Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Vhol én is láttam amit írtál, de hülyeséget irogattak megint...mi köze lenne ahhoz az oldalohoz...világ életében a "focis" oldalon volt.

Ansah-ról most én is olvastam több jó dolgot is...top15 picknek várják már, de ha nem tudunk tradelni...necces lenne 1\3-ra...mondjuk, ha RM és a staff őt tartja a legjobb DL embernek akkor hajrá...

Floyd is kurva jó volt állítólag...Rolni
Igen Floyd is nagyot alkotott. Ebből kifolyólag viszont lehet,hogy kimegy 1/2 nél.
Rajta kívül még Knile Davis alkotott nagyot és lehet érdekes a számunkra valamelyik későbbi körben.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Ziggy inkább futás ellen jó, mint pass rushban, nem? a Senior Bowlon legalábbis a futók levadászásában jeleskedett elsősorban.deyell
Futás ellen kiváló, pass rush terén csiszolandó. De jók az alapjai és hatalmas potenciál van benne ezen a téren is.Szóval TC után eleinte rotálva Andre Davis-l hamar feltudná venni a ritmust.



több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ha át tudnánk szugerálni Palmer-t Brady-vé egy aláírás erejéig, akkor én bevásárolnám Redmen-t a Pittsburgből McFadden mellé erőfutónak. Egy Reece-Pryor-McFadden-Redmen-Goodson hátsó traktus normális Playbook-al már meggyőző alapkombó lenne egy jó futójátékra.
Arra gondoltam, hogy egy jó erőfutó kellene McFadden mellé. Lehet, hogy elvetemült ötlet, de a Chargers elleni "beugró meccset" elnézve egy Pryorra írt playbook-al - szerintem - pont ennyi hiányozna ahhoz, hogy a passzjátékkal kombinálva egy ütőképes O-t lehessen összepakolni. Ha ezt és egy jó G-t megoldanánk egy CP trade-ből, vagy valahogy kigazdálkodnánk az FA piacon, akkor a drafton erősíthetnénk a D-t... hmmm? Mit gondoltok? toxique
Blount asszem FA lesz. Meg lehetne próbálni.Amadeus91

Blount RFA
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Ziggy inkább futás ellen jó, mint pass rushban, nem? a Senior Bowlon legalábbis a futók levadászásában jeleskedett elsősorban.

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Vhol én is láttam amit írtál, de hülyeséget irogattak megint...mi köze lenne ahhoz az oldalohoz...világ életében a "focis" oldalon volt.

Ansah-ról most én is olvastam több jó dolgot is...top15 picknek várják már, de ha nem tudunk tradelni...necces lenne 1\3-ra...mondjuk, ha RM és a staff őt tartja a legjobb DL embernek akkor hajrá...

Floyd is kurva jó volt állítólag...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Holgren nem az üzleti oldalra érkezne stadion ügyben, hanem foci oldalra RM (mellé), alá. Amennyiben ez RM részéről rendben lenne és nem Mark tolja le a torkán akkor felőlem jöhet.Elég nagy tapasztalattal bír...

Bruce mockodból a letrade nagyon tettszik 😊
Ziggy nagyon nagy kérdőjel, de abban a magasságban lehet megkockáztatnám már...DL drilleket nem láttam, milyen volt?
Long OG lesz vszeg sztem 2. körben lesz jobb ember is simán.
CBnek McFadden remek lehetne ahogy írja Cube...
NT sztem is elég lehet 4.benRolni
Ziggy nagyon meggyőzően teljesített. Mind Mayock, mind Akbar nagyon elismerően nyilatkozott róla. Jó motorral rendelkezik, fizikálisan rendben van, technikailag az alapok is okésak azonban még csiszolandók. Akbar csak edzők kedvencének nevezte ezért.
Rajta kívül még Mingo volt nagyon meggyőző. A drillek során is 110%osan teljesített és Matt, Brucy kettősnek adott interjúnál is nagyon összeszedett,érett gondolkodásról tett tanú bizonyságot.

Ami meg Holmgrent illeti azóta már én is olvastam több más fórumon,hogy nem az üzleti részre jönne. De azért köszi a pontosítást/infót Rolni.
/Reggel már nem tudom,hogy melyik médiában olvastam de vagy félre értelmeztem vagy találgatás volt.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Holgren nem az üzleti oldalra érkezne stadion ügyben, hanem foci oldalra RM (mellé), alá. Amennyiben ez RM részéről rendben lenne és nem Mark tolja le a torkán akkor felőlem jöhet.Elég nagy tapasztalattal bír...

