Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 290
Szánalmas, lelketlen balfék brigád.
Kretén boys.
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
nem lesz Thomas, Landry, Lattimore. Hozni kell.
Amadeus von Dollárbaloldal
Nálunk viszont Waller nem lesz...
Bruce
eddig se volt idén

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
nem lesz Thomas, Landry, Lattimore. Hozni kell.
Amadeus von Dollárbaloldal
Nálunk viszont Waller nem lesz...

Szerkesztette: Bruce
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
nem lesz Thomas, Landry, Lattimore. Hozni kell.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Tegnap már edzett Adams.
De 7 játékosunk kapott questionable besorolást, köztük Adams, Abram, Deablo, Hollins, Waller

Szerkesztette: Bruce
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Adams ma sem edz...
Bruce
"bad flu"
deyell
reméljük nem egy Ramsey féle hátfájás

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 581
Adams ma sem edz...
Bruce
"bad flu"

choose life
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Adams ma sem edz...
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Hát én megint azt mondom, h a coaching kapcsán felmerülnek bennem kérdések, ha Andy Dalton megver minket...
Rolni
Felmerülhetnek kérdések, már akár most is, főleg a defense kapcsán.
Miért van az, hogy van egy kiemelkedő DE-nk (Maxx) és egy egyre jobb formába lendülő CJ-nk is a fal szélén, valamint Koonce és Ferrell is egyre jobbak depth-ként. A fal közepén ha nincs is kiemelkedő játékos, de a rotációval rendben van az is és a futás (igaz az utolsó meccsen ennek vajmi kevés jele volt) ellen jók vagyunk.
A bajok inkább az LB sorral kezdődnek, mert hiába jók a futás ellen, ha coverage-ben nullák. Perryman-ről tudtuk, hogy nulla ezen a fronton, de sajnos Deablo sem jeleskedik ezen a fronton.
A méregfog pedig a secondary úgy embloc, mert hiába van egy jó fiatal safetynk (aki egyébként nagyon alul teljesít idén), de mellette ugye sok a sérült is és Ya-Sin is gyenge volt az elmúlt meccsen. Harmon még okés is volt és végig is játszotta a meccset, de slot-ban is kellett játszaniuk a safety-knek, ami nem mindig jó matchup és meg is látszott, hogy kb alig védekeztünk le passzot (bár statisztikám nincs erre most hirtelen)
Szóval ha offense oldalon nem fogjuk tudni dominálni a Saints védelmét a szokásos erős futásainkkal és be-becsúsznak hibák az elején, akkor azért lehet hogy hátrányba kerülünk és passzolni kell többet, ami alapvetően idén nem a mi játékunk.

Ha tudjuk a szokásos erős futójátékot tartani és néha egy-egy passzal szépen nyújtani a pályát, akkor rendben lehetünk, de ez majd kiderül hamarosan.

Sok volt egyébként a betegség miatt hiányzó játékos tegnapi edzésről:
Abram, Adams, Bower, Ferrell

Sérülés miatt meg Deablo hiányzott (remélhetőleg nem súlyos, de Blake Martinez majdcsak tudja helyettesíteni)

A limitáltak pedig:
Brown
Carr
Eluemunor
Hollins
Jacobs
Renfrow
Turner
Waller
Bruce
Na igen, DP52-ről tudtuk, hogy cov3-ban azért bírj el a rendszer, mert mlb-ként ott relatíve szűk zónát kell védekeznie passz ellen. Deablo ellenben ex-safetyként hatalmas csalódás passz ellen, ő kifejezetten ezért lett LB Bradley alatt. Moehriget nem írnám, de szerintem csak a szokásos másodéves mizéria, cserébe Abram helyét nem látom jelenleg. Bradley alatt is box safety volt főleg, de igazából most Graham alatt is azt látom, hogy egyszerűen buta mindenhez azon túl, hogy telibe verje a szembe jövőt (ld. azt a blitzet, amiből a Texans QB csak úgy kifordult balra, majd megcsinálta a játékot).

Ez a D# Gus alatt azért ment, mert 1) hozott system fit arcokat, 2) elég egyszerű volt ahhoz, hogy a védelem hülyébbik fele (Abram, DT-k) megéljenek benne.

