NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
És Carter is szerepelni fog a DL rotációban.
Kíváncsi leszek, javul-e a pass rush...BMG
Annyira sokat ne várj most tőle, 1. meccse és valszeg azzal a Sam Bakerrel áll majd szemben, aki az eddigi 5 meccsen kemény 0,5 sacket engedélyezett.empty taxi
Nem is várok, nyilván nem a liga legjobb passrushere, ha csak a harmadjára igazoltuk le...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
És Carter is szerepelni fog a DL rotációban.
Kíváncsi leszek, javul-e a pass rush...BMG
Annyira sokat ne várj most tőle, 1. meccse és valszeg azzal a Sam Bakerrel áll majd szemben, aki az eddigi 5 meccsen kemény 0,5 sacket engedélyezett.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
És Carter is szerepelni fog a DL rotációban.
Kíváncsi leszek, javul-e a pass rush...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
8 probable játékos van:
Taiwan Jones (váll)
David Ausberry (váll)
Brandon Myers (váll)
Alex Parsons (váll)
Richard Seymour (térd),
Sebastian Janikowski (ágyék)
Darrius Heyward-Bey (agyrázkódás)
Darren McFadden (váll)

1 questionable:
Tommy Kelly (lábfej) (de tegnap már megint edzett)

3 out:
Richard Gordon
Khalif Barnes
Shawntae Spencer
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A csütörtöki edzésen nem edzett: Gordon, Spencer, Barnes és Kelly!
Két limitált edzésmunkát végző volt: Sey és Seabass

Kelly ugye tegnap még edzett, de mára már nem. Ennek ellenére valszeg játszik, de ha nem, sztem az sem akkora probléma. Bryant megoldja.

2002 óta nem nyertünk a bye week után...
Idegenben a második félidők eddig szarul sikerültek. A Miami ellen 28, a Denver ellen 27 pontot kaptunk. Ezeket illene javítani már!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Akkor valszeg az lesz amint te mondtál, de ennek ellenére, ha kicsi upgrade is lenne, akkor megkockáztatnák a felhozatalát, szóval nem lehet nagy ász a srác.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Bartell már nem fog visszatérni, mert ő IR-re ment véglegesen, nem?Bruce
Nem véglegesen...1 playa visszajöhet IR-ről és nálunk ő lesz az.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Bartell már nem fog visszatérni, mert ő IR-re ment véglegesen, nem?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Úgy látszik a GM és az edzők elégedettek a játékosokkal, mert a bye week alatt egyetlen játékost sem teszteltek. Így a Denver elleni 53 fős keret marad.

A tegnapi edzésen nem edzett:
Barnes és Spencer (week to week státusz), Gordon (day to day státusz)

Limitáltan edzett:
Janikowski és a két veterán DT Kelly és Seymour (várhatóan mindegyikük játszik a Falcons ellen)

Huff továbbra is CB-ként is szerepelni fog. Chekwa PS-ben tartását továbbra sem értem. Tényleg nagyon gyenge teljesítményt nyújthat.

DMC a 3. héttől vállsérüléssel küszködött és ezért limitáltan edzett, de tegnap már teljes edzésmunkát tudott végezni. Hozzá hasonlóan DHB is full gázon nyomta az edzést az agyrázkódás és nyaksérülés után.

Curryről régen volt szó, de az a hír vele kapcsolatosan, hogy a következő héten már edzeni fog és aktiválják a PUP listáról, bár a játéka még kérdéses, mert a teljes pre-season-t kihagyta, így elmaradása van a többiekkel szemben. Meg természetesen Burris elfogadhatóan helyettesítette eddig.

Andre Carterről nem találtam semmi infót. Bár nagyon kellene a jobb pass rush, mert egyrészt a liga legkevesebb sack-jét értük el (3 sack) eddig valamint még egyetlen interception-unk sem volt a szezonban.

Egy nagy játékos utolsó mérkőzése lehet a Raiders ellen, mégpedig Tony Gonzalez nagy valószínűség szerint többé nem lép pályára a Raiders ellen, mert a szezon végén (szerinte) 95% hogy visszavonul. Eleddig 23 mérkőzésen lépett pályára a Raiders ellen, ahol 121 elkapásból 1 473 yardot ért el és 8 TD fényesíti a teljesítményét. Egy mérkőzésről hiányzott sérülés miatt, de az a csapat amiben ő benne volt és a Raiders ellen játszott a 24-ből 16 mérkőzést nyert meg.