Bruce mockodból a letrade nagyon tettszik 😊
Ziggy nagyon nagy kérdőjel, de abban a magasságban lehet megkockáztatnám már...DL drilleket nem láttam, milyen volt?
Long OG lesz vszeg sztem 2. körben lesz jobb ember is simán.
CBnek McFadden remek lehetne ahogy írja Cube...
NT sztem is elég lehet 4.ben

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Számomra az ideális draft így festene:

Trade down a 11-16 helyre ellenérték még egy +2/11-16 cetli

1. kör: Ziggy Ansah DE
2. kör: Kyle Long RT
3. kör: a lehető legjobb CB
4. kör: NT

a többi már nem érdekes annyira, de needre húzzunk az a lényeg. Bruce
Én személy szerint teljesen kiegyezek a felvázolt Mockoddal Bruce.
Annyi kiegészítéssel,hogy Long Nfl szinten inkább G, mint T. Már magán a combine-n is G-ként volt megnevezve.
Valamint ha a 3ik körben még bent lesz (láva a combine-non nyújtott teljesítményét nem biztos) akko hatalmas steal lenne behúzni Leon McFaddent.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Breaking News via ESPN's Bill Williamson and John Clayton: The Raiders are talking to Mike Holmgren about a possible leadership role.
Amadeus91
ezt nem kéne.deyell
Azt olvastam,hogy elvileg az új stadion elérésében segédkezne! Ugye nem is olyan rég ezért hallgatunk meg másik két jelöltet is.
Amúgy érdekesek ezek az NFl-s kapcsolati tőke kamatoztatások. (anno RM és Holmgren már dolgozott együtt még GB-ben).



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Breaking News via ESPN's Bill Williamson and John Clayton: The Raiders are talking to Mike Holmgren about a possible leadership role.
Amadeus91
ezt nem kéne.

choose life
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Számomra az ideális draft így festene:

Trade down a 11-16 helyre ellenérték még egy +2/11-16 cetli

1. kör: Ziggy Ansah DE
2. kör: Kyle Long RT
3. kör: a lehető legjobb CB
4. kör: NT

a többi már nem érdekes annyira, de needre húzzunk az a lényeg.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
Breaking News via ESPN's Bill Williamson and John Clayton: The Raiders are talking to Mike Holmgren about a possible leadership role. Reggie McKenzie's job is safe.

Holmgren spent the last three years as the president of the Cleveland Browns, after 10 seasons as the head coach of the Seattle Seahawks.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
Ha át tudnánk szugerálni Palmer-t Brady-vé egy aláírás erejéig, akkor én bevásárolnám Redmen-t a Pittsburgből McFadden mellé erőfutónak. Egy Reece-Pryor-McFadden-Redmen-Goodson hátsó traktus normális Playbook-al már meggyőző alapkombó lenne egy jó futójátékra.
Arra gondoltam, hogy egy jó erőfutó kellene McFadden mellé. Lehet, hogy elvetemült ötlet, de a Chargers elleni "beugró meccset" elnézve egy Pryorra írt playbook-al - szerintem - pont ennyi hiányozna ahhoz, hogy a passzjátékkal kombinálva egy ütőképes O-t lehessen összepakolni. Ha ezt és egy jó G-t megoldanánk egy CP trade-ből, vagy valahogy kigazdálkodnánk az FA piacon, akkor a drafton erősíthetnénk a D-t... hmmm? Mit gondoltok? toxique
Blount asszem FA lesz. Meg lehetne próbálni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ha át tudnánk szugerálni Palmer-t Brady-vé egy aláírás erejéig, akkor én bevásárolnám Redmen-t a Pittsburgből McFadden mellé erőfutónak. Egy Reece-Pryor-McFadden-Redmen-Goodson hátsó traktus normális Playbook-al már meggyőző alapkombó lenne egy jó futójátékra.
Arra gondoltam, hogy egy jó erőfutó kellene McFadden mellé. Lehet, hogy elvetemült ötlet, de a Chargers elleni "beugró meccset" elnézve egy Pryorra írt playbook-al - szerintem - pont ennyi hiányozna ahhoz, hogy a passzjátékkal kombinálva egy ütőképes O-t lehessen összepakolni. Ha ezt és egy jó G-t megoldanánk egy CP trade-ből, vagy valahogy kigazdálkodnánk az FA piacon, akkor a drafton erősíthetnénk a D-t... hmmm? Mit gondoltok?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Én is örülnék ha robbantana JMR, de sztem sansztalan, hogy ezt nálunk tegye meg. Egyszerűen nem gondolnám, hogy a Raiders közelébe engedik még egyszer...Bruce
Jogos. Kitörne a lázadás...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én is örülnék ha robbantana JMR, de sztem sansztalan, hogy ezt nálunk tegye meg. Egyszerűen nem gondolnám, hogy a Raiders közelébe engedik még egyszer...
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nem lennék meglepve, hogyha JMR nagyot robbantana idén. Tehetsége megvan, fizikailag rendben lesz... ha csak fele olyan motivált, mint ahogyan állítja, akkor most jól járnánk vele. Geno helyett egy Pryor vs. JMR rivalizálás a kezdő irányítói posztért belökné a csapat szekerét az offense tekintetében.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660



choose life
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Bryant mugshot:



