolom inkább az a kérdés, h nálunk jó lenne-e? Maradjon inkább Wheeler és Burris.
-McKelvin returnerként is bevethető lenne, Grimes ha olcsón megszerezhető lenne jó lenne, Cary Williams szintén, Robinson dettó, Adams visszahozatala sztem alap. Többi nem mozgatja meg a fantáziámat...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
kinti fórumokról:
- Vita Palmer ügyében, a szurkolók is megosztottak, hogy menjen vagy maradjon, persze felbukkantak itt is már a tíbózók, valaki Flynn-t hozná CP helyére. Valaki kezdetné Pryort.
- van egy gondolatmenet, hogy Wheeler vagy Burris menjen-e be középre, egyik szurkoló felvetette, hogy 3-4be bemehetne mind a kettő és Jarvis Jones jöhetne OLB-nek.
- Geno Smith vs Pryor
- Darryl Smith jó lenne-e 4-3 OLB-nek?
- FA Cornerek akikre a kintiek gondolnak; McKelvin, Grimes, Aaron Ross (ha cuttolják), Chris Houston, Chris Gamble (ha cuttolják), Greg Toler, Cary Williams, Antoine Cason, Mike Jenkins, Quentin Jammer, Aso, DRC, Pacman Jones, Philip Adams (resign), Dunta Robinson

amerikai fanek hozzászólásaiból, hogy legyen min rágódnunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Franklin anno New Orleansban nagyon szenvedett 4-3-ban kötve hiszem h olyan csapathoz megy. Grimes, Dorsey, Moore, Slauson, Dunta mind olyan arc akinek vhol fognak adni sok lóvét, nem hinném h aprópénzért hozhatóak lennének.empty taxi
Koszi a Franklin infot.
Abban azert nem lennek biztos, h Dorsey kap komoly penzt...amugy egyetertek veled. Ettol fuggetlenul figyelni kellene rajuk is, ha vmelyiknel megsem lesz akkora erdeklodes lehet ertelme megmozdulni...Rolni
Dorsey 4-3ban DT-t is tud játszani? Mennyi flexibilis? Amadeus91
Dorsey anno 4-3 DT-nek draftolták, anno az is volt a vélemény h a 4-3 UT lehet az ő legjobb posztja.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
Franklin anno New Orleansban nagyon szenvedett 4-3-ban kötve hiszem h olyan csapathoz megy. Grimes, Dorsey, Moore, Slauson, Dunta mind olyan arc akinek vhol fognak adni sok lóvét, nem hinném h aprópénzért hozhatóak lennének.empty taxi
Koszi a Franklin infot.
Abban azert nem lennek biztos, h Dorsey kap komoly penzt...amugy egyetertek veled. Ettol fuggetlenul figyelni kellene rajuk is, ha vmelyiknel megsem lesz akkora erdeklodes lehet ertelme megmozdulni...Rolni
Dorsey 4-3ban DT-t is tud játszani? Mennyi flexibilis?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Gosder Cherlius 28 eves szep darab RT, aki vegre ugy tunt mint kezdo szint.
A pályán messze nem látszott olyan jónak mint a számai láttatják. Nem is értem, hogy miként lett ennyire elől a rangsorokban. Talán a játékrendszer eredménye. Stafford nagyon gyorsan szabadul a labdától.

Sammie Lee Hill fiatal szolid megoldas lehetne NT posztra...
Nem tudom,hogy megérett e a kezdő posztra. Egy próbát megér, futás ellen jó.Bazzani
Gosderre pont talan ti forumotok alapjan nem voltam jo emlekkel, de azota PFF es most ez a lista is eleg elore hozta...ezert gondoltam...koszi az infot.
Hill nekem szimpi lenne, talan nem lesz tul nagy piaca...tobbi meg kiderul ha kezd majd vhol...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Franklin anno New Orleansban nagyon szenvedett 4-3-ban kötve hiszem h olyan csapathoz megy. Grimes, Dorsey, Moore, Slauson, Dunta mind olyan arc akinek vhol fognak adni sok lóvét, nem hinném h aprópénzért hozhatóak lennének.empty taxi
Koszi a Franklin infot.
Abban azert nem lennek biztos, h Dorsey kap komoly penzt...amugy egyetertek veled. Ettol fuggetlenul figyelni kellene rajuk is, ha vmelyiknel megsem lesz akkora erdeklodes lehet ertelme megmozdulni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gosder Cherlius 28 eves szep darab RT, aki vegre ugy tunt mint kezdo szint.
A pályán messze nem látszott olyan jónak mint a számai láttatják. Nem is értem, hogy miként lett ennyire elől a rangsorokban. Talán a játékrendszer eredménye. Stafford nagyon gyorsan szabadul a labdától.

