NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 734
én a VY dologban azt látom - legalábbis látni vélem -, hogy ha CP nem marad, akkor TP-vel megpróbálnak majd egy pistol félét és akkor keresnek mellé/elé/mögé egy rutinosabb scrambert. Valószínűleg ha jön VY, akkor jön egy RB/FB, OG legalább 1 és DMCért gyújtunk egy mécsest, hogy egészséges legyen és menni fog a run heavy és a pistol.

Pat Sims jó lenne, neki örülnék mindenképpen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Coye F ugyan úgy 1éves 630ezres szerződést kapott,mint Adams



több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Steve Corkan szerint Pat Sims is jön látogatóba. Neki speciel örülnék.

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 853 — Amerikai sportok rajongója
Tudom nem olvastam utana gazadasagilag, de ujabb fontos emberek tavoztak, az amugy is tengernyi need melle, es ertem en hogy ujjaepites, csak mar tenyleg 10 eve ez megy. Mas csoprotrivalisok pl. meg pl. 2-3 ev alatt a csucsra, playoffra jutottak siman.😊zavi27
10 éve pont, h nem ez megy...
10 éve foltozgatás ment, Al minden offseasonban megdobott pár embert röhejesen nagy szerződéssel és minden évben rohadozó rosterrel indultunk neki a szezonnak. Tavaly elkezdődött egy tudatos építkezés, amibe belecsúszott némi rookie baki (tulaj-GM-HC mind újonc volt), de idén haladunk tovább...nem lehet ezt a munkát sem megítélni egy év után, úgy ahogy a rookiekat sem 1 év után értékeljük...Rolni
Isten nyugosztalja, bajnok akart lenni még egyszer...Amadeus91
A "fantasztikus" eredmenyekre ertettem, hogy az utobbi 10 evben semmit nem ertunk el. Attol azert nagyon messze voltunk hogy bajnok akart lenni, meg playoff csapatnak se nezett ez a garda ki evek ota. Milyen nagy sztarokat hozott ide?! Ja, nagy munka folyt az elozo evben, volt egy nagyon jo futojatek, erre meg azt is elszartuk a nem odaillo zone blocking rendszerrel. Hue jackson minek kellett elkuldeni? Jott ez a csodaedzo a rivalis denver vedelemtol. Heward bey is most kezdett jobb lenni mar vegre, erre elengedik. Iden meg meg szarabb lesz a csapat sajnos, de ne legyen igazam.zavi27
az, hogy messze volt a csapat 03 után a bajnoki címtől, az nem azt jelenti, hogy nem akart az lenni. Az összes trade, draft meg FA move abba az irányba ment, hogy a 60-70-80s évek receptjével még utoljára megnyerje a Lombardit. Sapp, BigSey, Wimbley, JMR, Aso, DMC, DHB, TK, a 2 Moss, Rolando, Gallery, TP, Howard, Warren,
a corner draftok Aso előtt..az összes játékosra ráhúzható a "classic raider" valamely aspektusból. (pl: Qb killa, dirty, gyorsaság, fizikális adottságok, 2nd chance/underdog, minőség). Nem jött be, ez van, de kerek 50 év után visszamutogatni a mai foci egyik legnagyobb reformerére, csak azért mert 70 éves kora után már inkább az érzelmei vezették a racionalitás helyett, az szerintem finoman szólva is faszság.

DHB-t meg szívem szerint személyesen basztam volna ki, 8 millióért illene elkapni minden labdát....Amadeus91
Nem akartam én semmit egyszemélyben ráhúzni, csak sajnálom a csapat gyenge szereplését hosszú évek óta. De akkor reménykedjünk hogy most nagy változás következik be és jól fogunk szerepelni pár éven belül.
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Vince Young-ot nem is értem minek kerülgetjük? Szerintem mentálisan totál össze van törve. Még Titans játékos volt amikor feltűnt, hogy mennyire fél az ütközéstől. Ő remélem megbukik ezen a workout-on, vagy max ilyen camp body lesz. Nem szívesen látnám az 53-as keretben.

