Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Ha ebből tudna sokat hozni minden meccsen akkor nagyon örülnék 😊
 www.youtube.com/watch?v=CENgZyfuxA8&feature=youtu.be

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Azért D oldalon jelentős átalakulás figyelhető meg méret tekintetében is. Nem mondom, h jó vagy rossz, csak feltűnt. Nem a méret a lényeg 😀 , hanem a tudás!!

Nem rég, még miénk volt az egyik legnagyobb front 7
Houston 6'3 305
Seymour 6'6 315
Kelly 6'6 320
Shaughnessy 6'5 280
Wimbley 6'4 255
McClain 6'3 255
Qroves 6'3 255


Most meg
Houston 6'3 285
Walker 6'2 305
Sims 6'2 310
Hunter 6'4 270
Burnett 6'3 240
Roach 6'1 234
Burris 6'2 240


Remélhetőleg a jobb gap fegyelem, jobb séma miatt futás ellen is javulunk és a sebesség meg segít a passz ellen és pass rush terén is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Nekem azért nem tűnik ennyire középszerű választásnak egyik CB sem, annak ellenére, hogy tutira kell egy újoncot draftolni a posztra (ha másra nem akkor minőségi backup-nak).toxique
Hát azért ez a Porter-Jenkins páros, de még a Porter-Jenkins-Adams trio sem éppen világverő brigád 😊
Újonccal sem lesz, az sajna és pass rush nélkül nagyon csúnya szopatás lesz ebből!
Ettől függetlenül ár-érték arányban rendben vannak és upgrade-nek is tekinthető, valamint tudtuk eddig is, hogy nem egyből lesz megoldva a dolog...
Ha sikerül némi pass rush-t összehozni és még találunk egy használható kezdő S-t is, lehet tényleges előre lépés a dologból...
Ami nekem kicsit baljós, hogy Porter, Jenkins és Adams is küzd az "egyben maradással", valamint egyik sem éppen egy nagydarab fizikális CB...Bowe, Thomas, Floyd úgy fogja félre rakni őket mint a huzat...ne legyen mondjuk igazam persze...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Régebben szerettem a Pats játékát; mára ez csak a futójátékra és azokra a screen játékokra korlátozódik, amit no huddle-ben tolnak (néha); mert az szép a szemnek. Amit tavaly Riddley / Vereen / Bolden nyomattak RB-ben és slotban, azt szívesen látnám a Raidersben is. Woodhead-re kíváncsi leszek a Chargers-ben és Welkerre a Broncos-ban; úgy gondolom, hogy ők a TB-BB faktor nélkül is képesek arra, amit már láthattunk tőlük.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Raiders reached agreement with former Cowboys CB Mike Jenkins.(Schefter).iktriad
yessss. alakul a cb alakulatRaider89
Darabra legalábbis ...

Porter, Jenkins, Adams, Chekwa, Taiwan Jones

Na ez nem az a névsor akiktől Manning/Rivers elkezdi dörzsölni a fejét, hogy akkor most kire dobjak.

Ettől függetlenül örvendetes, hogy legalább húzunk pár új arcot a zavarosból, hátha bejön. Tavaly nem jött be, ez van. Idén majd jön draftról is valaki (Poyer/Slay/Ryan/McFadden) aztán meglátjuk mire lesz elég.peterbadbone
Nekem azért nem tűnik ennyire középszerű választásnak egyik CB sem, annak ellenére, hogy tutira kell egy újoncot draftolni a posztra (ha másra nem akkor minőségi backup-nak).
több mint 11 éve
kolok1972 New England Patriots 2 517 — Pats fan
Kelly szerintem bekerült a temetőbe! Pont úgy,mint anno Burgess vagy nem oly rég T Scott. Belichik használja addig amíg mutat bármi pluszt aztán lehúzza a slozin! /Sorry minden Pats fan-tól de sajnos a munkásságát így látom az utóbbi időkben.

Mindenesetre sok sikert neki!

