Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Jacobs mondjuk már "lefőtt", de csapat nélkül van még pl.: Beanie Wells vagy Felix Jones... nem mintha ők akkora sztárok lennének vagy annyira beváltak volna előző csapatuknál, de én lehet adnék nekik egy lehetőséget, valami olcsó teljesítményfüggő szerződéssel, aztán ha beválik csak jó, ha nem akkor jöhet a következő. De ott van még Hillis is, aki lehet szintén kihajtotta már magát, de őt biztosan kipróbálnám... hátha...

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Wallace nem lenne rossz választás camp-be/3. QB-nek. Legalább abban biztosak lehetnénk, hogy nem jön draftról QB. Bár ebben eddig sem hittem, de Flynn érkezése óta, már biztos vagyok benne.

A Cube által felvetett TE kérdéssel egyetértek. Szerbintem is jön majd a draft végén egy TE, de alapvetően marad az Ausberry/Gordon kettős. Ugye rosteren van még Shuler aki kap majd egy versenytársat a 3. TE szerepért.

Az RB kérdéssel kapcsolatban én még bizonytalan vagyok. Még rengeteg szabad FA van akik közül lehet válogatni, könnyen lehet, hogy még behúzunk valakit. A prospectek közül nekem Bell és Burkhead a legszimpatikusabb. Az előbbi egy buldózer a másik egy igazi mindenes. Bell megítélése vegyes, sokan nem tartják alaklmasnak az NFL-re, de sokan Jacobs-hoz hasonlítják, így belőhetetlen, hogy melyik körben fog kimenni. Burkhead viszont biztos, hogy marad az utolsó körökre.peterbadbone
FA egyébként

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Wallace nem lenne rossz választás camp-be/3. QB-nek. Legalább abban biztosak lehetnénk, hogy nem jön draftról QB. Bár ebben eddig sem hittem, de Flynn érkezése óta, már biztos vagyok benne.

A Cube által felvetett TE kérdéssel egyetértek. Szerbintem is jön majd a draft végén egy TE, de alapvetően marad az Ausberry/Gordon kettős. Ugye rosteren van még Shuler aki kap majd egy versenytársat a 3. TE szerepért.

Az RB kérdéssel kapcsolatban én még bizonytalan vagyok. Még rengeteg szabad FA van akik közül lehet válogatni, könnyen lehet, hogy még behúzunk valakit. A prospectek közül nekem Bell és Burkhead a legszimpatikusabb. Az előbbi egy buldózer a másik egy igazi mindenes. Bell megítélése vegyes, sokan nem tartják alaklmasnak az NFL-re, de sokan Jacobs-hoz hasonlítják, így belőhetetlen, hogy melyik körben fog kimenni. Burkhead viszont biztos, hogy marad az utolsó körökre.

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 516
Vizitre Seneca Wallace
 www.silverandblackpride.com/2013/4/6/4192492/report-oakland-raiders-to-host-qb-seneca-wallaceCubehead
minek?Amadeus91
Hát a cikk alapján,hogy megversenyeztesse Flynn (TP mellett) a kezdőért!! Plusz hasonlóan tudd futni,mint TP csak picivel tapasztaltabb szóval lehetne közös playt írni rájuk és hát természetesen depth véget!
Különösebb okát,értelmét (a depthen kívül) én sem látom de ha megfelelő áron jön és kicsit is tud hozzá tenni a csapathoz akkor felőlem jöhet!
Amúgy vicces,mert a cikk azt írja,hogy Flynn az ő érkezésével hasonló szituba kerülne,mint a Seahawksban illetve a cikk szerint TP a kettejük ötvözete stílusra (mondjuk ez igaz valahol).



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Vizitre Seneca Wallace
 www.silverandblackpride.com/2013/4/6/4192492/report-oakland-raiders-to-host-qb-seneca-wallaceCubehead
minek?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 516
Vizitre jön Seneca Wallace
 www.silverandblackpride.com/2013/4/6/4192492/report-oakland-raiders-to-host-qb-seneca-wallace



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 516
Dion Jordan Case:

 www.youtube.com/watch?v=LkyGYvKz30g&feature=player_embedded#!



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 516
NBC telefon riport TP-vel:
 www.youtube.com/watch?v=hmTqNxiQsQQ



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 516
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/04/06/mckenzies-still-a-year-away-from-rebuilding-raiders/

McKenzie’s still a year away from rebuilding Raiders

örülök, hogy nem járunk a fellegekben.Amadeus91
Azért az durva fordulat az elmúlt évek cap helyzetéhez,hogy jövőre 50M áll majd a rendelkezésünkre!
Remélem az idén a sok cserélődés ellenére mutat a csapat elég fejlődést ahhoz,hogy RM és DA megélje azt,hogy fel is használhassa legalább egy részét!!Cubehead
A dolgok együttállásában az a szép, hogy ha bejön valami akkor nagyon bejön. Nekem gyanús, hogy már idén sem csak 2014-re gyúrnak, hanem 13-ra is.toxique
Ámen
Mondjuk ha az O hoz egy hasonló szezont,mint Hue alatt és DA-nak sikerül teljesen implementálnia a rendszerét és a D egy igazi agresszív zónázós,blitzelgetős D lesz akkor van esély jobb szereplésre.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 516
TE szitu

