Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 580
Josh McDaniels: Raiders 'building' but it's slow, painful process

türelem! még két draft és jók leszünk.

choose life
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
#Raiders got alot problems but the three that are clear as day.
1.I believe half the team
(Gruden guys) hasn't bought into to the new regime.
2.Lack of execution and discipline is another problem especially on offense.
3.The moral is low and there is division in the locker room

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Elnézést kérek mindenkitől, tényleg nem akarok trollkodni, de szerintem még sose láttam ennél viccesebb és szánalmasabb dolgot NFL-pályán. Pedig láttam Peyton Manninget is futni..

Ez a mélypont lehet egy franchise életében.
Szokol
Imádom, hogy ezt pont egy Steelers fan írta be a Raiders topicba 😊

 youtu.be/15BjNDW5b0s

Amúgy PM leghosszabb futása 33 yardos volt (2001, Bills), Ryané az este 39
r.baggio
És valóban, ha egymás mellé teszed a két videót, szinte ugyanazt látod: egyazon intenzitás és mozgáskultúra.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 887
Nagyon azt írják, h a játékosok egyszerűen kiálltak JMD és a stáb mögül.
Ha ez igaz, akkor viszont Mark ezt figyelembe kell, h vegye.
Rolni
pont ezen töprengtem valamelyik nap, amikor olvastam - talán - Z nyilatkozatát, miszerint fasza minden, JMD helluva coach, csak tehetség meg executio nincs meg a pályán. Ezek után minden normális öltöző kifarol a stáb mögül és beül a tankba, ilyet nem lehet nyilvánosan mondani a csapatról.

Mondjuk ezek után Z is mehet, felesleges itt tartani. JMD gyakorlatilag lecopyzza a denveri bukót. Ugyanaz az emberi része úgy fest.

Amúgy Marknak respect, hogy szívvel-lélekkel próbálkozik, legalább nem az a beleszarós fajta. Ennek örülök.

Örülnék egy Ed Dodds második esélynek, valami progresszívebb offensive HC-val és egy új QB-val. A JMD érának kb. vége is van, de nem baj. Megpróbáltuk, nem ment, le kell írni a veszteséget, ahogy a Jax is leírta tavaly Urbant. Nincs ezzel semmi gond.
Amadeus von Dollárbaloldal
És mi van akkor ha az öltözővel van a baj?
Lúdas Solymi
azzal az öltözővel, amelyik tavaly PO-ba ment azután, hogy

1) a HC lemondott a rasszista botránya után,
2) a No1 WR BV-be került, miután megölt egy embert,
3) a korábbi elsőkörös cornert kirúgtuk, mert azzal fenyegetőzött géppisztollyal a kezében, hogy megöl egy embert?

Az öltöző magja egy csapat Gruden Grinder még mindig: Maxx, Renfrow, Waller, Kolton Miller, Josh Jacobs, Nate Hobbs akikhez csatlakozott Adams + Carr. Egyik sem problémás játékos, tipik hardnosed, nem pofázó játékosok (late round draftok zseniálisak voltak amúgy). Aki hangadó volt - Ngakoue, Abram, meg a Grahammal állítólag rossz viszont ápoló Hankins - már nincs a csapatnál (A Ngakoue-C.Jones csere pl. botrányos, azonnali kirúgást érdemelne).

Ez az öltöző úgy ment bele a szezonba, hogy Super Bowl window, most 2-7 és második pick a drafton. Ahogy Rod Coleman mondta anno 2003-ban:

""You go from sugar to shit in one season. "That's horrible. "You can't blame it all on the players."
Amadeus von Dollárbaloldal
Nagyon azt írják, h a játékosok egyszerűen kiálltak JMD és a stáb mögül.
Ha ez igaz, akkor viszont Mark ezt figyelembe kell, h vegye.
Rolni
pont ezen töprengtem valamelyik nap, amikor olvastam - talán - Z nyilatkozatát, miszerint fasza minden, JMD helluva coach, csak tehetség meg executio nincs meg a pályán. Ezek után minden normális öltöző kifarol a stáb mögül és beül a tankba, ilyet nem lehet nyilvánosan mondani a csapatról.

Mondjuk ezek után Z is mehet, felesleges itt tartani. JMD gyakorlatilag lecopyzza a denveri bukót. Ugyanaz az emberi része úgy fest.

Amúgy Marknak respect, hogy szívvel-lélekkel próbálkozik, legalább nem az a beleszarós fajta. Ennek örülök.

