Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Carr az nagy túlélő, de remélem jövőre már teljes rebuilding lesz. Új edzőkkel és új irányítóval.
Bruce
Új edzők nem lesznek. Erre szerintem senki ne készüljön.

Mark Davis azt azért megmutatta, hogy elég türelmes GM, HC vonalon.
Hagyta dolgozni McKenzie-t, elég sokáig hagyta Allen-t is. Aztán JMD is kapott egész hosszú pórázt és jó eséllyel hosszabb lett volna az, ha Gruden nem jelentkezik be...
Aztán meg Gruden távozását is csak az email-eknek köszönhettük...

Ha ehhez még hozzátesszük azt a pletykát, hogy az edzők garantált fizukat kaptak, akkor szinte tuti, hogy marad a teljes stáb a helyén.

Reménykedni szerintem abban lehet, hogy Davis hátralép és hagyja őket dolgozni. Meg kell nézni, hogy van-e fejlődés és 3. évben megvan-e a PO. Ha nincs, akkor lapát, de addig legyen övék a kormányrúd ténylegesen. Úgy fest jelenleg, hogy ez a Carr-JMD párosítás nem működik igazán. Lépjünk túl akkor Derek-en és nézzük meg mit tud egy másik QB-val JMD. Lássuk, hogy a HC a gond vagy a QB...mivel a HC kap legalább 3 évet szerintem és mivel Carr eddig egy edző alatt se tudott nyertes lenni, ideje szerintem lépni.

Ebben a classban van jelenlegi állás szerint 3db top5/top10 QB, szóval valahogy el kell hozni egyet és akkor vele megpróbálni felépíteni azt az O-t, ami majd évről évre PO-ba visz minket.
Ha Carr-t elküldik, akkor azért lesz salary cap, hogy az OL-t és a védelmet újraszabják. Egy jobb fal, Adams-Renfrow-Waller azért nem rossz egy rookie QB-nak sem...
Rolni
ugyanezt gondolom én is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 927
Carr az nagy túlélő, de remélem jövőre már teljes rebuilding lesz. Új edzőkkel és új irányítóval.
Bruce
Új edzők nem lesznek. Erre szerintem senki ne készüljön.

Mark Davis azt azért megmutatta, hogy elég türelmes GM, HC vonalon.
Hagyta dolgozni McKenzie-t, elég sokáig hagyta Allen-t is. Aztán JMD is kapott egész hosszú pórázt és jó eséllyel hosszabb lett volna az, ha Gruden nem jelentkezik be...
Aztán meg Gruden távozását is csak az email-eknek köszönhettük...

Ha ehhez még hozzátesszük azt a pletykát, hogy az edzők garantált fizukat kaptak, akkor szinte tuti, hogy marad a teljes stáb a helyén.

Reménykedni szerintem abban lehet, hogy Davis hátralép és hagyja őket dolgozni. Meg kell nézni, hogy van-e fejlődés és 3. évben megvan-e a PO. Ha nincs, akkor lapát, de addig legyen övék a kormányrúd ténylegesen. Úgy fest jelenleg, hogy ez a Carr-JMD párosítás nem működik igazán. Lépjünk túl akkor Derek-en és nézzük meg mit tud egy másik QB-val JMD. Lássuk, hogy a HC a gond vagy a QB...mivel a HC kap legalább 3 évet szerintem és mivel Carr eddig egy edző alatt se tudott nyertes lenni, ideje szerintem lépni.

Ebben a classban van jelenlegi állás szerint 3db top5/top10 QB, szóval valahogy el kell hozni egyet és akkor vele megpróbálni felépíteni azt az O-t, ami majd évről évre PO-ba visz minket.
Ha Carr-t elküldik, akkor azért lesz salary cap, hogy az OL-t és a védelmet újraszabják. Egy jobb fal, Adams-Renfrow-Waller azért nem rossz egy rookie QB-nak sem...
Rolni
Adams csak Carr miatt jött ide elvileg a Packers is megajánlotta neki azt amit a Raiders. Mi a biztosíték, hogy nem akarna dobbantani?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Carr az nagy túlélő, de remélem jövőre már teljes rebuilding lesz. Új edzőkkel és új irányítóval.
Bruce
Új edzők nem lesznek. Erre szerintem senki ne készüljön.

