Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Ezzel "csak" az a gond, h DA nem biztos, h elbír még egy szar szezont.Rolni
Ha sikerülne szépen össze kapni a D-t és az ST-t ebben az offseasonbe és az O teljesítménye is javulna a PBS-l akkor azért nem elérhetetlen a 8-8. S így azért a javulás látható lenne, TPről kiderülne mi van benne valójában és DA is maradna szerintem!
Szóval ha a draft és az FA segítségével sikerül javulást elérni akkor kivitelezhető lenne!!Cubehead
Igen ez sztem is opció lehet.
Ha abból indulunk ki, h Jason Campbellel és egy gyengébb Dvel lehetett 8-8-at csinálni, akkor benne lehet a pakliban.
Ha a D-t sikerül tovább formálni és lesz belőlük egy átlagos NFL védelem, az ST egységet is sikerül Aprilnek kicsit feljavítania és Olson, Tony rendbe rakja a futójátékot...akkor egy jó playbook, jó playcalling elég lehet TPvel is arra és legalább kiderül mit tud.

A gond, h kicsit sok a ha...Rolni
Kicsit sok a ha, de azért azt láttuk,hogy a szezon vége felé már szépen alakult a D!Én úgy számolok,hogy akár kiket is húzunk a Dbe biztos,hogy plusz lesz!Ami az ST-t illeti nekünk a legfőbb gondunk a visszahordás és annak e levédekezése volt a fő gondunk és Aprilnek meg pont ez a specialitása!Szóval így ez nálam két PIPA két HA helyett.Az O részéről meg már láttuk,mit tud McFadden PBSnél.
Ebből kifolyólag én még mindig azt mondom,hogy tűnhet úgy,hogy sok a ha de vállalható és ki is vitelezhető.
Plusz ahogy Toxique is írta,TP minden hibája és gyengesége ellenére végig partiban voltunk az SD ellen.



több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
igazából nekünk tartozik kurva olcsón kurva jó QB játékkal kb 5évre 😀Rolni
valami ilyesmire gondoltam én is 😀
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 bleacherreport.com/articles/1526127-comeback-2013-jamarcus-russells-road-back-to-the-nfl-episode-1

vhogy nem tudom elhinni, h megváltozott...
Sztem csak elfogyott a zsé 😊
Amúgy még mindig nincs 28...Rolni
Ha vissza emlékszel az utolsó évében amikor megváltunk tőle,már leesett neki,hogy valamit melózni is kellene! Ha jól emlékszem akkor el is kezdett edzeni normálisan és mutatott némi javulást csak hát ugye túl későn túl keveset alapon megváltunk tőle!
Ha ebből indulunk ki akkor lehet,hogy tényleg benőtt a feje!
Aztán persze az is lehet,hogy tényleg csak a média és a pénz kell.Cubehead
Egy agyon-motivált / versengő Pryor-Jamarcus Russel qb-duó 2013-ban? 😀 Csak legyen receiver aki bírja szusszal a hajtást 😀.
toxique
Még ha esetleg tényleg formába kerül is JMR, nem hiszem, hogy hozzánk vissza lehetne hozni...fanbase szétszedné RM-t 😊

Mondjuk az is igaz, h igazából nekünk tartozik kurva olcsón kurva jó QB játékkal kb 5évre 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ezzel "csak" az a gond, h DA nem biztos, h elbír még egy szar szezont.Rolni
Ha sikerülne szépen össze kapni a D-t és az ST-t ebben az offseasonbe és az O teljesítménye is javulna a PBS-l akkor azért nem elérhetetlen a 8-8. S így azért a javulás látható lenne, TPről kiderülne mi van benne valójában és DA is maradna szerintem!
Szóval ha a draft és az FA segítségével sikerül javulást elérni akkor kivitelezhető lenne!!Cubehead
Igen ez sztem is opció lehet.
Ha abból indulunk ki, h Jason Campbellel és egy gyengébb Dvel lehetett 8-8-at csinálni, akkor benne lehet a pakliban.
Ha a D-t sikerül tovább formálni és lesz belőlük egy átlagos NFL védelem, az ST egységet is sikerül Aprilnek kicsit feljavítania és Olson, Tony rendbe rakja a futójátékot...akkor egy jó playbook, jó playcalling elég lehet TPvel is arra és legalább kiderül mit tud.