Jenkinsnek személy szerint örülök, így legalább Porterral karöltve van némi tapasztalat is a poszton! Aztán persze majd elválik,hogy mire lesz elég! De ha már csak az újoncnak és udfa-knek sikerül némi tapaszalatot átadni én már azzal is boldog lennék!!Cubehead
Tiszteletben tartva és nem megsértődve a véleményeden,azért sztem ez nem így van.Burgesshez és Scotthoz is nagy reményeket fűztünk,ha jól emlékszem Burgess komoly lóvét is kapott és ehhez képest egyikük sem mutatott semmit sem,szinte észrevehetetlenek voltak a pályán,szóval nagyon "kifacsarni" sem tudtuk őket.Ehhez szvsz a legkevesebb köze BB-nek volt.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 516
Kivágtuk Jason Slowey Oline tagot.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 516
RM nyilatkozatából nagyon tetszik a lények, szerintem érdemes elolvasni és nagyon remélem,hogy így lesz és tényleg végig viheti a tervét!

"No, I don't fear that," McKenzie told Sports Illustrated's Peter King. "You know what? I don't think along those lines. I just think of doing what's needed to make this team the best it can be long-term. That's my job. But fearful? No. Not at all. Mark knew the cap part of this was going to be a two-year deal. Mark is not his father. He is allowing me to do this, and we talk about the process all the time. He's allowing me to do the job that needs to be done.RM



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 516
Kelly szerintem bekerült a temetőbe! Pont úgy,mint anno Burgess vagy nem oly rég T Scott. Belichik használja addig amíg mutat bármi pluszt aztán lehúzza a slozin! /Sorry minden Pats fan-tól de sajnos a munkásságát így látom az utóbbi időkben.

Mindenesetre sok sikert neki!

Jenkinsnek személy szerint örülök, így legalább Porterral karöltve van némi tapasztalat is a poszton! Aztán persze majd elválik,hogy mire lesz elég! De ha már csak az újoncnak és udfa-knek sikerül némi tapaszalatot átadni én már azzal is boldog lennék!!



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Kelly sztem rendben lesz a Patsnel mint rotacios elem.

Jenkins igazolasnak orulok. Drafton meg legalabb 1 CB erkezik sztem, aztan TCre meg UDFAk...lesz rendes verseny...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Jones még középsuliban volt CB, azóta(2008) nem is játszott ezen a poszton, viszont McKenzie-ék nem számolnak vele mint RB, ezt már tavaly is láthattuk, mivel van olcsó szerződése még idénre, tesznek vele egy próbát CB-ként, hátha bejön, ha meg nem, mehet isten hírével.

Jenkins, hogy jó vagy nem, az majd a pályán kiderül. Láttam pár Cowboys meccset és voltak igen jó periódusai, remélem az a Jenkins-t igazoltuk le.

több mint 11 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Raiders reached agreement with former Cowboys CB Mike Jenkins.(Schefter).iktriad
yessss. alakul a cb alakulatRaider89
Darabra legalábbis ...

Porter, Jenkins, Adams, Chekwa, Taiwan Jones

Na ez nem az a névsor akiktől Manning/Rivers elkezdi dörzsölni a fejét, hogy akkor most kire dobjak.

Ettől függetlenül örvendetes, hogy legalább húzunk pár új arcot a zavarosból, hátha bejön. Tavaly nem jött be, ez van. Idén majd jön draftról is valaki (Poyer/Slay/Ryan/McFadden) aztán meglátjuk mire lesz elég.peterbadbone
Taiwan Jones nem RB? 😮 vagy lemaradtam valamiről
egyébként igen, ez a Porter-Jenkins páros kb egyenlő a Spencer-Bartell-el, remélem ők kevésbé lesznek üvegből, és jobban járunk velük, bár nekem mind a 2 szimpatikus évek óta. Örülök hogy hozzánk kerültek.



