Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Rolni...

Egyébként nagyon jó összefoglaló! Kellett is h szintre hozzam magam raidersből, thx.Black_Adder
Szívesen, mindig örülök ha külső szemmel is végig olvassátok páran. Ti azért mégis pozitív érzelmi töltettel gondolkodtok a mi playáinkról 😊

Össze vissza sérülésnek azóta kicsit én is utánna néztem. Arra gondoltam igazából, h szezon elején is, meg végére is sérüléssel bajlódott. A rejtélyes "betegség" valamiféle rohaot jelentett, aminek okát nem találták meg, állítólag még a Denveri magas levegő, illetve az arra történő váltás is okozhatta...
Én sem hiszem, h átlagos #2 CBnél több lehet, de a rosterünk jelenlegi, tavalyi állapotához képest ez már komoly erősítés 😊 sajnos 😕
Rajta kívül megkerestünk más FA CBket is, de vagy nem voltak számunkra elérhető áron (S.Smith) vagy mást választottak (T.Newman). Egy éves deal is mutatja, h nálunk is tudják, h nem egy iszonyat erős CB-t sikerült találni. Abban azért bízok, h Allen, mint ex-pozíciós edzője tudja majd megfelelően használni és jobb lesz mint nálatok volt.
Az, hogy a karakterproblémás arcokat nálunk kedvelik, gondolom csak a múltnak szóló kis (amúgy jogos 😊)"döfés" volt. Amióta RM és DA van a kormánynál nagyon nagy hangsúly van azon, h csak rendes hozzáállású, focit nagyon kedvelő embereket hozzanak. Nem hiszem én sem, h 2013ban kell velünk igazán komolyan számolni, de bízom benne, h tudunk meglepit okozni idén is itt-ott és egy javuló, végre kiegyensúlyozott csapatot láthatunk majd.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 935 — we almost always almost win
Először nyerjetek 5nél több meccset egy szezonban! 😛 😉
| /// meg pm is nyerjen po meccsen... |

ON

Rolni, tavaly Porter nem összevissza volt sérült. Volt neki 1 vmi rejtélyes betegsége vagy mije, aztán amíg nem játszott kiderült, h Chris Harris és Tony Carter sokkal-sokkal jobb nála. Ezért minthogy amúgy se fért volna be a 45-ös keretbe (3CB adott, Bolden(4th CB) meg kellett az ST miatt) könnyű volt az ismeretlen eredetű betegségére mutogatni, h amiatt nem játszik. Kevés dologba vagyok biztosabb, mint abban, hogyha godnok lettek volna nélküle CB poszton akkor 2nél több meccset nem hagy ki emiatt....
Aztán az igaz, h amikor Carternél jött egy kis formahanyatlás/sérülés, akkor újra lehetőséget kapott, és a 2. snapnél kidőlt, de ez csak egy sérülés.
Ami a gondot jelenti vele kapcsolatban igazából, az az, h nem egy túl jó CB. Némi sarkítással abból az egy playből él meg. Nálunk se volt igazán jó, mondhatni egyértelműen összeköthető a védelmünk ugrásszerű javulása a Porter kiesésével, s utolsó Saintses éve se sikeredett túlzottan fényesre. Ráadásul elég rosszul viselte a mellőzését a "betegsége" idején. Mondjuk itt szeretik az attitűd problémákkal küzdő embereket, szóval otthon érezheti magát 😛
Ha bejön, egy átlagos CB2 lehet. Nem azt mondom, h ez nem előrelépés, de volt nála jobb most is az FA-n.

A szerződés egyébként olcsó és biztonságos, és ez mostanában úgy általában is jellemző az igazolásaitokra, ahogy néztem. Mondjuk engem nagyon meglepne ha jövőre számolni kéne veletek, de mindenképp jó úton jártok, még akkor is ha esetleg ha idén se jön áttörés...