Nick Roach-ot igaz nem kedvelem, de őt el tudnám viselni. Ha már LB, akkor Barnett-nek szurkolok, hogy ide keveredjen.

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Nick Roach útban hozzánk vizitre



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Bill Williamson ‏@espn_afcwest

#NFLFreeAgency NFL Network is reporting #Raiders talking giving Vince Young a workout. Now that get this franchise going



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Vic Tafur ‏@VicTafur

Raiders had hundreds of unemployed players in for workouts last year ...



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Huff June 1 utani cut lesz papiron, igy oszlik a dead money idenre, jovore...
Ezzel TK, McClain egyeb cutig 30 alatt vagyunk dead moneyban 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
DHB-t meg szívem szerint személyesen basztam volna ki, 8 millióért illene elkapni minden labdát....Amadeus91
Éppenséggel vehetnénk egy Boldin-t is. Fizikális és gyors... még CP labdáit is elkapdosná. 😊
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
 www.silverandblackpride.com/2013/3/13/4098908/patience-needed-as-oakland-raiders-slash-and-burn-roster



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 734
Tudom nem olvastam utana gazadasagilag, de ujabb fontos emberek tavoztak, az amugy is tengernyi need melle, es ertem en hogy ujjaepites, csak mar tenyleg 10 eve ez megy. Mas csoprotrivalisok pl. meg pl. 2-3 ev alatt a csucsra, playoffra jutottak siman.😊zavi27
10 éve pont, h nem ez megy...
10 éve foltozgatás ment, Al minden offseasonban megdobott pár embert röhejesen nagy szerződéssel és minden évben rohadozó rosterrel indultunk neki a szezonnak. Tavaly elkezdődött egy tudatos építkezés, amibe belecsúszott némi rookie baki (tulaj-GM-HC mind újonc volt), de idén haladunk tovább...nem lehet ezt a munkát sem megítélni egy év után, úgy ahogy a rookiekat sem 1 év után értékeljük...Rolni
Isten nyugosztalja, bajnok akart lenni még egyszer...Amadeus91
A "fantasztikus" eredmenyekre ertettem, hogy az utobbi 10 evben semmit nem ertunk el. Attol azert nagyon messze voltunk hogy bajnok akart lenni, meg playoff csapatnak se nezett ez a garda ki evek ota. Milyen nagy sztarokat hozott ide?! Ja, nagy munka folyt az elozo evben, volt egy nagyon jo futojatek, erre meg azt is elszartuk a nem odaillo zone blocking rendszerrel. Hue jackson minek kellett elkuldeni? Jott ez a csodaedzo a rivalis denver vedelemtol. Heward bey is most kezdett jobb lenni mar vegre, erre elengedik. Iden meg meg szarabb lesz a csapat sajnos, de ne legyen igazam.zavi27
az, hogy messze volt a csapat 03 után a bajnoki címtől, az nem azt jelenti, hogy nem akart az lenni. Az összes trade, draft meg FA move abba az irányba ment, hogy a 60-70-80s évek receptjével még utoljára megnyerje a Lombardit. Sapp, BigSey, Wimbley, JMR, Aso, DMC, DHB, TK, a 2 Moss, Rolando, Gallery, TP, Howard, Warren,
a corner draftok Aso előtt..az összes játékosra ráhúzható a "classic raider" valamely aspektusból. (pl: Qb killa, dirty, gyorsaság, fizikális adottságok, 2nd chance/underdog, minőség). Nem jött be, ez van, de kerek 50 év után visszamutogatni a mai foci egyik legnagyobb reformerére, csak azért mert 70 éves kora után már inkább az érzelmei vezették a racionalitás helyett, az szerintem finoman szólva is faszság.

