Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Sztem a Jags előbb viszi Genot, mint Floydot.empty taxi
Floyd-ra azért gondoltam, mert Bradley mintha azt nyilatkozta volna, hogy Alualu DE is lehet a rendszerében. peterbadbone
Igen, de Alualu azért nem fog 10+ sackes szezonokat hozni folyamatosan ha ki is húzódik a szélére 😊
Nekik egy klasszik edge rusher kellene, vmint nem tudom meddig akarnak Gabberttel bohóckodni, ezért sem hülyeség szvsz Geno.empty taxi
Gabbert is jobb alapanyag volt... bohóccsapatba került.Amadeus91
McShay hülyére hypolta anno.
Nem voltak ideálisak a körülmények Jacksonville-ben ez is igaz, de ha tényleg komoly potenciál lenne benne akk nem ennyi jött volna ki belőle szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
Sztem a Jags előbb viszi Genot, mint Floydot.empty taxi
Floyd-ra azért gondoltam, mert Bradley mintha azt nyilatkozta volna, hogy Alualu DE is lehet a rendszerében. peterbadbone
Igen, de Alualu azért nem fog 10+ sackes szezonokat hozni folyamatosan ha ki is húzódik a szélére 😊
Nekik egy klasszik edge rusher kellene, vmint nem tudom meddig akarnak Gabberttel bohóckodni, ezért sem hülyeség szvsz Geno.empty taxi
Gabbert is jobb alapanyag volt... bohóccsapatba került.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Sztem a Jags előbb viszi Genot, mint Floydot.empty taxi
Floyd-ra azért gondoltam, mert Bradley mintha azt nyilatkozta volna, hogy Alualu DE is lehet a rendszerében. peterbadbone
Igen, de Alualu azért nem fog 10+ sackes szezonokat hozni folyamatosan ha ki is húzódik a szélére 😊
Nekik egy klasszik edge rusher kellene, vmint nem tudom meddig akarnak Gabberttel bohóckodni, ezért sem hülyeség szvsz Geno.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Sztem a Jags előbb viszi Genot, mint Floydot.empty taxi
Floyd-ra azért gondoltam, mert Bradley mintha azt nyilatkozta volna, hogy Alualu DE is lehet a rendszerében.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Már belinkeltem a combine topicba, de beteszem ide is!
Elvégre Moore nálunk is "opció"

Roto:

One NFL scout told Pro Football Weekly that Texas A&M DE Damontre Moore is a "mess off the field."
Moore was arrested for marijuana possession in 2011, but other than that has no known off-the-field issues. Perhaps more concerning were Moore's 12 reps on the 225-pound bench press in Indianapolis. The low total is an indication of not only below-average strength in the upper body, but suspect work ethic.
Cubehead
hát ha nem elég jó mentalitású, akkor ugrik.

Werner lesz a befutó, neki nincs semmi red flagjedeyell
Azért Számít még, hoyg a Jags kit választ majd.
Ha a Chiefs elviszi Joeckelt, A Jags viheti Wernert,Floyd-ot hisz mindkettőről nagyon sok információjuk lehet, mert Florida államban fociztak eddig és nem valószínű, hogy Geno lesz az ő választásuk. Marad közülük az egyik vagy Geno akit én megintcsak nem húznék, remélem ebben az esetben valamelyikükért bejelentkezik egy csapat trade-re, mi meg később elvisszük a legmegfelelőbb DL játékost aki elérhető.peterbadbone
Sztem a Jags előbb viszi Genot, mint Floydot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Bryant mugshot:



ne haragudjatok, de az a fej... 😀akike
Ő itt mit érezhetett ugyan? 😀 😀
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Már belinkeltem a combine topicba, de beteszem ide is!
Elvégre Moore nálunk is "opció"

Roto:

One NFL scout told Pro Football Weekly that Texas A&M DE Damontre Moore is a "mess off the field."
Moore was arrested for marijuana possession in 2011, but other than that has no known off-the-field issues. Perhaps more concerning were Moore's 12 reps on the 225-pound bench press in Indianapolis. The low total is an indication of not only below-average strength in the upper body, but suspect work ethic.
Cubehead
hát ha nem elég jó mentalitású, akkor ugrik.

Werner lesz a befutó, neki nincs semmi red flagjedeyell
Azért Számít még, hoyg a Jags kit választ majd.
Ha a Chiefs elviszi Joeckelt, A Jags viheti Wernert,Floyd-ot hisz mindkettőről nagyon sok információjuk lehet, mert Florida államban fociztak eddig és nem valószínű, hogy Geno lesz az ő választásuk. Marad közülük az egyik vagy Geno akit én megintcsak nem húznék, remélem ebben az esetben valamelyikükért bejelentkezik egy csapat trade-re, mi meg később elvisszük a legmegfelelőbb DL játékost aki elérhető.

