Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Ha már elmentek a scoutjaink a Texas A&M L. Joeckel privát work out-jára egyúttal meghallgattuk Damontre Moore-t is.
Tehetség alapján okés lenne de amit a combine-n mutatott az alapján kösz nem! Volt elég dívánk a közelmúltban!!



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Roto news:

According to Profootballtalk.com, there is "speculation in league circles" that the Cardinals are "waiting" for the Raiders to release Carson Palmer.
Very interesting. Although Palmer is so immobile at age 33 that he requires strong pass protection -- not something Arizona possesses, currently -- he still throws the football well enough downfield to fit Bruce Arians' vertical passing game. Palmer is a middle-of-the-road quarterback at this stage of his career, but he'd be a mammoth upgrade on last year's Skelton-Kolb-Lindley merry-go-round. It'd be a big plus for Larry Fitzgerald's 2013 fantasy outlook.



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 732

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 732
Carson Palmer - QB - Raiders

NFL.com says the "more likely scenario" is that Carson Palmer refuses a pay cut and joins a weak free-agent quarterback market.
Palmer is due a $13 million salary, and there's no way the cap-strapped Raiders would keep him at that price. Ian Rapoport says not to be shocked if Oakland cuts him, and Palmer lands a gig to compete with a "young up-and-comer" elsewhere. The Raiders would save just under $6 million in cap space by releasing Palmer. Cubehead
elmehet a Jetsbe vagy a Cardinalsba bohóckodni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Carson Palmer - QB - Raiders

NFL.com says the "more likely scenario" is that Carson Palmer refuses a pay cut and joins a weak free-agent quarterback market.
Palmer is due a $13 million salary, and there's no way the cap-strapped Raiders would keep him at that price. Ian Rapoport says not to be shocked if Oakland cuts him, and Palmer lands a gig to compete with a "young up-and-comer" elsewhere. The Raiders would save just under $6 million in cap space by releasing Palmer.



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 732
Dan Brugler (Nfl Scout) szerint Luke Joeckel ma interjún volt velünk!Cubehead
ő kurva jó pick lenne, bárki bármit mondjon.Amadeus91
Egyet értek. Csak arra lennék kíváncsi,hogy ezen forgató könyv esetén ki lenne nálunk az LT!
A kipróbált (szerintem nagyon zsír) Veldheer vagy a nagy potenciállal rendelkező "zöldfülű". (Értelem szerűen a "vesztes a kezdő RT)
Cubehead
ez legyen a legnagyobb bajunk 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
 www.silverandblackpride.com/2013/3/8/4080018/oakland-raiders-to-host-luke-joekel-today



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Dan Brugler (Nfl Scout) szerint Luke Joeckel ma interjún volt velünk!Cubehead
ő kurva jó pick lenne, bárki bármit mondjon.Amadeus91
Egyet értek. Csak arra lennék kíváncsi,hogy ezen forgató könyv esetén ki lenne nálunk az LT!
A kipróbált (szerintem nagyon zsír) Veldheer vagy a nagy potenciállal rendelkező "zöldfülű". (Értelem szerűen a "vesztes a kezdő RT)



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 732
Dan Brugler (Nfl Scout) szerint Luke Joeckel ma interjún volt velünk!Cubehead
ő kurva jó pick lenne, bárki bármit mondjon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Dan Brugler (Nfl Scout) szerint Luke Joeckel ma interjún volt velünk!



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 732
Panthers cut Chris Gamble

jó játékos, remélem, hozzánk jöndeyell
nem kérne sokat?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
 pics.lockerz.com/s/285566570
TP és pár egyéb Raiders off season workout-n



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Panthers cut Chris Gamble

jó játékos, remélem, hozzánk jön

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Raiders WR Jacoby Ford (Lisfranc surgery) has resumed running routes.
"It's not quite 100 percent, but it's coming along really well," Ford said. "I am back to running routes and feel pretty good about my straight-ahead full speed. And I have been cutting on it." Ford "definitely" expects to be 100 percent for camp



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 732
Branch bebizonyította, hogy igazi Raider.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Latni kell azt a 2 plusz evet fizu szempontbol, h nyilatkozni lehessen erdemben...
5,285 lesz 5 evre szetkenve bonusnak ami nem veszes...ha a fizuk normalisak minden ok lehet

kinti forumon azt olvastam, h 6,5M a hozzaadott evek fizuja...varhatoan ezek is torolheto evek, mint RM eddig hosszabbitasainal mindig. Sztem ez igy rendben van.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Breaking news; Raiders restructure contract of strong safety Tyvon Branch. His base salary for 2013 drops from $6 million to $715,000.Rataxes
Így most már 1,5-ről 4M a cap space-nk!

The Raiders restructured SS Tyvon Branch's contract, clearing a little over $4 million in cap space.
Branch was set to earn a $6 million base in 2012, but the Raiders knocked it down to $715,000 and converted the rest into a "signing" bonus. Oakland tacked on two years to Branch's deal in the process, and he's now signed through 2017. Before the move, the Raiders were about $1.5 million under the cap.



több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Breaking news; Raiders restructure contract of strong safety Tyvon Branch. His base salary for 2013 drops from $6 million to $715,000.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Eddig ez a legrosszabb forgatókönyv... se cap, se játékosok, csak rengeteg dead money.

Igaz Brisiel módosítása jelzi, hogy a háttérben megy a munka rendesen, de jó lenne látni, hogy mi felé megyünk? Vajon ez azért kellett, hogy a Rolando cut ne okozzon problémát? Vagy a Kelly/Palmer cut/szerződésmódosítással legyen hely visszahozni az FA-kat?

