NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Need alapján egy kis Mock (trade down és compesatory pickek nélkül)
1 round - 3 (3) Ezekiel Ansah / Sharrif Floyd / Bjoern Werner DE / DT
3 round - 4 (66) Leon McFadden CB
4 round - 3 (97) David Quessenberry  OT / OG
6 round - 4 (162) Kwame Geathers  NT
7 round - 3 (193) Duke Williams  SS
7 round - 13 (23) Marcus Davis WR

Mit szólnátok hozzájuk??
Persze mindezek úgy,hogy Des és Wheeler is marad!
Cubehead
nem rossz. csak annyi kifogásom van, hogy egy kedvencem sincs közte 😊 közülük látnék szívesen valakit: Cornelius Carradine, Bacarri Rambo, D.J. Swearinger, Michael Mauti.deyell
Carradine pl hol? 1/3?! 3.kör?! sok esély nincs Carradinera
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Need alapján egy kis Mock (trade down és compesatory pickek nélkül)
1 round - 3 (3) Ezekiel Ansah / Sharrif Floyd / Bjoern Werner DE / DT
3 round - 4 (66) Leon McFadden CB
4 round - 3 (97) David Quessenberry  OT / OG
6 round - 4 (162) Kwame Geathers  NT
7 round - 3 (193) Duke Williams  SS
7 round - 13 (23) Marcus Davis WR

Mit szólnátok hozzájuk??
Persze mindezek úgy,hogy Des és Wheeler is marad!
Cubehead
nem rossz. csak annyi kifogásom van, hogy egy kedvencem sincs közte 😊 közülük látnék szívesen valakit: Cornelius Carradine, Bacarri Rambo, D.J. Swearinger, Michael Mauti.

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Need alapján egy kis Mock (trade down és compesatory pickek nélkül)
1 round - 3 (3) Ezekiel Ansah / Sharrif Floyd / Bjoern Werner DE / DT
3 round - 4 (66) Leon McFadden CB
4 round - 3 (97) David Quessenberry  OT / OG
6 round - 4 (162) Kwame Geathers  NT
7 round - 3 (193) Duke Williams  SS
7 round - 13 (23) Marcus Davis WR

Mit szólnátok hozzájuk??
Persze mindezek úgy,hogy Des és Wheeler is marad!



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Mit szólnátok Girodano helyére back upnak Ő hozzá valamelyik hátsó körben behúzva???

 www.youtube.com/watch?v=RgmMdFwQWl8&sns=tw

https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/mex8kxfkvddls48d6j26
Duke Williams Stats, News and Video - WR | NFL.com
Latest on WR Duke Williams including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com



több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 310 — Lájkold a zsűrit!
Lemaradtam az edzö keringönél,de LB coach van már?Ha erre a posztra jonne egy állat aki összerázza mind emberileg,mint szakmailag? ÉRtem én hogy egy ordas nagy marha,de azért itt nem kis pénzröl van szo.

off:most is dolgozok,máskülönben aludnék 😊Fa
Bob Sanders korábbi GB DC lett az LB coach nálatok, tavaly Buffaloban volt LB edző.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Persze hogy több potenciál van TP-ben, JMR-ben pedig még ennél is több volt.De szerintem az tény hogy jelen pillanatban Palmer jobb irányito.Fa
Mivel - jelenleg - Ő az egyetlen a 3-ból, akit folyamatosan játszatnak... xD
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Azt segitsetek megérteni nekem hogy McClain miért lesz valoszinüleg cut?Ha ez azt jelenti hogy roszabbul járunk anyagilag mintha megtartanánk?Ligátol számithat eltiiltásra?Miért nem akarunk még egy évet adni neki bizonyitásra,hátha picit az esze is megjön,valaki észhez tériti... Legroszabb esetbe back up.Azért mégis csak elsö körös volt.Miért akarjuk kivágni ha azzal rosszul járunk?Fa
Azt nem tudom,hogy dolgozol e vagy tanulsz de képzeld el,hogy te vagy Rolando és beszólsz a főnöknek vagy a dirinek!Szerinted marasztalnak majd vagy ajtót mutatnak!
Nála itt már nem csak a motiváltsággal van a baj!Neki itt már nem jön meg az esze!Ellenben nekünk ha idén még nem is de helyet szabadít fel és máshol meg sikeres lehet!Szóval kéz kezet mossCubehead
kb. mintha kapnád a fizut a tehetségedért, de elküldenéd az anyjába a komplett vállalatot és az összes kollégádat a "mert én megtehetem" alapon.Amadeus91
A Management is megteheti, hogy 4 millát rádob a cut-ra. Renegotiation tuti nem lesz, hogy a csapat érdekében csökkentse a DM igényét 😊.
Amúgy; egészen jól állunk a cap-el (101m$ - 7m$ McClain). A dead money-ban, ellenben, combos tétel gyűlt össze (18m$ + 11m$ McClain) - a többiekhez képest.
több mint 11 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Lemaradtam az edzö keringönél,de LB coach van már?Ha erre a posztra jonne egy állat aki összerázza mind emberileg,mint szakmailag? ÉRtem én hogy egy ordas nagy marha,de azért itt nem kis pénzröl van szo.