Örülnék egy Ed Dodds második esélynek, valami progresszívebb offensive HC-val és egy új QB-val. A JMD érának kb. vége is van, de nem baj. Megpróbáltuk, nem ment, le kell írni a veszteséget, ahogy a Jax is leírta tavaly Urbant. Nincs ezzel semmi gond.
Amadeus von Dollárbaloldal
És mi van akkor ha az öltözővel van a baj?
Lúdas Solymi
JMDvel a legnagyobb baj az szerintem, hogy az alapokat, “a fundamentalst” ahogy ott szokták mondani, nem tudja megtanítani, mert nem képes rá. Erre volt ott BB, hogy az embereket nevelje, megmutassa neki, hogyan fogja mef a labdát, hogyan kell a routeot befejezni, meg futni, hogyan csináljon meg egy tacklet. Ezek az alapok hiányoznak, az összhang és az alap tudás amivel végrehajtod a felrajzolt playeket. Grahamnél megint előjön mint nálunk, hogy látványosan sok a miss tackle, és a botched coverage, ami a rossz olvasásból jön, és rossz útvonalat vesz fel a védő. Az összes BB embrió mellől, a gazdatest hiányzik, mert ő tartja szinkronban az edzoket és a játékosokat. JMD felrajzolja, beböfogi a BOSE mikrofonba és ennyi, sajnos ő csak egy jó szakaszvezető de nem tábornok.
Rodaron
Pont emiatt kérdeztem, mert ha jómunkásemberek vannak a csapatnál, akkor azokkal könnyebb együtt dolgozni, bemondani nekik, hogy most ez a rendszer, mert a csapatkapitányok beállnak mögéd.

JMD Offense coach, nem neki kellene foglalkoznia a DEF-fel, neki számon kellene kérni a DEF edzőt.
Ez a másik ami érdekelt, hogy az offense lényegében hogyan muzsikál, milyen a koncepció, működőképes lenne-e egy másik QB-val vagy éppen nincs a játékosokhoz igazítva...MJ pl. képes volt működtetni ezekkel a checkdown vagy rövid passzokkal, ami meg pont Carr erőssége (legalábbis ahogy tudom).

Ráadásul JMD-nek abból a szempontból tök jól jött ez a csapat, hogy kvázi készen van, a QB tapasztalt, abban lenne elméletileg jó, amit ő is kérne, a GM-et ismeri, ergo ott se lenne baj, a pozíciós edzők jó részét is ismeri és mégse megy.

Nem tudom, hogy milyen HC, de sztem pont azért jött ide, mert nem neki kell a nyakába vennie az egészet mint Denverben, így elkerülhető a bukó.

Aztán meg lehet h tényleg az van, hogy nagy rá a kabát és amikor kellene, akkor nem tudja irányba állítani a csapatot, mert egyszerűen alkalmatlan egy vezetői pozícióra.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 961
Nagyon azt írják, h a játékosok egyszerűen kiálltak JMD és a stáb mögül.
Ha ez igaz, akkor viszont Mark ezt figyelembe kell, h vegye.
Rolni
pont ezen töprengtem valamelyik nap, amikor olvastam - talán - Z nyilatkozatát, miszerint fasza minden, JMD helluva coach, csak tehetség meg executio nincs meg a pályán. Ezek után minden normális öltöző kifarol a stáb mögül és beül a tankba, ilyet nem lehet nyilvánosan mondani a csapatról.

Mondjuk ezek után Z is mehet, felesleges itt tartani. JMD gyakorlatilag lecopyzza a denveri bukót. Ugyanaz az emberi része úgy fest.

Amúgy Marknak respect, hogy szívvel-lélekkel próbálkozik, legalább nem az a beleszarós fajta. Ennek örülök.