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Bleacherreport C ranking
Wisniewski top10

 bleacherreport.com/articles/1444314-br-nfl-1000-2013-top-35-centers/page/27



több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Bryant mugshot:



ne haragudjatok, de az a fej... 😀




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Már belinkeltem a combine topicba, de beteszem ide is!
Elvégre Moore nálunk is "opció"

Roto:

One NFL scout told Pro Football Weekly that Texas A&M DE Damontre Moore is a "mess off the field."
Moore was arrested for marijuana possession in 2011, but other than that has no known off-the-field issues. Perhaps more concerning were Moore's 12 reps on the 225-pound bench press in Indianapolis. The low total is an indication of not only below-average strength in the upper body, but suspect work ethic.
Cubehead
hát ha nem elég jó mentalitású, akkor ugrik.

Werner lesz a befutó, neki nincs semmi red flagje

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Ha Bryant marad akkor egyértelmű,hogy RDE-t kellene húznunk (Houston, későbbi körös NT/Bikukidi, Bryant, 1/3de nem rossz első ránézésre).
Ha valamiért még se maradna akkor Floyd nagyon jó opciónak tűnik így a combine után is és Houston is maradhatna az eredeti posztján!
Illetve szvsz és a senior bowlos látottak alapján érdemes lehet elgondolkodni Kawann Short-n vagy Sylvester Williams-n.

Viszont ha maradunk az RDE neednél:
Mély az ide Dline class de világ megváltót nem találunk RDE poszton.
Werner stabil,konzisztens de inkább LDE,mint utolsó évében az egyetemen.
Moore ugyan technikailag rendben van de egy díva és már most sem okés a munka morálja (asszem épp elég ilyen playánk volt az elmúlt pár évben)
Viszont Ansah és Mingo szerintem nagyon is jó opció. Ansah a senior bowlon is és a combine-n is nagyon szépen teljesített. Keményen dolgozik, persze technikailag még formálandó (de ezt mondták többen is Akbar,Mayock és még valaki,hogy ez az edzők nagy kedvence amikor meg van a jó alap mind fizikálisan,mentálisan mind technikailag és lehet szájíz szerint csiszolni)
Mingo úgyszintén nagyon komolyan,meggyőzőn dolgozott. Elmondása szerint mindegy,hogy OLb vagy De-ként számolnak vele. Szerk:Valamint nagyon éretten,komolyan nyilatkozott Brucynak meg Smithnek.S mint a combine topicba itt is szembe mennék Ulpival részint. Mert tény,hogy ezen sportoloknál nem lehet olyan gyorsan olyan látványos eredményt elérni,mint egy átlag közembernél de igen is lehet őket gyúrni, pláne egy nfl training staffnak. S Mingo jelenleg 240font (Pl anno Burgess 260 és nem kell bemutatni). Szezon kezdetre simán felnyomható plusz 10 és az már baráti. De ha ez kell akkor ott van Ansah a maga 270fontjával.

Vélemények?



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Már belinkeltem a combine topicba, de beteszem ide is!
Elvégre Moore nálunk is "opció"

Roto:

One NFL scout told Pro Football Weekly that Texas A&M DE Damontre Moore is a "mess off the field."
Moore was arrested for marijuana possession in 2011, but other than that has no known off-the-field issues. Perhaps more concerning were Moore's 12 reps on the 225-pound bench press in Indianapolis. The low total is an indication of not only below-average strength in the upper body, but suspect work ethic.



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
"Raiders will try to restructure QB Carson Palmer's contract, scheduled to pay him $13 million this season. Palmer could take Vick-like hit."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
nehéz elhinnem, hogy Te'o-t valaha is írták 1/3-ra.. nem meggyőző.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
Chip Kelly Oregonjából játékost ilyen korán? hááááát...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Dion Jordan most futott 4.53? at...6'6 magas csak a 248 igen kevés lenne RDEnek...mondjuk, ha felraknak rá 10font izmot és emiatt lassul 4.6ig 😊Rolni
Errű az izomfelrakású Ulpi kifejtette a véleményét a combine topicban, hogy azért nem úgy megy az teljesen, hogy akkor most szedjél fel 5 kilót izomban, mert ezek már ígyis szét vannak gyúrva atomra, aztán nem úgy megy a súlygyarapodásuk, de persze voltak már ilyen csodák. 😊
A lassulás meg természetese dolog ebben az esetben. Bruce
Az világos, h nem két nap alatt és nem 10kg-ot, de azért egy NFL erőnléti edzővel, tervvel sztem simán fel tud kapni magára pár kilót akár szezon elejére...aztán pedig szépen tovább az évek alatt...

