NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Nyugati meccs mindig jó meccs. Nem unatkoztunk legalábbis.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Hát nehéz bármit írni erre. Sajnos a lényeg az az 1-4.😕
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Maxx Crosby felesége már bármelyik napon szülhet így kérdéses volt, hogy elutazik e a csapattal Maxx, de elutazott, így este játszani is fog, persze benne van az is hogy nem...
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Justin Herron -> IR

Renfrow játszani fog és Perryman is, de Moreau nem
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
The Fighting Irish host the BYU Cougars at Allegiant Stadium for the 2022 Shamrock Series in Las Vegas, NV. Voiced by former Notre Dame and NFL linebacker Manti Te'o

 www.youtube.com/watch?v=9-uVxvbQnfs



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
A PFF esetében (is), azt kell megérteni:
Nem azt mutatja meg, ki a legjobb játékos. Hanem azt, kinek legjobbak az értékei, valamiben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
de hogy helyette Bars van, aki mindkét meccsen a fal legrosszabbja volt a pff szerint, az azért erős...
Bruce
PFF ha valakit nem szeret, akkor azt nem szereti konzekvensen. Nálunk Strange 51.0-ás gradet kapott, amivel a csapat utolsó előtti játékosa lett támadóértékeléseket tekintve. A passzblokkját 80.6-ra értékelték, de a futásblokkját lehúzták (45.3) annak ellenére, hogy agyon dicsérik a szakik a meccs után mindkét elemben. A csapat kiemelkedő átlaggal futott, és az ő irányában sem igazán volt rossz ez az átlag, és szemre se nagyon lehetett belekötni a műveleteibe. Sokszor félrevezető a PFF grade, vagy inkább nagyon szubjektív.
topin
A probléma valahol ott kezdődik, hogy pl. nálunk Darrell Taylor OLB-ként szerepel az értékelésben, miközben DL-t játszik (már ha játszik) az esetek túlnyomó részében 5-ös technikán. De mindegy bonyolult a rendszerünk, a játékosaink legalábbis nem értik, nem várom, hogy a sanzonbizottság értse.
Helmut _Professional drinker
Én szívesen használnék olyan pontrendszert, ami jobb mint a pff, csak valaki mondja meg melyik az. Amíg ilyen nincs csak ebből tudok kiindulni, főleg az O Line estében.
Bruce
Van csomó értékes elemzés a teljesítményekről a twitteren. Szerencsére nem minden a PFF meccset pontozó szubjektivitása. Alapnak biztos jó, én is használom, de messze nem szentírás. Főleg, ha videós elemzéssel is szembe tudod állítani.

Illetve van csomó advanced stat is, ami szintén árnyalhat egy-egy PFF grade-t.
topin
Azért a videós elemzéseknek az a nagy hátránya, hogy sok időt vesznek el az életemből, ettől persze néha megnézek egyet egyet, de nekem a pontszám az ami érdekes. Rápillantok, aztán kész.

Szóval továbbra is várom az öteleteket, hogy mivel helyettesítsem a pff-et.
Pl az advanced statok alatt mit értünk?
Bruce
Ezt ismerte fel a PFF nagyon jól. Az emberek tudni akarják, hogy ki milyen, de nem akarnak időt szánni arra, hogy megértsék miért. Ők egy mértékegységen mindenkihez adnak egy számot. Kontextus nélkül mérsékelten használható, de a világ így működik nem a legjobb technológiát veszed, hanem amit mindenki más is, nem a legjobb hírportált nézed, hanem amit a többiek is, a világ így működik, még ha ennek az is az ára, hogy néha valami jó dolog így hamvába hal, mert valami rosszabb ugyan, de könnyebben elérhető. Hiába vannak nagyon jó hamburgerezők a mekiből és a burgerkingből fogy a legtöbb...

