NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 raidersnewsflash.wordpress.com/2012/10/22/report-palmer-took-over-play-calling-in-the-4th-quarter/#commentsdavidkiss
ez kamu, több forrás szerint is.

viszont Palmer elég jó volt no-huddle-ben a 4. negyed végén, többet is lehetne ezt alkalmazni.deyell
Valóban kamu.

Annyi történik ilyenkor, h Knapp 4 playt ad meg amiből CP választ 1et a D felállásnak megfelelően. Ez egész jól megy az utóbbi időben, kellene többször alkalmazni valóban...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
De amikor JC volt a QB akkor 10-ből 8-szor futást hívtunk amiből 7 és félszer DMC volt fent... (pedig, hogy utáltam anno... 😀 )
Igen CP mellett messze nem kell annyira futni és ezért egy normális backuppal és normális playcallingal simán lehetne DMC köré építeni -szerintem-...TST
DMC köré építesz egy offenset és ő a 10.hétre kidől. Utána mit csinálsz?
A back up azért a back up, mert gyengébb mint a kezdő. A back up nem fogja tudni vinni a hátán a csapatot, pedig, ha az O a RB köré van építve ezt kellene tennie...
Ez így nem működik.Rolni
Az nem működik, hogy egy emberrel akarod végigfutni a szezont... Az meg, hogy kidől a 10. hétre mindenhol benne van!
Ha normálisan el van osztva a labda kevesebb esélye van, hogy lesérül! CP-vel ez azért valószínűbb! Talán erre rájönnek a fiatal titánok is az oldalvonal mellett! Ez így működik.TST
Rendes felosztás mellett valóban tovább tarthat, de attól még tény, h egy szezont sem bírt ki, így nagyon rizikós rá építeni.
Mindenhol benne van ezért is van kevés helyen az RBre építve a csapat.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 658
 raidersnewsflash.wordpress.com/2012/10/22/report-palmer-took-over-play-calling-in-the-4th-quarter/#commentsdavidkiss
ez kamu, több forrás szerint is.

viszont Palmer elég jó volt no-huddle-ben a 4. negyed végén, többet is lehetne ezt alkalmazni.

choose life
több mint 11 éve
davidkiss Las Vegas Raiders 68
 raidersnewsflash.wordpress.com/2012/10/22/report-palmer-took-over-play-calling-in-the-4th-quarter/#comments
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
De amikor JC volt a QB akkor 10-ből 8-szor futást hívtunk amiből 7 és félszer DMC volt fent... (pedig, hogy utáltam anno... 😀 )
Igen CP mellett messze nem kell annyira futni és ezért egy normális backuppal és normális playcallingal simán lehetne DMC köré építeni -szerintem-...TST
DMC köré építesz egy offenset és ő a 10.hétre kidől. Utána mit csinálsz?
A back up azért a back up, mert gyengébb mint a kezdő. A back up nem fogja tudni vinni a hátán a csapatot, pedig, ha az O a RB köré van építve ezt kellene tennie...
Ez így nem működik.Rolni
Az nem működik, hogy egy emberrel akarod végigfutni a szezont... Az meg, hogy kidől a 10. hétre mindenhol benne van!
Ha normálisan el van osztva a labda kevesebb esélye van, hogy lesérül! CP-vel ez azért valószínűbb! Talán erre rájönnek a fiatal titánok is az oldalvonal mellett! Ez így működik.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
De amikor JC volt a QB akkor 10-ből 8-szor futást hívtunk amiből 7 és félszer DMC volt fent... (pedig, hogy utáltam anno... 😀 )
Igen CP mellett messze nem kell annyira futni és ezért egy normális backuppal és normális playcallingal simán lehetne DMC köré építeni -szerintem-...TST
DMC köré építesz egy offenset és ő a 10.hétre kidől. Utána mit csinálsz?
A back up azért a back up, mert gyengébb mint a kezdő. A back up nem fogja tudni vinni a hátán a csapatot, pedig, ha az O a RB köré van építve ezt kellene tennie...
Ez így nem működik.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
De amikor JC volt a QB akkor 10-ből 8-szor futást hívtunk amiből 7 és félszer DMC volt fent... (pedig, hogy utáltam anno... 😀 )
Igen CP mellett messze nem kell annyira futni és ezért egy normális backuppal és normális playcallingal simán lehetne DMC köré építeni -szerintem-...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
DMC köré nem igazán lehet csapatot építeni, mert sajnos eddig nem sikerült egy szezont sem végig játszania. Az ő egészségére, tartósságára nem igazán lehet alapozni.
Amúgy pedig nem is kell, ha van az embernek rendes QBja. Nekünk pedig bár kurva drágán (trade), de van. Palmer alkalmas arra, h elit futójáték nélkül jó O teljesítményt rakjon a pályára. Nem egy Jason Campbell aki futójáték nélkül véget ér.
Ezzel együtt fontos lenne a legalább átlagos futójáték a sikerhez. Akkor nem kéne hülye megoldásokba belemenni (mint a Jags elleni előre esve labda hajítás) csak azért, h történjen vmi.
azt, hogy Goodson mennyire jó igen nehéz felmérni, mert amikor feljön DMC helyére sok esetben a D passzra készül(het), emiatt sokkal jobb helyzetből indul, de az igaz, h a limitált futásaival eddig szépen élt. DA is nyilatkozta,h több futást fog kapni a jövőben (Jags ellen volt vmi kisebb sérülése, ezért nem futott). Ha Ő sikeres, akkor official, h DMC nem való ZBSbe.

