Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
JMR

 bleacherreport.com/articles/1535213-comeback-2013-jamarcus-russells-road-back-to-the-nfl-episode-2



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Scouts Inc.'s Matt Williamson says free agent TE Brandon Myers is a fit for new OC Greg Olson's scheme.

Myers busted out with 79 catches for 806 yards in Greg Knapp's West Coast scheme last season. Although much of that production game in garbage-time comebacks led by Carson Palmer, the numbers will open some doors for Myers once free agency opens on March 12. The Raiders are expected to let Myers test the market before trying to re-sign him. "Oakland's receivers have a lot of talent, but are just so erratic and inconsistent with their routes and responsibilities ... which makes Myers alluring for this passing game," Williamson says. "Oakland should bring him back if possible."



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
meg kell tartani a harvardi fenegyereket. nála jobban nem osztogatja senki a tömegbunyóban a felütéseket. deyell


zseniális, ahogy veri bele a tömegbe a gyomrosokat. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
meg kell tartani a harvardi fenegyereket. nála jobban nem osztogatja senki a tömegbunyóban a felütéseket.

choose life
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Üdv Raiderek! Bryant után érdeklődnék, mert nagyon szívesen látnám Seahawks mezben. Akarja-e tesztelni a piacot? Ha igen, milyen fizetési igényei vannak, lehetnek? Ti hogy álltok anyagilag, meg tudjátok-e tartani? Köszönöm az együttműködést! 😊Medvepapa
Nem tudjuk milyen fizetési igényei vannak, egyik elsődleges cél a megtartása, tehát prioritást élvez, de mivel az anyagi lehetőségeink végesek, így nehéz bármit is mondani. Nem tudjuk, hogy mennyire vannak távol egymástól az ő igényei és a csapat elvárásai. Én reménykedem benne hogy megtartjuk, de ha nagyon drága akkor menjen, akár hozzátok is. Jó játékos és sok lehetőség van még benne sztem. Tehát jól jár vele bárki.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Üdv Raiderek! Bryant után érdeklődnék, mert nagyon szívesen látnám Seahawks mezben. Akarja-e tesztelni a piacot? Ha igen, milyen fizetési igényei vannak, lehetnek? Ti hogy álltok anyagilag, meg tudjátok-e tartani? Köszönöm az együttműködést! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Dopeman az egy buzi 😀
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Csak Star!!!

Amúgy is azt mondták, hogy vezéregyéniségekre van szükség, egy Star meg csak sztár!Bruce
Csak nehogy fals sztár legyen:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Tank sztem nem csuszik 4. korig. 3. is optimizmus sztem reszunkrol.

Dion sztem inkabb 3-4 olb, igy ha nem valtunk nem akkor fit.

Rolni
ha Jordan felszed még pár kiló izmot, jó lesz 4-3 DE-nek is, a paraméterei ehhez megfelelőek. igaz alacsonyabb, de pl. Bruce Irvin is csak 248 lb. Mingo az, aki inkább 3-4 OLB. deyell
Jordan kiváló atléta de nagyon raw talent, technikailag még nagyon képzésre szorul!Cubehead
minden idei top edge rusher prospectről lehet valami negatívat mondani. Jordanra és Ansahra, hogy nyers, Werner LDE mint Houston, Montgomery és J. Jones karakterproblémás, Mingo csak 3-4-es OLB, D. Moore egyes scoutok szerint 2. körös tehetség, Carradine komoly sérülésen van túl. valamilyen kockázatot vállalni kell mindenképpen.deyell
Hát igen és ezzel el is érkeztünk a GM-k rouletjéhez, ahol semmi sem biztos 😊!
S ez külön jó,legalább is szerintem!



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Tank sztem nem csuszik 4. korig. 3. is optimizmus sztem reszunkrol.
Rolni
Szerintem elég mély az idei D class mind De,mind Olb terén,hogy 3ig biztosan csúszón. PL anno Bowers esete pedig ő jobb szituban volt.

Minden esetre ha nincs trade akkor a 3ikban még mindig nagyon jó opció nekünk Leon McFadden! S ha "Tank"-ról le is csúszunk majd jövőre beruházunk Jadeveon Clowney-ba beteljesítve a Dline-t.



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Tank sztem nem csuszik 4. korig. 3. is optimizmus sztem reszunkrol.

Dion sztem inkabb 3-4 olb, igy ha nem valtunk nem akkor fit.

Rolni
ha Jordan felszed még pár kiló izmot, jó lesz 4-3 DE-nek is, a paraméterei ehhez megfelelőek. igaz alacsonyabb, de pl. Bruce Irvin is csak 248 lb. Mingo az, aki inkább 3-4 OLB. deyell
Jordan kiváló atléta de nagyon raw talent, technikailag még nagyon képzésre szorul!Cubehead
minden idei top edge rusher prospectről lehet valami negatívat mondani. Jordanra és Ansahra, hogy nyers, Werner LDE mint Houston, Montgomery és J. Jones karakterproblémás, Mingo csak 3-4-es OLB, D. Moore egyes scoutok szerint 2. körös tehetség, Carradine komoly sérülésen van túl. valamilyen kockázatot vállalni kell mindenképpen.

