NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/report-jarvis-jones-gets-another-clean-bill-health-153100098--nfl.html

Jarvis Jones ismét tisztázva lett...most egy nagy szaki által.
Nagyon sok múlik még a pro day-én, de sztem egyre inkább opció lehet nálunk, így egészségi rizikó nélkül...

4-3 SLB lehet base Dben, nickel, dime szitukban mehet RDEnek akár és 3-4 OLB poszton is remek megoldás lehetne. Ha Wheeler nem tér vissza, szolid a pro day és a csapat tisztázza orvosilag sztem igencsak benne lesz\lehet a pakliban...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Amadeus91
Köszi!

Kiváncsi leszek nagyon mennyit fejlődik Streater és Criner, mennyire tud Ford visszatérni, melyik arcát mutatja Moore...DHB-t is szívesen látnám viszont természetesen komoly fizu csökkentés (új deal) után...
Azért a CP, TP kérdéshez az is hozzátartozik, h CP mellett vszeg jobb laszdikat kapnának a fiatal elkapók, ami nagyban segítené őket...
Ugyanakkor, ha TP esetleg fr QB lesz itten minálunk, akkor meg minél előbb összeszoknak annál jobb...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Sean Smith vagy Chris Houston eltudnám képzelni fekete ezüstben a másik oldalon meg Leon McFadden-l,nickel cb-nek meg vissza hoznám Hansont.(bár ez utóbbi alap)Cubehead
Sean Smith azt hiszem ilyen 50 milliós szerződésről álmodozott Miamiban.... Amadeus91
Ez az egy baj van csak vele. Valszeg lesz is valaki aki majd megadja neki (vagy legalább is hasonló összeget),olvasva a híreket és a pletykákat elég kapós.
Viszont Chris-t igazán meglehetne próbálni behúzni.Cubehead
én kizártnak tartom, hogy nagy név jöjjön. Nem vagyunk vonzó célpont.Amadeus91
Egy felől passzolna a rendszerbe.
Másfelől ha megfordítjuk a dolgot akkor lehet nem vagyunk vonzó célpont viszont hol lehet a legkönnyebben kitűnni jelenleg cb poszton???Hát nálunk!(lásd Wheeler példáját egy év veterán minimumos szezon után jó pár érdeklődő és jó pár milla lehetősége van most előtte. Mondjuk ettől függetlenül remélem,hogy sikerül megtartani).
Szóval nézhetjük így is a dolgokat, és sajnos igaz ami igaz nálunk az elmúlt szezon után nem nehéz cb poszton figyelem felkeltő szezont produkálni akár csak egy átlagosnál picivel jobb produkcióval is!Cubehead
annyiban sántít, hogy pénzünk sincs. Lehet 1 évre eljönne veteránért, mint Wheeler, de aztán ő is, ha jól nyomná, menne tovább mint a fent említett LB. Wheeler is elmondta, hogy jól érzi itt magát, de szeretne ha másutt jobban megfizetnék...no már most, gecibe se jutunk el, ha 1 évente lelépnek a kulcsemberek.Amadeus91
Ez tény és ezzel én is maximálisan egyet értek. Ezért is remélem,hogy RM varázsol és Wheeler még is csak marad!



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na frissítettem a cap számos táblázatomat a legutóbbi szerződés alakítások, dead money számok után...

Per pillanat sztem így nézünk ki és ezt igen pontosnak gondolom:
Salary: 69.087.196
Bonus: 31.901.988
Dead Money: 17.547.952
Total cap hit: 118.537.136
Roll over: 4.500.000
Projected cap: 123.000.000 (gsn blogján ez a legfrissebb)
Projected cap room: 8.962.864


Ezen javít várhatóan:
TK cut (4.774.997), DHB cut (5.341.000), W.Smith cut (555.000), Dave Tollefson cut (900.000), Travis Goethel cut (630.000), McClain cut (egybe fájna, ezért sztem nyári cut lesz, felezve a dead money-t, 1.227.500)
Carson Palmer jelenthet még potenciális cap helyet (cut esetén 5.995.000), de ezzel nehéz kalkulálni most még.
Ez Palmer nélkül 13.428.497 cap space-t adna.

Így 22.391.361 cap space-el tudnánk operálni.