Örülnék egy Ed Dodds második esélynek, valami progresszívebb offensive HC-val és egy új QB-val. A JMD érának kb. vége is van, de nem baj. Megpróbáltuk, nem ment, le kell írni a veszteséget, ahogy a Jax is leírta tavaly Urbant. Nincs ezzel semmi gond.
Amadeus von Dollárbaloldal
És mi van akkor ha az öltözővel van a baj?
Lúdas Solymi
JMDvel a legnagyobb baj az szerintem, hogy az alapokat, “a fundamentalst” ahogy ott szokták mondani, nem tudja megtanítani, mert nem képes rá. Erre volt ott BB, hogy az embereket nevelje, megmutassa neki, hogyan fogja mef a labdát, hogyan kell a routeot befejezni, meg futni, hogyan csináljon meg egy tacklet. Ezek az alapok hiányoznak, az összhang és az alap tudás amivel végrehajtod a felrajzolt playeket. Grahamnél megint előjön mint nálunk, hogy látványosan sok a miss tackle, és a botched coverage, ami a rossz olvasásból jön, és rossz útvonalat vesz fel a védő. Az összes BB embrió mellől, a gazdatest hiányzik, mert ő tartja szinkronban az edzoket és a játékosokat. JMD felrajzolja, beböfogi a BOSE mikrofonba és ennyi, sajnos ő csak egy jó szakaszvezető de nem tábornok.
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 290
igazából, ha hátrébb lépünk egy lépést, várható volt az összezuhanás.
(soha egy pillanatig nem hittem el JMD az emberünk, ő szrtm ratt face 2.0)
egy éve a Gruden/Ruggs/Arnett storykon túl, Bisaccia&Bradly és a többiek még az a faszkalap GO is tudta motiválni a csapatot. Vérszomjasok voltunk, gerincel küzdöttünk az utolsó utáni percig, na ezt köszönték meg azzal hogy ezt a kretént idehozták....én anno akkor kérdeztem, hogy nem lenne-e jobb tartani a meglévő stafffot és velük tovább menni? a véleményem csak megerősödött ezt a balfaszbrigádot szélnek kell ereszteni, ami nem működött az még szarabb lett, ami meg működött, azt i szarrá tették. Bradly tegnap szétrúgta a seggünket.
Ja Ingold futott egy gyönyörű td.....
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
És mi van akkor ha az öltözővel van a baj?
Lúdas Solymi
Az a legeccerūbb. Ki kell festeni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Nagyon azt írják, h a játékosok egyszerűen kiálltak JMD és a stáb mögül.
Ha ez igaz, akkor viszont Mark ezt figyelembe kell, h vegye.
Rolni
pont ezen töprengtem valamelyik nap, amikor olvastam - talán - Z nyilatkozatát, miszerint fasza minden, JMD helluva coach, csak tehetség meg executio nincs meg a pályán. Ezek után minden normális öltöző kifarol a stáb mögül és beül a tankba, ilyet nem lehet nyilvánosan mondani a csapatról.

Mondjuk ezek után Z is mehet, felesleges itt tartani. JMD gyakorlatilag lecopyzza a denveri bukót. Ugyanaz az emberi része úgy fest.

Amúgy Marknak respect, hogy szívvel-lélekkel próbálkozik, legalább nem az a beleszarós fajta. Ennek örülök.

Örülnék egy Ed Dodds második esélynek, valami progresszívebb offensive HC-val és egy új QB-val. A JMD érának kb. vége is van, de nem baj. Megpróbáltuk, nem ment, le kell írni a veszteséget, ahogy a Jax is leírta tavaly Urbant. Nincs ezzel semmi gond.
Amadeus von Dollárbaloldal
És mi van akkor ha az öltözővel van a baj?
Lúdas Solymi
azzal az öltözővel, amelyik tavaly PO-ba ment azután, hogy

1) a HC lemondott a rasszista botránya után,
2) a No1 WR BV-be került, miután megölt egy embert,
3) a korábbi elsőkörös cornert kirúgtuk, mert azzal fenyegetőzött géppisztollyal a kezében, hogy megöl egy embert?

Az öltöző magja egy csapat Gruden Grinder még mindig: Maxx, Renfrow, Waller, Kolton Miller, Josh Jacobs, Nate Hobbs akikhez csatlakozott Adams + Carr. Egyik sem problémás játékos, tipik hardnosed, nem pofázó játékosok (late round draftok zseniálisak voltak amúgy). Aki hangadó volt - Ngakoue, Abram, meg a Grahammal állítólag rossz viszont ápoló Hankins - már nincs a csapatnál (A Ngakoue-C.Jones csere pl. botrányos, azonnali kirúgást érdemelne).

