NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Hát ha nem indul be a futás és nem lesz két épkézláb CB-nk, akkor jelenlegi állás szerint olyan 4-12/5-11 is jó, ha összejön.
Botrány...BMG
magasan jöhet majd egy olyan ember aki azonnali Upgrade lehet. (OL, CB, QB, WR kb bárhova)Amadeus91
Én még idénre gondoltam, de az valóban esélytelen.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Hát ha nem indul be a futás és nem lesz két épkézláb CB-nk, akkor jelenlegi állás szerint olyan 4-12/5-11 is jó, ha összejön.
Botrány...BMG
magasan jöhet majd egy olyan ember aki azonnali Upgrade lehet. (OL, CB, QB, WR kb bárhova)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Hát ha nem indul be a futás és nem lesz két épkézláb CB-nk, akkor jelenlegi állás szerint olyan 4-12/5-11 is jó, ha összejön.
Botrány...
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
ZBS be az Oline még mindig nem az igazi de azért alakulgat.Szerintem Bye week után érezhetőbben jobb lesz.

Palmer nyilatkozta,hogy nagyon csípi az új offense sémát és amint hétről hétre látjuk nagyon is fekszik neki!Ami külön öröm,hogy nagy nyomás alatt is jól dolgozik sokszor életben tartva a drive-t.

Lee nem egy Aso de azért egész szépen játszik.A végén még végleg kezdő lesz 😊.
Sey-t szinte mindig double team-zik.De azért ennek ellenére is szépen bele bele nyúl a passz sávba.
Több nyomás kell Manningre meg késleltetett S felállás (Falconsnál is ez volt 3pick lényege,hogy későn álltak fel a S-k és ezér kvázi félre olvasta a playt Mannning).

T.Jones ST-ben nagyon ott van,szépen pörög.
A védelem is szépen tartja magát.Egy kicsi plusz kell offense-től és rendben leszünk.



több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Kíváncsi leszek mit alkotunk ma a magasban.
Ha minden drive-ból pontot szerzünk, akkor simán meglesz, de ennek kicsi az esélye.
Valahogy hibára kell kényszeríteni Manninget, mert Roethlisberger is rondán szétdobálta a védelmünket, ja és a jó futás sem ártana.

De ha ki is kapunk, egy új field goal rekordnak nagyon örülnék!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
McKenzienek mondjuk érthető h az LB-khez jó szeme van, elvégre csak lehúzott 5 szezont, mint NFL LB 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Valamiért Chekwa-ról nincs semmi hír. Sztem nem véletlenül mellőzik.

amúgy volt valahol egy riport a GM-mel, hogy neki a teljesítmény ami érdekes és nem érdekli hogy ki kicsoda, természetesen azért a nagy "sztároktól" nem válik meg egyből, mert annak súlyos következményei vannak pénzügyileg, de ha nem lesz teljesítmény mögöttük akkor simán kivágja őket.

kiemelte, hogy a legjobb játékos a defben az Wheeler jelenleg (ő hozta ide), a másik még jó az ő általa draftolt LB, szóval nem fél meghúzni semmit, mert eddig jó tapasztalata van itt is és korábban is jól csinálta ezt, mert ő ehhez ért. Azt reméli hogy most Carter is hasonlót dob a védelmen, a pass rushon.
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Chekwa-ról tud valaki valamit?Már mint arra gondolok,hogy kezdő lesz a meccsen bármilyen formában (#1-2,nickel) vagy csak back up?

Eltudnám képzelni ha Lee,Chekwa és Hanson lenne a kezdő hármasunk felállástól függetlenül és akkor Huff is játszhatna ismét S-t.



több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Gordon és DHB is out a Broncos ellen. DHB-t tudtuk, sejtettük, de Gordon kicsit meglep. Remélem nem fog hiányozni a spec team-ből nagyon, mert eddig ő a legjobb játékos ott... Bruce
Gordon nekem is meglepi.De inkább pihenjen egyet,mint komolyabb baja legyen.
Ami meg az ST-t illeti ne feled Ausberry-t se.Nem egy visszahordót borított már meg 😊!



több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Gordon és DHB is out a Broncos ellen. DHB-t tudtuk, sejtettük, de Gordon kicsit meglep. Remélem nem fog hiányozni a spec team-ből nagyon, mert eddig ő a legjobb játékos ott...
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Kösz! Elolvastam, jópofa.
Valóban a cikk is úgy írja "one of last year's top". Ez így igaz. Főként mert a cikk az ominózus kérdésben a védőfalról beszél, nem a komplett védelemről. Amit írtam, hogy nálam is elsők közt volt tavaly. Leginkább a DT poszt erőssége miatt.