Én pont azért mondtam anno, hogy Bradleyt megtartanám az új stábba is, vagy valami hasonló gondolkodású faszit hoznék a helyére.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Hát én megint azt mondom, h a coaching kapcsán felmerülnek bennem kérdések, ha Andy Dalton megver minket...
Rolni
Felmerülhetnek kérdések, már akár most is, főleg a defense kapcsán.
Miért van az, hogy van egy kiemelkedő DE-nk (Maxx) és egy egyre jobb formába lendülő CJ-nk is a fal szélén, valamint Koonce és Ferrell is egyre jobbak depth-ként. A fal közepén ha nincs is kiemelkedő játékos, de a rotációval rendben van az is és a futás (igaz az utolsó meccsen ennek vajmi kevés jele volt) ellen jók vagyunk.
A bajok inkább az LB sorral kezdődnek, mert hiába jók a futás ellen, ha coverage-ben nullák. Perryman-ről tudtuk, hogy nulla ezen a fronton, de sajnos Deablo sem jeleskedik ezen a fronton.
A méregfog pedig a secondary úgy embloc, mert hiába van egy jó fiatal safetynk (aki egyébként nagyon alul teljesít idén), de mellette ugye sok a sérült is és Ya-Sin is gyenge volt az elmúlt meccsen. Harmon még okés is volt és végig is játszotta a meccset, de slot-ban is kellett játszaniuk a safety-knek, ami nem mindig jó matchup és meg is látszott, hogy kb alig védekeztünk le passzot (bár statisztikám nincs erre most hirtelen)
Szóval ha offense oldalon nem fogjuk tudni dominálni a Saints védelmét a szokásos erős futásainkkal és be-becsúsznak hibák az elején, akkor azért lehet hogy hátrányba kerülünk és passzolni kell többet, ami alapvetően idén nem a mi játékunk.

Ha tudjuk a szokásos erős futójátékot tartani és néha egy-egy passzal szépen nyújtani a pályát, akkor rendben lehetünk, de ez majd kiderül hamarosan.

Sok volt egyébként a betegség miatt hiányzó játékos tegnapi edzésről:
Abram, Adams, Bower, Ferrell

Sérülés miatt meg Deablo hiányzott (remélhetőleg nem súlyos, de Blake Martinez majdcsak tudja helyettesíteni)

A limitáltak pedig:
Brown
Carr
Eluemunor
Hollins
Jacobs
Renfrow
Turner
Waller
több mint 1 éve
mate93 New Orleans Saints 275
Szerintem pedig elég rossz matchup nekünk a Saints. A passzjátékuk nagyon jó. A védelem is eléggé rendben van.
Sőt nem lehet tudni ki lesz az irányító a meccsen, így nehezebb készülni. Ráadásul korai meccs lesz, ami nekünk soha nem szokott jó lenni.
Egyébként 18.00-kor kezdenek magyar idő szerint.
Bruce
sajnos a vedelem az elmult 3 hetben konkretan ligautolso. rengeteg a serult a secondaryben:
a legjobb vedonk, CB1 Lattimore most sem fog jatszani
CB2 Adebo eddig iden nagyon gyenge teljesitmenyt nyujt es sajnos serulessel is bajlodik
a kezdo slot CB Roby most kerult IR-re, csereje PJ Williams pedig par hete. Mathieu sajnos mar nem az a jatekos aki volt… osszesen 1 INT-et hozott a vedelem 7 merkozes alatt, labdaszerzesekben ligautolso a vedelem. a regen rettegett futas elleni vedelem szaz sebbol verzik… nem tudom sikerult-e valamit javitani a mini bye alatt, de jelenleg a vedelem az, ami nagy aggodalomra ad okot a varakozasokkal ellentetben. a talent meg mindig ott van, de sok a serult es iden valami coaching szinten sem mukodik megfeleloen… khm DA khm

a labda masik oldalan pedig sajnos ugy tunik, hogy meg mindig nem lesz MT es Landry. egesz jol haladunk a labdaval az elmult hetekben, de akit egy Andy Dalton megver eros vedelem nelkul, az szerintem ne akarjon PO-ba kerulni 😀

osszessegeben en egy viszonylag magabiztos Raiders gyozelmet varok egy sok pontos merkozesen. Carrnak szet kell szednie ezt a foghijas secondaryt szerintem. (Adams-t rakja be fantasybe mindenki… 😀)