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Tank sztem nem csuszik 4. korig. 3. is optimizmus sztem reszunkrol.

Dion sztem inkabb 3-4 olb, igy ha nem valtunk nem akkor fit.

Rolni
ha Jordan felszed még pár kiló izmot, jó lesz 4-3 DE-nek is, a paraméterei ehhez megfelelőek. igaz alacsonyabb, de pl. Bruce Irvin is csak 248 lb. Mingo az, aki inkább 3-4 OLB. deyell
Jordan kiváló atléta de nagyon raw talent, technikailag még nagyon képzésre szorul!



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Csak Star!!!

Amúgy is azt mondták, hogy vezéregyéniségekre van szükség, egy Star meg csak sztár!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Tank sztem nem csuszik 4. korig. 3. is optimizmus sztem reszunkrol.

Dion sztem inkabb 3-4 olb, igy ha nem valtunk nem akkor fit.

Rolni
ha Jordan felszed még pár kiló izmot, jó lesz 4-3 DE-nek is, a paraméterei ehhez megfelelőek. igaz alacsonyabb, de pl. Bruce Irvin is csak 248 lb. Mingo az, aki inkább 3-4 OLB.

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Tank sztem nem csuszik 4. korig. 3. is optimizmus sztem reszunkrol.

Dion sztem inkabb 3-4 olb, igy ha nem valtunk nem akkor fit.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
beteszem ide is, egy meglepő lista, egy volt scouttól származik:

 www.nationalfootballpost.com/NFP-Ranks-the-Top-200-Prospects-for-the-2013-NFL-Draft.html

akik számunkra érdekesek lehetnek Genót, Jarvis Jonest, D. Mooret lehúzza, Mayock egyik kedvence, Floyd nála a 23. Star a megszokott helyen.

lehet, hogy Dion Jordant fogjuk húzni? az ő nevét még nem láttam egyik mockban sem hozzánk írva. fit lenne, mert sokoldalú ő is. vagy akár S-Rich. fogunk még nagyot nézni a drafton, jóval több meglepő pick lesz, mint eddig.

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Bryant nagyon jó játékos. Olyan aki átlátja és érti a játék komlexitását, jól olvassa az Oline-t s a soros playt is.
Olyan playa aki várt a lehetőségre, hisz senki nem ültetné le Sey bácsi ha egészséges. (S persze ez érthető)
Szerintem ha sikerül megtartanunk akkor hatalmas impact lesz 2013ban!

Azt már csak zárójelben jegyzem meg,hogy nekünk mindegy,hogy szélről vagy középről jön a nyomás csak legyen pass rushunk!

Persze ha nem sikerül megtartani,mert elkapja a Zach MIlleritis akkor Shariff Floyd nagyon jó opció!
Nagyon jó fizikai adottságokkal rendelkezik, különösen a felső teste nagyon erős,amit nem is rest kihasználni. Viszont amennyire jó fizikálisan annyira szerényes a technikai tára, sokszór túl magasan játszik. Szóval ezen a téren mindenképpen polírozásra szorul, de rövid úton meghatározó játékos lehet!

Viszont ha marad Bryant és nem sikerül tradelni, akkor érdemesebb lenne Lotulelei behúzni,aki javíthatná a run stop erőnket a LOSnál!Bár technikailag őt is képezni kell,hogy maximalizálni lehessen a benne levő potenciált. Szóval biztos pick.
Utána 3ik körben jöhetne Leon McFadden míg 4ikben a sérülésből lábadozó Cornellius “Tank” Carradine. Carradine állapotától függően Andre Carter rotációban Crawfordal el lehetne,mint RDE s ahogy bevethető szépen beforgatni őt is! Jövőre meg harcban lehetne a kezdőért!