Cube én azért ezt a Rodgers-TP párhuzamot nem érzem.
Az ok, h van előtte is egy veterán QB és ülhet 3 évet nyugodtan a padon, de a skill készletük nagyon eltérő.
TP dobómozdulat, pontosság, olvasás terén jóval kevésbé volt ready mikor kijött suliról, ráadásul idő előtt. Azóta volt egy staff váltás is, vszeg sok új dolgot kell tanulnia...Nem tudom Aaron mennyire volt bíztató mondjuk 2. évének pre-meccsein, de azért amit Pryor mutatott nem volt túl sok...már dobó szempontból, mert a meneküléseit, futásait nem lehet elvitatni tőle.
Én kurva boldog lennék, ha 2014től TP kezdene és jó, erős NFL szintű kezdő QB produkciót tudna nyújtani, de per pillanat nem adok rá sok esélyt. Az igaz, h HA sikerül összerakni a lábmunkáját, dobását és fejlődik D olvasásban fizikai adottságai, képességei miatt komoly fegyver lehet, de nagyon nagy az a HA.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
De, ha már van egy ilyen kaliberű futóm, akkor felrakom a táblára és köré építek.Amadeus91
ahhoz túl sérülékeny sajnos.deyell
De azt elfelejtitek, hogy Kábel meg Hue milyen eszetlenül használta... :/ Még Jacobs Aroma testfelépítésű futó is lesérülne...
És igen kábé fél perec alatt vissza lehetne állni PBS-re. És ha nagyon izzad a Staff pics@ja akkor még offseason elején gyorsba összerakni ehhez egy elfogadható falat, gyakorolni nem pedig kukázni egy embert bele (Briesel) -lóvéhiány és egyéb eszetlenségek miatt- azt majd reménykedünk... Okké néha bejön mert nézd meg a TE sorunkat vagy a komplett Vikings-t! 😀 (Én nem hittem, hogy ők bárhol is lesznek bár speciel nem tudok róluk semmit sem a többi csapatról! 😊 )
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Palmer nyilatkozta: "An ugly win is better than a pretty loss"
S akár milyen szörnyű is volt nézni (különösen az első félidőt) de igaza van.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
nem tudom, hogy lehet egy RunDMC rendszer idegen. De, ha már van egy ilyen kaliberű futóm, akkor felrakom a táblára és köré építek.Amadeus91
Sajnos ahogy Deyell is írta túl sérülékeny all down backnak.Ezért is lenne jó a ZBS,mert ugye idénytől már nincs Bush aki beugorjon helyette.