Szerkesztette: mate93
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Hát én megint azt mondom, h a coaching kapcsán felmerülnek bennem kérdések, ha Andy Dalton megver minket...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Splash plays" for the purpose of this statistic are sacks, interceptions, passes defensed, forced fumbles and fumble recoveries.

 twitter.com/SportsSturm/status/1585282093977944066?t=h6RMIF_-EuZmfb_n_Atv4w&s=19
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Szerintem pedig elég rossz matchup nekünk a Saints. A passzjátékuk nagyon jó. A védelem is eléggé rendben van.
Sőt nem lehet tudni ki lesz az irányító a meccsen, így nehezebb készülni. Ráadásul korai meccs lesz, ami nekünk soha nem szokott jó lenni.
Egyébként 18.00-kor kezdenek magyar idő szerint.
Bruce
Saints announced that Andy Dalton will be their starting QB this week vs. the Raiders.

deyell
Egy probléma kihúzva 😁
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 581
Szerintem pedig elég rossz matchup nekünk a Saints. A passzjátékuk nagyon jó. A védelem is eléggé rendben van.
Sőt nem lehet tudni ki lesz az irányító a meccsen, így nehezebb készülni. Ráadásul korai meccs lesz, ami nekünk soha nem szokott jó lenni.
Egyébként 18.00-kor kezdenek magyar idő szerint.
Bruce
Saints announced that Andy Dalton will be their starting QB this week vs. the Raiders.

choose life
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Szerintem pedig elég rossz matchup nekünk a Saints. A passzjátékuk nagyon jó. A védelem is eléggé rendben van.
Sőt nem lehet tudni ki lesz az irányító a meccsen, így nehezebb készülni. Ráadásul korai meccs lesz, ami nekünk soha nem szokott jó lenni.
Egyébként 18.00-kor kezdenek magyar idő szerint.
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Saints ellen jó lenne behúzni az első back-to-back győzelem 2. felét 😊
Rolni
ki ne kapjunk Denis Allentől.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Saints ellen jó lenne behúzni az első back-to-back győzelem 2. felét 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Hankins trade-et nem igazán értem, de vszeg nem ezen megy el a szezon 😊

Waller egyfelelől remek sztori és remek TE, ha egészséges, de az Adams-Renfrow páros mellett Moreau is elegendő lehet, ha JJ így nyomja és Hollins is kitart...
Szotyiért viszont nem adnám.
Szezon után is minimális DM-mel mozdítható és egy erős szezonzárással az értéke is magasabban lehetne...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 581
As the trade deadline gets closer, maybe keep an eye on Darren Waller.

His contract extension was crafted in a way that allows the Raiders to trade him with a relatively insignificant cap hit…

na?
deyell
egyre többen írják kint. Hát idén kb semmit nem mutatott.
Amadeus von Dollárbaloldal
tavaly sem nagyon tette oda magát ami azt illeti. és már 30 éves. nem biztos, hogy vele hosszabbítottam volna... főleg hogy Moreau is használható.

trade értékét viszont rontja, hogy gyakran sérült az utóbbi időben.

choose life
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
As the trade deadline gets closer, maybe keep an eye on Darren Waller.

His contract extension was crafted in a way that allows the Raiders to trade him with a relatively insignificant cap hit…

na?
deyell
egyre többen írják kint. Hát idén kb semmit nem mutatott.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 581
As the trade deadline gets closer, maybe keep an eye on Darren Waller.

His contract extension was crafted in a way that allows the Raiders to trade him with a relatively insignificant cap hit…

na?

choose life
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
szar trade

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
A Las Vegas Raiders elcserélte defensive tacklejét, Johnathan Hankins-t a Dallas Cowboys csapatával! A jövő évi hatodik körös választás volt a védő ellenértéke! A Cowboys a játékos mellett megkapja a Raiders jövő évi hetedik körös választását is.
KeyG
hát ezt miért kellett? A Cowboys ha playoff csapat lesz, akkor kb 15 helyet jöttünk előre. A fizetése sem volt olyan sok, hogy megérje...
Azért mondjuk sokat nem játszott és lehet hogy pont a két újonc játékidejének növelése miatt fölöslegessé vált.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 928
A Las Vegas Raiders elcserélte defensive tacklejét, Johnathan Hankins-t a Dallas Cowboys csapatával! A jövő évi hatodik körös választás volt a védő ellenértéke! A Cowboys a játékos mellett megkapja a Raiders jövő évi hetedik körös választását is.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers