NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Derek Carr has been pressured on 29.2% of his passing attempts, 9th lowest in the NFL
Rolni
ugye, ha menne neki a PA, akkor nem ennyi lenne még ezzel a fallal sem.

Annyira kezdem unni.
Amadeus
De most ez a stat az pont azt mutatja, hogy annak ellenére, hogy szar a falunk, mégis az NFL felső harmadába tartozik nyomás engedésben. Vagy tévednék?
Bruce
ezért nem kell fáradtan kommentelni 😀 (my bad)

Ettől függetlenül is unom már DC-t.
Amadeus
Én mindig fáradt vagyok 😀
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Derek Carr has been pressured on 29.2% of his passing attempts, 9th lowest in the NFL
Rolni
ugye, ha menne neki a PA, akkor nem ennyi lenne még ezzel a fallal sem.

Annyira kezdem unni.
Amadeus
De most ez a stat az pont azt mutatja, hogy annak ellenére, hogy szar a falunk, mégis az NFL felső harmadába tartozik nyomás engedésben. Vagy tévednék?
Bruce
ezért nem kell fáradtan kommentelni 😀 (my bad)

Ettől függetlenül is unom már DC-t.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Derek Carr has been pressured on 29.2% of his passing attempts, 9th lowest in the NFL
Rolni
ugye, ha menne neki a PA, akkor nem ennyi lenne még ezzel a fallal sem.

Annyira kezdem unni.
Amadeus
De most ez a stat az pont azt mutatja, hogy annak ellenére, hogy szar a falunk, mégis az NFL felső harmadába tartozik nyomás engedésben. Vagy tévednék?
Bruce
ha ugy érted, hogy a 9. legkevesebb nyomast engedi a fal akkor igen. (szerintem)
Pari
Én úgy értem
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Derek Carr has been pressured on 29.2% of his passing attempts, 9th lowest in the NFL
Rolni
ugye, ha menne neki a PA, akkor nem ennyi lenne még ezzel a fallal sem.

Annyira kezdem unni.
Amadeus
De most ez a stat az pont azt mutatja, hogy annak ellenére, hogy szar a falunk, mégis az NFL felső harmadába tartozik nyomás engedésben. Vagy tévednék?
Bruce
ha ugy érted, hogy a 9. legkevesebb nyomast engedi a fal akkor igen. (szerintem)
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Derek Carr has been pressured on 29.2% of his passing attempts, 9th lowest in the NFL
Rolni
ugye, ha menne neki a PA, akkor nem ennyi lenne még ezzel a fallal sem.

Annyira kezdem unni.
Amadeus
De most ez a stat az pont azt mutatja, hogy annak ellenére, hogy szar a falunk, mégis az NFL felső harmadába tartozik nyomás engedésben. Vagy tévednék?
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 581

choose life
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Derek Carr has been pressured on 29.2% of his passing attempts, 9th lowest in the NFL
Rolni
ugye, ha menne neki a PA, akkor nem ennyi lenne még ezzel a fallal sem.

Annyira kezdem unni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Derek Carr has been pressured on 29.2% of his passing attempts, 9th lowest in the NFL

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 581

choose life
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 033 — Patriots fan
Justin Herron érkezett a Patsből.

Azt sem tudom kicsoda.
Amadeus
Ha egészséges korrekt csere T.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Justin Herron érkezett a Patsből.

Azt sem tudom kicsoda.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Of the players nominated, 10 former Raiders made the list including cornerback Terry McDaniel (1988-1997), guard Steve Wisniewski (1989-2001) and cornerback Eric Allen (1998-2001) – who was a semifinalist for the Class of 2022.