Egyébként nagyon jó összefoglaló! Kellett is h szintre hozzam magam raidersből, thx.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 743
 www.youtube.com/watch?v=7sDdlJbBPLc
😀 the greatest Porter moment - remélem, hogy jó sok ilyet látunk tőle nálunk is!toxique
Bizony bizony, pláne ha a videóban szereplő 18as ellen mutatja be ismételten akár többször is!! 😊Cubehead
mondjuk Super Bowl-ban nem valószínű. Konferencián belül vagyunk ugyanis. 😀 Szóval AFC Championship game.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 516
 www.youtube.com/watch?v=7sDdlJbBPLc
😀 the greatest Porter moment - remélem, hogy jó sok ilyet látunk tőle nálunk is!toxique
Bizony bizony, pláne ha a videóban szereplő 18as ellen mutatja be ismételten akár többször is!! 😊



több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
 www.youtube.com/watch?v=7sDdlJbBPLc
😀 the greatest Porter moment - remélem, hogy jó sok ilyet látunk tőle nálunk is!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 743
 www.raiders.com/news/article-1/QA-with-Tracy-Porter/34a51e24-ce3f-49d5-8860-058bb0ce6901

Q&A Tracy Porter

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
A kis díszmajom, ilyen 11es Jordanben toltam néhány éve.Emellett a kihullt hajával meg a zorall fejével simán kinéz 33 évesnek, Kelly 2.0 lesz ha így folytatja😀


több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 743
 bleacherreport.com/articles/1590187-jamarcus-russell-comeback-2013-jamarcus-hits-the-gym

JMR már csak 280 font és 270 a cél. Alakul-alakul.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Állítólag Matt Flynn-é a 15-ös mez, Tom Flores is ezt viselte anno. Már csak játékban kell hasonlót nyújtani és nem lesz itt probléma. 😀

Azt hiszem Tebow is 15-ben szokott játszani...pech... 😀

több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nagyon jól összefoglaltad a lényeget! Thx!

Nem tudom én sem, hogy mi lehet a realitás. Úgy gondolom, hogy még közel sem ért véget az idei építkezés (előttünk a draft + ki tudja, hogy mi forr még a boszikonyhán), így egyelőre jósolni is nehéz, hogy mit várhatunk el ettől a csapattól! Ha belegondolsz; gyakorlatilag azt sem tudjuk, hogy az első meccsen melyik irányítónk fog kezdőként a pályára lépni 😊. Magánvélemény, de - szerintem - rosterre már jóval jobbak vagyunk mint a 2010-es Teebow vezette Broncos. Plusz; honnan tudhatjuk hogy az O fiataljaiban mi az a potenciál, ami az előző érában bennük maradt és most elő lehet hozni? 😊toxique
ha már Tebow, backup posztért lehetne versenyeztetni itt is.Amadeus91
Flynn-Pryor-Teebow hármas? O.M.G. Just win baby! 😀
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 743
Nagyon jól összefoglaltad a lényeget! Thx!

Nem tudom én sem, hogy mi lehet a realitás. Úgy gondolom, hogy még közel sem ért véget az idei építkezés (előttünk a draft + ki tudja, hogy mi forr még a boszikonyhán), így egyelőre jósolni is nehéz, hogy mit várhatunk el ettől a csapattól! Ha belegondolsz; gyakorlatilag azt sem tudjuk, hogy az első meccsen melyik irányítónk fog kezdőként a pályára lépni 😊. Magánvélemény, de - szerintem - rosterre már jóval jobbak vagyunk mint a 2010-es Teebow vezette Broncos. Plusz; honnan tudhatjuk hogy az O fiataljaiban mi az a potenciál, ami az előző érában bennük maradt és most elő lehet hozni? 😊toxique
ha már Tebow, backup posztért lehetne versenyeztetni itt is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nagyon jól összefoglaltad a lényeget! Thx!

Nem tudom én sem, hogy mi lehet a realitás. Úgy gondolom, hogy még közel sem ért véget az idei építkezés (előttünk a draft + ki tudja, hogy mi forr még a boszikonyhán), így egyelőre jósolni is nehéz, hogy mit várhatunk el ettől a csapattól! Ha belegondolsz; gyakorlatilag azt sem tudjuk, hogy az első meccsen melyik irányítónk fog kezdőként a pályára lépni 😊. Magánvélemény, de - szerintem - rosterre már jóval jobbak vagyunk mint a 2010-es Teebow vezette Broncos. Plusz; honnan tudhatjuk hogy az O fiataljaiban mi az a potenciál, ami az előző érában bennük maradt és most elő lehet hozni? 😊
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 743
szerencséd Rolni, hogy nagy Victor Hugo fan vagyok. 😀 egyébként teljesen egyetértek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Amióta nekivágtunk az offseasonnak elég sok változás történt a csapat háza táján, legutóbb a legfontosabb QB poszton. Kezdünk nagyon optimisták lenni mindannyian, ezért gondoltam kicsit megpróbálom reálisan összefoglalni, hol\hogy állunk.