Shaggy pl 266volt combine-on most 285...
Werner 2011ben 270 körül játszott, 2012 250-255 körül most combine-on újra 266...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Dion Jordan most futott 4.53? at...6'6 magas csak a 248 igen kevés lenne RDEnek...mondjuk, ha felraknak rá 10font izmot és emiatt lassul 4.6ig 😊Rolni
Errű az izomfelrakású Ulpi kifejtette a véleményét a combine topicban, hogy azért nem úgy megy az teljesen, hogy akkor most szedjél fel 5 kilót izomban, mert ezek már ígyis szét vannak gyúrva atomra, aztán nem úgy megy a súlygyarapodásuk, de persze voltak már ilyen csodák. 😊
A lassulás meg természetese dolog ebben az esetben.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Dion Jordan most futott 4.53? at...6'6 magas csak a 248 igen kevés lenne RDEnek...mondjuk, ha felraknak rá 10font izmot és emiatt lassul 4.6ig 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
NA aztán akkor ki van aki behúzhatunk és hasznos is és falember is? csak Werner?Bruce
valamelyik LSU DE?Amadeus91
Mingo inkább 3-4 OLB, Sam meg 4-3 LDE az eddigi infóim alapján...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
NA aztán akkor ki van aki behúzhatunk és hasznos is és falember is? csak Werner?Bruce
valamelyik LSU DE?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
NA aztán akkor ki van aki behúzhatunk és hasznos is és falember is? csak Werner?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Kinti forumra ezt linkelték be:
 www.cpmc.org/services/heart/tx/ejtreatment.html

Ez kimondottan rosszul "hangzik":
Limiting physical activity until the appropriate level of activity is approved by one's physician, and then staying as active as possible. Regular aerobic exercise may be recommended, while patients may be instructed to avoid weight training or lifting heavy objects.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Mondjuk Moore 12! bench press-e is felvet kérdéseket nálam...Rolni
elég gyér, de rá lehet fogni arra, hogy hosszúak a karjai. (bár akkor is kellett volna úgy 20 körül legalább)

ugyanakkor Floyd meg azért problémás, mert rövidek a karjai, csak 31 3/4, ez a 2. leggyengébb a defensive linemanek közül

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
Hát ha ilyen szar a felhozatal, akkor itt letrade sem igen lesz....

Húzzunk CB-t aztán meglátjuk. Bár én még mindig Star mellett kardoskodok, nem hiszem hogy olyan komoly problémája lenne, mert akkor eddig sem játszott volna nagyon a fősulin. Nem hiszem hogy kevésbé jó orvosi stáb van ott.Bruce
Hát igen a letrade kapcsán egyre inkább csak az OL-ekben bízhatunk, illetve az értük folyó harcban...

Azért ezt kurvára meg kell vizsgálni...
Star miatt is, mert azért itt európában hullanak a fiatal focisták annak ellenére, h vannak vizsgálatok itt is...
Miattunk is, mert nem célszerű olyan srácba beruházni akinek rövid, hosszú távon gondjai lehetnek a szívével pl.

CBnek baromi magasan vagyunk sztem...másik gond ezzel, h anno mennyit segített Aso jelenléte?Rolni
hiába húzunk korszakos cornert, a védelem a falnál indul. Jöjjön a legjobb DL játékos BPA alapon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hát ha ilyen szar a felhozatal, akkor itt letrade sem igen lesz....

Húzzunk CB-t aztán meglátjuk. Bár én még mindig Star mellett kardoskodok, nem hiszem hogy olyan komoly problémája lenne, mert akkor eddig sem játszott volna nagyon a fősulin. Nem hiszem hogy kevésbé jó orvosi stáb van ott.Bruce
Hát igen a letrade kapcsán egyre inkább csak az OL-ekben bízhatunk, illetve az értük folyó harcban...

Azért ezt kurvára meg kell vizsgálni...
Star miatt is, mert azért itt európában hullanak a fiatal focisták annak ellenére, h vannak vizsgálatok itt is...
Miattunk is, mert nem célszerű olyan srácba beruházni akinek rövid, hosszú távon gondjai lehetnek a szívével pl.

CBnek baromi magasan vagyunk sztem...másik gond ezzel, h anno mennyit segített Aso jelenléte?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!