off:most is dolgozok,máskülönben aludnék 😊
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Azt segitsetek megérteni nekem hogy McClain miért lesz valoszinüleg cut?Ha ez azt jelenti hogy roszabbul járunk anyagilag mintha megtartanánk?Ligátol számithat eltiiltásra?Miért nem akarunk még egy évet adni neki bizonyitásra,hátha picit az esze is megjön,valaki észhez tériti... Legroszabb esetbe back up.Azért mégis csak elsö körös volt.Miért akarjuk kivágni ha azzal rosszul járunk?Fa
Azt nem tudom,hogy dolgozol e vagy tanulsz de képzeld el,hogy te vagy Rolando és beszólsz a főnöknek vagy a dirinek!Szerinted marasztalnak majd vagy ajtót mutatnak!
Nála itt már nem csak a motiváltsággal van a baj!Neki itt már nem jön meg az esze!Ellenben nekünk ha idén még nem is de helyet szabadít fel és máshol meg sikeres lehet!Szóval kéz kezet mossCubehead
kb. mintha kapnád a fizut a tehetségedért, de elküldenéd az anyjába a komplett vállalatot és az összes kollégádat a "mert én megtehetem" alapon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Azt segitsetek megérteni nekem hogy McClain miért lesz valoszinüleg cut?Ha ez azt jelenti hogy roszabbul járunk anyagilag mintha megtartanánk?Ligátol számithat eltiiltásra?Miért nem akarunk még egy évet adni neki bizonyitásra,hátha picit az esze is megjön,valaki észhez tériti... Legroszabb esetbe back up.Azért mégis csak elsö körös volt.Miért akarjuk kivágni ha azzal rosszul járunk?Fa
Azt nem tudom,hogy dolgozol e vagy tanulsz de képzeld el,hogy te vagy Rolando és beszólsz a főnöknek vagy a dirinek!Szerinted marasztalnak majd vagy ajtót mutatnak!
Nála itt már nem csak a motiváltsággal van a baj!Neki itt már nem jön meg az esze!Ellenben nekünk ha idén még nem is de helyet szabadít fel és máshol meg sikeres lehet!Szóval kéz kezet moss



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Azt segitsetek megérteni nekem hogy McClain miért lesz valoszinüleg cut?Ha ez azt jelenti hogy roszabbul járunk anyagilag mintha megtartanánk?Ligátol számithat eltiiltásra?Miért nem akarunk még egy évet adni neki bizonyitásra,hátha picit az esze is megjön,valaki észhez tériti... Legroszabb esetbe back up.Azért mégis csak elsö körös volt.Miért akarjuk kivágni ha azzal rosszul járunk?Fa
mert többször kinyilatkozta, hogy szarik a komplett csapatra és csapattársaira. Ezt csak tetézte, hogy ordas nagy hülyeségeket csinált a pályán és azon kívül is. Kb. beleégette magát a kép a fejembe, amikor Cincinnatiben elment a jobboldali lyukra és a balon futott át BJGE... talán egy 3-4s csapatban, ahol nem az ő "eszétől" függ a védelem lehet egy szolid jövője, de ő 4-3ban alkalmatlan bármire is. Backup-t nem tartunk ennyi pénzért, tradeértéke nincs, a fentebb leírt problémák miatt, marad a cut, esetleg IR-re lehetett volna tenni, de nem tudom, hogy az a fizetését milyen mértékben érintette volna. (Rolni?)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Azt segitsetek megérteni nekem hogy McClain miért lesz valoszinüleg cut?Ha ez azt jelenti hogy roszabbul járunk anyagilag mintha megtartanánk?Ligátol számithat eltiiltásra?Miért nem akarunk még egy évet adni neki bizonyitásra,hátha picit az esze is megjön,valaki észhez tériti... Legroszabb esetbe back up.Azért mégis csak elsö körös volt.Miért akarjuk kivágni ha azzal rosszul járunk?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Illusztris társaságban 😊

 twitter.com/MichelleMcCunn/status/310489293300854784/photo/1/large



több mint 11 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Persze hogy több potenciál van TP-ben, JMR-ben pedig még ennél is több volt.De szerintem az tény hogy jelen pillanatban Palmer jobb irányito.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Mit szólnátok Roach-hoz?
Én spec eltudnám képzelni Wheeler és Burris közé!
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/03/09/roach-drawing-interest-as-middle-linebacker/



