Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 516
Szerintem is jól hangzik a Reece / Olawale - McFadden / Jennings név sor. Valószínűleg valamelyik hátsó körben jön még egy fiatal RB a draftról aki majd Stewartal fog küzdeni a 3ik helyért és kész is a hátsó alakzat!
Amúgy Jennings testfelépítés terén elégé hasonlít Bushra aki ugye eléggé jól kiegészítette DMC-t anno.
Bush (6'1 és 245font) míg Jennings (6'1 és 228font).



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
BREAKING: According to CSN's Paul Gutierrez, yesterday's reports by Jason La Canfora and Adam Caplan that the Raiders would sign QB Seneca Wallace were "inaccurate". It doesn't mean he will not sign, but a deal does not appear to be only a matter of time. Stay tuned.

nem kell erőltetni

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Sok sikert itt Jenningsnek. Nagyon, nagyon rendes, önzetlen srác. Balhéja nem lesz, az biztos. Azért transzferelt el a Pittről a Libertybe, hogy a beteg apja mellett legyen.
Tavalyig úgy hittük, ő megfelelő első 2. számú RB lesz hosszú ttávon, kezdő potenciállal, és a preseasonben is remek volt, de aztán megsérült az 1. meccsen, és utána sajnos rá se lehetett ismerni, pedig többször is volt esélye bizonyítani. Jó elkapónak is számított tavalyt leszámítva.iktriad
Pont most olvastam a cikket!

Láttam Jags meccseket tavaly (kettőt-hármat), de meg nem fordult a fejemben, hogy Jennings idéntől Raider lesz. 12/13-ban 10 meccsen 2 TD-t hozott össze (2.8yrds / rush átlaggal, 130 elkapott yard és 3 fumble). Meglátjuk.toxique
Az utolsó éve borzalmas volt, de előtte 4,5-4.7-es yard/carry szezonjai voltak.iktriad
Minden bizonnyal van benne elég potenciál McFadden mellé minőségi futónak. Reméljük, hogy jót tesz neki a struktúra/levegőváltozás és Olsenék kihozzák belőle a maximumot. Ez a Reece - McFadden - Jennings hátsó traktus nem hangzik rosszul...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sok sikert itt Jenningsnek. Nagyon, nagyon rendes, önzetlen srác. Balhéja nem lesz, az biztos. Azért transzferelt el a Pittről a Libertybe, hogy a beteg apja mellett legyen.
Tavalyig úgy hittük, ő megfelelő első 2. számú RB lesz hosszú ttávon, kezdő potenciállal, és a preseasonben is remek volt, de aztán megsérült az 1. meccsen, és utána sajnos rá se lehetett ismerni, pedig többször is volt esélye bizonyítani. Jó elkapónak is számított tavalyt leszámítva.iktriad
Pont most olvastam a cikket!

Láttam Jags meccseket tavaly (kettőt-hármat), de meg nem fordult a fejemben, hogy Jennings idéntől Raider lesz. 12/13-ban 10 meccsen 2 TD-t hozott össze (2.8yrds / rush átlaggal, 130 elkapott yard és 3 fumble). Meglátjuk.toxique
Az utolsó éve borzalmas volt, de előtte 4,5-4.7-es yard/carry szezonjai voltak.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Sok sikert itt Jenningsnek. Nagyon, nagyon rendes, önzetlen srác. Balhéja nem lesz, az biztos. Azért transzferelt el a Pittről a Libertybe, hogy a beteg apja mellett legyen.
Tavalyig úgy hittük, ő megfelelő első 2. számú RB lesz hosszú ttávon, kezdő potenciállal, és a preseasonben is remek volt, de aztán megsérült az 1. meccsen, és utána sajnos rá se lehetett ismerni, pedig többször is volt esélye bizonyítani. Jó elkapónak is számított tavalyt leszámítva.iktriad
Pont most olvastam a cikket!

Láttam Jags meccseket tavaly (kettőt-hármat), de meg nem fordult a fejemben, hogy Jennings idéntől Raider lesz. 12/13-ban 10 meccsen 2 TD-t hozott össze (2.8yrds / rush átlaggal, 130 elkapott yard és 3 fumble). Meglátjuk.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Ne is Bruce!
Te fan vagy O meg hater 😊, sza ebbol adodik a kulonbseg!!