Bruce
Hát nem hiszem, h annyira elégedettek csak nincs már kinn senki szabadon aki upgrade lehetne...
Végignéztem az FA felhozatalt...nem találtam olyat akit szívesen látnék. Most már ezzel a kerettel kell végig menni...

Curry első edzésétől 21ig dönthetnek arról, hogy IR vagy aktiválás...nem tudom mi a feltétele az idei 5. körös extra picknek a Seattle felé, de ha 1-2 meccs kihagyásával meg lehet úszni azt már megúsznám...nem olyan kaliberű playa aki eldöntheti a meccseket...

Cartertől jó lenne vmit látni, kell nagyon a nyomás...

Kiváncsi leszek futás mennyivel lesz jobb...Atlanta idén run Dben nem jeleskedik. Egyetlen halvány esélyünk az lehet, ha nagyon hosszú, futós támadásokat vezetünk és pontokat rakunk mindig a táblára, mert Ryanék így fognak tenni az tuti...

Chekwa nem tudom hány meccsre van a PS keretten tartástól...ha csak 1-2 meccsnyire akkor lehet azért nem teszik aktív keretre, mert amikor Bartell vagy Curry visszatér mondjuk őt kéne cutolni és akkor már nem lenne PSbe visszahozható...mondjuk egyre kevesebb az esélye a megragadésra, ha ebbe a lyukas secbe se tud bekerülni...

Tony G nagyon szépen nyilatkozott Oaklandről...állítása szerint hiányzik neki az évenkénti 2 meccs a Raiders ellen, főleg az Oaklandi a hangulat, szurkolók miatt. All time great a fazon...azért nagyon örülnék, ha most vesztesen távozna 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Úgy látszik a GM és az edzők elégedettek a játékosokkal, mert a bye week alatt egyetlen játékost sem teszteltek. Így a Denver elleni 53 fős keret marad.

A tegnapi edzésen nem edzett:
Barnes és Spencer (week to week státusz), Gordon (day to day státusz)

Limitáltan edzett:
Janikowski és a két veterán DT Kelly és Seymour (várhatóan mindegyikük játszik a Falcons ellen)

Huff továbbra is CB-ként is szerepelni fog. Chekwa PS-ben tartását továbbra sem értem. Tényleg nagyon gyenge teljesítményt nyújthat.

DMC a 3. héttől vállsérüléssel küszködött és ezért limitáltan edzett, de tegnap már teljes edzésmunkát tudott végezni. Hozzá hasonlóan DHB is full gázon nyomta az edzést az agyrázkódás és nyaksérülés után.

Curryről régen volt szó, de az a hír vele kapcsolatosan, hogy a következő héten már edzeni fog és aktiválják a PUP listáról, bár a játéka még kérdéses, mert a teljes pre-season-t kihagyta, így elmaradása van a többiekkel szemben. Meg természetesen Burris elfogadhatóan helyettesítette eddig.

Andre Carterről nem találtam semmi infót. Bár nagyon kellene a jobb pass rush, mert egyrészt a liga legkevesebb sack-jét értük el (3 sack) eddig valamint még egyetlen interception-unk sem volt a szezonban.

Egy nagy játékos utolsó mérkőzése lehet a Raiders ellen, mégpedig Tony Gonzalez nagy valószínűség szerint többé nem lép pályára a Raiders ellen, mert a szezon végén (szerinte) 95% hogy visszavonul. Eleddig 23 mérkőzésen lépett pályára a Raiders ellen, ahol 121 elkapásból 1 473 yardot ért el és 8 TD fényesíti a teljesítményét. Egy mérkőzésről hiányzott sérülés miatt, de az a csapat amiben ő benne volt és a Raiders ellen játszott a 24-ből 16 mérkőzést nyert meg.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Ma egy éve halt meg Al Davis!
Bruce
Ahol most tart a csapat, ahogy most jatszunk az nem tettszene neki, de remelhetoleg 2 ev mulva olyan csapat lesz a palyan amit buszken nezne o is.
Rolni