O oldalon a G poszt és a back up RB mellett ez a legnagyobb kérdőjel.
Abban biztos vagyok,hogy jön majd új arc a posztra. Most,hogy draftolt avagy udfa az mindegy, de jönni fog.
A vicces az,hogy már tavaly is aggódtunk a poszt miatt és "idén" is. De valamiért azon a véleményen vagyok,hogy végül tavaly se volt gond vele idén sem lesz!
Habár Knoppers rendszere mindig is TE barát volt, szóval ez némiképp árnyékolja a szitut de majd 2013ban elválik,hogy Myers tényleg zsír vagy csak system fit volt.
Ami miatt még is azt mondom,hogy rendben lesz azaz,hogy Ausberry WR volt egyetemen,szóval a kezei jók, azóta izomzatban is felnőtt a posztjához és Saunders egész éveb külön dolgozott a TE-kel. Ugyan ebből sokat nem láthattunk de higgyétek el meg lesz az eredménye!
Meccsenként két három lasztit kaptak (legalább is a szezon elején) és mindig élt vele, küzdött akart.
Szerintem idén Ausberry robbant majd!



több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/04/06/mckenzies-still-a-year-away-from-rebuilding-raiders/

McKenzie’s still a year away from rebuilding Raiders

örülök, hogy nem járunk a fellegekben.Amadeus91
Azért az durva fordulat az elmúlt évek cap helyzetéhez,hogy jövőre 50M áll majd a rendelkezésünkre!
Remélem az idén a sok cserélődés ellenére mutat a csapat elég fejlődést ahhoz,hogy RM és DA megélje azt,hogy fel is használhassa legalább egy részét!!Cubehead
A dolgok együttállásában az a szép, hogy ha bejön valami akkor nagyon bejön. Nekem gyanús, hogy már idén sem csak 2014-re gyúrnak, hanem 13-ra is.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 516
Egy kis happy time!
Egész szezont össze foglaló highlight videó!

 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hX2FeJZyWfs#!



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 516
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/04/06/mckenzies-still-a-year-away-from-rebuilding-raiders/

McKenzie’s still a year away from rebuilding Raiders

örülök, hogy nem járunk a fellegekben.Amadeus91
Azért az durva fordulat az elmúlt évek cap helyzetéhez,hogy jövőre 50M áll majd a rendelkezésünkre!
Remélem az idén a sok cserélődés ellenére mutat a csapat elég fejlődést ahhoz,hogy RM és DA megélje azt,hogy fel is használhassa legalább egy részét!!



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
toxique:
Gondolj már bele kicsit melyik hülye GM írna ilyet alá? Szar játékost kezdőben tartani, mert különben fizetni kell neki?? Ezek ám mind nyerni akarnak, mégha ez néha nem látszik (pl. 2000-es évek Raiders 1. körös draftok 😀 )Rolni
Igen, ez lenne az ésszerű. De akkor mi tarthatta a kezdőben pl. Sanchez-t? Azt nehezebben fogadnám el, hogy egy HC ennyire vakon bízik a nyilvánvalóan nem működőben...toxique
Az elérhető opciói közül benne látták a legtöbb lehetőséget. Gondolom a többit még ő is simán lenyomta edzésen 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
toxique:
Gondolj már bele kicsit melyik hülye GM írna ilyet alá? Szar játékost kezdőben tartani, mert különben fizetni kell neki?? Ezek ám mind nyerni akarnak, mégha ez néha nem látszik (pl. 2000-es évek Raiders 1. körös draftok 😀 )Rolni
Igen, ez lenne az ésszerű. De akkor mi tarthatta a kezdőben pl. Sanchez-t? Azt nehezebben fogadnám el, hogy egy HC ennyire vakon bízik a nyilvánvalóan nem működőben...toxique

az édes mind1 nekünk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
toxique:
Gondolj már bele kicsit melyik hülye GM írna ilyet alá? Szar játékost kezdőben tartani, mert különben fizetni kell neki?? Ezek ám mind nyerni akarnak, mégha ez néha nem látszik (pl. 2000-es évek Raiders 1. körös draftok 😀 )Rolni
Igen, ez lenne az ésszerű. De akkor mi tarthatta a kezdőben pl. Sanchez-t? Azt nehezebben fogadnám el, hogy egy HC ennyire vakon bízik a nyilvánvalóan nem működőben...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/04/06/mckenzies-still-a-year-away-from-rebuilding-raiders/

McKenzie’s still a year away from rebuilding Raiders

örülök, hogy nem járunk a fellegekben.Amadeus91
When the Raiders waived linebacker Rolando McClain yesterday, they did not apply the June 1 designation to spread the salary cap hit over two years.