A PFF-nek vannak nagyon jó advanced statjai, egy OL embernél pl hogy hány sacket, hitet és siettetést engedett. Meg lehet nézni hogy a futások melyik 2 OL ember között mennyire voltak sikeresek bár az már +1 page amire át kell menni, de ha csak a grade-ek mellett lévő statokat végignézed, sokkal kerekebb képet kapsz egy játékosról. Még azt is látod hány labdából, mert lehet ilyesztő egy 158,3-mas defensive passer rating, de ha 1db labda ment felé, attól még lehet hogy egyébként minden más esetben jól védekezett. Lehet valaki neve mellett kevés pressure-t látsz, de ha a pass rush snaps is kevés, akkor azért volt, mert coverage-et kértek tőle. Abban is lehet hiba, mert érteni kell a védelmet, hogy egy teljesen üres elkapón mégis kinek kellett volna lennie, de itt azért szerintem jóval kisebb a torzítás.

Ha másra nem arra jó, hogy ha valakit szarnak látsz a pályán a pff meg jóra osztályozza megnézd ezeket, hátha kiderül, hogy volt 2-3 nagyon feltűnő hibája, de egyébként meg a meccs többi részében jól végezte a dolgát, vagy fordítva volt 2-3 látnyávos megmozdulása, de egyébként meg nem látványosan de szar volt a meccs nagyobb részében. Az elemzések ezeket a kevésbé látványos playeket is latba veszik, de ha arra nincs idő, csak annál a néhány embernél akiknél elsőre hülyeség a pff grade érdemes megnézni, a posztjára releváns mélyebb mérőszámokat és kiderül hogy a grade nem szentírás, meg az sem teljes kép, amit egyszeri nézésre megjegyzel a meccsből lassítások és visszatekerések nélkül.
Csak abba a hiába nem szabad esni, hogy pff grade -> rendezés csökkenő és azt hiszed megkpatad ki a legjobb játékos, ilyen osztályzat soha sehol senkitől nem lesz.

btw maga az osztályozás is olyan, hogy a normális eloszlás miatt valami gauss görbéhez kéne hasonlítania. De ha az emberek így osztályoznának, akkor imdb-n 6 környékén nem orssz filmek lennének. Ellenben a leggyakoribb osztályzat a 2 szélsőséges eset, mintha minden film szélsőségesen jó vagy rossz lenne. Egy PFFnél remélem tanítják az elemzőknek, hogy 2 jó és 2 rossz között is különbséget lehet tenni, ha nem rögtön a szélsőértéket adod az első jó és rossz playnek amivel találkozol, de mivel ha jól tudom 1 ember grade-el végig egy meccset és 1 ember validálja, így bőven maradhatnak benne rendszer szintű hibák.

Ugyanitt, ezt talán a fórum legjobb topicja - bár nem olvasom mind - többen több nézőpontból leírják, hogy hogyan látják a dolgokat, azokat is időigényes végigolvasni, nem is biztos, hogy elfogulatlan vélemény de vagytok annyian hogy legyen pro és kontra is egy felvetéssel kapcsolatban és valszínűleg a valóság pont annyira árnyalt, mint amilyen képet az egymással nem feltétlen egyetértő véleméynek festenek.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Azért a videós elemzéseknek az a nagy hátránya, hogy sok időt vesznek el az életemből, ettől persze néha megnézek egyet egyet, de nekem a pontszám az ami érdekes. Rápillantok, aztán kész.

Szóval továbbra is várom az öteleteket, hogy mivel helyettesítsem a pff-et.
Pl az advanced statok alatt mit értünk?
Bruce
PFF grade szubjektivitása:
Jordan Poyer's exploits in the Bills' Week 4 win over the Ravens (23-20) also earned him AFC Defensive Player of the Week honors.
versus
PFF 71,5

De nem offolom tovább a topicot, privátba írok a statokról. De ha idő probléma van, akkor nem fogsz 4-5 helyről értékeket nézegetni, hogy minden posztnál képbe kerülj a mérőszámokkal és azokat még kontextusba helyezni.

