Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Young FS-t játszott és szerintem nincs értelme változtatni Branch SS posztján, tehát marad Branch SS és Young lesz a kezdő FS ha minden így marad ahogy most van.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Joselio Hanson is visszater!
Ismet jo fogas/huzas!
Teljesen rendben volt mint nickel CB miutan elkapta a fonalat...
Mondjuk kezdunk veszesen torpek lenni CB poszton...
Porter, Jenkins, Adams, Hanson mind 6 alatt...behuzunk ide meg egy Leon McFaddent 😊

Amugy ennyi FA CB utan sztem lehet Ross S poszton jut majd szohoz...bar vele kapcsolatban meg mindig nem olvastam, h visszahoztuk volna...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Jol hangzik.
Elvileg inkabb SS Young es raiders.com is SSnek tunteti fel. Sztem ez azt jelenti, Branch a tovabbiakban FS lesz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 662
Usama Young infók:

- Per PFF, New #Raiders S Usama Young was rated 3rd best tackling safety and 11th best in coverage last season

draft profiljáról.

4.36 speed, 43 inch vertical. Regarded by many as the finest defensive product produced at this university since the Jack Lambert era (1971-73), Young has been the anchor of the secondary ever since moving into the starting lineup as a true freshman. In addition to excelling as a shutdown cornerback, the physical tackler has also garnered national academic honors.

a vége különösen tetszik. végre intelligens játékosokat igazolunk

choose life
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
nem találtam mást, remélem jó lesz egy scouting report róla:

" Very good and very comfortable in man coverage. Sticks right with his receiver. Does a good job of cutting off receivers on deep routes by getting in front of them and playing the ball. Tracy is subtle about it and doesn't get flagged. Has good hands and plays the ball well. Finished his career with 16 INTs. Had 6 as a Senior. Not as comfortable in zone coverage, but certainly has the skills for it."

tavaly volt egy picksixe Steelers ellen, azt is man coverben hoztadeyell
College-ból kikerülve egyértelműen úgy tűnt h emberezésben van ink jövője (ezért is került a Gregg Williams féle Saintsbe, ami elsősorban arra épül), de a profiknál nem elég fizikális a press coverhez és a m2m-hez szerintem, plusz a lábmunkája sem elit. Persze a labdaérzéke és a fürgesége kiváló.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 662
Jenkinsnek és Porternek is a man coverage az erőssége. átállunk m2mre?

Carter újraigazolásának örülök. ebből még a végén védelem lesz.deyell
Porter is?

Vele kapcsolatban nem vagyok kepben...
Erdekes...majd kiderul mi lesz 😉Rolni
Porter ink zónázásban jó.empty taxi
nem találtam mást, remélem jó lesz egy scouting report róla:

" Very good and very comfortable in man coverage. Sticks right with his receiver. Does a good job of cutting off receivers on deep routes by getting in front of them and playing the ball. Tracy is subtle about it and doesn't get flagged. Has good hands and plays the ball well. Finished his career with 16 INTs. Had 6 as a Senior. Not as comfortable in zone coverage, but certainly has the skills for it."

tavaly volt egy picksixe Steelers ellen, azt is man coverben hozta

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Jenkinsnek és Porternek is a man coverage az erőssége. átállunk m2mre?

Carter újraigazolásának örülök. ebből még a végén védelem lesz.deyell
Porter is?

Vele kapcsolatban nem vagyok kepben...
Erdekes...majd kiderul mi lesz 😉Rolni
Porter ink zónázásban jó.empty taxi
Na akkor döntsük már el 😊

Nekem is inkább a zóna élt Porter kapcsán, de annyira nem figyeltem sose...Rolni
Használható m2m-ben is szvsz, bár a nagy játékainak a többségét zónázás során hozta én úgy tudom, de látogassatok el a Saints topikba ott készségesen lescoutolják neked Portert 😊empty taxi
Köszi, sztem az lesz 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Jenkinsnek és Porternek is a man coverage az erőssége. átállunk m2mre?

Carter újraigazolásának örülök. ebből még a végén védelem lesz.deyell
Porter is?