DHB-t meg szívem szerint személyesen basztam volna ki, 8 millióért illene elkapni minden labdát....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Raiders re-signed CB/S Coye Francies.Cubehead
ST-be okés lesz...

több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Iden meg meg szarabb lesz a csapat sajnos, de ne legyen igazam.zavi27
Az NFL-ben soha nem lehet tudni.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Raiders re-signed CB/S Coye Francies.



több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 853 — Amerikai sportok rajongója
Tudom nem olvastam utana gazadasagilag, de ujabb fontos emberek tavoztak, az amugy is tengernyi need melle, es ertem en hogy ujjaepites, csak mar tenyleg 10 eve ez megy. Mas csoprotrivalisok pl. meg pl. 2-3 ev alatt a csucsra, playoffra jutottak siman.😊zavi27
10 éve pont, h nem ez megy...
10 éve foltozgatás ment, Al minden offseasonban megdobott pár embert röhejesen nagy szerződéssel és minden évben rohadozó rosterrel indultunk neki a szezonnak. Tavaly elkezdődött egy tudatos építkezés, amibe belecsúszott némi rookie baki (tulaj-GM-HC mind újonc volt), de idén haladunk tovább...nem lehet ezt a munkát sem megítélni egy év után, úgy ahogy a rookiekat sem 1 év után értékeljük...Rolni
Isten nyugosztalja, bajnok akart lenni még egyszer...Amadeus91
A "fantasztikus" eredmenyekre ertettem, hogy az utobbi 10 evben semmit nem ertunk el. Attol azert nagyon messze voltunk hogy bajnok akart lenni, meg playoff csapatnak se nezett ez a garda ki evek ota. Milyen nagy sztarokat hozott ide?! Ja, nagy munka folyt az elozo evben, volt egy nagyon jo futojatek, erre meg azt is elszartuk a nem odaillo zone blocking rendszerrel. Hue jackson minek kellett elkuldeni? Jott ez a csodaedzo a rivalis denver vedelemtol. Heward bey is most kezdett jobb lenni mar vegre, erre elengedik. Iden meg meg szarabb lesz a csapat sajnos, de ne legyen igazam.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 734
mondjuk, ha már teljes rebuild van - repül mindenki DMC kivételével - akkor tényleg menjen CP is és kapjon TP egy évet. Ha nem jön be akkor úgy is 1/1...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Irány Los Angeles! 😀
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 734
BigSey évi 4 misiért mehet Denverbe.... zsoldos.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Tudom nem olvastam utana gazadasagilag, de ujabb fontos emberek tavoztak, az amugy is tengernyi need melle, es ertem en hogy ujjaepites, csak mar tenyleg 10 eve ez megy. Mas csoprotrivalisok pl. meg pl. 2-3 ev alatt a csucsra, playoffra jutottak siman.😊zavi27
10 éve pont, h nem ez megy...
10 éve foltozgatás ment, Al minden offseasonban megdobott pár embert röhejesen nagy szerződéssel és minden évben rohadozó rosterrel indultunk neki a szezonnak. Tavaly elkezdődött egy tudatos építkezés, amibe belecsúszott némi rookie baki (tulaj-GM-HC mind újonc volt), de idén haladunk tovább...nem lehet ezt a munkát sem megítélni egy év után, úgy ahogy a rookiekat sem 1 év után értékeljük...Rolni
Igen pontosan így van ahogy írja Rolni. Ugyan mindig az volt mondva, hogy új alapokra kell helyezni a dolgokat, de ez eleddig nem történt meg. Mindig új edzők, mindig gigaszerződések, strukturálások, de valahogy nem változott semmi. Most még ebben az évben benyeljük a dead money-t és jövőre már nem lesz ennyi. A fiatalok játszanak, szerzik a tapasztalatokat és akkor elindul valami.

Kicsit azt érzem mint a Pénzcsinálóban, hogy olcsó játékosokkal próbálunk sikert elérni és ebből építeni valamit.