Emiatt mondjuk sok szurkoló teljesen felületes képet kap, és nem érti a stáb miért favorizál egy játékost, miközben az a PFF-nél mennyire rossz. Vagy miért jegelnek valakit, miközben milyen jó.
topin
Szerintem nem offolod a topikot vele, tőlem nyugodtan leírhatod itt is.
Nyilván én a pontszámokat szeretem, mert arra jóval kevesebb időt kell fordítani, de a videós elemzések a leghasznosabbak, csak hát az idő.
Azért jó ha valaki rászánja az időt és pontoz, aztán én meg eldöntöm, hogy ez most jó e nekem vagy sem.
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 002
Azért a videós elemzéseknek az a nagy hátránya, hogy sok időt vesznek el az életemből, ettől persze néha megnézek egyet egyet, de nekem a pontszám az ami érdekes. Rápillantok, aztán kész.

Szóval továbbra is várom az öteleteket, hogy mivel helyettesítsem a pff-et.
Pl az advanced statok alatt mit értünk?
Bruce
PFF grade szubjektivitása:
Jordan Poyer's exploits in the Bills' Week 4 win over the Ravens (23-20) also earned him AFC Defensive Player of the Week honors.
versus
PFF 71,5

De nem offolom tovább a topicot, privátba írok a statokról. De ha idő probléma van, akkor nem fogsz 4-5 helyről értékeket nézegetni, hogy minden posztnál képbe kerülj a mérőszámokkal és azokat még kontextusba helyezni.

Emiatt mondjuk sok szurkoló teljesen felületes képet kap, és nem érti a stáb miért favorizál egy játékost, miközben az a PFF-nél mennyire rossz. Vagy miért jegelnek valakit, miközben milyen jó.
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
de hogy helyette Bars van, aki mindkét meccsen a fal legrosszabbja volt a pff szerint, az azért erős...
Bruce
PFF ha valakit nem szeret, akkor azt nem szereti konzekvensen. Nálunk Strange 51.0-ás gradet kapott, amivel a csapat utolsó előtti játékosa lett támadóértékeléseket tekintve. A passzblokkját 80.6-ra értékelték, de a futásblokkját lehúzták (45.3) annak ellenére, hogy agyon dicsérik a szakik a meccs után mindkét elemben. A csapat kiemelkedő átlaggal futott, és az ő irányában sem igazán volt rossz ez az átlag, és szemre se nagyon lehetett belekötni a műveleteibe. Sokszor félrevezető a PFF grade, vagy inkább nagyon szubjektív.
topin
A probléma valahol ott kezdődik, hogy pl. nálunk Darrell Taylor OLB-ként szerepel az értékelésben, miközben DL-t játszik (már ha játszik) az esetek túlnyomó részében 5-ös technikán. De mindegy bonyolult a rendszerünk, a játékosaink legalábbis nem értik, nem várom, hogy a sanzonbizottság értse.
Helmut _Professional drinker
Én szívesen használnék olyan pontrendszert, ami jobb mint a pff, csak valaki mondja meg melyik az. Amíg ilyen nincs csak ebből tudok kiindulni, főleg az O Line estében.
Bruce
Van csomó értékes elemzés a teljesítményekről a twitteren. Szerencsére nem minden a PFF meccset pontozó szubjektivitása. Alapnak biztos jó, én is használom, de messze nem szentírás. Főleg, ha videós elemzéssel is szembe tudod állítani.

Illetve van csomó advanced stat is, ami szintén árnyalhat egy-egy PFF grade-t.
topin
Azért a videós elemzéseknek az a nagy hátránya, hogy sok időt vesznek el az életemből, ettől persze néha megnézek egyet egyet, de nekem a pontszám az ami érdekes. Rápillantok, aztán kész.