Fontosabb UFAk közül
Lechler és Myers úgy tűnik nem tér vissza.
Wheeler, Bryant lesz aki izmosabb pénzt szakíthat.
Goodson és Mitchell jöhetnek vissza még szolidabb deal-eken.
Ha jól néztem egy RFAnk lesz\lehet Phillip Adams személyében.
RFA tender számok:
1.kör 2.879.000
2.kör 2.023.000
Eredeti tender 1.323.000
Ő 7. körös pick volt annó, de sztem vagy új szerződés lesz vagy séta...nem hiszem, h cap tendert.

ERFA opcióink:
Kaelin Burnett
Duke Calhoun
Coye Francies
Zach Hurd
Alex Parsons
Brandian Ross
Jeremy Stewart
Sztem ők nagyjából visszatérnek.

Nagy FA igazolást nem várok.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Sean Smith vagy Chris Houston eltudnám képzelni fekete ezüstben a másik oldalon meg Leon McFadden-l,nickel cb-nek meg vissza hoznám Hansont.(bár ez utóbbi alap)Cubehead
Sean Smith azt hiszem ilyen 50 milliós szerződésről álmodozott Miamiban.... Amadeus91
Ez az egy baj van csak vele. Valszeg lesz is valaki aki majd megadja neki (vagy legalább is hasonló összeget),olvasva a híreket és a pletykákat elég kapós.
Viszont Chris-t igazán meglehetne próbálni behúzni.Cubehead
én kizártnak tartom, hogy nagy név jöjjön. Nem vagyunk vonzó célpont.Amadeus91
Egy felől passzolna a rendszerbe.
Másfelől ha megfordítjuk a dolgot akkor lehet nem vagyunk vonzó célpont viszont hol lehet a legkönnyebben kitűnni jelenleg cb poszton???Hát nálunk!(lásd Wheeler példáját egy év veterán minimumos szezon után jó pár érdeklődő és jó pár milla lehetősége van most előtte. Mondjuk ettől függetlenül remélem,hogy sikerül megtartani).
Szóval nézhetjük így is a dolgokat, és sajnos igaz ami igaz nálunk az elmúlt szezon után nem nehéz cb poszton figyelem felkeltő szezont produkálni akár csak egy átlagosnál picivel jobb produkcióval is!Cubehead
annyiban sántít, hogy pénzünk sincs. Lehet 1 évre eljönne veteránért, mint Wheeler, de aztán ő is, ha jól nyomná, menne tovább mint a fent említett LB. Wheeler is elmondta, hogy jól érzi itt magát, de szeretne ha másutt jobban megfizetnék...no már most, gecibe se jutunk el, ha 1 évente lelépnek a kulcsemberek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Sean túl drága lesz nekünk...nem is kevéssel 😊

Houston is többet kér\kap majd sztem mint amennyit nekünk érne...nem igazán hiszem, h nagy upgrade lenne Adams-Ross pároshoz képest...Rolni
Adams-l csak annyi a gond,hogy minden meccsen kidől 😕
Amúgy meg mind a ketten (Adams,Ross) egész jól nyomták és van bennük potenciál még bőven de azért egy kicsit tapasztaltabb CB FA-ről nem ártana melléjük ( s természetesen nem úgy,mint tavaly,hogy 1-2meccs után off ).

Szóval TC-re egy ilyen cb sorral simán kibékülnék:
RCB tapasztalt cb fa-ről / Adams
LCB Ross / McFadden
Nickel - J Hanson



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Sean Smith vagy Chris Houston eltudnám képzelni fekete ezüstben a másik oldalon meg Leon McFadden-l,nickel cb-nek meg vissza hoznám Hansont.(bár ez utóbbi alap)Cubehead
Sean Smith azt hiszem ilyen 50 milliós szerződésről álmodozott Miamiban.... Amadeus91
Ez az egy baj van csak vele. Valszeg lesz is valaki aki majd megadja neki (vagy legalább is hasonló összeget),olvasva a híreket és a pletykákat elég kapós.
Viszont Chris-t igazán meglehetne próbálni behúzni.Cubehead
én kizártnak tartom, hogy nagy név jöjjön. Nem vagyunk vonzó célpont.Amadeus91
Egy felől passzolna a rendszerbe.
Másfelől ha megfordítjuk a dolgot akkor lehet nem vagyunk vonzó célpont viszont hol lehet a legkönnyebben kitűnni jelenleg cb poszton???Hát nálunk!(lásd Wheeler példáját egy év veterán minimumos szezon után jó pár érdeklődő és jó pár milla lehetősége van most előtte. Mondjuk ettől függetlenül remélem,hogy sikerül megtartani).
Szóval nézhetjük így is a dolgokat, és sajnos igaz ami igaz nálunk az elmúlt szezon után nem nehéz cb poszton figyelem felkeltő szezont produkálni akár csak egy átlagosnál picivel jobb produkcióval is!