Mark Davis azt azért megmutatta, hogy elég türelmes GM, HC vonalon.
Hagyta dolgozni McKenzie-t, elég sokáig hagyta Allen-t is. Aztán JMD is kapott egész hosszú pórázt és jó eséllyel hosszabb lett volna az, ha Gruden nem jelentkezik be...
Aztán meg Gruden távozását is csak az email-eknek köszönhettük...

Ha ehhez még hozzátesszük azt a pletykát, hogy az edzők garantált fizukat kaptak, akkor szinte tuti, hogy marad a teljes stáb a helyén.

Reménykedni szerintem abban lehet, hogy Davis hátralép és hagyja őket dolgozni. Meg kell nézni, hogy van-e fejlődés és 3. évben megvan-e a PO. Ha nincs, akkor lapát, de addig legyen övék a kormányrúd ténylegesen. Úgy fest jelenleg, hogy ez a Carr-JMD párosítás nem működik igazán. Lépjünk túl akkor Derek-en és nézzük meg mit tud egy másik QB-val JMD. Lássuk, hogy a HC a gond vagy a QB...mivel a HC kap legalább 3 évet szerintem és mivel Carr eddig egy edző alatt se tudott nyertes lenni, ideje szerintem lépni.

Ebben a classban van jelenlegi állás szerint 3db top5/top10 QB, szóval valahogy el kell hozni egyet és akkor vele megpróbálni felépíteni azt az O-t, ami majd évről évre PO-ba visz minket.
Ha Carr-t elküldik, akkor azért lesz salary cap, hogy az OL-t és a védelmet újraszabják. Egy jobb fal, Adams-Renfrow-Waller azért nem rossz egy rookie QB-nak sem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
 www.youtube.com/watch?v=Z6atTA2un5Q

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 290
 nflspinzone.com/2022/11/02/las-vegas-raiders-ruining-davante-adams-legacy/
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 290
Carr az nagy túlélő, de remélem jövőre már teljes rebuilding lesz. Új edzőkkel és új irányítóval.
Bruce
igazi coachkiller.
Amadeus von Dollárbaloldal
 nflspinzone.com/2022/11/11/should-raiders-move-on-derek-carr-2023/
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Carr az nagy túlélő, de remélem jövőre már teljes rebuilding lesz. Új edzőkkel és új irányítóval.
Bruce
igazi coachkiller.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Carr az nagy túlélő, de remélem jövőre már teljes rebuilding lesz. Új edzőkkel és új irányítóval.
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
De kiért tankolunk?
bmg
Jalen Carter
deyell
Ha ennyire elől maradunk remélem QB lesz

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 580
De kiért tankolunk?
bmg
Jalen Carter

choose life
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
A Colts-tól még így sem ér kikapni 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Ne kapj ki a Jaguarstól, mert különben drámai dolgok történhetnek a csapatoddal" 2720. rész
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 500 — Colts Fan
"Martinez had a Pokemon collection that netted $672,000 at auction."

😀😀😀
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Mi van itt? 😳😃
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Blake Martinez visszavonult.

😀😀😀DDD

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
De kiért tankolunk?
bmg
remélem a bama qb-ért

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 661
De kiért tankolunk?
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 290
2022👉🚮
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 927
And one more: Raiders also are placing WR Hunter Renfrow on injured reserve due to his oblique injury, per source. So on the same day, both Renfrow and Darren Waller both are being placed on IR, meaning they’re out at least four games each.

Átkozott egy franchise ez

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Waller meg IR...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Packers felszedte Abramot
dande2
Tud WR-t játszani? 😮
empty taxi
úgy mint safetyt

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Packers felszedte Abramot
dande2
Tud WR-t játszani? 😮


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 290
JMD és Carr között állítólag disconnection van.
Amadeus von Dollárbaloldal
Múltidézésnek:
 www.denverpost.com/2009/03/24/reach-out-and-touch-qb/
Általános Doktor
Doki ne nyírj ki 😀
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 290
Sok kretén edzőnk volt, JMD +1.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Packers felszedte Abramot