Amit többször írtátok, D. Allen valami számomra érthetetlen okból a run stopra akar kihegyezni (DTk). Nem lenne ezzel semmi gond, ha nem épp olyan emberek állnának ott, akik ebben sosem voltak jók, ellenben pass rushban a liga egyik legjobb párosa (hármasa) voltak tavaly (is). Minek erőltetni, hogy teljesen transzformálódjanak át? Nem is olyan fiatalok, meg számomra értelme sincs. Mindegy, Dennis tudja mit csinál, csak nem értem.ulpianus
A cikket nincs mit!

A D. Allen általi rendszer váltást run stopra is én írtam.
Mert ugye adva vagyon Kelly a maga fizikumával amivel remekül tudja rátolni az Oline játékost az irányítóra.Valamint Seymour sem gyenge gyerek.
S mindezek ellenére az idei meccseinken nem igazán láttam tőlük hasonlót csak elvétve.

Na már most nem hiszem,hogy elfelejtették,hogy hogyan is kell illetve az egy évnyi plusz kor ennyit kivenne belőlük.S az sem valószínű,hogy SPACE JAM 😊 módjára lenyúlták őket.

Szóval ezt az egyetlen ésszerű magyarázatot tudom elképzelni, s ezért írtam.

De ha esetleg még sem ez s valaki tud konkrét infót akkor várom!!



több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Kösz! Elolvastam, jópofa.
Valóban a cikk is úgy írja "one of last year's top". Ez így igaz. Főként mert a cikk az ominózus kérdésben a védőfalról beszél, nem a komplett védelemről. Amit írtam, hogy nálam is elsők közt volt tavaly. Leginkább a DT poszt erőssége miatt.

Amit többször írtátok, D. Allen valami számomra érthetetlen okból a run stopra akar kihegyezni (DTk). Nem lenne ezzel semmi gond, ha nem épp olyan emberek állnának ott, akik ebben sosem voltak jók, ellenben pass rushban a liga egyik legjobb párosa (hármasa) voltak tavaly (is). Minek erőltetni, hogy teljesen transzformálódjanak át? Nem is olyan fiatalok, meg számomra értelme sincs. Mindegy, Dennis tudja mit csinál, csak nem értem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Viszont egy másik cikk a Pff-n épp azt is fejtegeti részben (nem ez a fő téma a cikkben),hogy tavaly liga top pass rushal rendelkeztünk.
Cubehead
Ez melyik cikk? Mert még a liga TOP 5 is erős, nemhogy a liga csúcsa ők lettek volna.

Például az nfl.com Statjai alapján a Raiders tavaly sackben 15. (39 sack) lett.
Én annyit tudnék mondani, hogy a DT páros volt talán ennyire erős. Esetleg safety blitzek lehettek jók.
Elolvasnám a cikket, az biztos.ulpianus
Félre értettél Ulpianus.
A TOP megnevezés után DIREKT nem volt szám.Mivel CSAK mint jelzőt használtam,amivel arra akartam utalni én is és a cikk is (legalább is az én olvasatomban),hogy liga szerte a jobbak közt volt a csapat puss rush terén.

Amúgy az eheti összehasonlító,meccs előzetes cikkben van.Itt a linkje:

 www.profootballfocus.com/blog/2012/09/28/3tfo-raiders-broncos-week-4/



több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Viszont egy másik cikk a Pff-n épp azt is fejtegeti részben (nem ez a fő téma a cikkben),hogy tavaly liga top pass rushal rendelkeztünk.
Cubehead
Ez melyik cikk? Mert még a liga TOP 5 is erős, nemhogy a liga csúcsa ők lettek volna.