Az edzőposzton kell az állandóság és akkor már "csak" a játékosalapanyagot kell jól kiválasztani és minden fasza is lesz. 😊
Tetszik nekem ez a dolog.Bruce
A város ugyanaz! 😊
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
A tavalyi 28M dead money-t idén sikerült már most megfejelni 😊

Andrew Brandt ‏@adbrandt
With Raiders' releases ystday, more than $30M of nonroster (dead) $ this yr. Instead of $123M Cap, they're playing w/about $90M.

A pontos szám: $32,930,452

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 734
Tudom nem olvastam utana gazadasagilag, de ujabb fontos emberek tavoztak, az amugy is tengernyi need melle, es ertem en hogy ujjaepites, csak mar tenyleg 10 eve ez megy. Mas csoprotrivalisok pl. meg pl. 2-3 ev alatt a csucsra, playoffra jutottak siman.😊zavi27
10 éve pont, h nem ez megy...
10 éve foltozgatás ment, Al minden offseasonban megdobott pár embert röhejesen nagy szerződéssel és minden évben rohadozó rosterrel indultunk neki a szezonnak. Tavaly elkezdődött egy tudatos építkezés, amibe belecsúszott némi rookie baki (tulaj-GM-HC mind újonc volt), de idén haladunk tovább...nem lehet ezt a munkát sem megítélni egy év után, úgy ahogy a rookiekat sem 1 év után értékeljük...Rolni
Isten nyugosztalja, bajnok akart lenni még egyszer...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Tudom nem olvastam utana gazadasagilag, de ujabb fontos emberek tavoztak, az amugy is tengernyi need melle, es ertem en hogy ujjaepites, csak mar tenyleg 10 eve ez megy. Mas csoprotrivalisok pl. meg pl. 2-3 ev alatt a csucsra, playoffra jutottak siman.😊zavi27
10 éve pont, h nem ez megy...
10 éve foltozgatás ment, Al minden offseasonban megdobott pár embert röhejesen nagy szerződéssel és minden évben rohadozó rosterrel indultunk neki a szezonnak. Tavaly elkezdődött egy tudatos építkezés, amibe belecsúszott némi rookie baki (tulaj-GM-HC mind újonc volt), de idén haladunk tovább...nem lehet ezt a munkát sem megítélni egy év után, úgy ahogy a rookiekat sem 1 év után értékeljük...Rolni
Igen pontosan így van ahogy írja Rolni. Ugyan mindig az volt mondva, hogy új alapokra kell helyezni a dolgokat, de ez eleddig nem történt meg. Mindig új edzők, mindig gigaszerződések, strukturálások, de valahogy nem változott semmi. Most még ebben az évben benyeljük a dead money-t és jövőre már nem lesz ennyi. A fiatalok játszanak, szerzik a tapasztalatokat és akkor elindul valami.

Kicsit azt érzem mint a Pénzcsinálóban, hogy olcsó játékosokkal próbálunk sikert elérni és ebből építeni valamit.

Az edzőposzton kell az állandóság és akkor már "csak" a játékosalapanyagot kell jól kiválasztani és minden fasza is lesz. 😊
Tetszik nekem ez a dolog.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ha jó lesz az O akk a D szarsága kevésbé lesz szembe tűnő...TST
Azt gondolom én is, ha sikerül összepakolni egy O-t, ami képes gyártani meccsenként minimum 20 pontot, akkor W/L-től függetlenül lesz mire építkezni.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nekem is jobban esne pl. TST-vel azon vitatkozni, hogy melyik irányítóval nyerhetnénk sb-t, mint azon, hogy melyikkel van esély kikeveredni a kákából. Valószínű, hogy akkor sem egy tv csatornán néznénk a meccseket, ellenben a szituációból adódó minőségi különbség - mentálisan - sokat jelentene. 😀