Vele kapcsolatban nem vagyok kepben...
Erdekes...majd kiderul mi lesz 😉Rolni
Porter ink zónázásban jó.empty taxi
Na akkor döntsük már el 😊

Nekem is inkább a zóna élt Porter kapcsán, de annyira nem figyeltem sose...Rolni
Használható m2m-ben is szvsz, bár a nagy játékainak a többségét zónázás során hozta én úgy tudom, de látogassatok el a Saints topikba ott készségesen lescoutolják neked Portert 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Jenkinsnek és Porternek is a man coverage az erőssége. átállunk m2mre?

Carter újraigazolásának örülök. ebből még a végén védelem lesz.deyell
Porter is?

Vele kapcsolatban nem vagyok kepben...
Erdekes...majd kiderul mi lesz 😉Rolni
Porter ink zónázásban jó.empty taxi
Na akkor döntsük már el 😊

Nekem is inkább a zóna élt Porter kapcsán, de annyira nem figyeltem sose...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Jenkinsnek és Porternek is a man coverage az erőssége. átállunk m2mre?

Carter újraigazolásának örülök. ebből még a végén védelem lesz.deyell
Porter is?

Vele kapcsolatban nem vagyok kepben...
Erdekes...majd kiderul mi lesz 😉Rolni
Porter ink zónázásban jó.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Tetszik a Young pick up!

Ha nem sikerül letradelni én Fishernek örülnék leginkább!
Aztán már "csak" Veldheert kell visszahozni jövőre és megvan az OT poszt évekre...50Mból meg csak futja majd Jared fizujára 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
 www.raiders.com/news/article-1/Raiders-Sign-S-Usama-Young/50dac385-9ba8-4123-9a8e-4756589e5929

Raiders Sign S Usama Young

Jenkins - Young - Branch - Porter

kezd tetszeni

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 662
Fisher jó lesz a profik között, ebben biztos vagyok. Floydról már vannak kétségeim. a lényeg az, hogy az első körben RDE-t húznék, 1/3-ra ezen a poszton nincs jó value, ezért kéne a letrade. Ziggyt is elfogadnám, de zavaró, hogy nem tiszta a kora. sokak szerint nem igaz, hogy '89-ben született, valójában 28 év körül van. az afrikai játékosoknál sosem lehet tudni biztosan, lásd soccerben Taribo West, Jay-Jay Okocha. az biztos, hogy a harmadik körben safety-t húznék, méghozzá egy Rambo nevűt.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
The Oakland Raiders would reportedly like to select Central Michigan OT Eric Fisher with the No. 3 overall pick in the NFL Draft if he is still on the board. If not, the team will likely take Florida DT Sharrif Floyd.

Comment | Source: ESPN - John Clayton

remélem csak smoke. részemről továbbra is letrade + Carradine az 1. körbendeyell
jó lenne mind a 2. Btw, csak jól tudunk választani 3.-ra

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 662
The Oakland Raiders would reportedly like to select Central Michigan OT Eric Fisher with the No. 3 overall pick in the NFL Draft if he is still on the board. If not, the team will likely take Florida DT Sharrif Floyd.

Comment | Source: ESPN - John Clayton

remélem csak smoke. részemről továbbra is letrade + Carradine az 1. körben

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Jenkinsnek és Porternek is a man coverage az erőssége. átállunk m2mre?

Carter újraigazolásának örülök. ebből még a végén védelem lesz.deyell
Porter is?

Vele kapcsolatban nem vagyok kepben...
Erdekes...majd kiderul mi lesz 😉Rolni
igen Porter is. ő atletikus, nagyon gyors, simán fut a leggyorsabb WR-ekkel. utóbbi időben elég sokszor megégették, de nem félek, mert DA ismeri, amikor ő volt a Saints DC, akkor Porter playmaker módon játszott, sok int + pass deflection.

azért még kell egy kezdő FS.deyell
vagy SS

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 662
Jenkinsnek és Porternek is a man coverage az erőssége. átállunk m2mre?

Carter újraigazolásának örülök. ebből még a végén védelem lesz.deyell
Porter is?

Vele kapcsolatban nem vagyok kepben...
Erdekes...majd kiderul mi lesz 😉Rolni
igen Porter is. ő atletikus, nagyon gyors, simán fut a leggyorsabb WR-ekkel. utóbbi időben elég sokszor megégették, de nem félek, mert DA ismeri, amikor ő volt a Saints DC, akkor Porter playmaker módon játszott, sok int + pass deflection.

azért még kell egy kezdő FS.

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Jenkinsnek és Porternek is a man coverage az erőssége. átállunk m2mre?