Szóval továbbra is várom az öteleteket, hogy mivel helyettesítsem a pff-et.
Pl az advanced statok alatt mit értünk?
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 002
de hogy helyette Bars van, aki mindkét meccsen a fal legrosszabbja volt a pff szerint, az azért erős...
Bruce
PFF ha valakit nem szeret, akkor azt nem szereti konzekvensen. Nálunk Strange 51.0-ás gradet kapott, amivel a csapat utolsó előtti játékosa lett támadóértékeléseket tekintve. A passzblokkját 80.6-ra értékelték, de a futásblokkját lehúzták (45.3) annak ellenére, hogy agyon dicsérik a szakik a meccs után mindkét elemben. A csapat kiemelkedő átlaggal futott, és az ő irányában sem igazán volt rossz ez az átlag, és szemre se nagyon lehetett belekötni a műveleteibe. Sokszor félrevezető a PFF grade, vagy inkább nagyon szubjektív.
topin
A probléma valahol ott kezdődik, hogy pl. nálunk Darrell Taylor OLB-ként szerepel az értékelésben, miközben DL-t játszik (már ha játszik) az esetek túlnyomó részében 5-ös technikán. De mindegy bonyolult a rendszerünk, a játékosaink legalábbis nem értik, nem várom, hogy a sanzonbizottság értse.
Helmut _Professional drinker
Én szívesen használnék olyan pontrendszert, ami jobb mint a pff, csak valaki mondja meg melyik az. Amíg ilyen nincs csak ebből tudok kiindulni, főleg az O Line estében.
Bruce
Van csomó értékes elemzés a teljesítményekről a twitteren. Szerencsére nem minden a PFF meccset pontozó szubjektivitása. Alapnak biztos jó, én is használom, de messze nem szentírás. Főleg, ha videós elemzéssel is szembe tudod állítani.

Illetve van csomó advanced stat is, ami szintén árnyalhat egy-egy PFF grade-t.
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
... legyen egy fix 5-ös és had dolgozzanak!
Rolni
Nagy plusszancs!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
“Alex (Bars) has been a consistent contributor to us here the last few weeks. He’s had great effort, a great mindset and attitude the entire time he’s been here, and just consistently tries to work at his craft,” McDaniels said when asked of the offensive line’s performance in the victory. “I think he’s given us some dependable play over there. He’s been pretty physical. The communication on the left side has been pretty good. We didn’t have a lot of blown assignments.
Amadeus von Dollárbaloldal
Felőlem aztán lehet Ő is a LG, nem ragaszkodom én Simpson-hoz, de legyen egy fix 5-ös és had dolgozzanak!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
“Alex (Bars) has been a consistent contributor to us here the last few weeks. He’s had great effort, a great mindset and attitude the entire time he’s been here, and just consistently tries to work at his craft,” McDaniels said when asked of the offensive line’s performance in the victory. “I think he’s given us some dependable play over there. He’s been pretty physical. The communication on the left side has been pretty good. We didn’t have a lot of blown assignments.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
de hogy helyette Bars van, aki mindkét meccsen a fal legrosszabbja volt a pff szerint, az azért erős...
Bruce
PFF ha valakit nem szeret, akkor azt nem szereti konzekvensen. Nálunk Strange 51.0-ás gradet kapott, amivel a csapat utolsó előtti játékosa lett támadóértékeléseket tekintve. A passzblokkját 80.6-ra értékelték, de a futásblokkját lehúzták (45.3) annak ellenére, hogy agyon dicsérik a szakik a meccs után mindkét elemben. A csapat kiemelkedő átlaggal futott, és az ő irányában sem igazán volt rossz ez az átlag, és szemre se nagyon lehetett belekötni a műveleteibe. Sokszor félrevezető a PFF grade, vagy inkább nagyon szubjektív.
topin
A probléma valahol ott kezdődik, hogy pl. nálunk Darrell Taylor OLB-ként szerepel az értékelésben, miközben DL-t játszik (már ha játszik) az esetek túlnyomó részében 5-ös technikán. De mindegy bonyolult a rendszerünk, a játékosaink legalábbis nem értik, nem várom, hogy a sanzonbizottság értse.
Helmut _Professional drinker
Én szívesen használnék olyan pontrendszert, ami jobb mint a pff, csak valaki mondja meg melyik az. Amíg ilyen nincs csak ebből tudok kiindulni, főleg az O Line estében.
több mint 1 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 208 — én ezt meguntam
de hogy helyette Bars van, aki mindkét meccsen a fal legrosszabbja volt a pff szerint, az azért erős...
Bruce
PFF ha valakit nem szeret, akkor azt nem szereti konzekvensen. Nálunk Strange 51.0-ás gradet kapott, amivel a csapat utolsó előtti játékosa lett támadóértékeléseket tekintve. A passzblokkját 80.6-ra értékelték, de a futásblokkját lehúzták (45.3) annak ellenére, hogy agyon dicsérik a szakik a meccs után mindkét elemben. A csapat kiemelkedő átlaggal futott, és az ő irányában sem igazán volt rossz ez az átlag, és szemre se nagyon lehetett belekötni a műveleteibe. Sokszor félrevezető a PFF grade, vagy inkább nagyon szubjektív.
topin
A probléma valahol ott kezdődik, hogy pl. nálunk Darrell Taylor OLB-ként szerepel az értékelésben, miközben DL-t játszik (már ha játszik) az esetek túlnyomó részében 5-ös technikán. De mindegy bonyolult a rendszerünk, a játékosaink legalábbis nem értik, nem várom, hogy a sanzonbizottság értse.
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Gyorsan felvette a ritmust
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 002
de hogy helyette Bars van, aki mindkét meccsen a fal legrosszabbja volt a pff szerint, az azért erős...
Bruce
PFF ha valakit nem szeret, akkor azt nem szereti konzekvensen. Nálunk Strange 51.0-ás gradet kapott, amivel a csapat utolsó előtti játékosa lett támadóértékeléseket tekintve. A passzblokkját 80.6-ra értékelték, de a futásblokkját lehúzták (45.3) annak ellenére, hogy agyon dicsérik a szakik a meccs után mindkét elemben. A csapat kiemelkedő átlaggal futott, és az ő irányában sem igazán volt rossz ez az átlag, és szemre se nagyon lehetett belekötni a műveleteibe. Sokszor félrevezető a PFF grade, vagy inkább nagyon szubjektív.
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Köszi @deyell

