Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
 raiderswire.usatoday.com/2022/11/07/raiders-edge-chandler-jones-named-one-of-the-worst-free-agent-signings/
Surda
I understand that as of right now, my numbers aren’t the best,” Jones told The Athletic last week. “I don’t have any of the sexy numbers, but what matters the most to me are the coaches’ grades at the end of the games. And every game that we have played this season, I have graded out extremely high — my assignments, my alignment, doing my job — so that makes me happy, doing my job.”
deyell
Az fontos, h mindenki boldog és elégedett!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 580
 raiderswire.usatoday.com/2022/11/07/raiders-edge-chandler-jones-named-one-of-the-worst-free-agent-signings/
Surda
I understand that as of right now, my numbers aren’t the best,” Jones told The Athletic last week. “I don’t have any of the sexy numbers, but what matters the most to me are the coaches’ grades at the end of the games. And every game that we have played this season, I have graded out extremely high — my assignments, my alignment, doing my job — so that makes me happy, doing my job.”

choose life
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 290
 raiderswire.usatoday.com/2022/11/07/raiders-edge-chandler-jones-named-one-of-the-worst-free-agent-signings/
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Azért ha Colts is leszopat minket valódi O playcaller és HC nélkül akkor azért el kéne zavarnia Mark-nak mindenkit 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 661


deyell
Te is linkeltél egy posztot korábban, de az alábbi úriember is jól összefoglalja:


A második passz rövid lett (mondjuk kevesebbre is dobálják a DPI-t), de az Adamsnak oldalvonalra dobott, cirkuszi elkapást igénylő passzoknál sem gondolom, hogy ne lenne jobb célpont, azért meg nem hibáztatom Carrt, hogy az előtte lévő fal ismeretében nincs is kedve tovább "olvasgatni".
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Deablo IR

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 580



choose life
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Pont edzőváltás után játszunk a Colts-al, ez általában az edzőt váltó csapatnak szokott jól elsülni, mivel semmi vesztenivalójuk nincs.
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Highest-graded Raiders on offense in Week 9, by PFF:

Davante Adams 86.9 (56 snaps)
Josh Jacobs 83.9 (41)
Jermaine Eluemunor 76.4 (48)
Kolton Miller 74.2 (59)
Derek Carr 70.7 (59)

Lowest-graded:

Foster Moreau 59.2 (57)
Alex Bars 59.1 (59)
Andre James 55.3 (59)
Mack Hollins 53.0 (50)
Dylan Parham 44.3 (59)

Highest-graded Raiders on defense in Week 9, by PFF:

Maxx Crosby 88.8 (67 snaps)
Neil Farrell 76.9 (27)
Bilal Nichols 68.4 (54)
Matthew Butler 67.8 (21)
Johnathan Abram 65.6 (32)

Lowest-graded Raiders on defense:

Duron Harmon 59.6 (69)
Andrew Billings 59.3 (38)
Tre'von Moehrig 40.9 (65)
Amik Robertson 35.1 (21)
Blake Martinez 32.1 (63)
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 290
Carrt ennél jobban kell védeni, mikor ez megtörténik, megy a szekér.
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 580
Carr pedig szerintem nem TOP irányító, de nem ő a csapat gátja jelenleg.
Bruce

choose life
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Nekem az a legnagyobb bajom, amit Ulpi is írt, hogy se építkezés, se teljesítmény.

Vagyis az offense azért egy-két negyeden keresztül le tud tenni valami teljesítményt az asztalra, de ez nem elégséges. A defense sajnos nagyon gyenge (pedig nagy volt a várakozás Grahammel kapcsolatban) és csak nagy ritkán vannak egyéni felvillanások, ami szintén nem elég.

A baj az, hogy kibaszva nem lesz az edzői kar, maximum DC-t cserélhetünk, így marad a bosszankodás az ilyen szar meccsek után.

Carr pedig szerintem nem TOP irányító, de nem ő a csapat gátja jelenleg.
több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az Adams trade volt az, ahol mindhárom szereplő szarul járt.


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)

Tony Adams
előre az atlantai úton 👍

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 426
Ziegler: “I have been really impressed with Josh. When you’re 2-5, your leadership really gets tested. Your approach really gets tested. And I have been really impressed with how Josh has handled that — his consistency and message with the team, his attitude, he continues to teach

