Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Mayock idén kifejezetten idióta. Közölte h Johnathan Cooper, egy guard (!) ér 1/1-et.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ja meg az altala 1/1-re bedobott 4OL kozul valamelyik hozzank is opcio lehet meg...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Mayock nagyon mondja Floyd-ot a #3 pickre hozzank.
Amennyiben a srac jobb mint Bryant el kell gondolkozni. Arban sztem eleg hasonlo lehet a dolog es ha jon NT FArol vagy draft vegerol mukodhet a dolog Kidivel...
Mondjuk RDE poszt igy lyukas lenne...persze ha valoban nincs top10-es DE (Mayock se Wernert, se Mooret nem tartja annak) akkor inkabb jojjon fasza DT. Carter moge egy szituacios pass rusher meg jon Farol vagy draft kozeperol...

Ez is opcio...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Esely barmire van 😊
Houston UTbe forgatasahoz sztem ket dolog kellene...es meg akkor sem biztos, h orulnek a dolognak.
1. Bryant ne terjen vissza
2. Shaggy maradjon egy team friendly alacsony LDE szerzodessel.

Ha ez a ketto megvalosul akkor el tudom kepzelni, h bemegy, de igazabol nem szivesen mozgatnam el onnan ahol jol jatszik...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Bryant-et sikerül visszahozni! 😊
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ha Bryan-et nem sikerülne visszahozni, láttok esélyt arra, hogy Houston mozogjon be UT-nek?

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
"1. Terrelle Time!
Carson Palmer is a now quarterback on a tomorrow team. The Raiders should take a cue from their neighbors in San Fran and take a chance on the kid."

nfl.com

"ALAMEDA -- In an uphill climb toward respectability, the Raiders direction will be decidedly downhill.

Offensive coordinator Greg Olson made it clear Wednesday during a meet-and-greet with local media that his plans for running back Darren McFadden will include the kind of gap and power blocking schemes that made him one of the NFL's most explosive running backs in 2010 and 2011.

McFadden fell to a career-low 3.3 yards per carry in 2012 under the zone scheme runs favored by offensive coordinator Greg Knapp, who was fired after the season.

read more: Oakland Raiders going in a new direction with their running game - Inside Bay Area"

"ALAMEDA -- Tony Sparano, the Raiders' new offensive line and assistant head coach, spoke publicly Wednesday for the first time since being hired on Jan. 23.

Of course, the topics raised included his philosophy of offensive line play and, no doubt, Darren McFadden, who struggled mightily last season in the zone-blocking scheme.

read more: Sparano to utilize McFadden in Wildcat? | CSN Bay Area"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
honnan vettétek a 3-4t? Avril egyébként is 4-3s DE.Amadeus91
Látom össze folytak a hozászolások! 😊
Az Avril cikket én vágtam be,mint ha nincs igazi hír legalább ezen rágódjunk. Mind amellett,hogy én sem adtam hitelt a cikknek!
S Deyell kolléga írta a posztom után,hogy inkább álljunk át 3-4re. (gondolom JT és a tavalyi pletykák kapcsán)
S tény,hogy ha át alarunk állni akkor azt most kell.
De ahogy Rolni is írta a legjobb egy hibrid defense lenne. Mondván mikor milyen szituban melyikkel tudjuk jobban zavarba hozni az ellent és a saját játékunkat játszani.Cubehead
látom mániákusan azon vagyunk, hogy még több hiányposztot kreáljunk 😀Amadeus91
nem lenne több hiányposzt.
most is tele vagyunk FAkkel, így max nem visszaigazolunk vkit, hanem mást hozunk, mert más kell, de nem lenne sztem több lyuk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
3-4 valóban most jön, ha jön sztem is.
Amúgy én nem vagyok benne biztos, h lesz...DA 4-3 arc, így JT hiába 3-4 lehet marad a 4-3base Dnek és "csak" jobban elmegyünk a hybrid irányba. Én ennek örülnék leginkább.

