Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 928

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
gedam 5 776
Sajna nem mindenki viseli jól a vereséget valahol megértem.  www.youtube.com/watch?v=8q3exi_vwM8
Porsan

ki kibe ment?
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
@Black_Adder:
Teljesen jó és valódi amit írsz, de ugye a saját csapata esetében a mezei fotel drukker nem ennyire realista. Főleg nem az amelyik 2007 óta vár egy jó csapatra...
Elhittem, h JMD&Co tud építeni a tavalyi felülteljesítésre és az Adams-Jones páros meg elég lesz ahhoz, h PO legyen a téma elejétől a végéig...

Ha csak egy újabb edző csere lett volna akkor türelmesen várakoznék és a tegnapi meccset kimondottan dicsérném...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 928
Raiders’ WR Davante Adams was charged today this morning in the Municipal Court of Kansas City with Misdemeanor assault.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
nemkismiska New York Jets 223
Raiders ranks in DVOA per @fboutsiders

Overall: 23rd
Offense: 19th (20th pass, 7th run)
Defense: 22nd (25th pass, 13th run)
Special teams: 12th

Raiders win probability per @FiveThirtyEight

Week 7 vs Hou 73%
Week 8 vs NO 42%
Week 9 vs Jax 46%
Week 10 vs Ind 56%
Week 11 vs Den 44%
Week 12 vs Sea 47%
Week 13 vs LAC 50%
Week 14 vs LAR 39%
Week 15 vs NE 53%
Week 16 vs Pit 55%
Week 17 vs SF 39%
Week 18 vs KC 34%
deyell
Ha a LAC és LAR vereség amiven én úgy számolok akkor az utolsó 2 fordulóban dőlnek el a dolgok, ha szerencsétek van a KC-nek már nem fog számítani az SF ki-ki meccs lehet.

Fel a fejjel kurva jók vagytok, tudom ez nem nyugtat titeket, de nem így kellene állnotok.
9-10 W lehet.
KeyG
Csatlakozom, amit iden lattam a csapatbol abbol azt mondom, hogy az elmult jopar ev legjobb Raiderse ez. A sorsolast nezve a vege pozitiv merleg lesz sztem! hajra!!
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 928
Raiders ranks in DVOA per @fboutsiders

Overall: 23rd
Offense: 19th (20th pass, 7th run)
Defense: 22nd (25th pass, 13th run)
Special teams: 12th

Raiders win probability per @FiveThirtyEight

Week 7 vs Hou 73%
Week 8 vs NO 42%
Week 9 vs Jax 46%
Week 10 vs Ind 56%
Week 11 vs Den 44%
Week 12 vs Sea 47%
Week 13 vs LAC 50%
Week 14 vs LAR 39%
Week 15 vs NE 53%
Week 16 vs Pit 55%
Week 17 vs SF 39%
Week 18 vs KC 34%
deyell
Ha a LAC és LAR vereség amiven én úgy számolok akkor az utolsó 2 fordulóban dőlnek el a dolgok, ha szerencsétek van a KC-nek már nem fog számítani az SF ki-ki meccs lehet.

Fel a fejjel kurva jók vagytok, tudom ez nem nyugtat titeket, de nem így kellene állnotok.
9-10 W lehet.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
A következő hat meccs:
Texans
@Saints
@Jaguars
Colts
@Broncos
@Seahawks
Szerintem 6 győzelem reális elvárás, de minimum 4-et illene megnyerni ezekből.
bmg
Simán hozható.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 581
Raiders ranks in DVOA per @fboutsiders

Overall: 23rd
Offense: 19th (20th pass, 7th run)
Defense: 22nd (25th pass, 13th run)
Special teams: 12th

