Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Atlanta elleni is egész jó volt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
sziasztok, az idei szezonban nem láttam egy raiders meccset sem, tudtok valami jófélét ajánlani? ami mondjuk pörgős, hangulatos volt, köszi 😊JSanyo
Pittsburgh elleni hazai nem volt rossz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
sziasztok, az idei szezonban nem láttam egy raiders meccset sem, tudtok valami jófélét ajánlani? ami mondjuk pörgős, hangulatos volt, köszi 😊

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
ne mattflinezzünk...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Raiders | Keeping draft options open

The Oakland Raiders are considered to be in a position of strength in the NFL Draft. They will let the draft board come to them with the No. 3 overall pick as they have massive defensive needs across the board. The team will very likely take the best defensive player available with the selection.


 www.nfl.com/news/story/0ap1000000140650/article/raiders-qb-quandary-carson-palmer-terrelle-pryor-or-neitherBruce
Casserly-é minden tiszteletem, de CP maradása - szerintem - nem a legjobb opció. A "nyilvánvalóan működésképtelen"-nél csak jobb opciók vannak a Raiders számára. A Chiefs-ből CP nélkül is PO contender lehet, mivel oda - gyakorlatilag - egy normális (erős közepes) QB is elég lenne, nem értem, hogy miért hegyezte ki pont CP-re. Úgy tudom, hogy Reed mindenáron Bozontot akarja átvinni az Eagles-ből franchise QB-nak (egy "fiatal" csapatban én sem kezdenék "kiöregedő" sztárokkal). A CP-kérőkre meg külön kíváncsi lennék (azt nem vonom kétségbe, hogy lenne, inkább a feltételekre és a "számozásra" lennék kíváncsi). Matt Flynn nekem is szimpatikus, de Pryor megoldja. Más pozíciókon komolyabb a need.

Egyébként; erőfutóként mit gondoltok Redmen-ről? A Pittsburg FA-ra tette és a folyamatos sántikálása ellenére elpusztíthatatlannak tűnik... olyanokat fut, hogy betojás.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Raiders | Keeping draft options open

The Oakland Raiders are considered to be in a position of strength in the NFL Draft. They will let the draft board come to them with the No. 3 overall pick as they have massive defensive needs across the board. The team will very likely take the best defensive player available with the selection.


https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/wo74rbeh4soqm5vorhmm
Raiders' QB quandary: Carson Palmer, Terrelle Pryor or neither?
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
SB a minimum! Tartozik nekünk a köcsög!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
 bleacherreport.com/articles/1536466-how-the-oakland-raiders-can-advance-franchise-rebuild-at-the-combine



több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
JMR

 bleacherreport.com/articles/1535213-comeback-2013-jamarcus-russells-road-back-to-the-nfl-episode-2Cubehead
Jó nagy homályokat dobált 😊
Vicc ez a fazon...legutóbbi video és eközött nem tudom mennyi telt el, de nem sokat változott a kinézete. Ekkora súlyból, zsírból kemény munkával kurva hamar kéne fogynia...
Az is sokatmondó volt, ahogy a verticalnál a faszi mondta neki, h jöjjön vissza újra ugrani...
Rolni
annyira nem volt rossz a vertical, 40-n kell javítania ennyi, többibe meg hátha belemelegszik.Amadeus91
Nem azt mondtam, h rossz, hanem, h sokat mondó volt, ahogy az első ugrás után ment volna leülni, ledőlni és a faszi mondta, h ugorjon újra...Rolni
Nehéz küzdelem a zsír ellen 😀! Olyan ez, mintha nekünk sörönként egy kispolszkit kellene rángatnunk a kanapétól a frigóig, majd a frigótól a kanapéig. :-P
Egyébként; akkorát röhögnék, ha egy CP trade (!) után Pryor mögött JMR bevállalná a 2ndQB szerepet (és elmenetelnénk a divíziódöntőig)! Just Win Baby! :-P
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Véleményem szerint is szír Mayock! Cubehead
Szerintem amerikai Mayock nem szír 😀 😀Rolni
De az és még terrorista is! 😊
Amúgy meg sorry, elírás volt!
Cubehead
Miért? Mennyi olaj van nála? :-P 😀 Megtarthatjuk rajta Bryant-et?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Véleményem szerint is szír Mayock! Cubehead
Szerintem amerikai Mayock nem szír 😀 😀Rolni
De az és még terrorista is! 😊
Amúgy meg sorry, elírás volt!



