NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 889
JMD ilyen hamar itt is bedobja a törülközőt, akkor azt mondanám neki annyi, ha nem onnan jött volna ahonnan..... mondjuk ezek után durva lenne ha Kraft majd rábízná a Patset. De remélem nem ilyen gáz a helyzet (az itteni fanok miatt 😉)
dande2
Azért durva, hogy 3 meccs után menesztenék az embert.
Gase-nek mennyit adtak Miaimiban? Jó, tudom újjáépítés meg minden volt ott, de akkor is.
Legalább a szezont hagynák kifutni JMD-nek, ha már elhitték, hogy a Raiders SB esélyes vagy mi.
Lúdas Solymi
Gase mondjuk PO-ba ment első évében Miamiban... Nem teszi őt jó HC-vá, de tuti nem ő lenne az első nevem a listában, akinek több időt adtak pedig szar volt.
Black_Adder
Patricia
Bazzani
Na ja, érthetetlen számomra, hogy miért erőltetik ezt a stílust, ami mögött nincs az meg, mint ami BB-nek.
És azért őt is rendesen ekézték Clevelandben, függetlenül attól, hogy a végére jó csapatot rakott össze, ami a költözés hírére totál szétcsúszott.
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
JMD ilyen hamar itt is bedobja a törülközőt, akkor azt mondanám neki annyi, ha nem onnan jött volna ahonnan..... mondjuk ezek után durva lenne ha Kraft majd rábízná a Patset. De remélem nem ilyen gáz a helyzet (az itteni fanok miatt 😉)
dande2
Azért durva, hogy 3 meccs után menesztenék az embert.
Gase-nek mennyit adtak Miaimiban? Jó, tudom újjáépítés meg minden volt ott, de akkor is.
Legalább a szezont hagynák kifutni JMD-nek, ha már elhitték, hogy a Raiders SB esélyes vagy mi.
Lúdas Solymi
Gase mondjuk PO-ba ment első évében Miamiban... Nem teszi őt jó HC-vá, de tuti nem ő lenne az első nevem a listában, akinek több időt adtak pedig szar volt.
Black_Adder
Patricia

több mint 1 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 661
Azért még egy két vereség kell, hogy gondolkozás legyen azon, hogy új edző után nézzünk.

Jövő héten a Broncos ellen mondjuk pont egy olyan meccs van ami kettőt érhet.
Aztán meg a Chiefs elleni főműsoridős MNF meccs teheti fel az i-re a pontot.

De egyébként nem hiszek benne, hogy ilyen hamar erről kellene beszélni, bár én örülnék ha ez a patriots zs utánzat majomkodás megszűnne nálunk.
Bruce
pont ez a baj, hogy ez nem Patriots Zs utánzat, hanem valami tartás nélküli massza jelenleg a csapat. Egy Patriots utánzattal előrébb lennénk offense téren.
Amadeus
Melyik Patriots? Mert a kép, amikor Matt Patricia és Joe Judge magyarázza Mac Jones-nak, hogy kinek passzoljon legközelebb a 3&20-ra hívott screen play-ben, felejthetetlen élmény...
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Azért még egy két vereség kell, hogy gondolkozás legyen azon, hogy új edző után nézzünk.

Jövő héten a Broncos ellen mondjuk pont egy olyan meccs van ami kettőt érhet.
Aztán meg a Chiefs elleni főműsoridős MNF meccs teheti fel az i-re a pontot.

De egyébként nem hiszek benne, hogy ilyen hamar erről kellene beszélni, bár én örülnék ha ez a patriots zs utánzat majomkodás megszűnne nálunk.
Bruce
pont ez a baj, hogy ez nem Patriots Zs utánzat, hanem valami tartás nélküli massza jelenleg a csapat. Egy Patriots utánzattal előrébb lennénk offense téren.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Egyébként egy-egy félidőre elég jók tudunk lenni:

A Chargers ellen a második félidőben 16-7-re nyertünk
A Cardinals ellen az első félidőben 20-0-ra nyertünk
A Titans ellen pedig a második félidőben 12-0-ra nyertünk
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Azért még egy két vereség kell, hogy gondolkozás legyen azon, hogy új edző után nézzünk.

Jövő héten a Broncos ellen mondjuk pont egy olyan meccs van ami kettőt érhet.
Aztán meg a Chiefs elleni főműsoridős MNF meccs teheti fel az i-re a pontot.