Edzői stábban történtek ugye fontos változások. Ami fontos, hogy egyértelmű erősítésről beszélhetünk. Knapp cseréje egy fiatal már némi tapasztalattal rendelkező Olsen lett, akinek azt mondom, hogy lehet örülni, de amiatt valóban lényeges erősítésről beszélhetünk az Tony Sparano érkezése Olsen mellé. Sparano egy elég jó nevű OL szaki és ugyebár ex-HC, ex-OC aki jól kijött eddig a játékosaival, tud motiválni. Olsen mellé sztem fontos igazolás volt Tony, aki az OL rendbetételét és a futójáték újra építésének jó részét is át vállalja tőle. Márpedig, ha lesz egy rendes fal és futójáték, akkor remélhetünk korrekt támadásokat Olsentől a korábbi OC szereplései alapján. Védelmi oldalon nem történt lényegi változás és továbbra is az a kérdés mennyire tudja DA és JT a teljes védelmi sémát instalálni. Illetve a kérdés már csak részben ez, ugyanis ha idén sem sikerül ezért vagy azért az már az Ő saruk lesz sztem. JT playcallingja év közben javult, bízzunk a legjobbakban, de azért nagyon sok játékos kell még a sikerhez.

Összességében a keretünk még mindig a leggyengébbek közé tartozik, de RM munkája nyomán legalább fiatal csapatunk van korrekt pénzen, míg évekig öregedő túlfizetett playák voltak. Az idei cap-et még nyomja nagyon keményen a dead money, de ahogy azt már sokszor megbeszéltük a 2014-es offseasonban végre jó helyzetben leszünk már anyagilag. Ahhoz viszont, hogy az akkor elkölthető pénzt még RM és DA „élvezhesse” javulni kell idén. A 4-12ről is, de főleg a mutatott játékban szerintem.

Posztonkénti áttekintő:
QB poszton elmérgesedett a helyzet CP és a vezetőség között főleg ugye anyagiak miatt, de azért ehhez hozzátartozik masszívan a pályán mutatott játéka is. Palmer, noha upgrade volt a Gannon utáni QB állományunkhoz képest tudásban messze nem franchise QB már. Kora és a mutatott játéka alapján sem. Nem tudta a hátán vinni a csapatot igazán vagy legalábbis nem huzamosabb ideig és szép megoldások passzok után mindig jött egy nagyon rossz INT, hiba. Igazság szerint az teljesen egyértelmű, hogy azt a szerződést amivel ide került nem érdemli meg és nincs is értelme egy átalakulóban lévő fiatal csapat élére egy ilyen QBnek ennyit fizetni. Amikor RM megkínálta egy mérsékeltebb (legújabb infó szerint 2 éves) szerződéssel azon bemorcizott és indult is a „Palmer wants out Part II.”. Most azt nyilatkozza, h nem lett volna biztonság a mi ajánlatunkba…na ez vicces kicsit, mert a Cards-tól is úgy kapott 2 éves dealt 8M\évről, hogy az végülis egy egyéves szerződés, mert Arizona simán kiszállhat belőle év végén. Ez sokkal nagyobb biztonság 😊. Azt sem gondolom, h Arizona sokkal közelebb lenne a PO-hoz mint mi, mert van ott Fitz, meg egész jó D, de fal nagyon gyenge és a csoport meg kurva erős…de ez már mindegy is. Számunkra a rövid-közép távú jövő Matt Flynn és Terrelle Pryor. Flynn trade szerintem rendben van, a fizetése is, amennyiben tud egy elfogadható kezdő szintet hozni. Bár hivatalosan QB competition van azért a kezdő posztra Flynnek van nagyobb esélye jelenleg. A lényeg, hogy van használható QB a csapatban, de azt látni kell, hogy a csoportban a mi QB posztunk a leggyengébb jelenleg, márpedig egy QB driven ligában ez nem jó jel. Ettől függetlenül hiszem, hogy egy javuló fal mögött, szolid futójátékkal Flynn életképes offense-t tud vezetni, ha Olsen is a jobbik arcát veszi elő.