Raiders win probability per @FiveThirtyEight

Week 7 vs Hou 73%
Week 8 vs NO 42%
Week 9 vs Jax 46%
Week 10 vs Ind 56%
Week 11 vs Den 44%
Week 12 vs Sea 47%
Week 13 vs LAC 50%
Week 14 vs LAR 39%
Week 15 vs NE 53%
Week 16 vs Pit 55%
Week 17 vs SF 39%
Week 18 vs KC 34%

choose life
több mint 1 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 661
A következő hat meccs:
Texans
@Saints
@Jaguars
Colts
@Broncos
@Seahawks
Szerintem 6 győzelem reális elvárás, de minimum 4-et illene megnyerni ezekből.
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Mondjuk lehet itt azt az ominózus RTP-t kiemelni de az egy fumbli és abból egy lehetséges pontszerzés volt.
Cserébe jöttek a kompenzálás hegyek. A kedvencem a kihagyott FG-nél a def holding! 😂 Parádé! Fix 0 pont helyett tuti TD! Végén meg már össze vissza fújtak vagy épp, hogy nem.
Jobb lett volna ha nem szarják el a zebrák így a meccset. Kolosszális malőr hegyek.

Annyira tudtam, hogy 17-0-ról visszajön a KC. Az viszont dícséretes, hogy így küzdöttek a fiúk. Nem sok 1-4-es csapat képes ilyen szinten játszani! 🙂
TST
Annyiszor bíróztam, most nem akartam, de tény hogy Mahominak egy kicsit meglejtették a pályát... RTP is vicc volt, de utána tényleg kompenzáltak.
Surda
Nekem is csak a kompenzálással van bajom.
A hülye szabályok és annak a pályán történő szubjektív értelmezése egy dolog, de hogy utána az egyik oldalon a véleményes (nyilván befújható volt) dolgot befújjuk, a másik csapatnál meg nem, az nincs rendben egyáltalán.

De már ez nem számít, mert vége van a meccsnek és kikaptunk.

A héten már többet nem fogunk kikapni legalább 😀 Jövő héten meg jön a Texans. Remélhetőleg a sérülések javulnak annyit, hogy mindenki bevethető lesz (Waller fontos lenne nagyon)

Adams-et meg nehogy eltiltsák
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 290
Mondjuk lehet itt azt az ominózus RTP-t kiemelni de az egy fumbli és abból egy lehetséges pontszerzés volt.
Cserébe jöttek a kompenzálás hegyek. A kedvencem a kihagyott FG-nél a def holding! 😂 Parádé! Fix 0 pont helyett tuti TD! Végén meg már össze vissza fújtak vagy épp, hogy nem.
Jobb lett volna ha nem szarják el a zebrák így a meccset. Kolosszális malőr hegyek.

Annyira tudtam, hogy 17-0-ról visszajön a KC. Az viszont dícséretes, hogy így küzdöttek a fiúk. Nem sok 1-4-es csapat képes ilyen szinten játszani! 🙂
TST
Annyiszor bíróztam, most nem akartam, de tény hogy Mahominak egy kicsit meglejtették a pályát... RTP is vicc volt, de utána tényleg kompenzáltak.
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634

deyell
magasan a legjobb játékos az offenseben. Meg kell tartani, nem kérdés. Főleg, ha run heavy scheme működik igazán jól nálunk ezzel a fallal, márpedig úgy fest.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Mondjuk lehet itt azt az ominózus RTP-t kiemelni de az egy fumbli és abból egy lehetséges pontszerzés volt.
Cserébe jöttek a kompenzálás hegyek. A kedvencem a kihagyott FG-nél a def holding! 😂 Parádé! Fix 0 pont helyett tuti TD! Végén meg már össze vissza fújtak vagy épp, hogy nem.
Jobb lett volna ha nem szarják el a zebrák így a meccset. Kolosszális malőr hegyek.

