NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Meg hát még azt is hozzátenném, hogy ugye a rúgótandemünk 2000 óta van a csapat szolgálatában, tehát a két legrégebbi Raiderről van szó, tehát bármiféle változás rossz érzés lenne, inkább maradjon mindkettő és Raiderként vonuljon vissza mondjuk úgy 4 év múlva Lechler és 6 év múlva Janó
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Öregszik Lechler, romlanak a reflexek sajnos 😕
Bár még szerintem 3 évet simán kellene top szinten játszania. Egyébként 2007 óta folyamatosan All-Pro és Pro-bowl résztvevő is egyben. Jó lenne ha idén sem szakadna meg a folyamat.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyilván nem csak az ő dolga (ezért is van előtte a fal), de Lechler blokkja esetében az volt, hogy nem is nézte, hogy ott jön be az ember, hanem csak rúgta amerre látott és belenyúltak, amit ha mondjuk két évvel ezelőtt csináltak volna akkor simán elrúgja a blokkoló keze mellett. Természetesen itt a védekező(támadó?) játékos nyújtott nagy teljesítményt, hogy a blokkolót betolta ilyen játszi könnyedséggel, de szvsz Lechlernek ezt észlelnie kellett volna és így változtatni a rúgásán.Bruce
Jó ezeket te láttad én csak laikus fejjel gondolkodtam.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nyilván nem csak az ő dolga (ezért is van előtte a fal), de Lechler blokkja esetében az volt, hogy nem is nézte, hogy ott jön be az ember, hanem csak rúgta amerre látott és belenyúltak, amit ha mondjuk két évvel ezelőtt csináltak volna akkor simán elrúgja a blokkoló keze mellett. Természetesen itt a védekező(támadó?) játékos nyújtott nagy teljesítményt, hogy a blokkolót betolta ilyen játszi könnyedséggel, de szvsz Lechlernek ezt észlelnie kellett volna és így változtatni a rúgásán.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lechler ideje lejárt, már két puntját is blokkolták idén, amióta én nézem nem volt ilyen, szóval ha mennie kell menjen. Janó az más, őt jobban kedvelem, bár Lechlert is szeretem és örülök hogy nálunk játszik. De ő sem lesz már fiatalabb és ha nem hosszabbítanak vele, az a csapatvezetés dolga, nekem meg el kell fogadnom.
Bruce
Biztos hülye kérdés, de a punternek van vmi köze ahhoz, hogy blokkolják? az nem inkább a falnak illetve az őt védőknek a sara?dande
Ő rúgja a labdát és ha nem veszi észre azt hogy közel van az ellenfél játékosa, akkor vagy vak vagy csak szimplán hülye. Ilyen módon, a válaszom az hogy igen, van köze hozzá ugyanannyira mint az őt védeni igyekvő játékosoknak. Bruce
Jó hát van akinek biztos egyszerű koncentrálni egyszerre arra, hogy jön felém vki cirka 120-l (kg-ra és sebességre egyaránt értem, bár tudom ez inkább költői túlzás), meg hogy jól rúgjam a labdát, én nem próbáltam még, de azért igazából szvsz ez nem a punter dolga lenne.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Lechler ideje lejárt, már két puntját is blokkolták idén, amióta én nézem nem volt ilyen, szóval ha mennie kell menjen. Janó az más, őt jobban kedvelem, bár Lechlert is szeretem és örülök hogy nálunk játszik. De ő sem lesz már fiatalabb és ha nem hosszabbítanak vele, az a csapatvezetés dolga, nekem meg el kell fogadnom.
Bruce
Biztos hülye kérdés, de a punternek van vmi köze ahhoz, hogy blokkolják? az nem inkább a falnak illetve az őt védőknek a sara?dande
Ő rúgja a labdát és ha nem veszi észre azt hogy közel van az ellenfél játékosa, akkor vagy vak vagy csak szimplán hülye. Ilyen módon, a válaszom az hogy igen, van köze hozzá ugyanannyira mint az őt védeni igyekvő játékosoknak.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lechler ideje lejárt, már két puntját is blokkolták idén, amióta én nézem nem volt ilyen, szóval ha mennie kell menjen. Janó az más, őt jobban kedvelem, bár Lechlert is szeretem és örülök hogy nálunk játszik. De ő sem lesz már fiatalabb és ha nem hosszabbítanak vele, az a csapatvezetés dolga, nekem meg el kell fogadnom.
Bruce
Biztos hülye kérdés, de a punternek van vmi köze ahhoz, hogy blokkolják? az nem inkább a falnak illetve az őt védőknek a sara?
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Lechler ideje lejárt, már két puntját is blokkolták idén, amióta én nézem nem volt ilyen, szóval ha mennie kell menjen. Janó az más, őt jobban kedvelem, bár Lechlert is szeretem és örülök hogy nálunk játszik. De ő sem lesz már fiatalabb és ha nem hosszabbítanak vele, az a csapatvezetés dolga, nekem meg el kell fogadnom.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Lechler es Jano amiota kovetem a csapatot/focit kurva lightosba toljak a TC offseason temat 😊
Serulese ami most volt nem tudom mennyire a koranak szol...ez is benne van a pakliban...
Masik ervedet ertem, elfogadom 😊