Sammie Lee Hill fiatal szolid megoldas lehetne NT posztra...
Nem tudom,hogy megérett e a kezdő posztra. Egy próbát megér, futás ellen jó.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Franklin anno New Orleansban nagyon szenvedett 4-3-ban kötve hiszem h olyan csapathoz megy. Grimes, Dorsey, Moore, Slauson, Dunta mind olyan arc akinek vhol fognak adni sok lóvét, nem hinném h aprópénzért hozhatóak lennének.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
NFL.com lehozott egy top 85 FA listat...kicsit szemezgettem belole:
Fred Davis serulesbol visszatero fiatal egykor igeretes arc aki Myers lelepese eseten lehet olcso opcio.
Keenan Lewis fiatal jo meretu CB, aki solid kezdove notte ki magat.
Brent Grimes vszeg nem a mi price rangeunkben lesz, de a serules miatt talan egy 1eves dobbantos deallel hozhato lesz.
Brandon Moore oregedo, de megbizhato OG, esetleges Sparano kotodessel.
Gosder Cherlius 28 eves szep darab RT, aki vegre ugy tunt mint kezdo szint.
Daunta Robinson mar 30, nem elit meretu vagy jateku, igy lehet behuzhato ocsoert.
Matt Moore CP elkuldese eseten legjobb opcionk lenne TP melle,ele, moge.
Cary Williams jo meretu,30on innen levo elfogadhato kezdo.
Bradley Fletcher fiatal, jo felepitesu CB. Uj vezetes ele toltott FArol es draftrol. Itt van az egykori pozicios edzoje es amugy sztem igencsak hasznalhato CB lenne. Nalunk lenne vszeg legnagyobb sansza kezdeni. Eddigiek kozul sztem O a legsanszosabb.
Erin Henderson fiatal LB, aki futas ellen eros.
Glenn Dorsey 4-3ba valo, sztem jo pick up lenne olcsoert.
Brad Jones versatile LB, aki igencsak elferne nalunk.
Michael Turner DMC mogott lehetne powerback. Nem hiszem, h nagy piaca lenne.
Isaac Sopoaga NT poszton lehetne stop gap megoldas.
Terreance Knighton fiatalabb megoldas lehetne NT poszton.

Ettol a listatol fuggetlen tovabbi jeloltjeim:
LeGarrette Blount ugyan RFA, de annyira nem hasznaltak, h lehet elengedik. Olson alatt volt legjobb, powebacknek DMC moge akar...
Peyton Hillis bagoert Dmac moge johet akar...
King Dunlap csak olcsoert RT posztra harcolni...
Aubyaro Franklint tavaly is opcionak gondoltam stop gap NT feladatra...iden is.
Nate Garner OL Sparano embere volt, harcolhatna RT, RG posztert...
Larry Grant MLB opcio lehet...
Sammie Lee Hill fiatal szolid megoldas lehetne NT posztra...
Casey Hampton stop gap NT...
Maake Kemoetau detto...
Roy Miller fiatal NT opcio lehetne...
Dennis Roland RT versenybe beszallhatna...
Pat Sims NT opcio...
Jeremy Trueblood RT posztra battlere...
Wallace Gilberyy szolid DL rotacios emberke lehetne...
Matt Slauson LG posztra kezdokent is odaerhetne...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Másik gépen van az excel táblám, de spotrac-ból tudunk dolgozni. Elvileg minden szerződést befrissítettek már sztem.
 www.spotrac.com/nfl/oakland-raiders/cap-hit/

Náluk 122.387.174-el állunk. Sztem ez korrekt! Így, ha 123 lesz a cap akkor neked adok igazat.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Teams with least room this am: CAR $8 mil over cap; NO $5.5 mil over; WASH $3 mil over; AZ $1.2 mil over; OAK $800k over. (AdamSchefter)

utánaszámoltam, nekem más jött ki. most, hogy a cap $123 millió, számításaim szerint $600k-el alatta vagyunk.