jó hogy a GM a HC legjobb haverja.
deyell
Ezt a jó Josh a denveri kaland után már balta arccal, rutinból hozza. 😀 Főleg szép belegondolni, hogy ez az ember utasított vissza egy HC pozíciót az uccsó pillanatban. 😀
több mint 1 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 661
Nem tudom láttatok e mostanában Pats meccset Mac Jones-al, de az amit idén csinál MJ..nem hogy NFL QB-nak, de még QB-nak sem néz ki. JMD rendszerében pedig egy olyan QB-nak tűnt akivel még lehet is kezdeni valamit, fura hogy nálatok meg milyen szenvedés van.
Nomac
én pl simán tradelném Carr-t érte. Jó volt tavaly JMD alatt.
Amadeus von Dollárbaloldal
Carr tavaly jó volt Greg Olson alatt.
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 290
Nem tudom láttatok e mostanában Pats meccset Mac Jones-al, de az amit idén csinál MJ..nem hogy NFL QB-nak, de még QB-nak sem néz ki. JMD rendszerében pedig egy olyan QB-nak tűnt akivel még lehet is kezdeni valamit, fura hogy nálatok meg milyen szenvedés van.
Nomac
én pl simán tradelném Carr-t érte. Jó volt tavaly JMD alatt.
Amadeus von Dollárbaloldal
Na, Naaaa ne.
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 290
Josh "1 félidő" McDaniels: "We've gotta learn to play a full four-quarter game."
deyell
Ezt Gruden is mondta. 😊
ulpianus
Na de neki el is hittük. 😉
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Nem tudom láttatok e mostanában Pats meccset Mac Jones-al, de az amit idén csinál MJ..nem hogy NFL QB-nak, de még QB-nak sem néz ki. JMD rendszerében pedig egy olyan QB-nak tűnt akivel még lehet is kezdeni valamit, fura hogy nálatok meg milyen szenvedés van.
Nomac
én pl simán tradelném Carr-t érte. Jó volt tavaly JMD alatt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 2 927 — balazs.t85@gmail.com
Nem tudom láttatok e mostanában Pats meccset Mac Jones-al, de az amit idén csinál MJ..nem hogy NFL QB-nak, de még QB-nak sem néz ki. JMD rendszerében pedig egy olyan QB-nak tűnt akivel még lehet is kezdeni valamit, fura hogy nálatok meg milyen szenvedés van.
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Ha Davis komolyan hosszútávra tervez ezzel a brigáddal, akkor hátra kell dőlnie és hagynia azt is, ha mondjuk Carr-t lapátra teszik.
Valaminak kell változnia, mert ezt a teszetosza dolgot nehéz nézni...
Rolni
amúgy megnézném JMD-t egy másik QB-val. Ez megint botrányos volt a második félidőben.
Amadeus von Dollárbaloldal
Eléggé mazochista vagy.
Carr nem egy elit QB, de sztem annyira jo kene legyen, hogy egy jo edzo legalabb PO csapatot rakjon ossze vele.
Azert van mar annyi minta jmd itteni es korabbi tenykedeserol, hogy ne egy full ismeretlenkent kezeljuk az egyenletben.
Sztem a leheto legrovidebb uton meg kell tole szabadulnotok.
Igazabol Carrtol is es teljes rebuild sztem, csak az nem lesz egyszeru.
De sztem minden mcdanielsszel lehuzott szezon megy a kukaba...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Josh "1 félidő" McDaniels: "We've gotta learn to play a full four-quarter game."
deyell
Ezt Gruden is mondta. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 580
Josh "1 félidő" McDaniels: "We've gotta learn to play a full four-quarter game."

choose life
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Doki!

Szvsz 2-3 W nem elég. Most van 2-6. Amennyiben a PO 10-7, monnyuk, akkor még 1 azaz egy L fér bele a szezonban. Na most ki hiszi, hogy innentõl nyer a Raiders zsinórban? Akkor pedig a PO pápá.

Akkor? Az van, hogy nem volt terv (OK)
a csapatépítés, tehetséges fiatalok idehozatala. Hanem az eddig gárda kimaxolása. Carr kapott egy Adamset, aki most lesz 30. Elsõ két kör ment érte, meg a lóvé.

Új fõnök JMD, kivághatott volna mindenkit, halmozza a picket, eladja a kocsit (Carr) is, stb. A szuperligában meg is értettük volna.

De így se építkezés se teljesítmény. Azért kap még egy szezont gondolom. Kérdés ezt folytatja vagy akkor már rebuild? De jelenleg nem az a gond, hogy becsúszott pár fura vereség egy jó csapatnál.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 011 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Nem néztem a közös meccsünkön kívül idén raiders meccset idén, de itt is hasonló hangulat uralkodik, mint nálunk egy meccsel ezelőtt.

Távol álljon tőlem JMD védelme, de csak a szezon végén temessétek a csapatot.

Nektek megvan még a saját első körötök is, szal ha ég a ház, akkor legalább lesz egy top 10-es pick | meg nincs bebetonozva Carr évekre | , de sztem még korai úgy beállítani a csapatot, mintha soha nem látott mélységben lennétek, márpedig ilyen a hangulat külső olvasóként | 2-3 győzelem és egyhamar átcsap majd pozitívba a kép | .

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'