For punter Shane Lechler (2000-2012) and linebacker NaVorro Bowman (2017), this marks their first time being nominated.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A PO még nem ment el.
ulpianus
Volt egy stat talán a Rams-Falcons meccsen, hogy 2020 óta mióta bővített PO van, aki 0:2vel kezdett, az nem jutott a PO-ba.
Rodaron
2022 óta meg még senki se jutott PO-ba, a kezdéstől függetlenül...
Black_Adder
Ezen már a közvetítés alatt is felröhögtem, amikor szóba jött, hogy egy kétéves mintából hoznak statot, hogy na akkor most már nincs esély, mert a két év alatt nem volt 😀

Az, hogy kevesebb bejutóval volt alkalom, amikor valaki 0–4-ről jutott be, az ilyenkor pl bájosan kiesik :d

több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
#Raiders' defensive snap counts in Week 2: Deablo 87, Harmon 87, Hobbs 87, Ya-Sin 87, Abram 86, Crosby 82, Jones 78, Robertson 74, Brown 67, Vickers 58, Billings 44, Hankins 33, Nichols 29, Teamer 24, Ferrell 23, Bower 8, Farley 3

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
a támadófal jobboldala hagyott némi kívánnivalót maga után. Ingold jobb FB volt mint Johnson
Chandler Jones meg bassza meg ha alibizni jött.

 i.imgur.com/RvjHGlR.png

 i.imgur.com/2aJCbFt.png
deyell
CJ55 kb értékelhetetlen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 581
a támadófal jobboldala hagyott némi kívánnivalót maga után. Ingold jobb FB volt mint Johnson
Chandler Jones meg bassza meg ha alibizni jött.

 i.imgur.com/RvjHGlR.png

 i.imgur.com/2aJCbFt.png

choose life
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Á mondom lefekszek félidőben. Végül is 20-0 ide. És milyen jól tettem…
TST
öreg hiba.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Á mondom lefekszek félidőben. Végül is 20-0 ide. És milyen jól tettem…
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Ha nem a várakozásokat vesszük alapul, hanem a tényeket, tehát hogy eddig mit mutattak a pályán, akkor melyik North csapatban látsz 10+ győzelmet?
Jan
A tények két-két meccs. Most is várakozást kérdezel, de a várakozást nem figyelembe véve.

De akiket mindenki. Pontosan tudod is. Bengals + Ravens.
Egyébként a Steelers is harcban lehet még a WC helyért. Tudom, tudom. De ha megnézed itt, vagy a Colts topicban, vagy mikor majd kikap a Dolphins, vagy bárhol, vereség után megy a temetés. Ez normális (ezért imádom a hétfõket. 😊)

De ha akikkel vitázom, mindenkinek igaza lesz, 4 csapat jut rájátszásba? 😉

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 065 — Steelers fan
Oké, West és North ad kettõt, akkor 6 csapat.
Na most a Colts jobb? A Steelers mint harmadik még õk neztek ki legjobban. A Pats vagy Dolphins? A Broncost vártuk erõsebbnek, még várunk. Nagyjából ennyi. Ulpi most nyert a Jets meg a Jax! Hagyjuk.

Meglátjuk de a Raiders eleve nem a csoportgyõztessekel ment a legjobb kiemelésért. És más határvadászok sem feltétlen húztak bele eddig.
ulpianus
A North kettőt? És melyik kettő lenne az, ebből a négy katasztrófa alakulatból? 😀
Jan
A csoportgyõztesek nem elég. Vagy ki ad kettõt (hármat)? A kelet vagy a dél?
ulpianus
Ha nem a várakozásokat vesszük alapul, hanem a tényeket, tehát hogy eddig mit mutattak a pályán, akkor melyik North csapatban látsz 10+ győzelmet?
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 322
Oké, West és North ad kettõt, akkor 6 csapat.
Na most a Colts jobb? A Steelers mint harmadik még õk neztek ki legjobban. A Pats vagy Dolphins? A Broncost vártuk erõsebbnek, még várunk. Nagyjából ennyi. Ulpi most nyert a Jets meg a Jax! Hagyjuk.

Meglátjuk de a Raiders eleve nem a csoportgyõztessekel ment a legjobb kiemelésért. És más határvadászok sem feltétlen húztak bele eddig.
ulpianus
A North kettőt? És melyik kettő lenne az, ebből a négy katasztrófa alakulatból? 😀
Jan
A csoportgyõztesek nem elég. Vagy ki ad kettõt (hármat)? A kelet vagy a dél?
ulpianus
Tua tegnapi teljesítményét lesd meg. Nem néztem meg a sorsolásukat, de a Jets elleni duplával ők elég nagy esélyesek lehetnek. Ez a Hill Waddle duó messze a legjobb YAC páros a ligában, tehát sok olyan meccset nyerhetnek, ahol Tua nem is jó.