Rolni: melyik szám a valós?

choose life
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
ki érte meg a pénzét tavaly, ki nem:

 www.profootballfocus.com/blog/2013/02/28/performance-based-value-oakland-raiders/

choose life
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 espn.go.com/sportsnation/feature/index?page=greatestofalltime#top

szavazzatok Bo Jacksonra minden idők legjobb atlétája címért, megérdemli. ha nincs az ominózus Bengals meccsen történt sérülés, lehet, hogy ma már őt tartanák minden idők legjobb futójátékosának. mint atléta, igazi "specimen" volt

choose life
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Mondjuk így akkor valszeg nem lesz Geno 1/1 és ha 2-ra sem megy ki, akkor nőtt az esélyünk egy tradre. Bár nem tudom ki akar QB-t húzni a közelünkben, aki miatt érdemes lenne 1/3-ra lejönnie valakinek.Bruce
Bills szinte biztosan QB-t húz az első körben, ők lehetnek.deyell
Cardinals. Jets?

és ha mi húzzuk be? Kíváncsi vagyok, hogy CP bérezése körül milyen irányba mennek el a dolgok most.Amadeus91

szerintem is sok múlik ezen. Akár behúzzuk Geno-t akár nem, a CP körüli mizéria megoldása lesz az idei csapatépítés kulcsa.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
"Chris Mortensen of ESPN reports that there are rumors of the team’s interest in Smith, who by virtue of the fact that he was the fastest quarterback in Indy makes him an obvious candidate to play for the Raiders."

mikor jönnek már rá, hogy McKenzie nem a leggyorsabb játékosokat draftolja? ha Genot választjuk, nem a 40-es ideje miatt lesz.deyell
Leragadtak Al bácsinál 😊

Minden esetre remélem,hogy nem húzzuk be Geno-t. Egyrészt mert van nagyobb need-ünk, még ha CP-t ki is vágjuk FA-ről veterán minimumért simán tudnánk embert akár kezdőnek (Moore), akár csak back upnak.
Plusz részemről nem volt valami túl meggyőző sem technika sem interjú alapján Indybe.
Ha meg még is a draftról akarnak RM-k qbt depth vagy competition végett akkor már inkább tradeljünk és a másodi körben húzzuk be E J Manuelt.Cubehead
remélem én is, hogy erről van szó:

Steve Corkran of the Contra Costa Times believes ESPN's report of the Raiders' interest in West Virginia QB Geno Smith is a "smokescreen."
In other words, false information planted by the Raiders in an attempt to trade down.

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Rajta kívül még Mingo volt nagyon meggyőző. A drillek során is 110%osan teljesített és Matt, Brucy kettősnek adott interjúnál is nagyon összeszedett,érett gondolkodásról tett tanú bizonyságot.