Annyira tudtam, hogy 17-0-ról visszajön a KC. Az viszont dícséretes, hogy így küzdöttek a fiúk. Nem sok 1-4-es csapat képes ilyen szinten játszani! 🙂
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 581

choose life
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 581
The photographer shoved to the ground by Davante Adams after the Raiders-Chiefs "MNF" game has officially filed a police report against the NFL superstar, TMZ Sports has learned.

choose life
több mint 1 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Alakul talán valami, de megint nem idénre fog ez összeállni, hanem majd talán jövőre...
Ha nem lett volna tavaly PO és a nagy elvárások idénre nem zavarna ennyire...
Rolni
A "number of victories" sokkal illékonyabb statisztika, mint a "margin of victory". Ti tavaly konkrétan negatív margin of vicotry-val szereztetek 10 győzelmet, ez alapján a várakozás vagy csapat teljesítménye sokkal inkább egy 8-9-es mérleg volt, mint egy 10-7-es.
A csapat tartását és küzdését méltatja, hogy a rengeteg akadály ellenére mondhatni szó szerint kiharcolta a PO-t, és senki ne értse félre, eszem ágában sincs azt mondani, hogy érdemtelenül jutottatok oda, de az idei évi prdikciókban valójában nem egy 10-7-es hanem sokkal inkább egy alulról 8-9-es csapat kellett volna hogy legyen a kiindulási pont.
A Strength of Schedule-t is figyelembe vévő Simple Rating System szerint pedig a 23. csapat voltatok a 32-ből, bár maga a SoS szerintem nagyon tud torzítani, mert lehet találkozni jó csapattal rossz formában meg sérülések miatt széthulló csapattal az első fordulókban, amikor még erősek...

Persze ez egy tavaly januári állapot, lement egy teljes offseason, amit lehet úgy értékelni, hogy sokat erősödött a csapat és egy 8-9-hez képest is POért kell harcolni, de bizonyos szempontból a "visszaesés" az a tavalyi túlteljesítésnek is betudható.

Egyébként most ugyanezen a logika alapján, bár még nagyon kicsi a minta, de a margin of victory alapján sokkal előrébb tartotok, mint a number of victory alapján és attól hogy a Falcons hiba nélkül minden meccset el tud chokerkedni, általánosságban inkább a szoros meccsek kiegyensúlyozottabb végkimenetele a jellemzőbb.
Mindemellé rendszerszintű változásoknak kell végbemennie tavalyhoz képest a HC váltás miatt, szóval a kép valamelyest pozitívabb, mint amit az eredmény tükröz. Más kérdés, hogy lehet-e hinni az imén említett rendszerszintű változásokban vagy a HC személyében...
A száraz számok egy .500-as csapat képét mutatják, ami - 17 meccs van döntetlen szökőévente születik - ha lefelé is billenne 8-9-re valójában még akkor is biztatóbb eredmény lenne a jövőre nézve, mint a tavalyi PO-s 10-7 volt. Nyilván senki nem cserélne el egy 10-7-et egy jobb margin of vitory-jű 8-9-re, de ha 3 év távlatát nézi az emer a játék képe mellett ez a megbízhatóbb statisztika arra vonatkozóan hogy hogy áll a csapat a többiekhez képest.

A minta még kicsi, egyetlen meccs is el tudja rángatni valamelyik irányba, de ha így marad a csapat teljesítményében valójában látszik az előrelépés csak az eredményben nem. Aminek egyik indikátora, ha a szurkoló azt számolja, hogy lehetne akár 4-1 is. Az se igaz, mert ugyanúgy nem jellemző minden szoros meccs behúzása, mint minden szoros meccs elvesztése, mármint statisztikailag valószínűtlen, de megtörténhet csak ha megtörténik és 4-1gyel álltok az ugyanúgy nem reális kép a csapat erejéről, mint az 1-4, az igazság valahol a kettő között félúton van, ami most a 2-2-1 lenne és véletlenül pont -1.0 az említett margin of vicotry, ami egy .500-as csapat ereje...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Alakul talán valami, de megint nem idénre fog ez összeállni, hanem majd talán jövőre...
Ha nem lett volna tavaly PO és a nagy elvárások idénre nem zavarna ennyire...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 581
elég kreatívak vagyunk saját magunk megverése terén, a büdösúristenit.