Bryant sztem ezért is fontos láncszem lenne...4-3ban DT, míg 3-4ben DE poszton megállná a helyét. Ha jönne egy igazi 4-3RDE, azt pedig jó eséllyel simán fel lehet állítani 3-4WOLBnak. Houston 4-3LDE poszton aprít és simán tudna a mostani súllyával 3-4LDE-t is tolni mint szituációs playa.

Shaughnessy sztem leginkább 4-3LDEnek való, de ha felpakolnak rá izmot (idén kb 270el játszott) lehet belőle 3-4DE is sztem.

Ha jönne a 3-4 akkor NTnek lehet Brandon Williams jobban örülnék, mint Kwamenek. 6'1 341 mérettel alacsonyabban vana súlypontja ami sztem jobb az NT poszton.

Wheeler izmosodással lehetne 3-4ILB, de nem az lenne a legjobb posztja...
Burris 3-3-5ben OLB volt egyetemen...3-4ben lehet inkább OLB posztra tenném izmosodással...Rolni
A hibrid D-vel én is kiegyeznék.
Szívesen látnék egy zónára épülő agresszív blitzelgetős,változó felállású D-t ezüst feketében.Elég sok Oline-nak és Qbnak okoznánk kellemetlen perceket 😊



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
honnan vettétek a 3-4t? Avril egyébként is 4-3s DE.Amadeus91
Látom össze folytak a hozászolások! 😊
Az Avril cikket én vágtam be,mint ha nincs igazi hír legalább ezen rágódjunk. Mind amellett,hogy én sem adtam hitelt a cikknek!
S Deyell kolléga írta a posztom után,hogy inkább álljunk át 3-4re. (gondolom JT és a tavalyi pletykák kapcsán)
S tény,hogy ha át alarunk állni akkor azt most kell.
De ahogy Rolni is írta a legjobb egy hibrid defense lenne. Mondván mikor milyen szituban melyikkel tudjuk jobban zavarba hozni az ellent és a saját játékunkat játszani.Cubehead
látom mániákusan azon vagyunk, hogy még több hiányposztot kreáljunk 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
honnan vettétek a 3-4t? Avril egyébként is 4-3s DE.Amadeus91
Látom össze folytak a hozászolások! 😊
Az Avril cikket én vágtam be,mint ha nincs igazi hír legalább ezen rágódjunk. Mind amellett,hogy én sem adtam hitelt a cikknek!
S Deyell kolléga írta a posztom után,hogy inkább álljunk át 3-4re. (gondolom JT és a tavalyi pletykák kapcsán)
S tény,hogy ha át alarunk állni akkor azt most kell.
De ahogy Rolni is írta a legjobb egy hibrid defense lenne. Mondván mikor milyen szituban melyikkel tudjuk jobban zavarba hozni az ellent és a saját játékunkat játszani.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
honnan vettétek a 3-4t? Avril egyébként is 4-3s DE.Amadeus91
A kettő külön vonal.
Avril-t a 4-3as maradás esetén mondják...

3-4et JT miatt emlegetik...ennyi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
honnan vettétek a 3-4t? Avril egyébként is 4-3s DE.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
3-4 valóban most jön, ha jön sztem is.
Amúgy én nem vagyok benne biztos, h lesz...DA 4-3 arc, így JT hiába 3-4 lehet marad a 4-3base Dnek és "csak" jobban elmegyünk a hybrid irányba. Én ennek örülnék leginkább.

Bryant sztem ezért is fontos láncszem lenne...4-3ban DT, míg 3-4ben DE poszton megállná a helyét. Ha jönne egy igazi 4-3RDE, azt pedig jó eséllyel simán fel lehet állítani 3-4WOLBnak. Houston 4-3LDE poszton aprít és simán tudna a mostani súllyával 3-4LDE-t is tolni mint szituációs playa.

Shaughnessy sztem leginkább 4-3LDEnek való, de ha felpakolnak rá izmot (idén kb 270el játszott) lehet belőle 3-4DE is sztem.

Ha jönne a 3-4 akkor NTnek lehet Brandon Williams jobban örülnék, mint Kwamenek. 6'1 341 mérettel alacsonyabban vana súlypontja ami sztem jobb az NT poszton.