Például az nfl.com Statjai alapján a Raiders tavaly sackben 15. (39 sack) lett.
Én annyit tudnék mondani, hogy a DT páros volt talán ennyire erős. Esetleg safety blitzek lehettek jók.
Elolvasnám a cikket, az biztos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Egy kis adalék a pass rush-hoz:

Richard Seymour and Tommy Kelly have combined for only seven QB disruptions on 156 attempts, according to Pro Football Focus

Defensive ends Lamarr Houston and Matt Shaughnessy not much better -- combined for only eight QB disruptions on their 162 attempts.

Bruce
a PFF szerint a legjobb pass rusherünk idén a Harvardról jött Desmond Bryant, bár ő csak 88 snapet játszott. valószínűleg ő az egyetlen játékosunk, aki nem sport-, hanem tanulmányi ösztöndíjjal focizott az egyetemen. 😊 deyell
Viszont egy másik cikk a Pff-n épp azt is fejtegeti részben (nem ez a fő téma a cikkben),hogy tavaly liga top pass rushal rendelkeztünk.
Szóval ebből kiindulva nem hiszem,hogy elfelejtették volna s rácok,hogy is kell.Sokkal inkább DA rendszere másabb.
Tavaly ugye az egész Dline rohamozott szinte minden egyes snapnél,míg a secondary szoros man coverege-t játszva megpróbálta törölni a passz játékot.
Míg jelenleg ha jól figyeltem meg a dolgokat akkor DA a faltól főleg a run stoppot várja el és egy - egy embert küld csak rushra plusz valamelyik LB-t vagy secondary tagot blitzelni.(bár a secondary jelentős gyengülésével ez csökkent és inkább LB-t forszírozza).
Ezt láthattuk preseasonbe is főként Wheeler mozgékonyságát kihasználva.Azonban magára a szezonra ebből készülnek az ellenfelek és a hatékonyságából vesztett is.De én bízom DA találékonyságában,hisz neki pont ez az egyik fő erénye JT-vel egyetemben.



több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 658
Egy kis adalék a pass rush-hoz:

Richard Seymour and Tommy Kelly have combined for only seven QB disruptions on 156 attempts, according to Pro Football Focus

Defensive ends Lamarr Houston and Matt Shaughnessy not much better -- combined for only eight QB disruptions on their 162 attempts.

Bruce
a PFF szerint a legjobb pass rusherünk idén a Harvardról jött Desmond Bryant, bár ő csak 88 snapet játszott. valószínűleg ő az egyetlen játékosunk, aki nem sport-, hanem tanulmányi ösztöndíjjal focizott az egyetemen. 😊

choose life
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
T Barnes (groin) and CB Spencer (foor) are out;
WR Heyward-Bey (concussion) is doubtful;
TE Myers (concussion), TE Gordon (hamstring), RB Goodson (hamstring) and WR Streater (neck) are questionable;
RB McFadden (shoulder), TE Ausberry (shoulder), K Janikowski (groin), DT Kelly (knee), DT Seymour (knee) and CB Huff (knee) are probable.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
A PFF Secret Superstrar rovat week 3 része elsőként Wheelert hozza.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
most twittelte Vic Tafur, szóval idei statok.
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Egy kis adalék a pass rush-hoz:

Richard Seymour and Tommy Kelly have combined for only seven QB disruptions on 156 attempts, according to Pro Football Focus

Defensive ends Lamarr Houston and Matt Shaughnessy not much better -- combined for only eight QB disruptions on their 162 attempts.

Bruce
Ezek ide statok?
Csak mert nem hiszem,hogy ennyire rosszak lennének,mármint arra gondolok,hogy pl Kelly és Sey esetében lehet,hogy DA első sorban inkább a futás nullázására buzdít ellenben a tavalyi egész DL rush-al szemben!



több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egy kis adalék a pass rush-hoz:

Richard Seymour and Tommy Kelly have combined for only seven QB disruptions on 156 attempts, according to Pro Football Focus

Defensive ends Lamarr Houston and Matt Shaughnessy not much better -- combined for only eight QB disruptions on their 162 attempts.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Steve Corkran ‏@CorkOnTheNFL
Darrius Heyward-Bey is at practice, chatting with coaches. Encouraging sign.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem is neked címeztem ezt Ulpi! Hanem úgy általánosságban. Természetesen a csapatvezetők tudják mi a gyengeségük, feltételezem a def playbook is úgy van kitalálva, hogy ezeket a gyengeségeket valamilyen szinten kiküszöböljék addig, amíg magára az emberanyagra nem találnak megoldást.