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sean túl drága lesz nekünk...nem is kevéssel 😊

Houston is többet kér\kap majd sztem mint amennyit nekünk érne...nem igazán hiszem, h nagy upgrade lenne Adams-Ross pároshoz képest...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Sean Smith vagy Chris Houston eltudnám képzelni fekete ezüstben a másik oldalon meg Leon McFadden-l,nickel cb-nek meg vissza hoznám Hansont.(bár ez utóbbi alap)Cubehead
Sean Smith azt hiszem ilyen 50 milliós szerződésről álmodozott Miamiban.... Amadeus91
Ez az egy baj van csak vele. Valszeg lesz is valaki aki majd megadja neki (vagy legalább is hasonló összeget),olvasva a híreket és a pletykákat elég kapós.
Viszont Chris-t igazán meglehetne próbálni behúzni.Cubehead
én kizártnak tartom, hogy nagy név jöjjön. Nem vagyunk vonzó célpont.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Sean Smith vagy Chris Houston eltudnám képzelni fekete ezüstben a másik oldalon meg Leon McFadden-l,nickel cb-nek meg vissza hoznám Hansont.(bár ez utóbbi alap)Cubehead
Sean Smith azt hiszem ilyen 50 milliós szerződésről álmodozott Miamiban.... Amadeus91
Ez az egy baj van csak vele. Valszeg lesz is valaki aki majd megadja neki (vagy legalább is hasonló összeget),olvasva a híreket és a pletykákat elég kapós.
Viszont Chris-t igazán meglehetne próbálni behúzni.



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Sean Smith vagy Chris Houston eltudnám képzelni fekete ezüstben a másik oldalon meg Leon McFadden-l,nickel cb-nek meg vissza hoznám Hansont.(bár ez utóbbi alap)Cubehead
Sean Smith azt hiszem ilyen 50 milliós szerződésről álmodozott Miamiban....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Sean Smith vagy Chris Houston eltudnám képzelni fekete ezüstben a másik oldalon meg Leon McFadden-l,nickel cb-nek meg vissza hoznám Hansont.(bár ez utóbbi alap)



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/03/11/chris-gamble-decides-to-retire-after-nine-seasons/

Chris Gamble sem lesz Raider.

"Melvin @MelvinOnTheRaiders

if the team is not ready to roll with Terrelle Pryor, Corkran is right. Palmer doesn't have to take a pay cut. Arizona or another team would pick him up immediately if he were cut. Trading Palmer with his contract is prohibitive."

"Mar 8 Steve Corkran ‏@CorkOnTheNFL

Two, Raiders don't have proven replacement for Palmer. Three, Reggie might not want to use No. 3 pick on QB. Finally, free agent QB pool is very thin."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Olyan, hogy hip hop rap... nincs.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/03/10/giants-land-cullen-jenkins/

Cullen Jenkins--->Giants

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
davidkiss Las Vegas Raiders 68
hip hop rap = Oakland Raidersdavidkiss
Ezt James Hetfieldnek el ne mond. 😊 (Pedig nekem is tőle van aláírásban idézetem, és nem egyedül AFC Westben.)
ulpianus
Nem zártam ki a heavy metalt😊
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
hip hop rap = Oakland Raidersdavidkiss
Ezt James Hetfieldnek el ne mond. 😊 (Pedig nekem is tőle van aláírásban idézetem, és nem egyedül AFC Westben.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Bradley Fletcherre jó esélyünk van állítólag. meg tudnánk fizetni, legjobb szezonja 2010-ben volt, amikor Clayton Lopez volt a Rams DB edzője. még 26 éves.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
"the Raiders reportedly are about to jump in the mix for the services of veteran defensive lineman Cullen Jenkins, which makes sense given the playeer's connection to Raiders general manager Reggie McKenzie."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
davidkiss Las Vegas Raiders 68
hip hop rap = Oakland Raiders
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Döglégy Zoltán is nektek drukkol? 😀


több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Need alapján egy kis Mock (trade down és compesatory pickek nélkül)
1 round - 3 (3) Ezekiel Ansah / Sharrif Floyd / Bjoern Werner DE / DT
3 round - 4 (66) Leon McFadden CB
4 round - 3 (97) David Quessenberry  OT / OG
6 round - 4 (162) Kwame Geathers  NT
7 round - 3 (193) Duke Williams  SS
7 round - 13 (23) Marcus Davis WR