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 658
De, ha már van egy ilyen kaliberű futóm, akkor felrakom a táblára és köré építek.Amadeus91
ahhoz túl sérülékeny sajnos.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
nem tudom, hogy lehet egy RunDMC rendszer idegen. De, ha már van egy ilyen kaliberű futóm, akkor felrakom a táblára és köré építek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Elvileg hozzáértő emberek vannak a csapatnál, nem igaz, hogy nem veszik észre már 6-7 hete, hogy nem megy a futás ZBS-ben.
Már a bye weeken vissza kellett volna állni PBS-re, csak Smith-nek és Brisielnek lehetett volna új.
Másrészt szerintem DMC jelent még problémát. Volt tegnap egy futás, ahol jó kis lukat nyitottak neki, aztán hirtelen elékerült egy blokkoló csapattárs és nekirohant. Nem néz szét, csak belerohan az első lyukba. Goodson ellenben már a backfielden is sokat mozog, keresi a helyeket, ezért sikerülnek neki jobban a futások.
Vagy PBS-re kell visszaváltani, vagy DMC-t lecserélni - akármekkora szentségtörés -, de ha így maradnak a dolgok, szerintem nem fog javulni a futás.

Knapp hívásai pedig... nem igazán szoktam erre figyelni, de ez most feltűnően szar volt.
Már kombinálja a dolgokat - nem úgy mint 2007-ben: 2 futás, 1 passz -, de röhejes, hogy milyen helyzetekben akar (az amúgy nem műkődő) futással haladni...BMG
Az a baj, h ez nem igazán olyan dolog, h egyik hétről a másikra visszaállsz egyikről a másikra...Rolni
Knapp hívásaival kapcsolatban csak annyit,hogy vannak drive-k (pl a Falcons ellen látható volt párszor) amikor nagyon jól keveri a kártyákat,viszont többségében meg vissza esik kb közép iskolai alap szintre amit hív.Olyan érzést keltve bennem,mintha csak szitukat tervezne meg és nem komplett drive-t. 😕

Ahogy írtad Rolni nem 1-2 hét vissza állni sem,mint ahogy a ZBS elsajátítása sem.S itt nem is a technikai részről van igazán szó hanem inkább a lineman-k összhangjáról.Hogy érezzék adott D reagálásnál kinek kellene második szintre fel lépnie és hasonlók.Vagy pl a mostani Jags elleni meccsen is látható volt olyan,hogy a kiváló,második szintre igyekvő Oline tag egyszerűen csak neki állt megcsinálni a play részét amit neki kell de nem figyelt a tárásra és össze ütköztek.Így már is nem úgy jött ki a lépés és a block oda ért a futóra.
Viszont ami ettől is durvább és sokkal inkább aggasztóbb a szezon hátra levő részére az DMC.Hisz az oline ha nem is jó szinten de elégséges szinten már űzi a ZBS-t, ami megnyilvánul Goodson futásainál (csak keveset látni sajnos). Ellentétben DMC futásaival,mert sokszor látni ahogy írta BMG is,hogy egyszerűen körbenézés nélkül bele zúz a falba 1-2 yardot elérve.A Falcons és a Steelers ellen is akkor ment neki jobban amikor külső futást hívtak be neki ahol szabad terepen találta magát s nem kellett a falat és a lyukat olvasnia.


Szóval bármennyire is csípem őt vagy el kell cserélni (csak akkor meg tuti halálra sz.pat majd minket az ellenel) vagy agyat mosni és átprogramozni vagy PBS vissza állni

Palmer megújult WCO-ban,sokkal magabiztosabb és ezzel együtt labda biztosabb a játéka.Nagyon jól össze szokott a többiekkel kihasználva az erősségeket mismach-ket létrehozva.Valamint nagyon jól ossza szét a passzokat az elkapók?te-k és a back filed lakói között.
Szóval abszolult értelmetlen lenne őt cserélni,zargatni az O-t.Hisz ő az erőssége most még ha nem is tudd úgy menekülni mint TP.Habár pont a jags ellen majd nem futott egy 1st down-t 😊
TP-ben hatalmas potenciál van hozzá kellő elszántsággal,hogy azt elő is hozza.De ehhez idő kell.Kiváló atléta ebből kifolyólag nehéz levinni, veszélyes mind futva mind passzolva.Ami nagyon fontos,hogy fejlessze a lábmunkáját konzisztensebbé téve így a passzait és az OLVASÁS.(Gyorsan pontosan olvassa a védelmet,hogy legyen rá idő reagálni.)
Szóval röviden nála minden adott,hogy Rogershez hasonlóan egy bizonyos betanulási idő után sztár lehessen hosszú időre megoldva a posztot Oaklandban.
(UI: a fentiek végett én azért nem jelentené ki,hogy nem lehet jobb idővel mint CP.Persze jelenleg ég és föld a különbség CP javára,ez vitán felüli)