ne haragudjatok, de az a fej... 😀akike
Csak egy átlagos lurkó a Harvardról 😊


több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
JaMarcusban is hatalmas potenciál volt. BQ sem volt rossz alapanyag, Jimmy Clausen elit irányító volt az egyetemen. Posvány, szar közegbe kerültek, hulladék elkapók közé,Amadeus91
Először is Jamarcus Russelben hatalmas potenciál VAN! Mindjárt visszatér!
Másodszor Clausennek volt elit elkapója, Kovács Pityu.
Harmadszor BQ és Clausen egyetemen is azért volt sztár, mert Charlie Weis edzette őket ,aki bármelyik szar QBból jót farag és playhívó zseni. Még Cassel is jónak tűnt a keze alatt, pedig az nem semmi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
sok méretes hülyeség
Amadeus91
OMG ember...
BQ és Bradford esetében adom, bár Samunk nem képes célpontot váltani, ami azért hát na elvárás lenne egy 1/1-től, BQ meg mély passzoknál mindig is pontatlan volt, ezért is csúszott szvsz az 1. kör végéig.
JMR-nél a work ethic majdnem ha nem nagyobb cink mint a szar edzői stáb. Clausen világ életében egy pökhendi alak volt, ha vhol adok a jellemhibákra mint red flag az a QB poszt, ráadásul utána azért Cam Newton nem nyomta szarul ugyanott.
Dalton elmenedzselgeti a Bengals offense-t, de a nyomást elég szarul kezeli, ami az AFC Northban nem épp optimális, az utódja a TCU-n Casey Pachall ha nem lenne alkoholista akk a no.1 QB prospectem lenne a jövő évi classban.
Egy safetynek mégis mi köze van ahhoz h egy QB bust-e? Btw Derrick Harvey v Matt Jones más csapatban se lett sztár. Ellenben Marcedes Lewis, Eugene Monroe, Alualu v. Blackmon azért nem rossz játékosok a maguk posztján, a bekezdésben szereplő játékosokban az a közös h 1. körös JAX pickek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Persze lehet ez is, de 2/1-gyel szvsz könnyebben találsz UT-t, mint elit pass rushert, bár mind2ből van idén olyan akiért az reális érték.empty taxi
Ezzel is egyetértek, persze vihetik 1/2-re Moore-t vagy Jones-t vagy bárkit akibe beleszeretnek...

Én szeretném ha valakiért feljönnének, nekünk meg lenne egy második körösünk is...de Werner-t sem bánnám, még ha inkább LDE is.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
Sztem a Jags előbb viszi Genot, mint Floydot.empty taxi
Floyd-ra azért gondoltam, mert Bradley mintha azt nyilatkozta volna, hogy Alualu DE is lehet a rendszerében. peterbadbone
Igen, de Alualu azért nem fog 10+ sackes szezonokat hozni folyamatosan ha ki is húzódik a szélére 😊
Nekik egy klasszik edge rusher kellene, vmint nem tudom meddig akarnak Gabberttel bohóckodni, ezért sem hülyeség szvsz Geno.empty taxi
Gabbert is jobb alapanyag volt... bohóccsapatba került.Amadeus91
McShay hülyére hypolta anno.
Nem voltak ideálisak a körülmények Jacksonville-ben ez is igaz, de ha tényleg komoly potenciál lenne benne akk nem ennyi jött volna ki belőle szvsz.empty taxi
JaMarcusban is hatalmas potenciál volt. BQ sem volt rossz alapanyag, Jimmy Clausen elit irányító volt az egyetemen. Posvány, szar közegbe kerültek, hulladék elkapók közé, türelmetlen, hozzá nem értő edzők alá. Andy Dalton kapott egy normális OC-t és egy elit WR-t, 2 év alatt 2szer ment PO-ba, úgy, hogy 3-5. kör közé várták. Szerintem Bradforddal majd kiegészíthetjük a listát lassan... az a véleményem, hogy ha Gabbert elkerül Indybe PM mögé, vagy New Englandbe, esetleg Cincybe Gruden alá dolgozgatni, most egy PO esélyes irányító lenne. Nagyon kevés olyan QB van, akik képesek szar közegben, gyenge képességű játékostársakkal komoly eredményt elérni egyedül, kb csak a legszűkebb elit: PM, Brady, Luck

edit: volt már olyan, hogy a Jaxnél bebustolt egy játékos, elcserélték és a posztja legjobbjai közé került az új csapatánál; Reggie Nelson. De külön gyanús, hogy bárkit húzott a Jax, abból szar pick lett.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Persze lehet ez is, de 2/1-gyel szvsz könnyebben találsz UT-t, mint elit pass rushert, bár mind2ből van idén olyan akiért az reális érték.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Én arra gondoltam, hogy Bradley azt, nyilatkozta, hogy ugye Seahawks jellegű védelem lehet a Jags-nél majd később 3-4. Ezekben a sémákban Alulalu lenne az LDE, Knighton (ha sikerül visszahozni) az NT és ide gondoltam, hogy Floyd a DT. Az RDE aki kívül játszana, Clemons/Irvin szerepben pedig egy másik újonc, vagy egy meglévő DE lenne, de ezt már nem fejtegetném. Mivel Werner 3-4-ben sztem használhatatlan OLb-nek így érte,vagy Geno-ért feljöhet valaki a 3. pickünkért.