Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
 youtu.be/ipwtddkXpfU


criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 581
Ziegler: “I have been really impressed with Josh. When you’re 2-5, your leadership really gets tested. Your approach really gets tested. And I have been really impressed with how Josh has handled that — his consistency and message with the team, his attitude, he continues to teach

jó hogy a GM a HC legjobb haverja.

choose life
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Ha Davis komolyan hosszútávra tervez ezzel a brigáddal, akkor hátra kell dőlnie és hagynia azt is, ha mondjuk Carr-t lapátra teszik.
Valaminak kell változnia, mert ezt a teszetosza dolgot nehéz nézni...
Rolni
amúgy megnézném JMD-t egy másik QB-val. Ez megint botrányos volt a második félidőben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Ha Davis komolyan hosszútávra tervez ezzel a brigáddal, akkor hátra kell dőlnie és hagynia azt is, ha mondjuk Carr-t lapátra teszik.
Valaminak kell változnia, mert ezt a teszetosza dolgot nehéz nézni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
The rumor is he gave McDaniels a long term contract, and coaches contracts are fully guaranteed.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
“ Barring interference from Davis, this felt like the game that signaled the end of the Carr era for the Raiders. Specifically at 2:30 right after Carr threw the ball out of bounds to an open D. Adams and started arguing with the coaches right after that. Next play, he throws a tantrum and guns what should have been touch pass to Renfrow to lose a very still winnable game.

All that said, I fully expect interference from Davis. It is going to get ugly in Raiders' HQ.”

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 500 — Colts Fan
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
JMD egy kurva szar választás volt, szerencséjük, hogy nem OAK ban vannak, mert kiszálítanák őket a kocsijukból.
Surda
pedig az nfl más kávéház!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 290
JMD egy kurva szar választás volt, szerencséjük, hogy nem OAK ban vannak, mert kiszálítanák őket a kocsijukból.

Szerkesztette: Surda
több mint 1 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ócska franchise vagyunk.
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Van baj...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
Porsan Las Vegas Raiders 161
Van egy olyan érzésem, hogy Trevor most úgy fog kinézni mint egy franchise QB.
De az is benne van, hogy egy jó erős futó párbajt fogunk látni.
Bruce
Tölts ki egy lottót.
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Van egy olyan érzésem, hogy Trevor most úgy fog kinézni mint egy franchise QB.
De az is benne van, hogy egy jó erős futó párbajt fogunk látni.
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Wallert megpróbáltuk eladni Green Baybe.

(hamstring….)
Amadeus von Dollárbaloldal
Nem mi próbáltuk meg eladni, hanem a Packers próbálta megszerezni, de mi visszautasítottuk.
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Wallert megpróbáltuk eladni Green Baybe.

(hamstring….)
Amadeus von Dollárbaloldal
Na akkor lesz estére motivációja 😏, ha játszik egyáltalán.
Surda
nem fog elvileg

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 290
Wallert megpróbáltuk eladni Green Baybe.

(hamstring….)
Amadeus von Dollárbaloldal
Na akkor lesz estére motivációja 😏, ha játszik egyáltalán.
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Wallert megpróbáltuk eladni Green Baybe.

(hamstring….)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
vélemény?

 i.redd.it/zt0wn6in60y91.jpg
deyell
sehogy se jó.

Carr alapból limitált, ezt fejeli meg JMD

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
vélemény?

 i.redd.it/zt0wn6in60y91.jpg
deyell
sehogy se jó.

Carr alapból limitált, ezt fejeli meg JMD

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 581
vélemény?

 i.redd.it/zt0wn6in60y91.jpg

choose life
több mint 1 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Öszintén szólva fogalmam sincs mi van velünk.
Harcban vagyunk az 1/1-ért pedig 0.500 körül vártam magunkat végig.

Én eddig Carr párti voltam top10 QB-nak tartom, de utóbbi időben azt látom, hogy O fal ide vagy oda, nem az. Megvannak a fegyverei és szerintem jobbak, mint Mahomes-nak (ott csak Kelce lóg ki felfelé, de RB, WR poszton jobban vagyunk és TE sem annyival rosszabb).
Ennek az O-nak rendkívül magabiztosan kellene haladnia még ezzel a backup O line-al is.
Lehet új a rendszer, lehet bonyolult, de egyre inkább azt érzem, hogy Carr már túl van a zenitjén és inkább már kerékkötő, mint fr. húzó ember.
Az offseason-unk nem volt rossz (kivéve Jones-t) raiders mércével nézve meg inkább pofás volt.
A D gyengesége Jones, DT, CB1, cover LB

Ha még top3-ban is leszünk a drafton, akkor is annyi a lyuk, hogy lehetetlen lesz befoltozni még a felét is: QB, OL, DT, DE2, CB1, LB/S mind ordas need

Hiszek JMD rendszerében, tudom, hogy nehéz elsajátítani, de oda összeszokott, okos, rutinos állomány kell. Jobb lett volna a kerethez adaptálódni és a rendszert apránként bevezetni.