Szegeny Boss IRre kerul Chiefs falvan az agyrazkodasok miatt...tavaly nalunk is gondja volt mar veluk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Lechlerért nagy kár lenne, de legalább nálunk lenne az első fekete punter (bár már lehetett ilyen, nem tudom...).
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Lechler, Spencer es Bartell szerzodese lejar, igy nem kell cutolni oket.

Shane miert vonulna vissza? 2-3 evet meg liga elit szinten elpuntolgat siman par millio $ert...Rolni
Tudom,hogy lejár a szerződésük,a cut-t úgy értettem,hogy nem kapnak új szerződést.Csak épp amikor írtam a hozzászólást akkor mér agyilag hulla voltam 😊 ki is dőltem utána.Szóval bocs a téves megnevezésért.

Lechler kb törött kézzel is jobban játszik mint sok más játékos az ő posztján.Ami miatt még is ezt írtam az az,hogy azért a térde eléggé kezd ki lenni (emlékezz idén offseasonbe sem igazán edzet csak már a legvégén) (Valamint mert fura lenne a számomra őt más mezben látni, tudom ez nem érv de nem is ez alapján dönt majd. 😊 )



több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Lechler, Spencer es Bartell szerzodese lejar, igy nem kell cutolni oket.

Shane miert vonulna vissza? 2-3 evet meg liga elit szinten elpuntolgat siman par millio $ert...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Amúgy megmondom őszintén,hogy féltem ettől a 4ik heti meccstől miután kiderült,hogy már rendes bírák lesznek.Féltem,hogy csak a pót zebrák bénasága véget volt kevés büntink.De ha jól emlékszem itt is csak 3 vagy 4 büntink volt ami viszont komoly fegyvertény DA mellett.
S bár biztos,hogy ez némi kép kivesz a játékosok teljesítményéből,mert nem akarnak/mernek annyira határon játszani pl a bemozdulások kikerülése végett de így legalább nem verjünk magunkat tönkre ajándék yardok tömkelegével.
S ha össze vetjük a tavaly ilyenkorra összegyűlt büntik mennyiségével meg az ideit akkor nem kis fejlődésről beszélhetünk a vissza esés ellenére.Véleményem szerint ez így már egy jó alap amire majd lehet építeni (pl a snap count-t s vele együtt a robbanékonyságot).

Kíváncsi leszek a Falcons elleni találkozónkra.DHB visszatér,Andre Carter is játszani fog mint szituációs pass rusher és ha minden igaz akkor Chekwa is.Amennyiben igaz akkor Chekwa és Lee lesz a két kezdő,Hanson a nickel,Huff pedig visszatérhet FSnek.



több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
2013ban 2M felett keresők:
Palmer(16), DMC(8), DHB(10), Brisiel(5), Sey(9v.16), Kelly(9), Rolo(6,6), Curry(3,8), Huff(6,5), Branch(11), Jano(5)...ez 89,9 vagy 96.9M-t tesztenne ki a 120 körüli capből. Ez rengeteg és tarthatatlan.
Rolni
Medve anyám... 11 játékos viszi el a pénz csaknem 80%-át, és melletük 43 játékosra jut 25-30 milla... Ez ám a cap situation...peterk2005
Csak a pareto-elv érvényesül itt is. Semmi kivetnivaló nincs benne, meg egyébként is ez a jövőre vonatkozó dolog, tehát még nem következett be és valószínűleg nem is fog.
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
2013ban 2M felett keresők:
Palmer(16), DMC(8), DHB(10), Brisiel(5), Sey(9v.16), Kelly(9), Rolo(6,6), Curry(3,8), Huff(6,5), Branch(11), Jano(5)...ez 89,9 vagy 96.9M-t tesztenne ki a 120 körüli capből. Ez rengeteg és tarthatatlan.
Rolni
Medve anyám... 11 játékos viszi el a pénz csaknem 80%-át, és melletük 43 játékosra jut 25-30 milla... Ez ám a cap situation...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Abban biztunk, h lehet ugy ujrakezdeni, h versenyben maradunk. Hat nem. Ha a rovidtavu siker lett volna RM elott akkor vszeg marad Hue a HC. Uj era, uj HC, cap hell...ezt nem sikerul rogton kezelni. Rolni
Teljes mértékben egyetértek veled Rolni.Mondjuk azt hozzá kell tenni,hogy kicsit meg is lettünk tévesztve.S a csapat szeretettünk véget bele sem gondoltunk rendesen(legalább is én).
Egész pontosan arra gondolok,hogy a TC-ben egyre másra jöttek a hírek és riportok,hogy mennyire zsír és összetett az új def séma.Hogy kevésbé kiszámítható és mindenki megmutathatja magát benne.
S itt jön az a rész,hogy ezt teljes egészében elhittük s nem gondoltunk abba bele,hogy ez mind szép és jó LESZ de nem azonnal.Hisz okés,hogy nem az évek óta játszott man coverege-t kell def line rush-l játszani hanem egy komplexebb,változatos blizt sémát használó zóna alapú védelmet.Ergo nem csak a séma komolyabb hanem az egyes játékosok által benne vállalt szerep is.S ebből fakad mindaz,hogy ugyan gyorsan adoptálta a csapat és mindenkinek tetszik de élesben még kevés a produktív játékhoz a tapasztalat.S ugye erre még rájöttek a sérülések is.

Ami a szezonunkat illeti nem bocsátkoznék jóslásokba,hisz hosszú még a szezon és mit tudjuk az nflbe nincs papírforma.
De egy 7-9 kibékülnék az újjá épülés végett (nem örülnék neki), egy 8-8 teljesen jó lenne és egy 9-7 aztán maga a Kánaán.

Abban is egyet érthetünk,hogy RM eddigi munkája nagyon rendben van.Nem volt könnyű helyzetben és amit lehetett azt mind kihozta belőle.
Ez szerintem az elkövetkezőkben is így lesz.
Ami a rosert illeti:
Lejáró szerződésesek: Pryortól függően vagy draftolunk egy Qb-t vagy vissza szerződtetjük újabb egy évre Leinartot persze kérdés,hogy #2 vagy #3 posztra).
Myers tiszta sor,hogy marad.
Cooper a kora véget menesztve lesz,szinte biztos.Pláne,hogy ott van Bergstom.
Barnes maradása szerintem Willi-től függ.Ha ő jól teljesít a továbbiakban akkor eltudnám képzelni,hogy mind a rendszer ismerete mind a kora végett inkább ő marad.
Parsons szerintem nem kerülne sokban és ugye bizonyított (legalább is pass protectionban),szóval ő maradni fog back upnak.

Desmond és Wheeler meg Gio szerintem biztos marad.Shaggy is bár nála kérdés az ár.RM szerintem igyekszik majd megtartani de nem bármi áron.
Mithell és Lee kérdéses.(majd szezon közben eldől)
Spencer és Bartell tiszta cut.

Lechler szerintem úgy szintén tiszta cut mind a kora mind az esetleges új szerződésének az ára véget.S ahogy írtad King nem véletlen került hozzánk.
Ami még Lechlert illeti,szerintem cut esetén nem keres majd másik csapatot hanem kapásból vissza vonul,mint Raiders,

