Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 516
Aktuális JMR videó:
 bleacherreport.com/articles/1599060-jamarcus-russell-comeback-2013-today-is-about-beating-the-scale



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
jelenleg nagyjából $3-4 millióval lehetünk a cap alatt. még jöhet 1, talán 2 olcsó FA igazolás a draft előtt. viszont június elsejével lesz még pár millió $ hely a sapkában, amikor is Huff cap hitjének nagy része átvándorol 2014-re.

choose life
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
McClain tavalyi eltiltásával $3.635 millió garantált pénztől esett el. az utána járó dead money így $10.895m helyett $7.26m.deyell
am. ha maradt volna rosteren eltiltva idén végig, akkor mennyibe került volna?Amadeus91
úgy a cap hitje kevesebb lett volna $585k-val.deyell
Alakul ez... mármint a csillagok együttállása. Apróság, de a szekerünket tolja.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
McClain tavalyi eltiltásával $3.635 millió garantált pénztől esett el. az utána járó dead money így $10.895m helyett $7.26m.deyell
am. ha maradt volna rosteren eltiltva idén végig, akkor mennyibe került volna?Amadeus91
Kicsit kevesebbe mint igy a dead moneyval...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
McClain tavalyi eltiltásával $3.635 millió garantált pénztől esett el. az utána járó dead money így $10.895m helyett $7.26m.deyell
am. ha maradt volna rosteren eltiltva idén végig, akkor mennyibe került volna?Amadeus91
úgy a cap hitje kevesebb lett volna $585k-val.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
McClain tavalyi eltiltásával $3.635 millió garantált pénztől esett el. az utána járó dead money így $10.895m helyett $7.26m.deyell
am. ha maradt volna rosteren eltiltva idén végig, akkor mennyibe került volna?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
McClain tavalyi eltiltásával $3.635 millió garantált pénztől esett el. az utána járó dead money így $10.895m helyett $7.26m.

choose life
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ez a delfines trade nagyon jó lenne a Radírok számára.
Sztem értelmetlen ROT-t draftolni 1/3ra. Pass rusher is lesz olyan később első körben, mint 1/3ra lenne, de ott legalább nem lesz reach.
Extra második és harmadik körök, ha van csapat ahol kellenek mint egy falat kenyér, akkor ez az a csapat. Tessék szurkolni, hogy jöjjön össze.ulpianus
Valoban kurva sokat segitene egy trade...
1/3 ROT meg bar nem az igazi, de ha BPA akkor az uj fizurendszerrel vallalhato sztem.Rolni
szurkolok! 😀
pl.: Barret Jones pickért! A bekapott sérülései miatt a szagértők egy része első kör helyett inkább a 2. vagy a 3. körre teszi, ennek ellenére én behúznám az O-ba (hogy kinek mi a reach az szubjektív). Nagyon sokoldalú, a legtöbb O-lineba lazán elférne.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Ez a delfines trade nagyon jó lenne a Radírok számára.
Sztem értelmetlen ROT-t draftolni 1/3ra. Pass rusher is lesz olyan később első körben, mint 1/3ra lenne, de ott legalább nem lesz reach.
Extra második és harmadik körök, ha van csapat ahol kellenek mint egy falat kenyér, akkor ez az a csapat. Tessék szurkolni, hogy jöjjön össze.ulpianus
Valoban kurva sokat segitene egy trade...
1/3 ROT meg bar nem az igazi, de ha BPA akkor az uj fizurendszerrel vallalhato sztem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Ez a delfines trade nagyon jó lenne a Radírok számára.
Sztem értelmetlen ROT-t draftolni 1/3ra. Pass rusher is lesz olyan később első körben, mint 1/3ra lenne, de ott legalább nem lesz reach.
Extra második és harmadik körök, ha van csapat ahol kellenek mint egy falat kenyér, akkor ez az a csapat. Tessék szurkolni, hogy jöjjön össze.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
NFL_Draft_Insider @NFLDraft… 2h #Raiders Pick 3 WANT 12, 42, 82 & Future 3rd from #Dolphins. Key Word- WANT. 12, 42, 146 & Future 4th gets deal done. Desperate for Picks

Érdekes. Bár nagyon örülnék Fisher érkezésének azért egy letrade még mindig csábítóbb talán!!Rolni
ha jól értem
adnánk az 1. körünk a Phins pedig cserébe 1&2&3+jövő évi 3 ?Amadeus91
Igen, a Phins ha vkiért nagyon fel akarna menni (van OT meg DE needjük is szal elképzelhető) megtehetné hiszem a Vontae Davis trade-ből van egy plusz 2. köre.

Jah és Bernard Scott jön vizitre, ő lehet az RB2 Goodson helyett?
 www.usatoday.com/story/sports/nfl/raiders/2013/04/10/running-back-bernard-scott-raiders/2070059/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed%3A+UsatodaycomNfl-TopStories+%28Sports+-+NFL+-+Top+Stories%29empty taxi
Jaja...nagyon irogatjak, h a Phins GM a munkajaert dolgozik iden, ezert eleg agressziv lehet drafton is trade teren...meglassuk

Scott johet felolem...DMC moge kell az ember es egyenlore csak Stewart van...Rolni
Scott komolytalan futó, nem díjaznám.