A gond, h kicsit sok a ha...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
 bleacherreport.com/articles/1526127-comeback-2013-jamarcus-russells-road-back-to-the-nfl-episode-1

vhogy nem tudom elhinni, h megváltozott...
Sztem csak elfogyott a zsé 😊
Amúgy még mindig nincs 28...Rolni
Ha vissza emlékszel az utolsó évében amikor megváltunk tőle,már leesett neki,hogy valamit melózni is kellene! Ha jól emlékszem akkor el is kezdett edzeni normálisan és mutatott némi javulást csak hát ugye túl későn túl keveset alapon megváltunk tőle!
Ha ebből indulunk ki akkor lehet,hogy tényleg benőtt a feje!
Aztán persze az is lehet,hogy tényleg csak a média és a pénz kell.Cubehead
Egy agyon-motivált / versengő Pryor-Jamarcus Russel qb-duó 2013-ban? 😀 Csak legyen receiver aki bírja szusszal a hajtást 😀.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
 bleacherreport.com/articles/1526127-comeback-2013-jamarcus-russells-road-back-to-the-nfl-episode-1

vhogy nem tudom elhinni, h megváltozott...
Sztem csak elfogyott a zsé 😊
Amúgy még mindig nincs 28...Rolni
Ha vissza emlékszel az utolsó évében amikor megváltunk tőle,már leesett neki,hogy valamit melózni is kellene! Ha jól emlékszem akkor el is kezdett edzeni normálisan és mutatott némi javulást csak hát ugye túl későn túl keveset alapon megváltunk tőle!
Ha ebből indulunk ki akkor lehet,hogy tényleg benőtt a feje!
Aztán persze az is lehet,hogy tényleg csak a média és a pénz kell.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Ezzel "csak" az a gond, h DA nem biztos, h elbír még egy szar szezont.Rolni
Ha sikerülne szépen össze kapni a D-t és az ST-t ebben az offseasonbe és az O teljesítménye is javulna a PBS-l akkor azért nem elérhetetlen a 8-8. S így azért a javulás látható lenne, TPről kiderülne mi van benne valójában és DA is maradna szerintem!
Szóval ha a draft és az FA segítségével sikerül javulást elérni akkor kivitelezhető lenne!!



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 bleacherreport.com/articles/1526127-comeback-2013-jamarcus-russells-road-back-to-the-nfl-episode-1

vhogy nem tudom elhinni, h megváltozott...
Sztem csak elfogyott a zsé 😊Rolni
nem olcsó a kodein szirup.

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 bleacherreport.com/articles/1526127-comeback-2013-jamarcus-russells-road-back-to-the-nfl-episode-1

vhogy nem tudom elhinni, h megváltozott...
Sztem csak elfogyott a zsé 😊
Amúgy még mindig nincs 28...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Amúgy egy érdekesség:
Mike Mayock pozíciónkénti top5-ös listáján Sharrif Floyd Star előtt van...
Kicsit el kell kezdeni ezt a srácot is nézegetni.
Továbbra is azt mondom, h ha Bryant visszatér nem kell még egy 300-as DT...
Inkább vinném a legjobb RDE-t és 3. vagy későbbi körben egy run stuffert pl. Brandon Williams, Kwame Geathers...Rolni
Floyd jó prospect de én azt vallom,hogy ő csak akkor érdekes ha Bryant megy! Hisz minek két UT?Ezért is írtam FA-nél is Simst.Kell egy szép nagy run stopper NT,aki két embert is ki tudd venni és mellette Bryant tudja támadni a qb-t.Viszont NT meg van bőven olyan akiből rövid időn belül lehet beast (ahogy írtad Te is Williams,Geathers,stb) szóval így nálam prioritásban marad az RDE,mint first pick.
Persze ha Bryant még sem marad akkor már másabb a kép!!



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Az időjárási nehézségek ellenére a Chargers elleni derbit lazán hoztuk volna, ha a játszótársak labdabiztosabbak az O-ban (elismerem, hogy folyamatos eső közepette nem lehetett olyan könnyű megszeliditeni a tojást); Myers és Streater jó játszótársnak bizonyult, McFadden átlag-közelit hozott, a többiek potyogtattak rendesen... Még úgy is Pryorral kellene próbálkoznunk idén, hogy - a legrosszabb esetben - nálunk lenne a legdrágább kispados a ligában; szerintem.toxique
Ha be akarják dobni TP-t, nincs semmi értelme CP-t megtartani.
TP-t bedobni azért lenne értelme, mert kiderülne mink van pontosan. Ha kiderül, h alkalmatlan akkor jöhet a korai QB draft. Ezzel "csak" az a gond, h DA nem biztos, h elbír még egy szar szezont.
Ha CP marad és kezd, akkor viszont nehéz lesz TP-t felmérni...köv offseasonban jön újra ugyanez a kérdés...alkalmas-e rá vagy sem. Draftolsz új QB-t vagy mész TPvel...
Mondjuk azért hozzáteszem, a csapat és az FO számára offseason work outok, TC, pre-season és az esetlegese szezon közbeni játék alapján le kell jöjjön mire alkalmas TP.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Az időjárási nehézségek ellenére a Chargers elleni derbit lazán hoztuk volna, ha a játszótársak labdabiztosabbak az O-ban (elismerem, hogy folyamatos eső közepette nem lehetett olyan könnyű megszeliditeni a tojást); Myers és Streater jó játszótársnak bizonyult, McFadden átlag-közelit hozott, a többiek potyogtattak rendesen... Még úgy is Pryorral kellene próbálkoznunk idén, hogy - a legrosszabb esetben - nálunk lenne a legdrágább kispados a ligában; szerintem.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Amúgy egy érdekesség:
Mike Mayock pozíciónkénti top5-ös listáján Sharrif Floyd Star előtt van...
Kicsit el kell kezdeni ezt a srácot is nézegetni.
Továbbra is azt mondom, h ha Bryant visszatér nem kell még egy 300-as DT...
Inkább vinném a legjobb RDE-t és 3. vagy későbbi körben egy run stuffert pl. Brandon Williams, Kwame Geathers...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Lehet,hogy Jadeveon Clowney kérvényezi,hogy az NFL szabályzatával szemben hamarabb kijöhessen a draftra.
Azaz a mostani drafton már elérhető ha engedélyeznék neki!

 www.youtube.com/watch?v=gC44nP7ClxM

 www.youtube.com/watch?v=jrDGmnQXLgE

Az tény,hogy megkavarná rendesen a mock draftokat a mi részünkre. 😊 Személy szerint ki is egyeznék vele.

Valamint remélem,hogy ha elérhető lesz akkor nem jut a másik kettő "korábban" draftol játékos sorsára. Mike Williams (Wr Usc) és Maurice Clarett (Rb, Ohio state). Mondjuk úgy,hogy egyik sem futott be nagy karriert.
Cubehead
Ha kijöhet akkor sztem tuti kiviszi a Jags előttünk. A gyerek egy zseni...Rolni
Pedig jó lenne megszerezni ha elérhető lesz.
Zseni? Inkább egy igazi szörny.S a szörnyek ezüst feketében az igazik 😊!

Épp azt néztem a highlight videóban,hogy nagyon koplex,kész játékosnak tűnik! Úgy értve,hogy ha kell akkor betolta az LT-t majd leválva róla csinálta meg a negatív yardos tacklet vagy sacket, ha meg kell akkor sebességből, technikából kerülte meg és csinálta meg úgyszintén a szerelést.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Lehet,hogy Jadeveon Clowney kérvényezi,hogy az NFL szabályzatával szemben hamarabb kijöhessen a draftra.
Azaz a mostani drafton már elérhető ha engedélyeznék neki!

 www.youtube.com/watch?v=gC44nP7ClxM

 www.youtube.com/watch?v=jrDGmnQXLgE

Az tény,hogy megkavarná rendesen a mock draftokat a mi részünkre. 😊 Személy szerint ki is egyeznék vele.

Valamint remélem,hogy ha elérhető lesz akkor nem jut a másik kettő "korábban" draftol játékos sorsára. Mike Williams (Wr Usc) és Maurice Clarett (Rb, Ohio state). Mondjuk úgy,hogy egyik sem futott be nagy karriert.
Cubehead
Ha kijöhet akkor sztem tuti kiviszi a Jags előttünk. A gyerek egy zseni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Lehet,hogy Jadeveon Clowney kérvényezi,hogy az NFL szabályzatával szemben hamarabb kijöhessen a draftra.
Azaz a mostani drafton már elérhető ha engedélyeznék neki!

 www.youtube.com/watch?v=gC44nP7ClxM

 www.youtube.com/watch?v=jrDGmnQXLgE

Az tény,hogy megkavarná rendesen a mock draftokat a mi részünkre. 😊 Személy szerint ki is egyeznék vele.