Wheeler izmosodással lehetne 3-4ILB, de nem az lenne a legjobb posztja...
Burris 3-3-5ben OLB volt egyetemen...3-4ben lehet inkább OLB posztra tenném izmosodással...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Ami igaz az igaz - ha most nem állunk át 3-4 akkor DA alatt nem is fogunk. Jelenleg a kezdő D line-ból 1 ember (Houston) van csak rosteren ill még Kelly de nem sokáig várhatóan. Houston részséről meg oly mindegy, úgy értve,hogy mind a két rendszerbe illik.

Ha viszont át állunk 3-4Dre akkor sokkal érdemesebb megtartani Bryant helyett Shaugnessy-t. 3-4 De-nek sokkal megfelelőbb.
McClain szerintem rendszer függetlenül befejezte nálunk, s bár meg van az esély,hogy 3-4be bizonyíthatna de nem kívánatos személy a locker roomba.
Cubehead
Shaughnessy-t 4-3 DE-ként is lejátszották a pályáról, miért lenne alkalmasabb 3-4-be?
Bryant - Houston szerintem megfelelő DE páros lenne, esetleg Kelly rotálva, ha valamilyen véletlen folytán marad.

LB-nek meg Chase Thomas kintre, Skov bentre, Tarverrel jól kijönnének.BMG
Skov nagy kedvencem nekem is. de őt csak jövőre, idén nem jön ki a draftra.

Thomas érdekes. a Senior Bowlon 4-3as OLB-t játszott, ott szenvedett, egyelőre nem fix, mi lesz a posztja az NFL-ben.

Bryant jó lenne 3-4es DE-nek is, én őt tartanám meg, és nem Shaggyt.

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Ami igaz az igaz - ha most nem állunk át 3-4 akkor DA alatt nem is fogunk. Jelenleg a kezdő D line-ból 1 ember (Houston) van csak rosteren ill még Kelly de nem sokáig várhatóan. Houston részséről meg oly mindegy, úgy értve,hogy mind a két rendszerbe illik.

Ha viszont át állunk 3-4Dre akkor sokkal érdemesebb megtartani Bryant helyett Shaugnessy-t. 3-4 De-nek sokkal megfelelőbb.
McClain szerintem rendszer függetlenül befejezte nálunk, s bár meg van az esély,hogy 3-4be bizonyíthatna de nem kívánatos személy a locker roomba.
Cubehead
Shaughnessy-t 4-3 DE-ként is lejátszották a pályáról, miért lenne alkalmasabb 3-4-be?
Bryant - Houston szerintem megfelelő DE páros lenne, esetleg Kelly rotálva, ha valamilyen véletlen folytán marad.

LB-nek meg Chase Thomas kintre, Skov bentre, Tarverrel jól kijönnének.BMG
Shaugnessy-t 4-3DE-ként csak azért játszották le,mert RDE poszton a fő a pass rush és nem pedig a run stop.
3-4DE-ként viszont változik a szerepkör és sokkal inkább a run stopra helyeződik a hangsúly a DE-knél. S abban Shaugnessy nagyon ott volt, ezt Sey bácsi is többször hangoztatta.



több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ami igaz az igaz - ha most nem állunk át 3-4 akkor DA alatt nem is fogunk. Jelenleg a kezdő D line-ból 1 ember (Houston) van csak rosteren ill még Kelly de nem sokáig várhatóan. Houston részséről meg oly mindegy, úgy értve,hogy mind a két rendszerbe illik.

Ha viszont át állunk 3-4Dre akkor sokkal érdemesebb megtartani Bryant helyett Shaugnessy-t. 3-4 De-nek sokkal megfelelőbb.
McClain szerintem rendszer függetlenül befejezte nálunk, s bár meg van az esély,hogy 3-4be bizonyíthatna de nem kívánatos személy a locker roomba.
Cubehead
Shaughnessy-t 4-3 DE-ként is lejátszották a pályáról, miért lenne alkalmasabb 3-4-be?
Bryant - Houston szerintem megfelelő DE páros lenne, esetleg Kelly rotálva, ha valamilyen véletlen folytán marad.