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Kicsit ránéztem Branch szerződésére:
2013: 6M+1,4M+3,5M=10,9M
2014: 3M+1,4M+1M=5,4M
2015: 5,5M+1,4M+1M=7,9M

Idei esetleges átalakítás így festhetne:
2013: 800K+1,4M+3,5M+1.733.333=7.433.333
2014: 3M+1,4M+1M+1.733.333=7.133.333
2015: 5,5M+1,4M+1M+1.733.333=9.633.333

Ezzel 3.466.667 dodót lehetne spórolni 2013-ra. Rolni
Vagy idén nem is kell átalakítani, hanem ezzel a számmal dolgoznak és jövőre lesz meg a spórolás, ami annak tükrében, hogy 2014-re akarnak itt robbantani, lehet hogy előre elhatározott lépés volt RM-től, mivel tőle kapta már a szerződését.Bruce
Jaja. Inkabb csak azert neztem ra, h ha kell akkor mit lehet tenni.


Koszi ulpi 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Rolni egész beleéli magát a szerződések szerkesztésébe. Valaki hívja már meg egy GM játékba. 😀ulpianus
Höri a commish vele beszéld meg 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Rolni egész beleéli magát a szerződések szerkesztésébe. Valaki hívja már meg egy GM játékba. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Kicsit ránéztem Branch szerződésére:
2013: 6M+1,4M+3,5M=10,9M
2014: 3M+1,4M+1M=5,4M
2015: 5,5M+1,4M+1M=7,9M

Idei esetleges átalakítás így festhetne:
2013: 800K+1,4M+3,5M+1.733.333=7.433.333
2014: 3M+1,4M+1M+1.733.333=7.133.333
2015: 5,5M+1,4M+1M+1.733.333=9.633.333

Ezzel 3.466.667 dodót lehetne spórolni 2013-ra. Rolni
Vagy idén nem is kell átalakítani, hanem ezzel a számmal dolgoznak és jövőre lesz meg a spórolás, ami annak tükrében, hogy 2014-re akarnak itt robbantani, lehet hogy előre elhatározott lépés volt RM-től, mivel tőle kapta már a szerződését.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Kicsit ránéztem Branch szerződésére:
2013: 6M+1,4M+3,5M=10,9M
2014: 3M+1,4M+1M=5,4M
2015: 5,5M+1,4M+1M=7,9M

Idei esetleges átalakítás így festhetne:
2013: 800K+1,4M+3,5M+1.733.333=7.433.333
2014: 3M+1,4M+1M+1.733.333=7.133.333
2015: 5,5M+1,4M+1M+1.733.333=9.633.333

Ezzel 3.466.667 dodót lehetne spórolni 2013-ra.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
JMR

 bleacherreport.com/articles/1535213-comeback-2013-jamarcus-russells-road-back-to-the-nfl-episode-2Cubehead
Jó nagy homályokat dobált 😊
Vicc ez a fazon...legutóbbi video és eközött nem tudom mennyi telt el, de nem sokat változott a kinézete. Ekkora súlyból, zsírból kemény munkával kurva hamar kéne fogynia...
Az is sokatmondó volt, ahogy a verticalnál a faszi mondta neki, h jöjjön vissza újra ugrani...
Rolni
annyira nem volt rossz a vertical, 40-n kell javítania ennyi, többibe meg hátha belemelegszik.Amadeus91
Nem azt mondtam, h rossz, hanem, h sokat mondó volt, ahogy az első ugrás után ment volna leülni, ledőlni és a faszi mondta, h ugorjon újra...Rolni
hát na, a kondija még a régi. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
JMR

 bleacherreport.com/articles/1535213-comeback-2013-jamarcus-russells-road-back-to-the-nfl-episode-2Cubehead
Jó nagy homályokat dobált 😊
Vicc ez a fazon...legutóbbi video és eközött nem tudom mennyi telt el, de nem sokat változott a kinézete. Ekkora súlyból, zsírból kemény munkával kurva hamar kéne fogynia...
Az is sokatmondó volt, ahogy a verticalnál a faszi mondta neki, h jöjjön vissza újra ugrani...
Rolni
annyira nem volt rossz a vertical, 40-n kell javítania ennyi, többibe meg hátha belemelegszik.Amadeus91
Nem azt mondtam, h rossz, hanem, h sokat mondó volt, ahogy az első ugrás után ment volna leülni, ledőlni és a faszi mondta, h ugorjon újra...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Véleményem szerint is szír Mayock! Cubehead
Szerintem amerikai Mayock nem szír 😀 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
JMR