A következő héten kiderül minden, mit tudtak összehozni McKenzie-ék.

Brisiel lesz vajon a következő Carlisle? Aki, igaz nem jó, de mivel van szerződése tartjuk, mert jobb úgysem jönne?
Ugye ott van még a Holmgren féle dolog is. Arról lehet valamit tudni? Én nem nagyon találtam semmi újdonságot a felröppent pletyka óta.peterbadbone
Briesel fizetésének az átstrukturálására több ok is volt.
1; ár érték arányossá kellett tenni
2; fizu sapka alá kellett kerülni
3; Rolando kivágása ne okozzon gondot

 www.silverandblackpride.com/2013/3/7/4074508/oakland-raiders-cut-rolando-mcclain-release-free-agency

Amúgy a maga módján Carlaise jó volt. Úgy értve,hogy nem igazán hagyott ki meccset. Nem volt kiemelkedő de megállta a helyét mind Pbs-be mind Zbs-be.
Szóval ha Briesel hozza ezt a szintet akkor okés, ha meg tudd többet is akkor meg aztán pláne jó!



több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Eddig ez a legrosszabb forgatókönyv... se cap, se játékosok, csak rengeteg dead money.

Igaz Brisiel módosítása jelzi, hogy a háttérben megy a munka rendesen, de jó lenne látni, hogy mi felé megyünk? Vajon ez azért kellett, hogy a Rolando cut ne okozzon problémát? Vagy a Kelly/Palmer cut/szerződésmódosítással legyen hely visszahozni az FA-kat?

A következő héten kiderül minden, mit tudtak összehozni McKenzie-ék.

Brisiel lesz vajon a következő Carlisle? Aki, igaz nem jó, de mivel van szerződése tartjuk, mert jobb úgysem jönne?
Ugye ott van még a Holmgren féle dolog is. Arról lehet valamit tudni? Én nem nagyon találtam semmi újdonságot a felröppent pletyka óta.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 732
se Bryant, se Wheeler, se Myers eddig.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Némi update TP-ről
Ha majd mindenki fele ennyire hajtana SB winner csapat lennénk 😊

 www.silverandblackpride.com/2013/3/6/4073098/oakland-raiders-terrelle-pryor-seeking-help-from-trio-of-qb-coachesCubehead
A jó pap holtáig tanul 😊 - remélem, hogy ez a korszakváltás előszele. Miután újranéztem a Falcons elleni meccset; megint nagyon remélem, hogy CP nem kap több lehetőséget kezdő irányítóként. Akkora csalódást a játékosok arcán, mint az utolsó (megadott) INT-nél... aztán egyből a döbbenetet a meg nem adottnál (és ez még csak a 6. héten történt). A cut / bench / trade - szerintem - a csapat moráljának is jót tenne.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Némi update TP-ről
Ha majd mindenki fele ennyire hajtana SB winner csapat lennénk 😊

 www.silverandblackpride.com/2013/3/6/4073098/oakland-raiders-terrelle-pryor-seeking-help-from-trio-of-qb-coaches



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Pár roto hír:

Rolando McClain:
The San Francisco Chronicle expects the Raiders to release LB Rolando McClain after the start of free agency on March 12.
Waiting allows the Raiders to spread McClain's $7.26 million in dead money over the next two seasons. Only serviceable on the field, McClain's issues off of it should severely limit his market.

Desmond Bryant:
The Cleveland Plain Dealer reports free agent DT Desmond Bryant is on the Browns' "radar"
The recently-arrested defensive tackle would be an intriguing fit for new DC Ray Horton's aggressive 3-4 defense. An under-the-radar force in Oakland last season, Bryant is unlikely to be back with the cap-strapped Raiders.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Eddig nem nagyon haladunk a sajat FAinkkal...Rolni
Igen ezt már megfigyelhettük ettől a vezetőségtől,hogy nagyon csöndben végzi a dolgát (semmi média felhajtás vagy infó kiszivárogtatás!) Egyszer csak fogják és bejelentenek 3-4 dolgot egyszerre, aztán megint böjt.

Ez mondjuk csak részünkről gáz,mert nem tudni,hogy hogyan állnak a folyamatok (fizu átstruktuálások és pay cutban gondolkoznak RM-k vagy totális salary cap takarításban és akár több régi tag-tól való megválásban)
PL a TK cut akkor kell NT ha marad csak módosított fizuval akkor ő és Bilukidi rotálva egész jó és sokkal inkább RDE kell és persze így továb stb stbCubehead
nem a csond a bajom, hanem, h eddig barmelyik UFAnk nyilatkozott ugy tunik lelep...Rolni
E miatt lehet, hogy nem kellene idegeskedni. Így nyilatkoznék én is. Nehogy azt higgyék, hogy nincs másik lehetőségem. toxique
Megértelek Rolni, ugyan akkor amit Toxique írt az is ésszerű és érthető ha belegondoljuk magunkat a playák szemszögébe.
Szóval közelebb megint nem vagyunk a valósághoz 😊
Viszont az tény,hogy kedvelem Myers-t aki az évek során szépen kinőtte magát és örülnék ha maradna. Habár ha megy azt is megértem és nem "sírok" utána.
Ellenben Wheeler más tészta, mert ő nem csak jó playa de karakter is a defense-be ami jelenleg az ő kiválása nélkül is iszonyatosan lyukas. Ebből kifolyólag én sem vagyok teljesen nyugodt és tudom,hogy RM csöndben melózik de a francba is azért szivároghatna némi infó morzsa az Organisation oldaláról is!