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Elvileg hozzáértő emberek vannak a csapatnál, nem igaz, hogy nem veszik észre már 6-7 hete, hogy nem megy a futás ZBS-ben.
Már a bye weeken vissza kellett volna állni PBS-re, csak Smith-nek és Brisielnek lehetett volna új.
Másrészt szerintem DMC jelent még problémát. Volt tegnap egy futás, ahol jó kis lukat nyitottak neki, aztán hirtelen elékerült egy blokkoló csapattárs és nekirohant. Nem néz szét, csak belerohan az első lyukba. Goodson ellenben már a backfielden is sokat mozog, keresi a helyeket, ezért sikerülnek neki jobban a futások.
Vagy PBS-re kell visszaváltani, vagy DMC-t lecserélni - akármekkora szentségtörés -, de ha így maradnak a dolgok, szerintem nem fog javulni a futás.

Knapp hívásai pedig... nem igazán szoktam erre figyelni, de ez most feltűnően szar volt.
Már kombinálja a dolgokat - nem úgy mint 2007-ben: 2 futás, 1 passz -, de röhejes, hogy milyen helyzetekben akar (az amúgy nem műkődő) futással haladni...BMG
Az a baj, h ez nem igazán olyan dolog, h egyik hétről a másikra visszaállsz egyikről a másikra...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Elvileg hozzáértő emberek vannak a csapatnál, nem igaz, hogy nem veszik észre már 6-7 hete, hogy nem megy a futás ZBS-ben.
Már a bye weeken vissza kellett volna állni PBS-re, csak Smith-nek és Brisielnek lehetett volna új.
Másrészt szerintem DMC jelent még problémát. Volt tegnap egy futás, ahol jó kis lukat nyitottak neki, aztán hirtelen elékerült egy blokkoló csapattárs és nekirohant. Nem néz szét, csak belerohan az első lyukba. Goodson ellenben már a backfielden is sokat mozog, keresi a helyeket, ezért sikerülnek neki jobban a futások.
Vagy PBS-re kell visszaváltani, vagy DMC-t lecserélni - akármekkora szentségtörés -, de ha így maradnak a dolgok, szerintem nem fog javulni a futás.

Knapp hívásai pedig... nem igazán szoktam erre figyelni, de ez most feltűnően szar volt.
Már kombinálja a dolgokat - nem úgy mint 2007-ben: 2 futás, 1 passz -, de röhejes, hogy milyen helyzetekben akar (az amúgy nem műkődő) futással haladni...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
pár tanulság van.

1. Knapptől el kell valahogy venni a playcallingot. Palmer jobban csinálja ezt, erre volt példa.

2. ZBS helyett PBS, de ez már lassan közhely.

3. Palmer nem rossz, de ilyen verésnek nem szabad még egyszer alávetni. előre rettegek a Chiefs ellen, nekik is 2 hetük van felkészülni (mi vagyunk az egyetlen csapat a ligában, akik 2 előzőleg bye weeken lévő csapat ellen játszanak, nincs igazság), szerintem még jobban elgyepálják, mint a Jaguars ellen, ha a fal nem lép szintet. az túlzás, hogy Palmer helyett jöjjön Pryor, ez nem CP3 hibája, minden play-nél a nyakában voltak, az interceptionnél is elkapták a lábát pl.deyell
Pryor talán tudna menekülésből yardokat hozni földön, kérdés, hogy a playcalling mennyit esne vissza CP kivételével.Amadeus91
Sokat.
TP tudna sokszor ilyenekbol kimenekulve futni, 1st downokat is, de o viszont passzolni nem nagyon tudna vszeg. Pre meccseken is voltak gondok. Ures elkapokat nem talalt el neha.
Jovore esetleg szoba kerulhet, ha footworkjet osszerakjak...
CPnel mondjuk sosem lesz jobb passz teren...Rolni
egyetértünk

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
pár tanulság van.