Just Win Baby!
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Raiders reached agreement with former Cowboys CB Mike Jenkins.(Schefter).iktriad
yessss. alakul a cb alakulatRaider89
Rotoworldnek, PFFnek nem kell hinni, Jenkins nem olyan szar mint amilyennek festik. A ProBowl nem véletlen, ha visszakapja az önbizalmát és nem sérült, jól fog játszani.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Elég egyöntetű a szakik véleménye:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/jjrcsqzojctc1ljszm5k
Oakland Raiders 2013 first-round mock draft
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Raiders reached agreement with former Cowboys CB Mike Jenkins.(Schefter).iktriad
yessss. alakul a cb alakulatRaider89
Darabra legalábbis ...

Porter, Jenkins, Adams, Chekwa, Taiwan Jones

Na ez nem az a névsor akiktől Manning/Rivers elkezdi dörzsölni a fejét, hogy akkor most kire dobjak.

Ettől függetlenül örvendetes, hogy legalább húzunk pár új arcot a zavarosból, hátha bejön. Tavaly nem jött be, ez van. Idén majd jön draftról is valaki (Poyer/Slay/Ryan/McFadden) aztán meglátjuk mire lesz elég.

több mint 11 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Raiders reached agreement with former Cowboys CB Mike Jenkins.(Schefter).iktriad
yessss. alakul a cb alakulat



Just Win Baby!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Raiders reached agreement with former Cowboys CB Mike Jenkins.(Schefter).
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Kelly nem meglepően a Patsnél folytatja...

Emlékszem, amikor Kelly megkapta a szerződését Al-től egyedül Sapp és Belichick "védte" akkor meg az öreget, mondván Kelly kurva jó playa lesz...Rolni
viccAmadeus91
micsoda?Rolni
hogy kellett a peccnek

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Kelly nem meglepően a Patsnél folytatja...

Emlékszem, amikor Kelly megkapta a szerződését Al-től egyedül Sapp és Belichick "védte" akkor meg az öreget, mondván Kelly kurva jó playa lesz...Rolni
viccAmadeus91
micsoda?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Kelly nem meglepően a Patsnél folytatja...

Emlékszem, amikor Kelly megkapta a szerződését Al-től egyedül Sapp és Belichick "védte" akkor meg az öreget, mondván Kelly kurva jó playa lesz...Rolni
vicc

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Kelly nem meglepően a Patsnél folytatja...

Emlékszem, amikor Kelly megkapta a szerződését Al-től egyedül Sapp és Belichick "védte" akkor meg az öreget, mondván Kelly kurva jó playa lesz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Felix Jonesnak McFadden biztos örülne, együtt lettek hős vadmalacok Arkansaban.ulpianus
Hillis-szel együtt 😊
Peter King egyébként egész jól foglalja össze a Raiders helyzetét a heti MMQB-ban (2. oldal):  sportsillustrated.cnn.com/nfl/news/20130408/2013-nfl-draft-peter-king-monday-morning-quarterback/empty taxi
Valóban jól\jót ír ezúttal!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Felix Jonesnak McFadden biztos örülne, együtt lettek hős vadmalacok Arkansaban.ulpianus
Hillis-szel együtt 😊
Peter King egyébként egész jól foglalja össze a Raiders helyzetét a heti MMQB-ban (2. oldal):  sportsillustrated.cnn.com/nfl/news/20130408/2013-nfl-draft-peter-king-monday-morning-quarterback/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Hamár futás és DMC is szóba került:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/nidbhdfsi7dnowjlqibw
Darren McFadden happy about return to power scheme
No NFL starting running back averaged fewer yards per carry last season than Darren McFadden. Will the Oakland Raiders' star turn it around in the Raiders' new power-blocking scheme?


Mondjuk RM nyilatkozza, h DMC É-D típusú futó...tudnám akkor minek engedték Knappet meg a ZBS-t...na mindegy...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Felix Jonesnak McFadden biztos örülne, együtt lettek hős vadmalacok Arkansaban.


Állat vagyok, ami enni kér...