Rolando-->Ravens papírforma

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Pont a minap nézegettem a draft listát és akartam is írni, hogy a Dolphins simán rendelkezik annyi pick-el, hogy feljöjjenek Fisher-ért, nekünk meg simán maradna kiválasztható játékos 1/12-n is. Nem lenne rossz, ha már a draft előtt összejönne ez az üzlet.

Scott meg igen szimpatikus RB csak ACL után van, de egy próbát megér...

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
NFL_Draft_Insider @NFLDraft… 2h #Raiders Pick 3 WANT 12, 42, 82 & Future 3rd from #Dolphins. Key Word- WANT. 12, 42, 146 & Future 4th gets deal done. Desperate for Picks

Érdekes. Bár nagyon örülnék Fisher érkezésének azért egy letrade még mindig csábítóbb talán!!Rolni
ha jól értem
adnánk az 1. körünk a Phins pedig cserébe 1&2&3+jövő évi 3 ?Amadeus91
Igen, a Phins ha vkiért nagyon fel akarna menni (van OT meg DE needjük is szal elképzelhető) megtehetné hiszem a Vontae Davis trade-ből van egy plusz 2. köre.

Jah és Bernard Scott jön vizitre, ő lehet az RB2 Goodson helyett?
 www.usatoday.com/story/sports/nfl/raiders/2013/04/10/running-back-bernard-scott-raiders/2070059/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed%3A+UsatodaycomNfl-TopStories+%28Sports+-+NFL+-+Top+Stories%29empty taxi
Jaja...nagyon irogatjak, h a Phins GM a munkajaert dolgozik iden, ezert eleg agressziv lehet drafton is trade teren...meglassuk

Scott johet felolem...DMC moge kell az ember es egyenlore csak Stewart van...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
NFL_Draft_Insider @NFLDraft… 2h #Raiders Pick 3 WANT 12, 42, 82 & Future 3rd from #Dolphins. Key Word- WANT. 12, 42, 146 & Future 4th gets deal done. Desperate for Picks

Érdekes. Bár nagyon örülnék Fisher érkezésének azért egy letrade még mindig csábítóbb talán!!Rolni
ha jól értem
adnánk az 1. körünk a Phins pedig cserébe 1&2&3+jövő évi 3 ?Amadeus91
Igen, a Phins ha vkiért nagyon fel akarna menni (van OT meg DE needjük is szal elképzelhető) megtehetné hiszem a Vontae Davis trade-ből van egy plusz 2. köre.

Jah és Bernard Scott jön vizitre, ő lehet az RB2 Goodson helyett?
 www.usatoday.com/story/sports/nfl/raiders/2013/04/10/running-back-bernard-scott-raiders/2070059/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed%3A+UsatodaycomNfl-TopStories+%28Sports+-+NFL+-+Top+Stories%29


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
NFL_Draft_Insider @NFLDraft… 2h #Raiders Pick 3 WANT 12, 42, 82 & Future 3rd from #Dolphins. Key Word- WANT. 12, 42, 146 & Future 4th gets deal done. Desperate for Picks

Érdekes. Bár nagyon örülnék Fisher érkezésének azért egy letrade még mindig csábítóbb talán!!Rolni
ha jól értem
adnánk az 1. körünk a Phins pedig cserébe 1&2&3+jövő évi 3 ?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
NFL_Draft_Insider @NFLDraft… 2h #Raiders Pick 3 WANT 12, 42, 82 & Future 3rd from #Dolphins. Key Word- WANT. 12, 42, 146 & Future 4th gets deal done. Desperate for Picks

Érdekes. Bár nagyon örülnék Fisher érkezésének azért egy letrade még mindig csábítóbb talán!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jelenleg én is Fishert tartanám a legjobb választásnak. A védelem lett nagyon megbolygatva most az FA periódusban, így remélem az első körös draftunk megy Fisherre. De akkor sem leszek bánatos ha letrade lesz és a legjobb pass rushert hozzuk el meg a letrade során kapott cetlivel egy CB-t és a 3. körben jöhet egy T.

De már csak 15 nap és kiderül
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
nem egy világverő brigád, de látszik a fény az alagút végén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
A T remélhetőleg érkezik a drafton Fisher formájában!!

Ha Fisher érkezne akkor Barnest én bedobnám az LG harcba! LT volt korábban, íg a baloldal menne neki sztem, futásnál igen jó lenne, míg belül pass rush terén is rendben lehetne, mert nincs olyan speed rush. Kisebb felelősség, nyomás lehet kevesebb büntit is eredményezne...
Veldheer-Barnes-Wiz-Brisiel-Fisher sztem nem lenne gyenge fal.
Barnes mögött Bergstrom erősödne, fejlődne még egy évet, míg Nix ugyanezt teszi Brisiel mögött...aztán már "csak" Jared-et kell megdobni egy hosszútávú deal-el jövőre és évekre meglehetne a fal!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Egy normális G meg T nagyon kellene, de jövőre lesz majd rá pénz! 😊
Barnes engem speciel nagyon nem nyugtat meg.