Szóval nem igen vagyok reménykedő hangulatban a következő 2-3 szezonra.
Pari
nehéz elsajátítani? Mac Jones rookiekent PO-ba ment. 8 éves veterán Carr, ne mosdassuk már.
Amadeus von Dollárbaloldal
itt pont nem a QB-ra értettem, hogy nehez
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Öszintén szólva fogalmam sincs mi van velünk.
Harcban vagyunk az 1/1-ért pedig 0.500 körül vártam magunkat végig.

Én eddig Carr párti voltam top10 QB-nak tartom, de utóbbi időben azt látom, hogy O fal ide vagy oda, nem az. Megvannak a fegyverei és szerintem jobbak, mint Mahomes-nak (ott csak Kelce lóg ki felfelé, de RB, WR poszton jobban vagyunk és TE sem annyival rosszabb).
Ennek az O-nak rendkívül magabiztosan kellene haladnia még ezzel a backup O line-al is.
Lehet új a rendszer, lehet bonyolult, de egyre inkább azt érzem, hogy Carr már túl van a zenitjén és inkább már kerékkötő, mint fr. húzó ember.
Az offseason-unk nem volt rossz (kivéve Jones-t) raiders mércével nézve meg inkább pofás volt.
A D gyengesége Jones, DT, CB1, cover LB

Ha még top3-ban is leszünk a drafton, akkor is annyi a lyuk, hogy lehetetlen lesz befoltozni még a felét is: QB, OL, DT, DE2, CB1, LB/S mind ordas need

Hiszek JMD rendszerében, tudom, hogy nehéz elsajátítani, de oda összeszokott, okos, rutinos állomány kell. Jobb lett volna a kerethez adaptálódni és a rendszert apránként bevezetni.

Szóval nem igen vagyok reménykedő hangulatban a következő 2-3 szezonra.
Pari
nehéz elsajátítani? Mac Jones rookiekent PO-ba ment. 8 éves veterán Carr, ne mosdassuk már.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Öszintén szólva fogalmam sincs mi van velünk.
Harcban vagyunk az 1/1-ért pedig 0.500 körül vártam magunkat végig.

Én eddig Carr párti voltam top10 QB-nak tartom, de utóbbi időben azt látom, hogy O fal ide vagy oda, nem az. Megvannak a fegyverei és szerintem jobbak, mint Mahomes-nak (ott csak Kelce lóg ki felfelé, de RB, WR poszton jobban vagyunk és TE sem annyival rosszabb).
Ennek az O-nak rendkívül magabiztosan kellene haladnia még ezzel a backup O line-al is.
Lehet új a rendszer, lehet bonyolult, de egyre inkább azt érzem, hogy Carr már túl van a zenitjén és inkább már kerékkötő, mint fr. húzó ember.
Az offseason-unk nem volt rossz (kivéve Jones-t) raiders mércével nézve meg inkább pofás volt.
A D gyengesége Jones, DT, CB1, cover LB

Ha még top3-ban is leszünk a drafton, akkor is annyi a lyuk, hogy lehetetlen lesz befoltozni még a felét is: QB, OL, DT, DE2, CB1, LB/S mind ordas need

Hiszek JMD rendszerében, tudom, hogy nehéz elsajátítani, de oda összeszokott, okos, rutinos állomány kell. Jobb lett volna a kerethez adaptálódni és a rendszert apránként bevezetni.

Szóval nem igen vagyok reménykedő hangulatban a következő 2-3 szezonra.
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Azt olvastam, hogy Floridában vannak az edzéseink. Remélem ez jó döntés lesz és nem jön most a szokásos keleti parti csőd.
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Marcus Mosher
@Marcus_Mosher
·
Follow
Fewest pressures recorded this season via @PFF:

32. Rams - 66
31. Bears - 87
30. Lions - 102
29. Falcons - 103
28. Raiders - 105

criminal lawyer or criminal lawyer?