Valamint remélem,hogy ha elérhető lesz akkor nem jut a másik kettő "korábban" draftol játékos sorsára. Mike Williams (Wr Usc) és Maurice Clarett (Rb, Ohio state). Mondjuk úgy,hogy egyik sem futott be nagy karriert.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Se Aso se CWood nem illik bele a kepbe. Jovore nem SBre megyunk, mi lenne nekik benne a buli. Olcsoert gyenge csapatba? Nekunk neg a jovot kell epiteni minel tobb fiatalt jatekhoz engedni...Rolni
úgy valahogy. maradjunk az under the radar játékosoknál. itt mindjárt egy jó cikk, hogy kik lehetnek azok:

 www.cbssports.com/nfl/story/21701145/undertheradar-free-agents-cb-toler-tops-list-of-highvalue-guys

Toler, Hill, Sims lehet érdekes számunkra.deyell
Sen'Derrick Marks pl szintén

Bryant megtartása nagyon fontos lenne.Amadeus91
Ha sikerülne Bryant megtartani akkor én szívesebben látnám nálunk Pat Sims-t.S akkor Sims és Bilukidi nyomhatná rotációban. (Kelly cut esetén)
Persze ha Bryant még se marad akkor én is kiegyeznék Sen'Derrick-l,mint 3technik Ut.

Toler úgy szintén érdekes,jó fizikai adottságokkal rendelkező játékos.Viszont inkább man cover type s ugye mi meg zone covert játszunk. Szóval ebben az aspektusban már nem biztos,hogy oks lenne a részünkre.



több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
The Oakland Raiders could consider placing their franchise tag on impending free-agent P Shane Lechler this offseason.

Bruce
could consider....
ezeket egyaltalan minek irjak le...basszus azt is megfontolhatnak, h en legyek az uj DC...Rolni
hamarosan ez kiderül, nem?

Egyébként korábban meg az volt a hír, hogy nem fogunk franchise taget rakni senkire..Bruce
gsn-nek volt tegnap blogbejegyzése a várható AFC-s FT-ekről, emlékeim szerint Lechleré vmi embertelen sokba fájna egy P-hez képest.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
The Oakland Raiders could consider placing their franchise tag on impending free-agent P Shane Lechler this offseason.

Bruce
could consider....
ezeket egyaltalan minek irjak le...basszus azt is megfontolhatnak, h en legyek az uj DC...Rolni
hamarosan ez kiderül, nem?

Egyébként korábban meg az volt a hír, hogy nem fogunk franchise taget rakni senkire..
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
The Oakland Raiders could consider placing their franchise tag on impending free-agent P Shane Lechler this offseason.

Bruce
could consider....
ezeket egyaltalan minek irjak le...basszus azt is megfontolhatnak, h en legyek az uj DC...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
The Oakland Raiders could consider placing their franchise tag on impending free-agent P Shane Lechler this offseason.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Green Bay Packers officially have released DB Charles Woodson.
Amadeus91
Woodson is érdekes amúgy. amikor nálunk volt, bár jól játszott, de underachiever volt. ennek az oka az volt többek között, hogy állítólag nem edzett elég keményen. a csapattársak elmondásai szerint súlyzós edzést pl. sosem végzett, hét közben inkább szórakozott. Green Bayben teljesen megváltozott a mentalitása, "felnőtt", az év védője lett, stb. ha nálunk marad, valószínűleg nem Hall of Fame-kaliber. ez sokat elmond az akkori tehetséggondozásunkról, ezért lett annyi bust húzva a 90-es/2000-es években.

remélhetőleg McKenziék már jobban fogják végezni a "gyémántcsiszolást".

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Green Bay Packers officially have released DB Charles Woodson.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Se Aso se CWood nem illik bele a kepbe. Jovore nem SBre megyunk, mi lenne nekik benne a buli. Olcsoert gyenge csapatba? Nekunk neg a jovot kell epiteni minel tobb fiatalt jatekhoz engedni...Rolni
úgy valahogy. maradjunk az under the radar játékosoknál. itt mindjárt egy jó cikk, hogy kik lehetnek azok:

 www.cbssports.com/nfl/story/21701145/undertheradar-free-agents-cb-toler-tops-list-of-highvalue-guys

Toler, Hill, Sims lehet érdekes számunkra.deyell
Sen'Derrick Marks pl szintén

Bryant megtartása nagyon fontos lenne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Se Aso se CWood nem illik bele a kepbe. Jovore nem SBre megyunk, mi lenne nekik benne a buli. Olcsoert gyenge csapatba? Nekunk neg a jovot kell epiteni minel tobb fiatalt jatekhoz engedni...Rolni
úgy valahogy. maradjunk az under the radar játékosoknál. itt mindjárt egy jó cikk, hogy kik lehetnek azok:

 www.cbssports.com/nfl/story/21701145/undertheradar-free-agents-cb-toler-tops-list-of-highvalue-guys

Toler, Hill, Sims lehet érdekes számunkra.

choose life