LB-nek meg Chase Thomas kintre, Skov bentre, Tarverrel jól kijönnének.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
legjobb lesz, ha átállunk 3-4re. előbb utóbb úgyis megtennénk Tarver miatt, felesleges halogatni.

Ami igaz az igaz - ha most nem állunk át 3-4 akkor DA alatt nem is fogunk. Jelenleg a kezdő D line-ból 1 ember (Houston) van csak rosteren ill még Kelly de nem sokáig várhatóan. Houston részséről meg oly mindegy, úgy értve,hogy mind a két rendszerbe illik.

Bryant - K. Geathers - Houston
D. Moore - Wheeler, McClain/Burris, A. Spencer

Ha viszont át állunk 3-4Dre akkor sokkal érdemesebb megtartani Bryant helyett Shaugnessy-t. 3-4 De-nek sokkal megfelelőbb.
McClain szerintem rendszer függetlenül befejezte nálunk, s bár meg van az esély,hogy 3-4be bizonyíthatna de nem kívánatos személy a locker roomba.


első körben elvisszük Moore-t, negyedikben Kwame Geatherst. bár a Kwame nevűekkel általában baj van (Kwame Brown, Kwame Harris) 😊 de reméljük most nem lesz, 198 centi, 161 kilós hegyomlás, ideális NT.

Bryant és Houston remekül megoldaná a 3-4es DE pozíciót. Wheelernek fel kéne szednie pár kiló izmot ahhoz, hogy ILB lehessen. McClain és Burris számára ez az ideális poszt.

Anthony Spencert beszerezzük FA-ról. tavaly remek szezonja volt, sokak szerint jobban játszott, mint akkori csapattársa, DeMarcus Ware. passz és futás ellen is jó. ha nincs pénzünk rá, akkor jöhet Connor Barwin, neki a tavalyi szezonja gyenge volt, így olcsóbb lenne, ráadásul még csak 26 éves.

draft 3. körében CB-t húzunk (David Amerson vagy Leon McFadden), meg az FA-ról egyet kukázunk még. safety-ből mély a class, talán a hatodik körben is találunk jót (Zeke Motta pl), vagy egy olcsóbb FA, Glover Quin. hetedik körben elvisszük Jordan Kovacsot is. 😊deyell



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Marcus Allen Krause szerint rárepülünk Cliff Avril-re.
Tény,hogy minőségi játékos és,hogy hiány posztra jönne de a cap helyzetünk végett kétlem. Persze az is tény,hogy nem ellenkeznék ha még is megpróbálnánk! 😊
Ahogy írja is a cikkben Houston, Lotulelei, Bryant, Avril fal hosszú időre megoldaná a domináns D line koncepcióját!

 www.silverandblackpride.com/2013/2/16/3996462/the-oakland-raiders-should-look-into-signing-detroit-lions-restricted-free-agent-cliff-avrilCubehead
ez elég alaptalannak tűnik. Avril legutóbb (pár napja) azt mondta, hogy Mario Williams-féle pénzt akar (6 év $96 m). tavaly a Lions 3 év $30 milliót ajánlott neki, visszautasította, és holdoutolt. a tavalyi szezonja gyenge volt. 2011-ben jó volt, (11 sack), de csak passz ellen, futás ellen sosem.

nem ér annyit amennyit kér, ha már nagy fizetésű DE-t akarunk hozni, akkor Spencer, M. Johnson, M. Bennett. mindegyik jobb lenne, mint Avril, aki remélem, hogy nem ide jön. overrated.deyell
Én sem hiszem,hogy rárepülnénk és megpróbálnánk megszerezni. Még akkor sem ha nem lennénk ilyen cap szituban. (De ezt bele is írtam)
Csak gondoltam bevágom hadd folyón a diskurzus addig is amíg lesz valami konkrétabb hír! 😊



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
legjobb lesz, ha átállunk 3-4re. előbb utóbb úgyis megtennénk Tarver miatt, felesleges halogatni.