Carter újraigazolásának örülök. ebből még a végén védelem lesz.deyell
Porter is?

Vele kapcsolatban nem vagyok kepben...
Erdekes...majd kiderul mi lesz 😉

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 516
Jenkinsnek és Porternek is a man coverage az erőssége. átállunk m2mre?

Carter újraigazolásának örülök. ebből még a végén védelem lesz.deyell
Carter részemről is üdvös hír 😊, arról nem beszélve,hogy remek locker room jelenlét.

Viszont a CB igazolást ilyen szempontból érdekesek, hisz DA védelem alapból ugye zónázásra épül!S ugye idén teljes egészében akarja alkalmazni!!



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 662
Jenkinsnek és Porternek is a man coverage az erőssége. átállunk m2mre?

Carter újraigazolásának örülök. ebből még a végén védelem lesz.

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 516
Kelly szerintem bekerült a temetőbe! Pont úgy,mint anno Burgess vagy nem oly rég T Scott. Belichik használja addig amíg mutat bármi pluszt aztán lehúzza a slozin! /Sorry minden Pats fan-tól de sajnos a munkásságát így látom az utóbbi időkben.

Mindenesetre sok sikert neki!Cubehead
Tiszteletben tartva és nem megsértődve a véleményeden,azért sztem ez nem így van.Burgesshez és Scotthoz is nagy reményeket fűztünk,ha jól emlékszem Burgess komoly lóvét is kapott és ehhez képest egyikük sem mutatott semmit sem,szinte észrevehetetlenek voltak a pályán,szóval nagyon "kifacsarni" sem tudtuk őket.Ehhez szvsz a legkevesebb köze BB-nek volt.kolok1972
Üdv Kolok!

Isten ments,h sértődés legyen a dologból. A véleményem erősen szubjektív,de lentebb kifejtem miért!
Alap esetben nem csak Burgessre és T Scottra gondoltam, őket inkább csak a csapat kapcsolat véget írtam bele a HSZ-be.
De pl ott van Welker,Branch féle story pedig ők aztán dolgoztak.
S persze az is okés és tény,hogy az FA arról szól,hogy azonnali upgradet szerezz s azt addig használd amíg tényleg pluszt ad és nem holt súlyt a fizuja végett. S az is tény,hogy mindezt a HSZben kicsit sarkasítva jelenítettem meg nálatok.
Most,hogy mindezt a média hype avagy egyéb un familiare dolgai végett (ugye volt a videós botránya) érzem vele kapcsolatban azt nem tudom, de nem is lényeg. Ezért is írtam, hogy szubjektív.
Valamint csak,h teljesen tisztán láss, gyűlölöm a túlzó média hype-t amit sajnos az amerikai sajtó előszeretettel alkalmaz. S azért azt Te is elismerheted,hogy TB és BB párosnál ebből nincs hiány. Sőt kb ha TB elesett a pályán akkor is azt a kommentárt kapta,hogy a game plane része.
Persze mindez nem azt jelenti,hogy nem ismerem el és emelem meg a kalapom TB teljesítménye előtt vagy,hogy nem tartom BB-t az egyik legfifikásabb D gurunak aki a problémás arcokkal is jól tudd dolgozni. S persze a hype-ról sem tehetnek de ettől még van bennem mindezekből kifolyólag egy ellenszenv az irányukba és ez jelent meg a HSZben.
De mondom szubjektív és ezért is írtam,hogy sorry utalva arra,hogy nem sértésként szánom vagy ilyesmi.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Amugy a 2 CB pick up, a 2 DT pick up, a 2 RT pick up, a 2 DE pick up azert is jok, mert nem kell reachelni, mehet vegig a BPA!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Andre Carter visszater 1evre!!

Orulok neki!

Remelem draftrol azert sikerul hozni vkit aki Hunterral kuzd a back up posztert!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
egyik sem éppen egy nagydarab fizikális CB...Bowe, Thomas, Floyd úgy fogja félre rakni őket mint a huzat...ne legyen mondjuk igazam persze...Rolni
Ez mondjuk igaz.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Ha ebből tudna sokat hozni minden meccsen akkor nagyon örülnék 😊
 www.youtube.com/watch?v=CENgZyfuxA8&feature=youtu.beRolni
születésnapomon lett felöltve, jó ómen 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?