Továbbra sem vagyok okos benne, hogy ki legyen az 5 kezdő falember, de talán amit Rolni írt még a meccs előtt, Miller - Simpson - James - Parham - Munford tűnne a legjobb választásnak.

Bár nekem Miller idén azért nem olyan meggyőző mint bármelyik Gruden szezon alatt, de ő fix a bal oldalon
Simpsonnal nem tudom mi lett, de hogy helyette Bars van, aki mindkét meccsen a fal legrosszabbja volt a pff szerint, az azért erős...
James és Parham is fix. James egy megbízható szintet tud hozni, Parham meg újonc és ennek ellenére elég jól teljesített amikor pályára került.
Munford az talány számomra, de azt gondolom, hogy inkább ő legyen, aki szerzi a tapasztalatot és nem Eluemunor.
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 581
 i.imgur.com/pOLHSQr.png

 i.imgur.com/TsPWrD3.png

Amik Robertson highlights autentikus kommentárral


choose life
több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
több mint 1 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 661
Sok Broncos szurkoló van a stadionban
Bruce
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 811 — Bla, bla, bla
Blake Martinez érkezett. Legyen benne annyi örömötök, mint Nekünk!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
Porsan Las Vegas Raiders 161
Highest-graded #Raiders in Week 4 by Pro Football Focus: Josh Jacobs 88.8 and Davante Adams 82.3. Dylan Parham was graded a 77.2. Defensively, Nate Hobbs was graded a 76.0, followed by Tre'von Moehrig (75.3), Chandler Jones (73.3), Maxx Crosby (72.0) and Divine Deablo (70.1).
Bruce
Lehet káprázat, de nekem Hobs egy kicsit hajaz, Nnamdi Asomugha-ra.
Surda
Emlékeim szerint ő nem volt ennyire fizikális mint Hobs.Nnamdi sebességgel helyezkedéssel oda oda piszkálásban volt jó persze tudott nagyot is ütni nem nem ebbe volt jó.Bár lehet engem is megcsalnak az emlékeim.  www.youtube.com/watch?v=oAtPv7sDBn8
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 290
Highest-graded #Raiders in Week 4 by Pro Football Focus: Josh Jacobs 88.8 and Davante Adams 82.3. Dylan Parham was graded a 77.2. Defensively, Nate Hobbs was graded a 76.0, followed by Tre'von Moehrig (75.3), Chandler Jones (73.3), Maxx Crosby (72.0) and Divine Deablo (70.1).
Bruce
Lehet káprázat, de nekem Hobs egy kicsit hajaz, Nnamdi Asomugha-ra.