Ami meg a meglévő nagy szerződéseket illeti:
Ahogy írtad Briesel s Branch rendben van.
Sey,Rolo és Curry cut lesz.
Sey a kora és fizuja végett,Curry bár tudom,hogy nem láttuk még ebben a rendszerben de a sérülése és esetleges kiújulásának lehetősége véget valamint a fizuja véget,
Rolo a peres ügye véget,valamint fejlődött de nem az elvártnak megfelelően,még mindig meglehetősen sokszor rossz lyukat zár futásnál kivonva magát a játékból.
A felsorolt többiek (Palmer,DHB,DMC,Kelly,Huff,Jano) szerintem némi átstrukturálás után maradnak majd.
(véleményem szerint DMC is marad,mert szerintem ő sémától függetlenül Beast,csak hát fal nélkül csodát ne várjunk.Az Oline-n meg nincs mit csodálkozni új rendszer teljesen új követelményekkel és játék stílussal s ehhez még hozzá jönnek itt is a sérülések amik nagyban megnehezítik az összeszokást.PL Whiz az egész offseason-t kihagyta,most meg ugye az RT-nk Barnes az aki ugyan végig gyakorolt de sérülés véget nem játszik)

Az offense oks mind tehetségre,mind korra nézve.Teljes egészében adoptálják az új rendszert,meg össze szokik az Oline zbs-be és minden oks lesz itt.
Free Agent piacon szerintem is aktívak leszünk s abban is egyetértek,hogy nem Phili módjára. Szerintem a legvalószínűbb egy tapasztalt és nem sérülésből visszatérő CB aki kapásból upgrade lehet.
Drafton szerintem a def lesz feltöltve főként.Rolo szituációjától függően vagy MLB vagy CB-t húzunk szerintem az első körben.



több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
igazából Kelly és Sey cut, többi alakítható.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na tekintsünk kicsit jövőbe...
Közeli és távolabbi jövőbe is.
Közeli:
Szezon hátralévő meccseitől mit várhatunk?
Falcons, Jags, Chiefs, Buccs négyes jön soron.
Ez lesz a hátralévő időszak legkönnyebb "szakasza", szóval kéne nyerni 1-2 meccset.
Falcons ellen sima L kinéz, Chargerst is elgázolták.
Jags ellen jók lehetünk egy győzelemre, de ott is a legjobb formánk kell majd. Otthon azért Gabbertéket ütni kéne.
Chiefs D kezd magára találni, de Cassell meg 40INT fele halad, ha jól olvastam. Náluk lesz a meccs, így bravúr lenne a W.
Bucs itthon hozható meccs kell, h legyen.
Így 3-5-ös mérleg sztem meglesz.
Ravens, Saints, Bengals, Browns négyes durván hangzik.
Ravens tuti zakó nálam.
Saints eddig nagyon alul teljesít, de addigra már összerázódnak sztem. Lehet mi is eddigre belejövünk pl a ZBSbe, itthon játszunk összejöhet, de inkább L.
Bengals jóval erősebb csapat elvileg bukta.
Browns ellen itthon jó esélyünk lesz.
4-8.
Broncos, Chiefs, Panthers, Chargers lesz a zárás.
Broncos és főleg Manning itthon is sok lesz sztem.
Chiefs itthon talán verhető lesz. Előzőt nekik adtam, ezt most behúzzuk.
Panthers eddig nagyon a tavalyi formája alatt teljesít. Itt összejöhet egy W.
Chargers idegenben nem sanszos, hacsak addigra nem tuti nekik a PO.

Ez alapján 6-10 vagy jobb esetben 7-9 lehet a szezon zárása. Ami csalódás a két 8-8 után, de rebuilding első évének elfogadható.

Ilyen mérleggel top 10 éppen meglehet...top 15 tuti.

Kicsit távolabbi jövő:
Szezon után jönnek a nagy eldöntendő kérdések.

Lejáró szerződésű playák visszaigazolása, elengedése.
O oldalon fontosabb nevek: Leinart, Myers, Cooper, Barnes,Parsons
D oldalon lesz a több lejáró név: Shaggy, Desmond, Wheeler, Bartell, Spencer, Hanson, Lee, Gio, Mitchell
ST egységben Lechler szerződése jár le.
Hosszas elemzés nélkül sztem Myers, Barnes, Parsons, Shaggy, Desmond, Wheeler visszahozandó. A meglepetés távozó Lechler lesz sztem. King nem véletlenül van PS-en. RM nem fog neki még egy ekkora dealt adni, ő meg simán kaphat máshol jobb pénzt PO akár SB esélyes csapattól...

