Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Rambo mint FS...Rolni
...kurva jó lesz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
még jön Jenkins, és a fos secondarynk összeáll végre szarrá. (iróniát félretéve, jó ez az irány)Amadeus91
Jenkinsről legutóbbi infóm, h sokéves deal-t akar, gondolom ezt meg RM nem(helyesen)...ahogy olvasom Jags a másik játékos érte és ott se fog túlzott deal-t kapni, szóval még befuthatunk mi is...

Porter-Jenkins-rookie-Adams-Ross már vállalható lehetne...

Rambo mint FS...Rolni
Honey Badger?Amadeus91
Hát én őt nem annyira bírom.
Sztem NFLben kevés lesz fizikálisan rendes kezdő poszthoz...amellett, h hülye agybeteg karakter gondokkal...
Nem hinném, h full time FSnek való lenne...

Őt én ilyen max 6. körben vinném el mint DB depth...Rolni
nem FS-ként gondoltam, nickelbe, ST-ben.Amadeus91
Ja oda lehet, bár én karakter gondok miatt lehet vinnék vki mást helyette hasonló szerepbe...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
még jön Jenkins, és a fos secondarynk összeáll végre szarrá. (iróniát félretéve, jó ez az irány)Amadeus91
Jenkinsről legutóbbi infóm, h sokéves deal-t akar, gondolom ezt meg RM nem(helyesen)...ahogy olvasom Jags a másik játékos érte és ott se fog túlzott deal-t kapni, szóval még befuthatunk mi is...

Porter-Jenkins-rookie-Adams-Ross már vállalható lehetne...

Rambo mint FS...Rolni
Honey Badger?Amadeus91
Hát én őt nem annyira bírom.
Sztem NFLben kevés lesz fizikálisan rendes kezdő poszthoz...amellett, h hülye agybeteg karakter gondokkal...
Nem hinném, h full time FSnek való lenne...

Őt én ilyen max 6. körben vinném el mint DB depth...Rolni
nem FS-ként gondoltam, nickelbe, ST-ben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
még jön Jenkins, és a fos secondarynk összeáll végre szarrá. (iróniát félretéve, jó ez az irány)Amadeus91
Jenkinsről legutóbbi infóm, h sokéves deal-t akar, gondolom ezt meg RM nem(helyesen)...ahogy olvasom Jags a másik játékos érte és ott se fog túlzott deal-t kapni, szóval még befuthatunk mi is...

Porter-Jenkins-rookie-Adams-Ross már vállalható lehetne...

Rambo mint FS...Rolni
Honey Badger?Amadeus91
Hát én őt nem annyira bírom.
Sztem NFLben kevés lesz fizikálisan rendes kezdő poszthoz...amellett, h hülye agybeteg karakter gondokkal...
Nem hinném, h full time FSnek való lenne...

Őt én ilyen max 6. körben vinném el mint DB depth...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
még jön Jenkins, és a fos secondarynk összeáll végre szarrá. (iróniát félretéve, jó ez az irány)Amadeus91
Jenkinsről legutóbbi infóm, h sokéves deal-t akar, gondolom ezt meg RM nem(helyesen)...ahogy olvasom Jags a másik játékos érte és ott se fog túlzott deal-t kapni, szóval még befuthatunk mi is...

Porter-Jenkins-rookie-Adams-Ross már vállalható lehetne...

Rambo mint FS...Rolni
Honey Badger?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
még jön Jenkins, és a fos secondarynk összeáll végre szarrá. (iróniát félretéve, jó ez az irány)Amadeus91
Jenkinsről legutóbbi infóm, h sokéves deal-t akar, gondolom ezt meg RM nem(helyesen)...ahogy olvasom Jags a másik játékos érte és ott se fog túlzott deal-t kapni, szóval még befuthatunk mi is...

Porter-Jenkins-rookie-Adams-Ross már vállalható lehetne...

Rambo mint FS...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Tracy Porter tetszetősAmadeus91
Csak JC6 meg ne tudja 😛Shilkor
Miért ő nem jó véleménnyel van róla?Bruce
Tracy Porter tetszetősAmadeus91
Csak JC6 meg ne tudja 😛Shilkor
Miért ő nem jó véleménnyel van róla?Bruce
Féltékeny rá 😊
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Porter tavaly 6 meccsen játszott, négyen volt kezdő, sérülésekkel küszködött. utolsó Saintsnél töltött szezonjában a liga egyik legrosszabban értékelt cornerbackje volt a PFF szerint, de azt jegyezzük meg, akkor pass rush nem segítette. benne van a nagy játék, picksix - Colts elleni SB-n pl, vagy tavaly a Steelers ellen. CB2-nek jó lesz, ha felépül, de Jenkins kéne még nagyon. és akkor drafton free safety, aki reményeim szerint Rambo lesz.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
még jön Jenkins, és a fos secondarynk összeáll végre szarrá. (iróniát félretéve, jó ez az irány)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Írtam vissza Rolni! 😊

Amúgy tetszik, hogy most így pörög a topic. Ezt hiányoltam én régebben. Pedig most még szezon sincs. Így főleg jó.

Porter érkezésének örülök. Mondjuk nr2 CB, de így már 1/3-ra annyira nem lényeges hogy CB legyen. Úgyhogy marad a fal.