 bleacherreport.com/articles/1535213-comeback-2013-jamarcus-russells-road-back-to-the-nfl-episode-2Cubehead
Jó nagy homályokat dobált 😊
Vicc ez a fazon...legutóbbi video és eközött nem tudom mennyi telt el, de nem sokat változott a kinézete. Ekkora súlyból, zsírból kemény munkával kurva hamar kéne fogynia...
Az is sokatmondó volt, ahogy a verticalnál a faszi mondta neki, h jöjjön vissza újra ugrani...
Rolni
annyira nem volt rossz a vertical, 40-n kell javítania ennyi, többibe meg hátha belemelegszik.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
 bleacherreport.com/articles/1536072-sharrif-floyd-doesnt-make-sense-for-the-oakland-raidersCubehead
Mayock szava többet ér nekem...ettől függetlenül mi is megbeszéltük, h ha Des visszajön nem kell 1\3ra UT.
Rolni
Mayock kapcsán jut eszembe, már tegnap is akartam hozá szólni az empty taxival folytatott diszkurzusotokhoz csak elhavazódtam 😊
Véleményem szerint is szír Mayock! Ugyan néha hajlamos egy egy ötletében nagyon beleszeretni és pártatlan hülyeségeket mondani,kardoskodni az ötlete mellett!
DE ettől eltekintve nagyon zsír, főleg ha az adott prospect technikájának és a potenciáljának a megfigyeléséről van szó!
Szóval néha hajlamos elkalandozni de többségében hibátlan és megbízható a véleménye szerintem!



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 bleacherreport.com/articles/1536072-sharrif-floyd-doesnt-make-sense-for-the-oakland-raidersCubehead
Mayock szava többet ér nekem...ettől függetlenül mi is megbeszéltük, h ha Des visszajön nem kell 1\3ra UT.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
 bleacherreport.com/articles/1536072-sharrif-floyd-doesnt-make-sense-for-the-oakland-raiders



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
JMR részéről ez nem balszerencse volt, hanem balfaszság. Teljesen más tészta nálam.
Balszerencséje Bo Jacksonnak volt a sérülésével...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
JMR

 bleacherreport.com/articles/1535213-comeback-2013-jamarcus-russells-road-back-to-the-nfl-episode-2Cubehead
Jó nagy homályokat dobált 😊
Vicc ez a fazon...legutóbbi video és eközött nem tudom mennyi telt el, de nem sokat változott a kinézete. Ekkora súlyból, zsírból kemény munkával kurva hamar kéne fogynia...
Az is sokatmondó volt, ahogy a verticalnál a faszi mondta neki, h jöjjön vissza újra ugrani...
Rolni
Szerintem nincs idő beli eltérés, inkább csak egy komplettebb. Összefoglalóbb jelegű hosszabb videó.
Szvsz ezt mutatja azt is amikor a combine gyakorlatait végeztetik vele és mondja a tréner mennyit ért el és mennyi a cél! Plusz ha végig nézted akkor ennek a videónak a vége egy az egyben a múltkori.
Ténylegesen voltak nagyon homály,túl gyorsan eldobott lasztijai vagy épp rossz helyre pozicionáltak ez ugye technika,türelem és összeszokottság hiánya.
Viszont ezzel együtt azt is letehet látni,hogy hihetetlen erő van a karjában!Némelyik labda,mint egy bomba olyan volt. Pont amikor megfigyelhető volt ez akkor kezdet bele Jeff Garcia abban,hogy hihetetlen természetes adottságai vannak miket kifognak bányászni,polírozni.

Akárhogy is sok sikert neki. Szvsz ez egy szörnyű bal szerencsés sztori mind a mi min a média és természetesen mind az ő részéről.

/Amúgy pont ezért csípem TP,hisz egyetemen ő is nagy sztár volt és még is ideje korán sikerült neki felnőni, vissza venni az arcából,beilleszkedni és edzeni,hogy jobb lehessen.