Cubehead
Nekem mondjuk Mingo annyira nem tetszett, nagyon fürge, de a felsőteste több drillnél is erőtlennek tűnt nekem.empty taxi
Persze,mint majd minden egyetemi játékosnak neki is lenne mit fejlődnie mind fizikálisan mind technikailag ahhoz,hogy elérje az Nfl szintet minőségben. Szóval nem vitatom amit mondasz (főleg a váltott le a párnára majd meglökni a dummiet drillnél volt látható,amit írsz). De ettől függetlenül maga a mozgás kultúrája nagyon rendben volt. látszott,hogy szép természetes,rögzült mozgás koordinációval rendelkezik azaz,hogy nem kellett különösebben arra fókuszálni,hogy hogyan lépjen,tegye a kezét,stb.
Plusz az interjúk során is nagyon összeszedet,érett gondolkodásról tett tanúbizonyságot ami mondjuk nem hátrány ha nem egy álmodozó kölyök érkezik majd meg a training campba hanem egy érett céltudatos sportoló.
Persze ahhoz,hogy RDE-t tudjon játszani ezen a szinten így is úgy is meg kell növelni a tömegét 10-15 fontal s míg azt eléri addig simán megjöhet még az az általad hiányolt erő is.
Valamint pontosan ezért írtam még Ziggy-t, mint opciót. Ő fizikálisan okés csak technikailag kell képezni,hogy pass rush terén is ugyan olyan szörny lehessen,mint futás ellen.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
"Chris Mortensen of ESPN reports that there are rumors of the team’s interest in Smith, who by virtue of the fact that he was the fastest quarterback in Indy makes him an obvious candidate to play for the Raiders."

mikor jönnek már rá, hogy McKenzie nem a leggyorsabb játékosokat draftolja? ha Genot választjuk, nem a 40-es ideje miatt lesz.deyell
Leragadtak Al bácsinál 😊

Minden esetre remélem,hogy nem húzzuk be Geno-t. Egyrészt mert van nagyobb need-ünk, még ha CP-t ki is vágjuk FA-ről veterán minimumért simán tudnánk embert akár kezdőnek (Moore), akár csak back upnak.
Plusz részemről nem volt valami túl meggyőző sem technika sem interjú alapján Indybe.
Ha meg még is a draftról akarnak RM-k qbt depth vagy competition végett akkor már inkább tradeljünk és a másodi körben húzzuk be E J Manuelt.



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
"Chris Mortensen of ESPN reports that there are rumors of the team’s interest in Smith, who by virtue of the fact that he was the fastest quarterback in Indy makes him an obvious candidate to play for the Raiders."

mikor jönnek már rá, hogy McKenzie nem a leggyorsabb játékosokat draftolja? ha Genot választjuk, nem a 40-es ideje miatt lesz.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
Mondjuk így akkor valszeg nem lesz Geno 1/1 és ha 2-ra sem megy ki, akkor nőtt az esélyünk egy tradre. Bár nem tudom ki akar QB-t húzni a közelünkben, aki miatt érdemes lenne 1/3-ra lejönnie valakinek.Bruce
Bills szinte biztosan QB-t húz az első körben, ők lehetnek.deyell
Cardinals. Jets?

és ha mi húzzuk be? Kíváncsi vagyok, hogy CP bérezése körül milyen irányba mennek el a dolgok most.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Mondjuk így akkor valszeg nem lesz Geno 1/1 és ha 2-ra sem megy ki, akkor nőtt az esélyünk egy tradre. Bár nem tudom ki akar QB-t húzni a közelünkben, aki miatt érdemes lenne 1/3-ra lejönnie valakinek.Bruce
Bills szinte biztosan QB-t húz az első körben, ők lehetnek.

choose life
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mondjuk így akkor valszeg nem lesz Geno 1/1 és ha 2-ra sem megy ki, akkor nőtt az esélyünk egy tradre. Bár nem tudom ki akar QB-t húzni a közelünkben, aki miatt érdemes lenne 1/3-ra lejönnie valakinek.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Rajta kívül még Mingo volt nagyon meggyőző. A drillek során is 110%osan teljesített és Matt, Brucy kettősnek adott interjúnál is nagyon összeszedett,érett gondolkodásról tett tanú bizonyságot.

Cubehead
Nekem mondjuk Mingo annyira nem tetszett, nagyon fürge, de a felsőteste több drillnél is erőtlennek tűnt nekem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Alex--->KC

én örülök a legjobban 😀Amadeus91
Szerintem jól járt mind a két csapat. KCnek lesz egy normális (nem világ megváltó de system fit qb - ja) a 49ers meg kapot két picket érte.
Csak mi szívunk 😊,mert a kc nem rossz csapat és most sikerült az egyik legnagyobb need-jüket elhárítani.



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
Alex--->KC

én örülök a legjobban 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?