Palmerért kb egy 5. kört kaphatunk szerintem, ami jó, mert nincs 5. körünk. És ha még a letrade is összejönne, akkor igazán király munkát kezdtek itt el ezek a nyavalyások! 😊Bruce
Jah zsivány ez a pörgés!!

Válasz is ment már 😊

Porter tavaly sokat nem mutatott, de remélem DA és JT keze alatt hoz egy elfogadható kezdő szintet. Drafton gondolom jön CB 2-4 kör között vhol...akkor már nem lesz teljesen trágya a dolog talán...bár még kéne egy FA sztem...

5. CP-ért és mondjuk egy letrade a Miamival 12-re 2. körért, meg némi extráért remek lenne!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Tracy Porter tetszetősAmadeus91
Csak JC6 meg ne tudja 😛Shilkor
Miért ő nem jó véleménnyel van róla?
több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Tracy Porter tetszetősAmadeus91
Csak JC6 meg ne tudja 😛
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
Tracy Porter tetszetős

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Írtam vissza Rolni! 😊

Amúgy tetszik, hogy most így pörög a topic. Ezt hiányoltam én régebben. Pedig most még szezon sincs. Így főleg jó.

Porter érkezésének örülök. Mondjuk nr2 CB, de így már 1/3-ra annyira nem lényeges hogy CB legyen. Úgyhogy marad a fal.

Palmerért kb egy 5. kört kaphatunk szerintem, ami jó, mert nincs 5. körünk. És ha még a letrade is összejönne, akkor igazán király munkát kezdtek itt el ezek a nyavalyások! 😊
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Raiders reached agreement on a one-year deal with former Broncos CB Tracy Porter. (Schefter)iktriad
zsééér

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Raiders reached agreement on a one-year deal with former Broncos CB Tracy Porter. (Schefter)
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Roto:
Carson Palmer was in Arizona on Monday night, meeting with Cardinals' executives.
The Palmer transaction is complicated due to his $13M 2013 salary. He can either restructure it to facilitate a trade to Arizona, or he can refuse and thereby force the Raiders to cut him. Palmer's presence in the desert suggests that he's choosing the former. Either way, the 2003 No. 1 overall pick that went 8-16 in two seasons with the Raiders is fully expected to eventually land with the Cards. Apr 2 - 9:42 AM

Remélem kapunk érte vmit 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Bruce ment 1 PM!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Köszi a véleményeket!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Eddig mock draft játékban:

1. Sharrif Floyd DT
3. Jordan Poyer CB
4. Leon McFadden CB (bár itt nagy volt a ksértés TE pickre...) Escobar vagy Kelce lehetett volna
6. Michael Buchanan DE
6. Jawan Jamison RB
7. Duke Williams S
7. Abry Jones DT

Na ez sikerült Urak!!
Igazából nem nagyon húzták át a számtásaimat az orrom előtt, de azért volt pár playa akikben komolyan reménykedtem és kimentek...Rolni
Kérdezted:
Value-ra mind jó az adott helyen, bár én a 6. körnél hamarabb húztam volna pass rushert akk is ha Buchanan ott steal szvsz. 2 DT-t nem hoztam volna az egyik helyett bepróbálkoztam volna egy TE-del, idén több olyan projekt playa is van akiben én látom a potenciált.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
de, amúgy végre a Raiders van az nfl.com-n címlapon 😀 Erre már jó volt a Flynn trade.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
Stacyt láttam párszor a Vandyn, tetszett, de kicsi. Ő szerintem max playmaker lesz az NFL-ben, nem hiszem, hogy 50-50ben tudná nyomni DMC-vel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Attól még 6.-7. körös prospect és kár volna 4.ben reachelni érte...amúgy meg sztem Jawan Jamison jobb futó és még ő is nagy reach lenne 4.ben...Rolni
Nem feltétlen én döntöm el az ilyesmit, de a saját drafttáblámon a tegnapi MDG-hez Jamisonra 4-5. kört írtam, Stacyhez meg 6-7-et.empty taxi
Stacy nálam 6 vége, 7.
Jawan 4. vége vagy inkább 5. volt, ezért örültem meg neki 6.ban

Szted a tegnapi húzásaimban vhol volt komolyabb reach, hülyeség?Rolni
nem engem kérdeztél, de hülyeség nem volt, legfeljebb én máshogy csináltam volna.

1. Eric Fisher OT
3. Bacarri Rambo FS
4. Leon McFadden CB (ez ideális)
6. Rex Burkhead RB
6. Mychal Rivera TE
7. Lavar Edwards, DE
7. Anthony McCloud DT

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
közben DHB nálunk kötött ki egy évre 3 milláértdugo1993
Én sok sikert kívánok neki!
Nem tehet róla hol draftolta az öreg...keményen dolgozott mindig is. Nem lesz vele gondotok az tuti és Wayne mögött Luck passzaival talán lehet belőle rendes #2!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Attól még 6.-7. körös prospect és kár volna 4.ben reachelni érte...amúgy meg sztem Jawan Jamison jobb futó és még ő is nagy reach lenne 4.ben...Rolni
Nem feltétlen én döntöm el az ilyesmit, de a saját drafttáblámon a tegnapi MDG-hez Jamisonra 4-5. kört írtam, Stacyhez meg 6-7-et.empty taxi
Stacy nálam 6 vége, 7.
Jawan 4. vége vagy inkább 5. volt, ezért örültem meg neki 6.ban

Szted a tegnapi húzásaimban vhol volt komolyabb reach, hülyeség?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!