RB poszton van egy McFadden-ünk aki remek képességű futó és PBS fit. Rá lehetne offenset építeni, ő lehetne a csapat motorja O oldalon, hasonlóan AP-hoz, ha nem lenne ennyire sérülékeny. De az sajnos. Ezért is lenne nagyon fontos egy rendes back up RB találása. Mögötte nincs igazából senki és eddig Fan nem is beszéltünk RBkkel. Vagy várunk még a piac leülepedésére vagy sztem sokkal inkább arról van szó, hogy drafton érkezik a back up. Drafton későbbi körökben vagy UDFA pool-ból. Ha a falat sikerül összerakni ez működőképes formula is lehet, de egyenlőre csak remény.

FB posztunk kimondottan erős. Nem csak csapat vagy csoport szinten, de sztem liga szinten is. Reece a legjobb fiatal FBk közé tartozik sztem. Tud blokkolni, futni és remek elkapásban. Annyira, h én szívesen látnám TE szerepkörben is időnként. Jamize tavaly mutatott pozitív dolgokat blokkolás terén, ha ő fejlődik szépen akkor valóban Reece felszabadulhat a szigorú FB szerep alól és lehetne fegyverként használni, mozgatni. Ezen a téren sokat várok Olsentől!

TE posztunk per pillanat nagyon gyengén fest. Ausberry eddig sokat nem tett le az asztalra, bár az is igaz, hogy amikor lehetőséget kapott többnyire élt vele. Mutatott be szép elkapásokat és tavalyi évre jóval erősebben érkezett, hogy block-olásban is megfelelő lehesse. Ebből sokat nem láttunk, mert Myers sztem mindenkit meglepve produkált TE poszton és ha plusz blokkoló kellett, inkább Gordon ment fel (lévén blokkoló TE) vagy vége felé sokszor Bergstrom. Gordon ennek megfelelően többet volt pályán, de főleg blokkolni elkapás kevés jutott neki, de amúgy droppra tőle se nagyon emlékszem. Mindketten stabil, erős ST játékosok voltak egész szezonban. Véleményem szerint drafton érkezik TE, hiszen egész mély az idei draft és a need adott. Ha sikerül egy ígéretes fiatalt még felszedni melléjük és Reece-t is bevetjük TE poszton is akkor ha erősség nem is lesz a poszt, de remélhetőleg gyengeség sem.

WR poszton sok múlik Streater-en és Criner-en. Moore és Ford, ha minden összejön tudnak a sebességükkel és big play ability-vel szolgálni, de melléjük kelleni fog(nak) nagy, megbízható move the chain elkapó(k). Streater és Criner erre a szerepre érkezett tavaly és 2. évükben már remélhetőleg bizonyítanak. Streater, h nem egyéves UDFA „csoda”, Criner meg, h megérte draftolni. A 4 fiatal mellé elférne egy igazi #1 elkapó, de az idén nem lesz meg FAról és drafton sem fogunk olyan elől WR-t húzni sztem.

OT poszton van egy elvileg vállalható párosunk Veldheer és Barnes személyében, ahol azért ideális esetben Barnes elé még érkezne valaki. Ez 1\3-ra meg is történhet, de ha Barnes marad a kezdő, akkor sem az OT pároson megy el az év sztem. Depth mindenképpen kell, ha nem jön elől OT. Barron jelenleg nem tekinthető komoly jelöltnek, de TC utánra akár lehet belőle vállalható depth.

OG poszton Brisiel úgy fest marad és kezd, így Bergstrom és Nix küzdhet az LG posztért, hacsak nem érkezik még vki. FA fronton nagy a csend, így lehet idei draftról érkezhet vki (pl. letrade után).

OC poszton Wiz-Parsons duo szerintem teljesen rendben van\lesz.

Támadó egységhez összességében tehát várok még RB depth-et, TE draftot, OL draftot és draft után esetleg még OL igazolást is. Ha a fal összeáll lehet bizakodni, de anélkül komoly gondban leszünk, mert a Chiefs, a Denver és a SD sem éppen szar D-vel rendelkezik.

Védelemben voltak a nagyobb lyukak, de emiatt a nagyobb lehetőség is.