De egyébként nem hiszek benne, hogy ilyen hamar erről kellene beszélni, bár én örülnék ha ez a patriots zs utánzat majomkodás megszűnne nálunk.
több mint 1 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
JMD ilyen hamar itt is bedobja a törülközőt, akkor azt mondanám neki annyi, ha nem onnan jött volna ahonnan..... mondjuk ezek után durva lenne ha Kraft majd rábízná a Patset. De remélem nem ilyen gáz a helyzet (az itteni fanok miatt 😉)
dande2
Azért durva, hogy 3 meccs után menesztenék az embert.
Gase-nek mennyit adtak Miaimiban? Jó, tudom újjáépítés meg minden volt ott, de akkor is.
Legalább a szezont hagynák kifutni JMD-nek, ha már elhitték, hogy a Raiders SB esélyes vagy mi.
Lúdas Solymi
Gase mondjuk PO-ba ment első évében Miamiban... Nem teszi őt jó HC-vá, de tuti nem ő lenne az első nevem a listában, akinek több időt adtak pedig szar volt.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 581
Az eddigi ellenfeleink, a rajtunk kívüli meccseiket mind elveszítették, sőt nem is kicsivel, átlagosan 16,2 ponttal kaptak ki. Tehát nem kicsit vagyunk szarok.
Bruce
idény eleji forma.

choose life
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Az eddigi ellenfeleink, a rajtunk kívüli meccseiket mind elveszítették, sőt nem is kicsivel, átlagosan 16,2 ponttal kaptak ki. Tehát nem kicsit vagyunk szarok.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 889
JMD ilyen hamar itt is bedobja a törülközőt, akkor azt mondanám neki annyi, ha nem onnan jött volna ahonnan..... mondjuk ezek után durva lenne ha Kraft majd rábízná a Patset. De remélem nem ilyen gáz a helyzet (az itteni fanok miatt 😉)
dande2
Azért durva, hogy 3 meccs után menesztenék az embert.
Gase-nek mennyit adtak Miaimiban? Jó, tudom újjáépítés meg minden volt ott, de akkor is.
Legalább a szezont hagynák kifutni JMD-nek, ha már elhitték, hogy a Raiders SB esélyes vagy mi.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 893 — Így remélem megfelelek nektek.....
JMD ilyen hamar itt is bedobja a törülközőt, akkor azt mondanám neki annyi, ha nem onnan jött volna ahonnan..... mondjuk ezek után durva lenne ha Kraft majd rábízná a Patset. De remélem nem ilyen gáz a helyzet (az itteni fanok miatt 😉)
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Mondjuk Wallernek rémlik egy 14 meg egy 30+ yardos szép elkapása, mindkettõ sárga miatt (egyik holding) érvénytelen lett. Ezért a PFF nem számolja, jogosan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 581
Ha JMD meetingje Davisszel kenyértöréssé fajulna akkor Graham lenne a HC?
empty taxi
Deuce Gruden lenne a HC és az apja instruálná a háttérből.

choose life
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 264 — Lájkold a zsűrit!
Ha JMD meetingje Davisszel kenyértöréssé fajulna akkor Graham lenne a HC?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Highest graded Raiders in Week 3 vs Titans:

🥇 Maxx Crosby - 88.7
🥈 Mack Hollins - 85.9
🥉 Derek Carr - 78.4
4️⃣ Foster Moreau - 78.3
5️⃣ Bilal Nichols - 69.6

Csak nem Carr volt a szar, hanem Adams és Waller, na meg az OLine
Bruce
világos. azért voltak full homály labdái.
Amadeus
Nyilván jobban meg tudják ítélni azok, akik csak azt nézik hogy hogyan teljesített, mint te, aki előítéletes vele szemben.

Persze nem hibátlan a pff távolról sem, de a módszertana miatt csak pontosabb viszonyítási alapot ad mint az én vagy a te meglátásod.

Természetesen voltak hibái, ami a pontszámán is látszik, de nem miatta kaptunk ki.
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 i.redd.it/ocg23xs1f2q91.jpg
deyell
A logót ki lehetne cserélni pár másik csapatra.

több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Highest graded Raiders in Week 3 vs Titans:

🥇 Maxx Crosby - 88.7
🥈 Mack Hollins - 85.9
🥉 Derek Carr - 78.4
4️⃣ Foster Moreau - 78.3
5️⃣ Bilal Nichols - 69.6

Csak nem Carr volt a szar, hanem Adams és Waller, na meg az OLine
Bruce
világos. azért voltak full homály labdái.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Highest graded Raiders in Week 3 vs Titans:

🥇 Maxx Crosby - 88.7
🥈 Mack Hollins - 85.9
🥉 Derek Carr - 78.4
4️⃣ Foster Moreau - 78.3
5️⃣ Bilal Nichols - 69.6

Csak nem Carr volt a szar, hanem Adams és Waller, na meg az OLine
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Nincs futott TD a csapatban jelenleg, a leading receiver pedig Hollins.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
#Raiders still don’t have a sack from anyone other than Maxx Crosby this year.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 581
 i.redd.it/ocg23xs1f2q91.jpg

choose life
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634

Rájöttem, hogy azért voltam eddig ennyire pozitív, mert a 40 perces verzióban nem látom az edzők és a játékosok arcait a play-ek között...