A délből csak egy jut be, az nem kérdés.

Bills, Chiefs, Titans/Jax/Colts, Browns/Ravens

Chargers/Raiders, Browns/Ravens, Dolphins

Ez lenne most a tippem, aztán meglátjuk a Broncos meg a Bengals felébred-e.
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Oké, West és North ad kettõt, akkor 6 csapat.
Na most a Colts jobb? A Steelers mint harmadik még õk neztek ki legjobban. A Pats vagy Dolphins? A Broncost vártuk erõsebbnek, még várunk. Nagyjából ennyi. Ulpi most nyert a Jets meg a Jax! Hagyjuk.

Meglátjuk de a Raiders eleve nem a csoportgyõztessekel ment a legjobb kiemelésért. És más határvadászok sem feltétlen húztak bele eddig.
ulpianus
A North kettőt? És melyik kettő lenne az, ebből a négy katasztrófa alakulatból? 😀
Jan
A csoportgyõztesek nem elég. Vagy ki ad kettõt (hármat)? A kelet vagy a dél?

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 065 — Steelers fan
Oké, West és North ad kettõt, akkor 6 csapat.
Na most a Colts jobb? A Steelers mint harmadik még õk neztek ki legjobban. A Pats vagy Dolphins? A Broncost vártuk erõsebbnek, még várunk. Nagyjából ennyi. Ulpi most nyert a Jets meg a Jax! Hagyjuk.

Meglátjuk de a Raiders eleve nem a csoportgyõztessekel ment a legjobb kiemelésért. És más határvadászok sem feltétlen húztak bele eddig.
ulpianus
A North kettőt? És melyik kettő lenne az, ebből a négy katasztrófa alakulatból? 😀
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Amin javitani kell, az az egyéni hibák kiküszöbölése. Nem sorolom, láttuk. A legfájóbb, a két offense illegal formation. Ilyen ingyen elõnyt nem adhatsz az ellenfélnek, ha komoly céljaid vannak.
ulpianus
Két meccs alatt 4 turnover és még egy visszaszerzett fumble. Rengeteg ütemtelen passz, mintha nem értené mindenki, hogy mit kell csinálni.

Nem tudom, hogy az van, ami Gruden első évében volt - ld. akkori Rams meccs -, hogy Carr azért dobál össze-vissza mert nem érti, hogy mit kell csinálnia vagy tényleg ennyit tud. Mondjuk, ha megint az lesz a vége, hogy a fülére kell mondani, hogy "ezt dobod meg és kész", akkor azért felesleges neki fizetni, arra ott van Stidham is. Azok után, hogy a pre-seasonban a cseresornál milyen jól nézett ki a séma most azt látom - vagyis nem látom -, hogy mit is szeretnének a kezdők csinálni séma szintjén a pályán.

A futás nem megy, a blokkolás szar, a csilliárdos elkapósor fejetlen csirkében rohangál a pályán. Adams lejön 2 elkapással a pályáról.

Nem értem.

A védelem nem tűnik rossznak, a cornerek sokkal jobban teljesítenek, mint vártam, meg úgy en bloc a secondary. A négy emberes passrusht nem értem, ha ez volt a terv, akkor yannick és solomon thomas maradhatott volna igazán. Jelenleg Crosby egyedül kergeti az irányítót folyamatos duplázás mellett. Chandler Jones ghosted, interrior passrush megint nincs. (bazzeg, Solomon Thomast sírom vissza?) Viszont alapvetően nem a D a gond, mert egy normális offense mellett ez a D tartott volna. Több, mint 60 snapet voltak a pályán a második félidőben és a hosszabbításban együtt. Embertelen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 267 — Lájkold a zsűrit!
Ha AFC West és rookie HC, akkor jönnek a büntik, sztem Staley 1. éve alatt több illegal shiftet láttam, mint egyébként összesen a ligában az elmúlt 15 évben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...