Mit szólnátok hozzájuk??
Persze mindezek úgy,hogy Des és Wheeler is marad!
Cubehead
nem rossz. csak annyi kifogásom van, hogy egy kedvencem sincs közte 😊 közülük látnék szívesen valakit: Cornelius Carradine, Bacarri Rambo, D.J. Swearinger, Michael Mauti.deyell
Carradine pl hol? 1/3?! 3.kör?! sok esély nincs Carradinerabraxa88
attól még én bízom benne, hogy van. egyelőre úgy néz ki, Geno bent lesz 1/3-ra, valamelyik csapat feljöhet érte, például a Bills, az 1/8-ért és a második körös pickükért cserébe.deyell
Természetesen a trade down lenne a legjobb forgató könyv a részünkről még akkor is ha az megkavarja kicsit az összképet.
Ebben az esetben jöhetne Carradine is vagy akár Kyle Long!



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Need alapján egy kis Mock (trade down és compesatory pickek nélkül)
1 round - 3 (3) Ezekiel Ansah / Sharrif Floyd / Bjoern Werner DE / DT
3 round - 4 (66) Leon McFadden CB
4 round - 3 (97) David Quessenberry  OT / OG
6 round - 4 (162) Kwame Geathers  NT
7 round - 3 (193) Duke Williams  SS
7 round - 13 (23) Marcus Davis WR

Mit szólnátok hozzájuk??
Persze mindezek úgy,hogy Des és Wheeler is marad!
Cubehead
nem rossz. csak annyi kifogásom van, hogy egy kedvencem sincs közte 😊 közülük látnék szívesen valakit: Cornelius Carradine, Bacarri Rambo, D.J. Swearinger, Michael Mauti.deyell
Carradine pl hol? 1/3?! 3.kör?! sok esély nincs Carradinerabraxa88
attól még én bízom benne, hogy van. egyelőre úgy néz ki, Geno bent lesz 1/3-ra, valamelyik csapat feljöhet érte, például a Bills, az 1/8-ért és a második körös pickükért cserébe.

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Need alapján egy kis Mock (trade down és compesatory pickek nélkül)
1 round - 3 (3) Ezekiel Ansah / Sharrif Floyd / Bjoern Werner DE / DT
3 round - 4 (66) Leon McFadden CB
4 round - 3 (97) David Quessenberry  OT / OG
6 round - 4 (162) Kwame Geathers  NT
7 round - 3 (193) Duke Williams  SS
7 round - 13 (23) Marcus Davis WR

Mit szólnátok hozzájuk??
Persze mindezek úgy,hogy Des és Wheeler is marad!
Cubehead
nem rossz. csak annyi kifogásom van, hogy egy kedvencem sincs közte 😊 közülük látnék szívesen valakit: Cornelius Carradine, Bacarri Rambo, D.J. Swearinger, Michael Mauti.deyell
Carradine pl hol? 1/3?! 3.kör?! sok esély nincs Carradinerabraxa88
Carradine első körös tehetség, sérülés végett csúszik. De nem hiszem,hogy a második kőrtől tovább csúszna. Az meg ugye nincs. S amúgy
Mauti nálam is behúzandó, gondoltam mivel ő is csúszik, majd valamelyik compensatory-n elvisszük. Ha minden hír igaz akkor a 6körben is lesz egy plusz pick-nk s akkor az az övé!

Valamint arra is gondoltam,hogy ha Sharrif lesz a befutó akkor jövőre mindenképen rá kellene menni Jadeveon Clowney-ra!
Azért az szép lenne ha Houston /Crawford - Bilukidi/ Geathers - Des/ Sharrif - Clowney/ Carter front4-ral tolnánk!