Az egyértelmű volt szezon után rögtön, hogy a Seymour-TK duo itteni karrierjének vége. Ezután még Bryant is továbbállt egy igen erős szerződéssel (comp pick is szép lesz remélem ), így a DT poszton kurva nagy lyuk keletkezett. Jóformán egyedül Bilukidi volt bevethető ember. Érkezett is mellé „gyorsan” két DT FAról Vance Walker és Pat Sims személyében. Mindkét srác jó ár-érték arányos szerződéssel érkeztek, de csak 1-1 évre. Ez nekik ilyen (Wheeler szerű) virítós év lehet. Gondolom mindkettő nálunk érzi a legjobb esélyt a kezdésre, illetve a legtöbb játékidőt. Egymást kiegészítik, mert Walker inkább pass rusher UT, míg Sims egy igazi run stopper (végre ilyenünk is van). Sims esetében az egészség komoly kérdés lesz, de ha sikerül egészségesnek maradnia mindkettőjüknek akkor egész pofás rotációt alkothatnak Bilukidivel. Drafton is várok DT húzást akár elől is. Ezt még meg kell várni a végítélethez.

DE poszton Shaggy-t elengedtük, hiszen nem volt neki igazából hely rosteren és per pillanat Carter sem a csapat tagja, noha ő szerintem még draft után visszatérhet. Houston a liga jobb kezdő LDE-i közé tartozik és mögötte Crawford megfelelő back up lehet. Másik oldalon Hunter árválkodik. Ő optimális esetben nem kéne, h kezdő poszthoz jusson. Ezért gondolom, h ha drafton nem sikerül olyan embert berántani aki ha nem is rögtön kezdeni, de rögtön rotálódni tud vele veszélyesen, akkor Carter vissztérhet. Pass rusher továbbra is a legnagyobb hiányposztunk jelenleg és amíg nincs igazi rusher, nagyon nehéz lesz bármit kezdeni PM vagy akár Rivers ellen.

MLB poszton megtalálta RM Rolando utódját Roach személyében. Fiatal srác, kezdőnek bejelölve, aki mögé depth még kell, de már nem égető a dolog. Goethel ha esetleg egyben tudna maradni avyg Omar (ha még nem kelt el) elég lehet, de azt is el tudom képzelni, hogy jön draftról is vki akit eléggé megkedveltek DA-ék (pl. Riddick).

OLB poszton elengedtük Wheelert és hoztuk helyette Maiava-t és Burnett-et, ráadásul együtt olcsóbbak mint Philip. Ez sztem így upgrade, ráadásul pl PFF szerint tavaly Burnett jobb volt mint Wheeler. OLB poszton jelenleg Burnett tűnik a befutónak SLB posztra, ergó a Miami és mi kezdő SLB cseréltünk, míg Maiava a tavalyi rookie meglepetés emberünkkel Burris-el fog versenyt folytatni a WLB posztért. Szerintem a két srác erős rotálás mellett lesz használva, mert Burris jobb blitzer és futás ellen is talán erősebb (bár itt neki kell fejlődni sokat a szögmegválasztások terén), míg Maiava jobb coverben. Kaelin Burnett érhet jó eséllyel oda a bratyó mögé még depthnek.

Draft után tudjuk majd megmondani erősebb lett-e a front7.

CB poszton Aso távozás óta akkora a lyuk, mint az állat! Nincs ez másképp most sem, bár a legutóbbi Porter igazolás enyhít ezen kicsit. Per pillanat az Adams-Porter kezdő párossal vágnánk neki egy meccsnek ami azért kurva sovány. Főleg, h egyik sérülékenyebb, mint a másik. Adams tavaly nagyon jól játszott a szezon 2. felében, de egy ütközés után tuti ücsörgött egy kicsit és kb egy mecset sem fejezett be. Ez így nem megy. Porter is tavaly össze vissza sérült volt, de ha DA ki tudja hozni belőle azt amit NOban mutatott akkor rendben lehetünk. Brandian Ross eddig vagy nem lett visszahozva vagy csak nem lett bejelentve. Őt én még várom vissza Chekwa mellé, persze lehet, hogy pont a Jenkins igazolástól függ még a dolog??! Drafton mindenképpen kell CB és lehetőleg 4. körig.

Safety poszton egyedül Branch biztos, semmi más. Kell még egy kezdő szintű safety és kell depth is. Eddig Fan nem mozgunk, lehet majd draft után…a lényeg, h ide sok ember kell még.
Védelem sikeressége nagyban múlik majd azon, mennyire tudnak összeállni a srácok, illetve, hogy kit sikerül még hozni. Kellene rendes rusher és több használható DB. Nem lesz könnyű, de egy erős D drafttal és draft után pár korosodó playával talán össze lehet rakni egy életképes védelmet.