Na ez érdekes, mert eddig úgy tudtam szétkenjük...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/04/06/mckenzies-still-a-year-away-from-rebuilding-raiders/

McKenzie’s still a year away from rebuilding Raiders

örülök, hogy nem járunk a fellegekben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
A QB szerződésekkel kapcsolatban gondolkodom azon, hogy elképzelhető olyan kitétel amely garantálja a kezdő meccsek számát idényenként a játékos számára? Teszem azt; xy QB garantáltan 13/16 meccsen kezdeni fog az idényben (ha egészségi állapota megfelelő), különben a csapat vmilyen jogcímen "kártérítést" fizet? Eddig nem nagyon foglalkoztam a szerződésekkel ilyen mélységben és tegnap merült fel egy beszélgetés során. Ugye az irányító a csapat arca; reklámszerződések, szponzori szerződések... stb, tehát van értéke a szereplései számának (elvileg) még akkor is, ha azt a teljesítménye nem is támasztja alá (eléggé "nemprofi" megoldás, de az elmúlt években nagyon sok miértet magyarázna (úgy általában az NFL-ben)). Mit gondoltok?toxique
Inkább fordítva szokott lenni, padoztatják, hogy ne kelljen fizetni.
Mint Culpepper 2007-ben.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
McClain dead money 2 szezonra lesz szetosztva...ezzel meg is van a masodik post june 1 cutunk.
7,26Mt emlitenek most mind DM, ebbol elvileg az idei bonus lesz az idei DM azaz 2,67M.Rolni
Elvileg azért lehet ilyen "alacsony" a dead money (7,26M), mert tavaly szezon közben a 2 meccses eltiltása miatt a hátralévő garantált fizetései kikerültek a garantált kategóriából (na ennyire garantáltak ezek a dealek az NFLben 😊)



toxique:
Gondolj már bele kicsit melyik hülye GM írna ilyet alá? Szar játékost kezdőben tartani, mert különben fizetni kell neki?? Ezek ám mind nyerni akarnak, mégha ez néha nem látszik (pl. 2000-es évek Raiders 1. körös draftok 😀 )

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A QB szerződésekkel kapcsolatban gondolkodom azon, hogy elképzelhető olyan kitétel amely garantálja a kezdő meccsek számát idényenként a játékos számára? Teszem azt; xy QB garantáltan 13/16 meccsen kezdeni fog az idényben (ha egészségi állapota megfelelő), különben a csapat vmilyen jogcímen "kártérítést" fizet? Eddig nem nagyon foglalkoztam a szerződésekkel ilyen mélységben és tegnap merült fel egy beszélgetés során. Ugye az irányító a csapat arca; reklámszerződések, szponzori szerződések... stb, tehát van értéke a szereplései számának (elvileg) még akkor is, ha azt a teljesítménye nem is támasztja alá (eléggé "nemprofi" megoldás, de az elmúlt években nagyon sok miértet magyarázna (úgy általában az NFL-ben)). Mit gondoltok?
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
Ezt honnan tudod, mondta a másik 31 GM? 😊somoskovig
Jani volt a Raiders legjobb első körös pickje a 2000-es években, ezzel mindent elmondtunk, ez a szintű dilettanizmus max a detroiti Millen-féle ámokfutáshoz hasonlítható


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
McClain dead money 2 szezonra lesz szetosztva...ezzel meg is van a masodik post june 1 cutunk.
7,26Mt emlitenek most mind DM, ebbol elvileg az idei bonus lesz az idei DM azaz 2,67M.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Ezt honnan tudod, mondta a másik 31 GM? 😊

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Azért a 2003-as Aso pick óta überkemény, amit a Raiders 1. körös pickek címén leművelt...

2004: Gallery: 1/2-re sikerült húzni egy guardot, abból se top 3-at
2005: Fabian Washington CB
2006: Michael Huff DB - ez még szódával elmegy, bár 1/7-et azért nem biztos, hogy utólag nézve megért
2007: Jamarcus Russell - innen durvul be igazán a dolog. 😊
2008: Darren McFadden RB - ha egészséges, akkor még nincs gond, de ha azt vesszük, hogy ezen a drafton került az NFL-be Chris Johnson, Matt Forte, Ray Rice, Jammal Charles, akkor azért már nem annyira egyértelmű a dolog (bakker, ez milyen RB-class azért... ÉS ebből csak CJ volt 1. körös DMC mellett)
2009: DHB - 1/7-re no comment
2010: Rolando McClain - szintén top 10 pick, szintén no comment

Aki 7 egymást követő 1. körös pickkel nem húz egyetlen franchise játékost sem, az ne nagyon csodálkozzon, hogy hol is tart... 😊somoskovig
azért ezt árnyalja az a dolog, hogy Gallery, JMR, DMC és McClain mindenkinek magasan volt a boardján.

criminal lawyer or criminal lawyer?