Ahogy Rolni is írta ez a csapat már most jóval erősebb mint amire én számítottam. CP elküldésével a lehető legjobb áron a legjobb QB-t is hoztuk el (mindenesetre nekem Flynn még mindig nem szimpi).
A lehetőségekhez képest csak szuperlatívuszokban tudok beszélni RM-ről hála az égnek. Remélem ez a pályán is látszani fog!

Hátha most sikerül lerakni egy alapot és akik nem jönnek be idén azoknak a helyére jóval minőségibb embereket hozni következő offseasonban.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Depth Chart pre-draft:

QB: Matt Flynn, Terrelle Pryor
RB: Darren McFadden, Jeremy Stewart
FB: Marcel Reece, Jamize Olawale
TE: David Ausberry, Richard Gordon, Mikey Shuler
WR: Denarius Moore, Rod Streater, Jacoby Ford, Juron Criner, Tray Session, Isaiah Williams
OT: Jared Veldheer, Khalif Barnes, Alex Barron, Willie Smith
OG: Mike Brisiel, Tony Bergstrom, Lucas Nix, Jason Foster
OC: Stefen Wisniewski, Alex Parsons

DT: Vance Walker, Pat Sims, Christo Bilukidi, Johnny Jones
DE: Lamarr Houston, Andre Carter, Justin Hunter, Jack Crawford, Brandon Bair
OLB: Kevin Burnett, Miles Burris, Kaluka Maiava, Kaelin Burnett, Keenan Clayton, Mario Kurn, Jerrell Harris
MLB: Nick Roach, Travis Goethel
CB: Mike Jenkins, Tracy Porter, Phillip Adams, Joselio Hanson, Chimdi Chekwa, Coye Francise
FS: Usama Young, Brandian Ross
SS: Tyvon Branch, Akwasi Owusu-Ansah, Cory Nelms

K: Sebastian Janikowski
P: Maquette King
LS: Jon Condo

Nem mondom, h világverő brigád, de így draft előtt jobb mint amire számítottam.
Tele vagyunk kérdésekkel, bizonytalan elemekkel és dead moneyval, de ha sikerül jól draftolni akkor jobb csapat kerülhet ki a pályára mint tavaly.
Nagyban kell a sikerhez az Olsen-Sparano páros várakozásokat legalább elérő szereplése és az is, h a DA-JT védelem villantson. Ha idén nem tud a védelem lényegi javulást mutatni, akkor el kell gondolkozni DA jövőjén!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
hát egy #1 WR igencsak kellene
Amúgy tetszik a DB egység nekem személy szerint. LB corp se olyan rossz, egy sack machine kellene frontsevenbe. nem tudom Sims és Walker hogy fognak alakítani, Houstonba bízok.
(nagyon halkan megjegyezném, hogy Chekwa rosteren tartása súghat valamit, RM a bustoktól és a túlfizetettektől hidegvérrel megvált, ő meg túlélte, szóval... bár lehet csak PS fit, de CBnk most van "bőven", simán elküldhetné. Adams,Jenkins,Ross,Hanson,Porter,Francies,Chekwa..



Just Win Baby!
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
The Oakland Raiders currently have $79 million of salary cap room for 2014 - $40 million more than the next closest team - after general manager Reggie McKenzie cleared away many of the team's poor contracts. However, the team also has only 21 players under contract for 2014.Bruce
Na ez a szituáció az, amikor nem tudom abbahagyni a vigyorgást. Ha a 40m$ el is megy a bevált playák lekötésére, 2014 már akkor is komoly lehetőséget kínál a lyukak tömködésére. Úgy gondolom, ez extra motíváció lehet majd minden poszton 2013ra is. Hiszem, hogy senki sem akar majd upgrade-igényes poszton görcsölni a jövőjéért egy olyan franchise-ban, ahol van pénz az upgrade-re.
Tartom a véleményem arról, hogy 2013ban pozitív mérleggel zárunk és 2014ben már contender csapat vagyunk.
Egyébként; azért nehéz bármit mondani bármiről (pláne így a draft előtt), mert kutyára fingom nincs, hogy RM-ék mit terveznek még idénre. A D már szépen alakul, de az O még nagyon homályos... bár fr QB nélkül nehezen lehetne máshogyan.
több mint 11 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
The Oakland Raiders currently have $79 million of salary cap room for 2014 - $40 million more than the next closest team - after general manager Reggie McKenzie cleared away many of the team's poor contracts. However, the team also has only 21 players under contract for 2014.Bruce
wow.
hát remélem bejön ez a fajta tudatos csapatépítés, és kicsit átmegyünk "moneyball" feelingbe, posztokra tudás alapján tenni playákat, és nem túlfizetett neveket. RMben lehet is bízni ilyen téren, ő nem fog senkit túlfizetni.



Just Win Baby!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
The Oakland Raiders currently have $79 million of salary cap room for 2014 - $40 million more than the next closest team - after general manager Reggie McKenzie cleared away many of the team's poor contracts. However, the team also has only 21 players under contract for 2014.