ST egységben Lechler távozása és Ford visszatérése lesz\lehet meghatározó. Shane helyét King veszi át valószínűleg, bár gondolom lesz itt jópár „camp-leg”. Meglátjuk mennyire tudja King az erős lábát konzisztensé is tenni. Ford vissatérésével életre kellhet a return game is, bár remélem érkezik Francise mellé még pár arc majd TC-re akik tudnak visszahordani, ugyanis ideális esetben Ford-ra WR poszton is komoly szerep hárul majd, így nem kéne szétcsapni. Jano és Condo hozza majd a megszokottat remélhetőleg!

Összességében azt gondolom, hogy alapos, megfontolt, pénzügyileg felelős építkezés szemtanúi vagyunk és a 2013-as szezontól nem szabad még csodát várnunk. Én egy erős draftban bízok és folyamatos javulásban. Folyamatosa javulásban eredmény és főleg játékban, csapaterősségben. Bízom benne DA is megvillantja, h jó választás volt és a 2014-es szezonnak majd már komoly esélyekkel, célokkal tudunk nekivágni!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
"It's something that fires me up," Flynn said. "It's something that really makes me ready to get here because I want to be part of something special, and I really think that's a big possibility here; building something special, building a winning environment and building a really good organization."
---------------------------------------------
A hozzáállással nincs gond! A csapatban történő illetve a csapat körüli változások miatt nekem csak pozitív előérzeteim vannak a 2013/2014-es szezonnal kapcsolatban. Alig várom már 😀.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Toxique, csak kisírtad ezt a Palmer dolgot 😀Bruce
Igen! 😀 Egyelőre Porter-en örömködök egy kicsit (játékteret ad nekünk a draft-pickek terén). Kíváncsi vagyok, hogy milyen trade-ek lesznek még draft előtt (Veldheer, Houston - örülnék neki) és hogyan változik addigra a need-ek közötti sorrendiség.

Palmer-nek sok szerencsét kívánok az Arizonával! Attól, hogy nálunk nyilvánvalóan nem ment a dolog, még lehet pár jó éve a Cards-ban.toxique
Milyen trade-nek örülnél Veldheer és Houston kapcsán???


Flynn press teljesen rendben volt!Rolni
Remelem csak elirt valamit, es nem akarja megint a Forum kedelyeit felborzolni 😀Fa
Biztos vagyok benne,hogy elírta és,hogy Rolni azon írására akart reagálni ahol a jövő évi cap helyzetünket tagolta, azaz,hogy lesz cap Veldheer és Houston megtartására.

Ami miatt fontos a cap hely az Veldheer és Houston visszaigazolása illetve sztem max 1-2 komoly FA nem agyonfizetve...Rolni
Cubehead
Igen, bocs. Edzés után nem vagyok magamnál 😊. Igen, elírtam. Egy tagmondat kimaradt (ezek szerint szerkesztés közben kitöröltem 😊 ). Kb. azt akartam kinyefegni, hogy: kíváncsian várom, hogy az idei tradek a draft előtt mennyiben fogják befolyásolni az idei draft pickeket (a need-ek változása miatt) és hogy ez mennyiben befolyásolhatja az élő szerződéseket a jövő évi kedvező cap szitu ellenére (kire számít a csapat hosszú távon). Bízom Veldheer és Houston megtartásában én is..
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 743
 www.raiders.com/media-vault/videos/Behind-the-Shield-with-Matt-Flynn/8f7bca63-e221-48c3-884b-12b0397a05a5

közben;

Mike Jenkins left without contract.
According to several reports, he has a deal on the table from Jacksonville which means he will probably sign there.

Vic Tafur ‏@VicTafur 57m Cornerback Mike Jenkins visited Raiders and left without a contract

"Palmer Presser
Just watched it on NFLN - he claims to clear the air the Raiders presented him a contract with no securities and he was advised by his staff not to sign it - says he does not have time to rebuild."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 516
Toxique, csak kisírtad ezt a Palmer dolgot 😀Bruce
Igen! 😀 Egyelőre Porter-en örömködök egy kicsit (játékteret ad nekünk a draft-pickek terén). Kíváncsi vagyok, hogy milyen trade-ek lesznek még draft előtt (Veldheer, Houston - örülnék neki) és hogyan változik addigra a need-ek közötti sorrendiség.