Azért továbbra is inkább az optimistább nézőpont felé hajlok, mert egyik meccs sem sokon múlt, de mindhárom a támadókon ment el, ami gáz, ha azt nézzük, hogy újra egy "támadózseni" a HC.
A védelem, amilyen szarul indult, mégiscsak 0 ponton tartotta a Titans-t a második félidőben.
Valamiért nem akar összeállni a dolog, Waller például 18 pontot (de legalább 12-t) droppolt tegnap. Lehet, hogy nem a legpontosabb passzok voltak, de azért kapta a nagy pénzt, mert eddig ezeket megoldotta.

A 0-3-mal sem lenne nagy baj, ha éppen újjáépítés zajlana, de ez tavaly egy playoff csapat volt, legalább 2-1-gyel kellene állnunk.
Kezdek igazat adni Bruce-nak, hogy Bisaccia-val előrébb lennénk...
bmg
Wallert én pl. az EZ-ban volt dropjáért nem venném elő, kibaszott kórházpassz volt az is. Az offense szét van esve, látszik, hogy scheme szinten nem érti a csapat fele, hogy mit kéne csinálni, amit megfűszerez a gyenge fal. Lehet segített volna, ha a kezdők játszottak volna a pre-seasonben. Az, hogy az irányító sem egészen van képben meg kb. sírba is teszi az egészet. Szörnyen ütemtelen, pontatlan Carr és ezt nem lehet a falra vagy JMD-re kenni. A playcall szörnyű, gyakorlatilag nem futunk.

A védelem amúgy nem is lenne rossz, egyedül Chandler Jones az, aki nagyon kilóg, ő viszont sajnos killer, mivel ott tartunk, mint 2 évvel ezelőtt, hogy Maxx egyedül kergeti a QB-t.

Egy normális offense esetén ez egy sima 3-0 kezdés, de minimum 2-1.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 661

Rájöttem, hogy azért voltam eddig ennyire pozitív, mert a 40 perces verzióban nem látom az edzők és a játékosok arcait a play-ek között...

Azért továbbra is inkább az optimistább nézőpont felé hajlok, mert egyik meccs sem sokon múlt, de mindhárom a támadókon ment el, ami gáz, ha azt nézzük, hogy újra egy "támadózseni" a HC.
A védelem, amilyen szarul indult, mégiscsak 0 ponton tartotta a Titans-t a második félidőben.
Valamiért nem akar összeállni a dolog, Waller például 18 pontot (de legalább 12-t) droppolt tegnap. Lehet, hogy nem a legpontosabb passzok voltak, de azért kapta a nagy pénzt, mert eddig ezeket megoldotta.

A 0-3-mal sem lenne nagy baj, ha éppen újjáépítés zajlana, de ez tavaly egy playoff csapat volt, legalább 2-1-gyel kellene állnunk.
Kezdek igazat adni Bruce-nak, hogy Bisaccia-val előrébb lennénk...
több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 704
Még várok pár meccset az ítélettel de egyenlőre ez az offense nagyon gagyi. Adams nulla, Waller meg drop király lett… Renfrow sem volt használva amíg egészséges volt…

Fejben nincsennek ott a fiúk ráadásul a play hívás is szar. JMD eddig senkit nem nyűgöztél le…
TST
Adamsről nekem TO örök érvényű mondása jut eszembe: "magamnak nem tudom dobni a labdát".
Amadeus
Igy utólag az az érzésem h az Adams tréden mindenki bukott , mi mindenképp mert az offens finoman szólva is akadozik , ti is mert feladtatok 2 értékes picket a keret minősége meg nem volt azon a szinten h egy Adamsre legyen valamitől ,Carr szintén mert úgy tűnik h a liga legjobb elkapójával sem hasít , és Adams is mert a pénzt nálunk is megkapta volna viszont Carral nem fogja elérni a célját h egyszer aranyzakót kapjon .
nando89
aranyzakó meglesz neki, a gyűrű viszont kérdéses.
Amadeus
remélem igazad lesz mert amugy megérdemli .
több mint 1 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 491 — StuG Life
nézzük a pozitív dolgokat viszont.

 i.redd.it/uobozvzpd2q91.jpg
deyell
kurvára sajnáltam h nálunk már nem láttak benne fantáziát de nagyon örülök h itt is hozza a szintet. szerintem rengeteg örömötök lesz még vele