Bryant - K. Geathers - Houston
D. Moore - Wheeler, McClain/Burris, A. Spencer

első körben elvisszük Moore-t, negyedikben Kwame Geatherst. bár a Kwame nevűekkel általában baj van (Kwame Brown, Kwame Harris) 😊 de reméljük most nem lesz, 198 centi, 161 kilós hegyomlás, ideális NT.

Bryant és Houston remekül megoldaná a 3-4es DE pozíciót. Wheelernek fel kéne szednie pár kiló izmot ahhoz, hogy ILB lehessen. McClain és Burris számára ez az ideális poszt.

Anthony Spencert beszerezzük FA-ról. tavaly remek szezonja volt, sokak szerint jobban játszott, mint akkori csapattársa, DeMarcus Ware. passz és futás ellen is jó. ha nincs pénzünk rá, akkor jöhet Connor Barwin, neki a tavalyi szezonja gyenge volt, így olcsóbb lenne, ráadásul még csak 26 éves.

draft 3. körében CB-t húzunk (David Amerson vagy Leon McFadden), meg az FA-ról egyet kukázunk még. safety-ből mély a class, talán a hatodik körben is találunk jót (Zeke Motta pl), vagy egy olcsóbb FA, Glover Quin. hetedik körben elvisszük Jordan Kovacsot is. 😊

choose life
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Marcus Allen Krause szerint rárepülünk Cliff Avril-re.
Tény,hogy minőségi játékos és,hogy hiány posztra jönne de a cap helyzetünk végett kétlem. Persze az is tény,hogy nem ellenkeznék ha még is megpróbálnánk! 😊
Ahogy írja is a cikkben Houston, Lotulelei, Bryant, Avril fal hosszú időre megoldaná a domináns D line koncepcióját!

 www.silverandblackpride.com/2013/2/16/3996462/the-oakland-raiders-should-look-into-signing-detroit-lions-restricted-free-agent-cliff-avrilCubehead
ez elég alaptalannak tűnik. Avril legutóbb (pár napja) azt mondta, hogy Mario Williams-féle pénzt akar (6 év $96 m). tavaly a Lions 3 év $30 milliót ajánlott neki, visszautasította, és holdoutolt. a tavalyi szezonja gyenge volt. 2011-ben jó volt, (11 sack), de csak passz ellen, futás ellen sosem.

nem ér annyit amennyit kér, ha már nagy fizetésű DE-t akarunk hozni, akkor Spencer, M. Johnson, M. Bennett. mindegyik jobb lenne, mint Avril, aki remélem, hogy nem ide jön. overrated.

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Marcus Allen Krause szerint rárepülünk Cliff Avril-re.
Tény,hogy minőségi játékos és,hogy hiány posztra jönne de a cap helyzetünk végett kétlem. Persze az is tény,hogy nem ellenkeznék ha még is megpróbálnánk! 😊
Ahogy írja is a cikkben Houston, Lotulelei, Bryant, Avril fal hosszú időre megoldaná a domináns D line koncepcióját!

 www.silverandblackpride.com/2013/2/16/3996462/the-oakland-raiders-should-look-into-signing-detroit-lions-restricted-free-agent-cliff-avril



több mint 11 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
bárhogy is legyen JMR-nek a legjobbakat, Amerika is erről szól valahol; második esély.Amadeus91
Nem lesz őszinte a mosolyom ha KC-be olcsóért megmutatja miért volt 1/1 😀
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
bárhogy is legyen JMR-nek a legjobbakat, Amerika is erről szól valahol; második esély.Amadeus91
egy kommentben írták valahol, hogy "indítsunk dagi-ligát és szerződjön az Eagles-hez nehézverébnek" 😀

szorítok neki én is; van mit bizonyítson. Az NCAA szakértők azt mondják, hogy idén eléggé gyér a QB kínálat a drafton; így talán még esélye is van az újrakezdésre. A 2. esély mindenkinek jár (M.o.-on is)!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
bárhogy is legyen JMR-nek a legjobbakat, Amerika is erről szól valahol; második esély.

criminal lawyer or criminal lawyer?