Ez az öltöző úgy ment bele a szezonba, hogy Super Bowl window, most 2-7 és második pick a drafton. Ahogy Rod Coleman mondta anno 2003-ban:

""You go from sugar to shit in one season. "That's horrible. "You can't blame it all on the players."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Van/lesz viszont egy igen korai draft pick.
Most jön szerintem Mark Davis tulajdonosi létének az egyik legfontosabb mérföld köve. Kire bízza rá ezt a választást, kire bízza rá a várhatóan rookie Franchise QB felépítését?
Ha ezt elrontja és marad a csapat a mocsárban, akkor elkezdhet visszaütni majd a költözés, mert ez nem Oakland, itt el fog fogyni a drukker, ha nem megy és akkor majd az NFL fog beleugatni már...
Rolni
Tulajdonosként biztos a helyzete szerintem. Vegas kiemelt hely, itt ha helyi szurker nincs is, akkor is megtelik a stadion, jönnek a vendég csapat turista szurkolói. Colts szurkoló sereget ritkán szoktam látni vendégségben, de itt tegnap szerintem a stadion minimum negyede Colts fan volt. Minden csapat szurkolótáborában van egy népes csoport, amelyik évi 1-2 meccsre elmegy, és az akkor már legyen NY, LA, és LV, hogy lehessen meccs előtt és után is egy kicsit szórakozni. Szóval jegyek eladva, a közvetítési jogbevételek biztosak, ennyi elég egy csapat nyereséges üzemeltetéséhez.

Az más kérdés, hogy tud-e majd jól dönteni abban, hogy kinek adja oda a kormányrudat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 887
Nagyon azt írják, h a játékosok egyszerűen kiálltak JMD és a stáb mögül.
Ha ez igaz, akkor viszont Mark ezt figyelembe kell, h vegye.
Rolni
pont ezen töprengtem valamelyik nap, amikor olvastam - talán - Z nyilatkozatát, miszerint fasza minden, JMD helluva coach, csak tehetség meg executio nincs meg a pályán. Ezek után minden normális öltöző kifarol a stáb mögül és beül a tankba, ilyet nem lehet nyilvánosan mondani a csapatról.

Mondjuk ezek után Z is mehet, felesleges itt tartani. JMD gyakorlatilag lecopyzza a denveri bukót. Ugyanaz az emberi része úgy fest.

Amúgy Marknak respect, hogy szívvel-lélekkel próbálkozik, legalább nem az a beleszarós fajta. Ennek örülök.

Örülnék egy Ed Dodds második esélynek, valami progresszívebb offensive HC-val és egy új QB-val. A JMD érának kb. vége is van, de nem baj. Megpróbáltuk, nem ment, le kell írni a veszteséget, ahogy a Jax is leírta tavaly Urbant. Nincs ezzel semmi gond.
Amadeus von Dollárbaloldal
És mi van akkor ha az öltözővel van a baj?
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Elnézést kérek mindenkitől, tényleg nem akarok trollkodni, de szerintem még sose láttam ennél viccesebb és szánalmasabb dolgot NFL-pályán. Pedig láttam Peyton Manninget is futni..

Ez a mélypont lehet egy franchise életében.
Szokol
Imádom, hogy ezt pont egy Steelers fan írta be a Raiders topicba 😊

 youtu.be/15BjNDW5b0s

Amúgy PM leghosszabb futása 33 yardos volt (2001, Bills), Ryané az este 39
r.baggio
Al was right!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Nagyon azt írják, h a játékosok egyszerűen kiálltak JMD és a stáb mögül.
Ha ez igaz, akkor viszont Mark ezt figyelembe kell, h vegye.
Rolni
pont ezen töprengtem valamelyik nap, amikor olvastam - talán - Z nyilatkozatát, miszerint fasza minden, JMD helluva coach, csak tehetség meg executio nincs meg a pályán. Ezek után minden normális öltöző kifarol a stáb mögül és beül a tankba, ilyet nem lehet nyilvánosan mondani a csapatról.

Mondjuk ezek után Z is mehet, felesleges itt tartani. JMD gyakorlatilag lecopyzza a denveri bukót. Ugyanaz az emberi része úgy fest.

Amúgy Marknak respect, hogy szívvel-lélekkel próbálkozik, legalább nem az a beleszarós fajta. Ennek örülök.

Örülnék egy Ed Dodds második esélynek, valami progresszívebb offensive HC-val és egy új QB-val. A JMD érának kb. vége is van, de nem baj. Megpróbáltuk, nem ment, le kell írni a veszteséget, ahogy a Jax is leírta tavaly Urbant. Nincs ezzel semmi gond.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Nagyon azt írják, h a játékosok egyszerűen kiálltak JMD és a stáb mögül.
Ha ez igaz, akkor viszont Mark ezt figyelembe kell, h vegye.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
Teabee Denver Broncos 716
Jól érzékelem, hogy a történelemben először egy Raiders-Broncos meccsen mindenki az ellenfélnek fog szurkolni?
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Elnézést kérek mindenkitől, tényleg nem akarok trollkodni, de szerintem még sose láttam ennél viccesebb és szánalmasabb dolgot NFL-pályán. Pedig láttam Peyton Manninget is futni..