De jó látni, hogy dolgoznak az ügyön és nem csak toldozgatás-foldozgatás megy. Meg az is látszik hogy hosszútávon gondolkoznak. És valóban egy offseason alatt nem sikerült mindent megoldani, ha minden jól megy, akkor a kövi offseason után már jobb lehet a csapat.

Egy teljesen más rendszerű csapat volt itt korábban, gigaszerződésekkel, amikkel mindig játszani kellett, de így volt lehetőség jobb játékosokat idecsábítani. Most a szerződéseket is tisztítják ahogy tudják és még a keretet is erősíteni próbálják.

Biztosan lesznek majd itt is hibázások, mert az mindenhol van, de én úgy gondolom hogy az irány jó, hogy az eredmények mikor követik ezt, azt majd meglátjuk!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Amúgy ezzel az én megmondtam dologgal nekem az a bajom, hogy még egy csomó mindent fel lehetett sorolni a szezon előtt.

Rossz lesz Palmer - nem lett rossz, bár még lehet
Megsérül DMC - nem sérült meg, bár még megsérülhet
Szar lesz a TE sor - Nem szar, de még lehet
O Line nem védi meg Palmert - a pass prot. elég jó, de még lehet szar
Nem lesz pass rush - bejött, de még lehet pass rush
Nem lesz jó az LB sor - sztem eddig elég jó, de még lehetnek szarok
Nem jó a CB sor - tényleg nem, de még ők is játszhatnak jól

Szóval ez a megmondtam a szezon előtt ez csak hülyeség, mert kb a fele se jött be a szakértőknek sem. Bruce
Most arra mit írjak, hogy mit mondtak a szakértők? Vagy miért azt mondták? Mit tudom én.

A lényeg az volt, hogy szvsz ezt a vezetőség is látta. Ha én láttam, ők főleg. Látniuk kellett. És innentől ez nem "lehet" kategória.
Ahogy írtam (utána Rolni is egyetértett), bevállalták ezt, mert új csapatot akartak építeni. Normális költségvetéssel és szempontokkal. Nem pedig mert nem lehetett volna látni előre, hogy két sérült CB esetleg nem lesz elég egy szezonra.
Ettől még persze lehetett volna szerencséjük a CB duóval. De sztem az lett volna inkább meglepő.
Ahogy pass rush terén eleve nem is számoltak kimagasló pass rusherrel, gondolták Dennis Allen megoldja jó blitzekkel. Legalább egy igazi pass rusher híján ez nehéz.

Talán majd mostantól. Az NFL eléggé kiegyensúlyozott, egy apróság is eldönthet néha meccseket. Bírom Cartert, remélem hozza a szintet. Érdekes volna látni, hogy a fal belsején ez mennyit segít például? Vagy épp a secondaryn.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Amúgy ezzel az én megmondtam dologgal nekem az a bajom, hogy még egy csomó mindent fel lehetett sorolni a szezon előtt.

Rossz lesz Palmer - nem lett rossz, bár még lehet
Megsérül DMC - nem sérült meg, bár még megsérülhet
Szar lesz a TE sor - Nem szar, de még lehet
O Line nem védi meg Palmert - a pass prot. elég jó, de még lehet szar
Nem lesz pass rush - bejött, de még lehet pass rush
Nem lesz jó az LB sor - sztem eddig elég jó, de még lehetnek szarok
Nem jó a CB sor - tényleg nem, de még ők is játszhatnak jól

Szóval ez a megmondtam a szezon előtt ez csak hülyeség, mert kb a fele se jött be a szakértőknek sem. Bruce
Jogos 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!