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Fr. tag sztem nem kene. Mind3 playa fontos lenne, de nem potolhatatlan. A tageles utan nem lesz konnyebb normalis szerzodest kotni veluk. Sot. En azt mkndom, h kemenynek kell lenni es fair,de boven tag alatti osszegen visszahozni oket.Rolni
Egyet értek veled Rolni.
S ahogy írtam is több helyen is azt olvastam,hogy valószínűleg nem is fogunk tag-lni. Amúgy épp azt néztem,hogy nem csak a cap helyzete végett lenne rossz a tag használata, hanem a fizujuk szemszögéből is! Ugyan is mind a három említett játékosnak drasztikus emelést jelentene a tag, ami után nem feltétlen adna lejjebb! Szóval ahogy írod is csak nehezítené a dolgokat.
Cubehead
egyik sem ér annyit.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Fr. tag sztem nem kene. Mind3 playa fontos lenne, de nem potolhatatlan. A tageles utan nem lesz konnyebb normalis szerzodest kotni veluk. Sot. En azt mkndom, h kemenynek kell lenni es fair,de boven tag alatti osszegen visszahozni oket.Rolni
Egyet értek veled Rolni.
S ahogy írtam is több helyen is azt olvastam,hogy valószínűleg nem is fogunk tag-lni. Amúgy épp azt néztem,hogy nem csak a cap helyzete végett lenne rossz a tag használata, hanem a fizujuk szemszögéből is! Ugyan is mind a három említett játékosnak drasztikus emelést jelentene a tag, ami után nem feltétlen adna lejjebb! Szóval ahogy írod is csak nehezítené a dolgokat.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Fr. tag sztem nem kene. Mind3 playa fontos lenne, de nem potolhatatlan. A tageles utan nem lesz konnyebb normalis szerzodest kotni veluk. Sot. En azt mkndom, h kemenynek kell lenni es fair,de boven tag alatti osszegen visszahozni oket.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Több helyen is olvastam,hogy mi nem igazán akarunk idén Franchise tagat használni,ami mondjuk érthető a cap helyzetünk véget.
Viszont ha még is akkor a szóba jöhető 3 játékos (Wheeler,Bryant,Myers) közül talán Myers-l járnánk a legjobban. Mert neki "csak" 5M fájna és maradna a csapatnál. Így egy kulcs FA-nk megoldva,plusz akárki is lesz a kezdő lesz egy biztos célpontja középen is.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Pár a számunkra érdekes scouting riport:
 www.sbnation.com/nfl-mock-draft/2013/1/23/3907454/star-lotulelei-2013-nfl-draft-scouting-report

 www.sbnation.com/nfl-mock-draft/2013/1/5/3835694/bjoern-werner-2013-nfl-draft-scouting-report

 www.sbnation.com/nfl-mock-draft/2013/1/16/3877854/sharrif-floyd-2013-nfl-draft-scouting-report

 www.sbnation.com/nfl-mock-draft/2012/12/20/3784646/sheldon-richardson-2013-nfl-draft-scouting-report

 www.sbnation.com/nfl-mock-draft/2013/1/25/3915020/johnathan-hankins-2013-nfl-draft-scouting-report

Damontre Moore-ról sajnos még nincs ilyen komplett cikk.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Mayock idén kifejezetten idióta. Közölte h Johnathan Cooper, egy guard (!) ér 1/1-et.empty taxi
Nyilvan nem lesz 1/1 a srac, de mondjuk Warmack lehet nagyobb, gyorsabb es hosszabbtavu impactel lesz a leendo csapatara mint barmely boom or bust jelolt "fontosabb" posztrol...igy is lehet nezni.
Nalam Mayock tovabbra is a jo scoutok kozott van. Sztem remek szaki. Az, h mennyit ert mondjuk magahoz a drafthoz, csapatok helyzetehez mar mas teszta...illetve o nem sok eves csapatepitesben gondolkodik, hanem csak adott tehetsegekben...


Floydhoz viszont nem kell Bryant es forditva...Des szerzodtetese vagy elengedese utan okosabbak leszunk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Mayock nagyon mondja Floyd-ot a #3 pickre hozzank.
Amennyiben a srac jobb mint Bryant el kell gondolkozni. Arban sztem eleg hasonlo lehet a dolog es ha jon NT FArol vagy draft vegerol mukodhet a dolog Kidivel...
Mondjuk RDE poszt igy lyukas lenne...persze ha valoban nincs top10-es DE (Mayock se Wernert, se Mooret nem tartja annak) akkor inkabb jojjon fasza DT. Carter moge egy szituacios pass rusher meg jon Farol vagy draft kozeperol...

Ez is opcio...Rolni
Floyd azért esélyes, mert 4 man frontban DT, 3 man frontban DE. sokoldalú játékos, mint Bryant és Houston. de ilyen Sheldon Richardson is, vele is számolni kell

 www.raidersdraft2013.ninjagoro.com/?p=489

choose life
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Mayock idén kifejezetten idióta. Közölte h Johnathan Cooper, egy guard (!) ér 1/1-et.empty taxi
amit én olvastam tőle az az, hogy szerinte Warmack a legjobb játékos a drafton. ebben igaza is lehet egyébként. az, hogy 1/1-et megérne-e, az más kérdés. ha látják benne a potenciált, hogy olyan legyen, mint Will Shields vagy Larry Allen, akkor talán, mert az idei draft élmezőnye relatíve gyenge. inkább húznak egy biztosat, még ha nem nem is value poszt, mint egy boom or bustot.

ettől függetlenül nem örülnék, ha mi guardot húznánk az első körben. a Chiefs felőlem long snappert is húzhat 1/1-re. 😊

choose life