sok meló van még addig

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ma egy éve halt meg Al Davis!
Bruce
Ahol most tart a csapat, ahogy most jatszunk az nem tettszene neki, de remelhetoleg 2 ev mulva olyan csapat lesz a palyan amit buszken nezne o is.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jajj, még szerencse hogy én nem írok olyan értelmes dolgokat, hogy azt érdemes legyen leírni egy blogon 😀
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
De szerintem skubizza ám itt az okoskodásainkat (ez nem olyan meglepő mert miránk mindenki kíváncsi 😛 ) mert sokszor egy az egyben ugyan azzal a szóhasználattal ír a cikkeiben amit mi is eltrollkodunk itt...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azt nem értem, hogy aki írja, az miért nem regisztrált már ide! 😊 Pedig nekem azt írta face-n hogy majd jön, aztán hátha be tudunk neki mi is segíteni! 😊
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Tudom, hogy mindannyian kívülről fújjuk a storyt mint a szorzótáblát de gondoltam belinkelem a hungary cikkét hátha valaki lemaradna róla... 😊

 raiders.blog.hu/2012/10/08/egy_eve_hunyt_el_al_davis?utm_source=bloghu_megosztas&utm_medium=facebook&utm_campaign=blhshare
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
de lehetőleg egy Janikowski FG-lal.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Úgy legyen! 😊
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ma egy éve halt meg Al Davis!
Bruce
Nem lájkolom, de igen én is most akartam írni! Egy nap mikor Superbowlt nyerünk lenéz majd a fieldre és kolosszális jajveszékelésekkel az összes csapatot kiröhögi! 😉

Ma azért gyújtok egy gyertyát.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ma egy éve halt meg Al Davis!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ma legalább tuti nem kapunk ki... :/ TST
Viszont a többiek mindhárman kikaptak. Ennél jobb hét nem nagyon lehet a jelenlegi helyzetben.hum
Ez igaz, de sajnos nagy pálfordulás kell a játékunkba, ha ezt ki akarjuk használni. Sajnos már két vereségünk van a csoportban, így már rettentő nehéz dolgunk van, mert minimum 3 győzelem kellene.

A héten pedig jön az Atlanta, akik eddig veretlenek és elég durva elkapóik vannak, valamint ha valami csoda folytán megfognánk a passzjátékot, akkor még mindig ott van Turner...
Bruce
kb mint a Vikes-49ers volt. Tipikus meglepetés meccs.Amadeus91
😊
ugy legyen, bar nem nagyon tudom elkepzelni, Ryanek nem dongolnek a foldbe minket...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Ma legalább tuti nem kapunk ki... :/ TST
Viszont a többiek mindhárman kikaptak. Ennél jobb hét nem nagyon lehet a jelenlegi helyzetben.hum
Ez igaz, de sajnos nagy pálfordulás kell a játékunkba, ha ezt ki akarjuk használni. Sajnos már két vereségünk van a csoportban, így már rettentő nehéz dolgunk van, mert minimum 3 győzelem kellene.

A héten pedig jön az Atlanta, akik eddig veretlenek és elég durva elkapóik vannak, valamint ha valami csoda folytán megfognánk a passzjátékot, akkor még mindig ott van Turner...
Bruce
kb mint a Vikes-49ers volt. Tipikus meglepetés meccs.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ma legalább tuti nem kapunk ki... :/ TST
Viszont a többiek mindhárman kikaptak. Ennél jobb hét nem nagyon lehet a jelenlegi helyzetben.hum
Ez igaz, de sajnos nagy pálfordulás kell a játékunkba, ha ezt ki akarjuk használni. Sajnos már két vereségünk van a csoportban, így már rettentő nehéz dolgunk van, mert minimum 3 győzelem kellene.

A héten pedig jön az Atlanta, akik eddig veretlenek és elég durva elkapóik vannak, valamint ha valami csoda folytán megfognánk a passzjátékot, akkor még mindig ott van Turner...
több mint 12 éve
hum 49
Ma legalább tuti nem kapunk ki... :/ TST
Viszont a többiek mindhárman kikaptak. Ennél jobb hét nem nagyon lehet a jelenlegi helyzetben.
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ma legalább tuti nem kapunk ki... :/