Ezen döntések mellett, előtt, alatt dönteni kell a magas fizetésű playák sorsáról.
2013ban 2M felett keresők:
Palmer(16), DMC(8), DHB(10), Brisiel(5), Sey(9v.16), Kelly(9), Rolo(6,6), Curry(3,8), Huff(6,5), Branch(11), Jano(5)...ez 89,9 vagy 96.9M-t tesztenne ki a 120 körüli capből. Ez rengeteg és tarthatatlan.
Brisiel és Branch már Rmtől kapta a deal-t, max kicsit alakítják, de ők tuti maradnak.
DMC, DHB, Rolo fiatalok még, lehet hosszabbítani alakítani a dealeken, ha úgy értékelik RMék, h kellenek a csapatnak. DHB szerintem beleillik a WCbe és belemenne egy hosszabbításba kedvezőbb(csapatszámára) feltételekkel. Rolonál a jogi ügye nagy kérdés. Elmeszelik sztem cut esélyes, mert továbbra sem villog középen, bár sokkal jobb mint volt.
DMC lehet esetleg trade alapanyag. ZBSbe nem kell papíron ennyire drága RB. Máshol meg PBSben állat lehetne. Ha egészséges marad lehet cserealap. Ő elengedve tuti nem lesz, ahhoz túl jó playa.
Sey, Kelly és Curry találhatja magát könnyen FA piacon. Curry mondjuk 2013 után ingyen elküldhető és még nem láttuk ebben a systemben játszani, úgyhogy várjunk. A 2 DT kurva sokat keres, nekem úgy tűnik, h DA nem a pass rusht kéri elsősorban a DTktől, így nem érik meg azt. Van mögöttük fiatal erő (főleg ha Des visszatér).
Huff még 2 évig 6,5en van, ami nem kevés, de vállalható sztem annak érdekében, hogy "csak" a CB poszttal kelljen foglalkozni.
Jano esetében lehet hosszabbítás hisz utolsó évében van...
Palmer nagy kérdés számomra. Egész jól játszik nem rajta múlik az O gyengélkedése. Nem rajta múlik, h nem vagyunk PO csapat. Azt a 2 évet ami hátravan sztem le tudja hozni jó szinten. Kérdés, hogy egy rebuilding teamnek kell-e 16M-s QB? Kérdés, h RM most a drafton behúzza-e a QBját? Ha igen rögtön kezdetni akarják vagy kell elé a veterán?
Lesz idei drafton is olyan QB aki top 10-15ben elérhető vszeg feltrade nélkül is és komoly potenciál van benne...
Amennyiben tisztán BPA-zik RM akkor jó eséllyel védő playa lesz belőle, mert ahogy olvasom nagyon erős a korai pass rusher, CB, DT felhozatal.

Ha már draft:
2. kör ugye nincs, de az 5. körben nem vagyok biztos. Ez elvileg Curryért mehet, de így, hogy ennyit kihagy kapásból lehet, h megússzuk.
Murhpy Carolinában játszik sztem rendszeresen így még egy kései pick becsoroghat...
Amúgy kinn is olvastam már és én is annak örülnék legjobban, ha tényleg nagyon korai picket szerzünk, hogy RGIII szerű trade-el vki feljöjjön egy Geno Smithért vagy Barkley-ért

Ezeken kívül kell megnézni az FA piacot is, ahol vszeg nem leszünk nagy költekezők, de aktívak leszünk.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Én Palmertől féltem a legjobban szezon előtt, erre ő teljesít a legjobban...

Tegnapieddigi szereplésünk alapján jók lehetünk akár top 5 pickre is...
Rolni
Annál többet jelenleg nem is érdemes elvárni. 😕
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Az van itt igazából, hogy nem csak a sémával volt gond tavaly D fronton...hiányzanak az igazán jó playák is. Tavaly 1 Wimbleyvel és egy Routt-al mondjuk beljebb voltunk, de helyettük meg van elvileg szakértelem...
A lényeg, h ha végignézzük a rostert hány playmaker van?
Most csak D oldalon nézelődjünk először...
0.
Van pár jó játékos, aki más csapatban is kezdő lehetnelenne, de igazi playmaker nincs.
Van egy mag aki köré lehet építkezni, de kell 1-2 igazán jó playa még, min. 1 playmaker mielőtt fordulna a kocka.