 i.imgur.com/cWTEjyA.png

 i.imgur.com/QwM8Poe.png

choose life
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
az a kemèny, hogy a Cards, Titans és a tegnapival együtt ez simán lehetne 4-1 is. Apró részletek, amiket coaching orvosolni fog remélhetőleg. A futójáték nagyon baszó.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 961
Egyik szemem sír a másikat ki sem bírom nyitni olyan fáradt vagyok...
Több pozitívum is van, noha a vége L.
Kansasben partyban voltunk, mosták már velünk itt fel a padlót.
O-D szerintem működött. JJ futott, ami a fal fejlődését jelzi. Hiányzott Waller ez tény.
A D mindig furcsa dicsérni a Raiders D-t, meg hát 2012 óta én nem sok D pozitívumot láttam egység szinten. KC-t tartottuk, Mahomi egy zseni de azért so-so álltunk a sarat és #55 JJ megérkezett. Szóval ha letakarom L-t, tetszett a meccs.
Kár azért a Reni-Adams bokázásért, lehetett volna W is.
Just Win Baby!
Surda
Szerintem is ez egy teljesen jó és komplett játék volt mind az O mind a D oldaláról, egy KC (SB esélyes) csapat ellen ennél jobban nem nagyon lehet játszani. Mahomes-on folyamatosan ott volt a nyomá, JJ is brutál jó volt. Nyílván bele lehet kötni JMD kétpontos kisérletébe, hogy inkább egyenlítsen ki és meglátjuk mit játszik a védelem. Sajna ami a legzavaróbb viszont, hogy a RedZone defense, 4szer egymás után szopja be a Kelce TD-t. Az első még ok, a második lehet még véletlen, vagy botched coverage, de pl a 3.nál, hogy elfut a LOS-on keresztbe a másik oldalra, majd vissza ahonnan jött, na az már elég zavaró és hibás védekezés. Graham pedig nálunk a bend but not break defense-el, a RZ-t védekezést jól összerakta. Ott elég lett volna egy stop és megvan a meccs, sajna egy KC ellen ez nem fér bele. Mondhatjuk, hogy a friss edző, friss system miatt kaptatok ki az évek óta stabil KC ellen, egy "rebuild" csapatnál a szerencse faktor nagyon sokat tud segíteni a meccs alakulásán. Titanst és és a Cardinalst kellett volna leboxolni, és akkor no para.
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 581
Tonight the Raiders had:

- a 150-yard rusher (Josh Jacobs)
- a 100-yard receiver (Davante Adams)
- no turnovers
- no more than 2 punts

They're the first team in NFL history to do all of those in a game but still lose.

choose life
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 290
Egyik szemem sír a másikat ki sem bírom nyitni olyan fáradt vagyok...
Több pozitívum is van, noha a vége L.
Kansasben partyban voltunk, mosták már velünk itt fel a padlót.
O-D szerintem működött. JJ futott, ami a fal fejlődését jelzi. Hiányzott Waller ez tény.
A D mindig furcsa dicsérni a Raiders D-t, meg hát 2012 óta én nem sok D pozitívumot láttam egység szinten. KC-t tartottuk, Mahomi egy zseni de azért so-so álltunk a sarat és #55 JJ megérkezett. Szóval ha letakarom L-t, tetszett a meccs.
Kár azért a Reni-Adams bokázásért, lehetett volna W is.
Just Win Baby!

Szerkesztette: Surda
több mint 1 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Hát nehéz bármit írni erre. Sajnos a lényeg az az 1-4.😕
Bruce
Ez legalabb egy nézhető L volt, az O is működgetett, szóval elégedett vagyok.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sajna nem mindenki viseli jól a vereséget valahol megértem.  www.youtube.com/watch?v=8q3exi_vwM8
Porsan
több mint 1 éve
Porsan Las Vegas Raiders 161
Sajna nem mindenki viseli jól a vereséget valahol megértem.  www.youtube.com/watch?v=8q3exi_vwM8