Palmer-nek sok szerencsét kívánok az Arizonával! Attól, hogy nálunk nyilvánvalóan nem ment a dolog, még lehet pár jó éve a Cards-ban.toxique
Milyen trade-nek örülnél Veldheer és Houston kapcsán???


Flynn press teljesen rendben volt!Rolni
Remelem csak elirt valamit, es nem akarja megint a Forum kedelyeit felborzolni 😀Fa
Biztos vagyok benne,hogy elírta és,hogy Rolni azon írására akart reagálni ahol a jövő évi cap helyzetünket tagolta, azaz,hogy lesz cap Veldheer és Houston megtartására.

Ami miatt fontos a cap hely az Veldheer és Houston visszaigazolása illetve sztem max 1-2 komoly FA nem agyonfizetve...Rolni



több mint 11 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Toxique, csak kisírtad ezt a Palmer dolgot 😀Bruce
Igen! 😀 Egyelőre Porter-en örömködök egy kicsit (játékteret ad nekünk a draft-pickek terén). Kíváncsi vagyok, hogy milyen trade-ek lesznek még draft előtt (Veldheer, Houston - örülnék neki) és hogyan változik addigra a need-ek közötti sorrendiség.

Palmer-nek sok szerencsét kívánok az Arizonával! Attól, hogy nálunk nyilvánvalóan nem ment a dolog, még lehet pár jó éve a Cards-ban.toxique
Milyen trade-nek örülnél Veldheer és Houston kapcsán???


Flynn press teljesen rendben volt!Rolni
Remelem csak elirt valamit, es nem akarja megint a Forum kedelyeit felborzolni 😀
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Toxique, csak kisírtad ezt a Palmer dolgot 😀Bruce
Igen! 😀 Egyelőre Porter-en örömködök egy kicsit (játékteret ad nekünk a draft-pickek terén). Kíváncsi vagyok, hogy milyen trade-ek lesznek még draft előtt (Veldheer, Houston - örülnék neki) és hogyan változik addigra a need-ek közötti sorrendiség.

Palmer-nek sok szerencsét kívánok az Arizonával! Attól, hogy nálunk nyilvánvalóan nem ment a dolog, még lehet pár jó éve a Cards-ban.toxique
Milyen trade-nek örülnél Veldheer és Houston kapcsán???


Flynn press teljesen rendben volt!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Toxique, csak kisírtad ezt a Palmer dolgot 😀Bruce
Igen! 😀 Egyelőre Porter-en örömködök egy kicsit (játékteret ad nekünk a draft-pickek terén). Kíváncsi vagyok, hogy milyen trade-ek lesznek még draft előtt (Veldheer, Houston - örülnék neki) és hogyan változik addigra a need-ek közötti sorrendiség.

Palmer-nek sok szerencsét kívánok az Arizonával! Attól, hogy nálunk nyilvánvalóan nem ment a dolog, még lehet pár jó éve a Cards-ban.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 743
 www.livestream.com/raidersofficial

Flynn live (sajtó)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
közben DHB nálunk kötött ki egy évre 3 milláértdugo1993
Én sok sikert kívánok neki!
Nem tehet róla hol draftolta az öreg...keményen dolgozott mindig is. Nem lesz vele gondotok az tuti és Wayne mögött Luck passzaival talán lehet belőle rendes #2!Rolni
így gondolom én is! Good Luck with DHB... 😀
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Ha nem csinálnak olyan nagy állatságot, jövőre nagyon fajin lesz a cap helyzetünk. Ha az eredmények kicsit javulnak, akkor nagyobb FA-kat is tudunk igazolni már. Faszentos lesz!Bruce
Ja 😊
Bár sztem jövőre se kell nagy FA igazolásciklusra számítani...RM nem abból a GM suliból jött ahol nagyon költekeznek 😊
Ami miatt fontos a cap hely az Veldheer és Houston visszaigazolása illetve sztem max 1-2 komoly FA nem agyonfizetve...
Hosszútávon a draftról építkezős, saját tehetséget megtartós formát játszuk majd sztem...

Rolando lesz sztem a másik june 1 utáni cut, így javul a cap helyzet és eltűnik az utolsó szemét is...
2014-re már "csak" Huff, McClain dead money-a marad, illetve az akkori lépések eredményei (ha lesznek pl.:Brisiel esetleg)...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Még Rolandoval kell valamit kezdeni. bár nála a kivágás többe kerül, mintha itt marad, de erre is megvan a forgatókönyve a szeplős niggernek tuti 😊