koszi iktriad az infokat!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sok sikert itt Jenningsnek. Nagyon, nagyon rendes, önzetlen srác. Balhéja nem lesz, az biztos. Azért transzferelt el a Pittről a Libertybe, hogy a beteg apja mellett legyen.
Tavalyig úgy hittük, ő megfelelő első 2. számú RB lesz hosszú ttávon, kezdő potenciállal, és a preseasonben is remek volt, de aztán megsérült az 1. meccsen, és utána sajnos rá se lehetett ismerni, pedig többször is volt esélye bizonyítani. Jó elkapónak is számított tavalyt leszámítva.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
most nem mind1, hogy mi van abban a cikkben? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem keseredtem el egyébként. Csak nekem egy kicsit máshogy jön le ez az átszervezés dolog. De én igazából szurkoló vagyok, jogomban áll máshogy látni az egészet 😊
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Höri által írt cikket olvasva, kicsit elkeseredtem amúgy, mert nagyon rosszakat ír rólunk, de nagyon remélem hogy rácáfolunk. Én egy fokkal azért bizakodóbb vagyok az egész munkát tekintve... De persze majd a szezonban derül ki minden úgyis.Bruce
Magánvélemény. Ennyi.toxique
Szóval akkor ez nem tekinthető értékelésnek, hanem egy magánvéleménynek.
Akkor miért nem Holtszezon magánvélemény 1 a címe?Bruce
Magán-értékelés 😊. A lényeg, hogy valaki véleményét tükrözi. Attól még lehet a Te álláspontod a helyes! Az idő előbb-utóbb úgyis igazol valakit. Nem kell elkeseredni.toxique
Hát egy cikk miatt fogok/fogunk a legkevésbé elkeseredni. Majd az SB után bemásoljuk Hörinek az irományát! 😛 😊
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Höri által írt cikket olvasva, kicsit elkeseredtem amúgy, mert nagyon rosszakat ír rólunk, de nagyon remélem hogy rácáfolunk. Én egy fokkal azért bizakodóbb vagyok az egész munkát tekintve... De persze majd a szezonban derül ki minden úgyis.Bruce
Magánvélemény. Ennyi.toxique
Szóval akkor ez nem tekinthető értékelésnek, hanem egy magánvéleménynek.
Akkor miért nem Holtszezon magánvélemény 1 a címe?Bruce
Magán-értékelés 😊. A lényeg, hogy valaki véleményét tükrözi. Attól még lehet a Te álláspontod a helyes! Az idő előbb-utóbb úgyis igazol valakit. Nem kell elkeseredni.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Höri által írt cikket olvasva, kicsit elkeseredtem amúgy, mert nagyon rosszakat ír rólunk, de nagyon remélem hogy rácáfolunk. Én egy fokkal azért bizakodóbb vagyok az egész munkát tekintve... De persze majd a szezonban derül ki minden úgyis.Bruce
Magánvélemény. Ennyi.toxique
Szóval akkor ez nem tekinthető értékelésnek, hanem egy magánvéleménynek.
Akkor miért nem Holtszezon magánvélemény 1 a címe?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 516
Rashad Jennings már hivatalos!!

Rashad Jennings ✔ @RashadJennings
Its official! I'll be rocking that Black and Silver this yr. #Raidernation let's go make it happen!



több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Höri által írt cikket olvasva, kicsit elkeseredtem amúgy, mert nagyon rosszakat ír rólunk, de nagyon remélem hogy rácáfolunk. Én egy fokkal azért bizakodóbb vagyok az egész munkát tekintve... De persze majd a szezonban derül ki minden úgyis.Bruce
Magánvélemény. Ennyi.
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Jennings ha jól emlékszem használható/használták returnernek is. Jó lenne ha nem csak Ford hordana vissza, én még nagyon bízom benne, hogy jó lesz ismét, ne kellene összetöretnünk a visszahordásoknál.

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Kozben Reggie Smith S ex49er is alairt...inkabb ST playa, de foleg camp body

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Rashad Jennings twitteren írta:

Not official 'yet' but looks like Oakland may be my new home. #raidernationdeyell
Neki jobban orulnek mint Scottnak...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Rashad Jennings twitteren írta:

Not official 'yet' but looks like Oakland may be my new home. #raidernation

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Wallace camp body es max #3 QB sztem. Kell ilyen is.

Scott mellett Rashard Jenings exJaguar is volt viziten. Ot meg FA nyitas elott bedobtam meg mint Olsen kapcsolat miatti jelolt 😊
Kell is a RB!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Usama Young's one-year Raiders deal is $985,000 total: $720,000 salary, $100,000 signing bonus, $100,000 workout bonus, $65,000 roster bonus
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Raiders agreed to terms with QB Seneca Wallace.
Wallace beat out Tyler Thigpen to join Matt Flynn and Terrelle Pryor in the Raiders' QB corps. He's being signed for his experience and leadership more than his skills, which have eroded to the point that he was out of the league last season. Wallace will spend camp mentoring Flynn and Pryor, but shouldn't attempt a pass after the preseason. It's possible Wallace won't make the Week 1 roster, but the Raiders have been enamored with the idea of signing a veteran QB, so he most likely will.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Örülök, hogy Rolando és Huff is a Ravens-hez került, ők az egyik szívemhez legközelebb álló alakulat, így rajtuk tartom a szemem.

A Dolphinsos csere meg már álom kategória lenne 😊Bruce
Fisherért feljöhetnek simán. L. Johnsonban állítólag nem bíznak annyira, bár ott van még Fluker.

choose life
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Höri által írt cikket olvasva, kicsit elkeseredtem amúgy, mert nagyon rosszakat ír rólunk, de nagyon remélem hogy rácáfolunk. Én egy fokkal azért bizakodóbb vagyok az egész munkát tekintve... De persze majd a szezonban derül ki minden úgyis.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 516
A Dolphinsos csere meg már álom kategória lenne 😊Bruce
Kíváncsi lennék annyi pickel RM milyen minőségi rablást végezne a drafton😊



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Örülök, hogy Rolando és Huff is a Ravens-hez került, ők az egyik szívemhez legközelebb álló alakulat, így rajtuk tartom a szemem.

A Dolphinsos csere meg már álom kategória lenne 😊