Emellett ugye még Kam és Routtkivágása után is igen komoly pénzt vesz fel ez a D. Ez így tarthatatlan és nem is hiszem, hogy marad.
Sey és TK akik indokolatlanul nagy zsét vesznek fel.
Ha őket elküldik, helyüket és a többi roster spotot szépen feltöltik és drafton, FAn hoznak 1-2 igazán jó embert akkor jövőre már lehet vmi komolyabb D.

Nagyon kiváncsi leszek, h Des és Shaggy visszatér-e vagy "menekülnek" mint ahogy az előfordult már pár FAvel...Az biztos, hogy nem lesz Al féle szerződéssel megtartás egyik esetben sem sztem.

Kell egy igazi pass rusher sémától függetlenül. Ez kellene, h a prioritás legyen.
Emellett secondary felépítése kell még. Huff 2 évig egész vállalható pénzért játszik még és a Huff-Branch párost én megtartanám, h "csak" a CB poszttal kelljen bajlódni. Ott sok munka szükséges, mert mégha lenne is pass rushunk gyakorlatilag mindent elkapnak rajtunk és csak szerelni érnek oda a fiúk...

Offense az más tészta.
Ott szerintem (hülyén fog hangzani) "csak" a futással van gond. Az pedig az OL munkáján múlik elsősorban. Jó falmunka esetén DMC szétszed bárkit, csakhát döcög ez a kurva ZBS...
Palmer szerintem várakozásokat felülmúlva játszik. Többnyire nagyon higgadt, jó döntései, dobásai vannak.
Ha ő marad jövőre is akkor "csak" a futás kell...ahhoz meg max 1 kezdő szintű RT kell (Barnes elég jó volt) és az összeszokás.
Na ha CP-t is elküldik akkor más a leányzó fekvése, de sztem eddig látottak alapján az nem logikus, még akkor sem, ha jön RM QB-ja esetleg drafton korán...
Tegnapieddigi szereplésünk alapján jók lehetünk akár top 5 pickre is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Abban biztunk, h lehet ugy ujrakezdeni, h versenyben maradunk. Hat nem. Ha a rovidtavu siker lett volna RM elott akkor vszeg marad Hue a HC. Uj era, uj HC, cap hell...ezt nem sikerul rogton kezelni.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ennél még az Al Davis féle védelem is többet tudott! 125 pontot és nem is tudom mennyi yardot szoptak be a 4 meccs alatt, ez borzalmas.

A futás nagyon nem megy, ha nem számítanánk az egy nagy DMC futást, akkor azt is lehetne mondani hogy nulla amit futóteljesítmény címén művelünk.

Nincsen pass rush egyáltalán, asszem összességében 3 sacket tudunk felmutatni, ami megintcsak a nullával egyenlő (majd Carterrel jobb lesz, mondhatnánk, de azért egy sérült, idős játékostól ne várjunk csodákat)

Viszont a büntetésekkel nagyon jól állunk, ez jó pont. Lehet ez is az oka a rosszabb teljesítmények, mert félnek a védőink a büntetésektől és nem mernek úgy teljesíteni, ahogy tudnának, mert a büntetéseket nagyon szigorúan veheti Allen.

Ha egyébként a fent említett 2 dologban javulnánk (futás, pass rush) akkor mérföldekkel jobban játszana a csapat. Meg ha Spencer visszatérne már végre.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Erről a mérkőzésről vagy jót vagy semmit. Jót nagyon nem tudok így csendben maradok!

Palmer volt az egyetlen, akit dicsérni lehet, de a második félidőre a társak sem hittek benne már.

A jó hír az, hogy ezen a héten nem fogunk kikapni!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Emlékszem egy PO meccsre (talán 2005?), amikor a Chiefs úgy kapott ki, hogy az ellenfél nem is puntolt egyszer sem. Az irányító Peyton Manning volt.
Erre bárki képes, nem kell aggódni. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Hát ha nem indul be a futás és nem lesz két épkézláb CB-nk, akkor jelenlegi állás szerint olyan 4-12/5-11 is jó, ha összejön.
Botrány...BMG
magasan jöhet majd egy olyan ember aki azonnali Upgrade lehet. (OL, CB, QB, WR kb bárhova)Amadeus91
Én még idénre gondoltam, de az valóban esélytelen.BMG
idén?! Carter volt kb. az utolsó értelmes FA. Nem is tudom, hogy most van-e jó corner vagy wr (naná, T.O.!- csak vicc volt) a piacon.

criminal lawyer or criminal lawyer?