több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
meddő vita

edit: azért gyerekek egy ilyen fos év (csapat szinten) után ráhúzni a lepedőt CP-re az elég Mike Lombardis megoldás.Amadeus91
Igen. Ez igaz. De felmagasztalni sem kell CP-t. Nagyon sokat hibázott és rontott Ő magától is, nem kell mindent Knopp-ra kenegetni. 😉 toxique
Ki magasztalja?TST
Rossz volt a szóhasználat... na! Te CP-ben látsz több potenciált, nekem 1 meccsen TP többet mutatott mint CP egész szezonban. Más a véleményünk, de pont ezért tudunk vitatkozni. Mert ha mindenki ugyanúgy gondolkodna, akkor felesleges lenne beszélgetni, nemde? 😀.
Egyébként; Rolni-nak van igaza abban, hogy adni kellene TP-nek egy esélyt, hogy kiderüljön a benne rejlő valós potenciál. Nem tudhatjuk, hogy valójában mi rejlik TP jegelése mögött... ahogyan más csapatoknál is vannak - szerintem - hülyén magyarázott, ugyanakkor nyilvánvalóan ésszerűtlen dolgok (pl.: Jets-sanchez-tebow).
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Kelly nem igazán akarja alább adni, szóval várhatóan tényleg cut lesz 12-én.

 www.sfgate.com/raiders/article/Kelly-expects-release-from-Raiders-4341040.php?cmpid=twitterCubehead
ő sem fog máshol ennél többet kapni.Amadeus91
Az már biztos!
Viszont olvasva a szövegét nem is biztos,hogy folytatja! Eléggé olyan szögre akasztom stílusú amit írt!



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Kelly nem igazán akarja alább adni, szóval várhatóan tényleg cut lesz 12-én.

 www.sfgate.com/raiders/article/Kelly-expects-release-from-Raiders-4341040.php?cmpid=twitterCubehead
ő sem fog máshol ennél többet kapni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Harmadik körre bent lehet még Bray?amadé
nem biztos, a combine-on elég jól nyomta.deyell
Én is inkább a 2ik körbe vizionálom a srácot. Szóval offCubehead
amúgy elég karakterproblémás arc. sörösüvegekkel megdobálta a parkoló autókat meg ilyenek. 😀deyell
Raideramadé
Al alatt simán az lehetett volna, de McKenzie háklis az ilyenekre. ettől függetlenül nem véletlenül beszéltünk vele a combine-on. van benne potenciál, csak mentálisan kell rendbe szedni, ha draftoljuk. egy QB-nél mindenképpen számít azért jó karakterdeyell
Amúgy Kelce is hasonlóan jó magaviseletű egyén.Érdekes amúgy,mert őt is meginterjúvoltuk. Ha sikerülne megkomolyodnia akkor impact playa lehetne



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Harmadik körre bent lehet még Bray?amadé
nem biztos, a combine-on elég jól nyomta.deyell
Én is inkább a 2ik körbe vizionálom a srácot. Szóval offCubehead
amúgy elég karakterproblémás arc. sörösüvegekkel megdobálta a parkoló autókat meg ilyenek. 😀deyell
Raideramadé
Al alatt simán az lehetett volna, de McKenzie háklis az ilyenekre. ettől függetlenül nem véletlenül beszéltünk vele a combine-on. van benne potenciál, csak mentálisan kell rendbe szedni, ha draftoljuk. egy QB-nél mindenképpen számít azért jó karakter

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Kelly nem igazán akarja alább adni, szóval várhatóan tényleg cut lesz 12-én.

 www.sfgate.com/raiders/article/Kelly-expects-release-from-Raiders-4341040.php?cmpid=twitter



több mint 11 éve
amadé 4
Egy kicsit Off de TI mit szóltatok a Goodson által közzé tett full fekete helmethez?
Szerintem nagyon ütős lenne!

Ha valaki nem látta volna
 bleacherreport.com/articles/1554585-raiders-mike-goodson-gives-hope-for-menacing-all-black-helmetCubehead
Nekem bejön, bár kicsit túl fekete.

Just win baby
több mint 11 éve
amadé 4
Harmadik körre bent lehet még Bray?amadé
nem biztos, a combine-on elég jól nyomta.deyell
Én is inkább a 2ik körbe vizionálom a srácot. Szóval offCubehead
amúgy elég karakterproblémás arc. sörösüvegekkel megdobálta a parkoló autókat meg ilyenek. 😀deyell
Raider

Just win baby
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Egy kicsit Off de TI mit szóltatok a Goodson által közzé tett full fekete helmethez?
Szerintem nagyon ütős lenne!

Ha valaki nem látta volna
 bleacherreport.com/articles/1554585-raiders-mike-goodson-gives-hope-for-menacing-all-black-helmet



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Harmadik körre bent lehet még Bray?amadé
nem biztos, a combine-on elég jól nyomta.deyell
Én is inkább a 2ik körbe vizionálom a srácot. Szóval offCubehead
amúgy elég karakterproblémás arc. sörösüvegekkel megdobálta a parkoló autókat meg ilyenek. 😀

choose life