Ez a mélypont lehet egy franchise életében.
Szokol
Imádom, hogy ezt pont egy Steelers fan írta be a Raiders topicba 😊

 youtu.be/15BjNDW5b0s

Amúgy PM leghosszabb futása 33 yardos volt (2001, Bills), Ryané az este 39


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Persze nincs még itt a szezon vége, de úgy fest a csapat, az öltöző romokban. Én nem igen hittem, h Gruden után zuhanás lesz, de úgy fest ez van...

Van/lesz viszont egy igen korai draft pick.
Most jön szerintem Mark Davis tulajdonosi létének az egyik legfontosabb mérföld köve. Kire bízza rá ezt a választást, kire bízza rá a várhatóan rookie Franchise QB felépítését?
Ha ezt elrontja és marad a csapat a mocsárban, akkor elkezdhet visszaütni majd a költözés, mert ez nem Oakland, itt el fog fogyni a drukker, ha nem megy és akkor majd az NFL fog beleugatni már...
Rolni
szerintem elrakhatjuk egy időre a szemcsit.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 887
Nem bírja a nyomást, ennyi.
Lúdas Solymi
Azért kap a srác bőven az átlagon felül a jóból - Gruden, Ruggs balhék, most meg ez. Tavaly is azt mondtam már, hogy mindenkinek jobb lenne ha Carr továbbállna, nem rossz QB, több csapatnál örülnének neki.
Beers&Beards
Van sportpszichológus is a világon, meg azért már a 9. szezonja az NFL-ben.
Amúgy elhiszem, hogy szar lehet neki, valszeg a belét kidolgozza meg mindent megtesz, hogy menjen a csapatnak, szal megértem, ha összetörik, ha túl sokat kérnek tőle, ez a HC hibája is.

Ezért kérdem, hogy mi a retek lehet, mert azért ez egy PO csapat kellene h legyen.
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Persze nincs még itt a szezon vége, de úgy fest a csapat, az öltöző romokban. Én nem igen hittem, h Gruden után zuhanás lesz, de úgy fest ez van...

Van/lesz viszont egy igen korai draft pick.
Most jön szerintem Mark Davis tulajdonosi létének az egyik legfontosabb mérföld köve. Kire bízza rá ezt a választást, kire bízza rá a várhatóan rookie Franchise QB felépítését?
Ha ezt elrontja és marad a csapat a mocsárban, akkor elkezdhet visszaütni majd a költözés, mert ez nem Oakland, itt el fog fogyni a drukker, ha nem megy és akkor majd az NFL fog beleugatni már...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
Porsan Las Vegas Raiders 161

deyell
Elnézést kérek mindenkitől, tényleg nem akarok trollkodni, de szerintem még sose láttam ennél viccesebb és szánalmasabb dolgot NFL-pályán. Pedig láttam Peyton Manninget is futni..

Ez a mélypont lehet egy franchise életében.
Szokol
Megelőztél.Pont írni akartam hogy nem tudom hány NFL csapat védelme engedett volna futni gyök kettővel fútó 37 éves QBt 38 yardot menni.
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan

deyell
Elnézést kérek mindenkitől, tényleg nem akarok trollkodni, de szerintem még sose láttam ennél viccesebb és szánalmasabb dolgot NFL-pályán. Pedig láttam Peyton Manninget is futni..

Ez a mélypont lehet egy franchise életében.
több mint 1 éve
Beers&Beards Las Vegas Raiders 96
Nem bírja a nyomást, ennyi.
Lúdas Solymi
Azért kap a srác bőven az átlagon felül a jóból - Gruden, Ruggs balhék, most meg ez. Tavaly is azt mondtam már, hogy mindenkinek jobb lenne ha Carr továbbállna, nem rossz QB, több csapatnál örülnének neki.
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 580

choose life
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 887
nem tudom milyen üzenete van annak, hogy Carr végig pityergett a sajttáj alatt.
Amadeus von Dollárbaloldal
Nem bírja a nyomást, ennyi.
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
nem tudom milyen üzenete van annak, hogy Carr végig pityergett a sajttáj alatt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 661
állítólag Carr repül az év végén, CJ Stroud a target
Amadeus von Dollárbaloldal
Mert olyan jól beváltak eddig a Ryan Day féle QB-k egy nem rájuk szabott rendszerben...