1. Knapptől el kell valahogy venni a playcallingot. Palmer jobban csinálja ezt, erre volt példa.

2. ZBS helyett PBS, de ez már lassan közhely.

3. Palmer nem rossz, de ilyen verésnek nem szabad még egyszer alávetni. előre rettegek a Chiefs ellen, nekik is 2 hetük van felkészülni (mi vagyunk az egyetlen csapat a ligában, akik 2 előzőleg bye weeken lévő csapat ellen játszanak, nincs igazság), szerintem még jobban elgyepálják, mint a Jaguars ellen, ha a fal nem lép szintet. az túlzás, hogy Palmer helyett jöjjön Pryor, ez nem CP3 hibája, minden play-nél a nyakában voltak, az interceptionnél is elkapták a lábát pl.deyell
Pryor talán tudna menekülésből yardokat hozni földön, kérdés, hogy a playcalling mennyit esne vissza CP kivételével.Amadeus91
Sokat.
TP tudna sokszor ilyenekbol kimenekulve futni, 1st downokat is, de o viszont passzolni nem nagyon tudna vszeg. Pre meccseken is voltak gondok. Ures elkapokat nem talalt el neha.
Jovore esetleg szoba kerulhet, ha footworkjet osszerakjak...
CPnel mondjuk sosem lesz jobb passz teren...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
pár tanulság van.

1. Knapptől el kell valahogy venni a playcallingot. Palmer jobban csinálja ezt, erre volt példa.

2. ZBS helyett PBS, de ez már lassan közhely.

3. Palmer nem rossz, de ilyen verésnek nem szabad még egyszer alávetni. előre rettegek a Chiefs ellen, nekik is 2 hetük van felkészülni (mi vagyunk az egyetlen csapat a ligában, akik 2 előzőleg bye weeken lévő csapat ellen játszanak, nincs igazság), szerintem még jobban elgyepálják, mint a Jaguars ellen, ha a fal nem lép szintet. az túlzás, hogy Palmer helyett jöjjön Pryor, ez nem CP3 hibája, minden play-nél a nyakában voltak, az interceptionnél is elkapták a lábát pl.deyell
Pryor talán tudna menekülésből yardokat hozni földön, kérdés, hogy a playcalling mennyit esne vissza CP kivételével.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
D azt hozta amit kell egy Jags szintű csapat ellen. (Burris és Lamarr nagyon állat volt 😀 ) Azt hiszem 24 percig nem csináltak first down-t. Mondjuk az első félidőben mi sem voltunk jobbak!
TST
Mondjuk ez az 1 csalóka adat, mert Henne olyan fogalmatlanul játszott, mint egy rossz UDFA rookie az 1. meccsén...
Mikor Gabbert még bent volt, azért nem ez volt a helyzet.iktriad
Ezért írtam azt, hogy azt hozta amit kell a D! Lejjebb írtam, hogy ha Gabbert nem sérül le akkor sok keresnivalónk nem lett volna... Én is ezt a meccset nézetem.TST
Vedd úgy hogy nem szóltam. 😊
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
D azt hozta amit kell egy Jags szintű csapat ellen. (Burris és Lamarr nagyon állat volt 😀 ) Azt hiszem 24 percig nem csináltak first down-t. Mondjuk az első félidőben mi sem voltunk jobbak!
TST
Mondjuk ez az 1 csalóka adat, mert Henne olyan fogalmatlanul játszott, mint egy rossz UDFA rookie az 1. meccsén...
Mikor Gabbert még bent volt, azért nem ez volt a helyzet.iktriad
Ezért írtam azt, hogy azt hozta amit kell a D! Lejjebb írtam, hogy ha Gabbert nem sérül le akkor sok keresnivalónk nem lett volna... Én is ezt a meccset nézetem.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 658
pár tanulság van.

1. Knapptől el kell valahogy venni a playcallingot. Palmer jobban csinálja ezt, erre volt példa.

2. ZBS helyett PBS, de ez már lassan közhely.

3. Palmer nem rossz, de ilyen verésnek nem szabad még egyszer alávetni. előre rettegek a Chiefs ellen, nekik is 2 hetük van felkészülni (mi vagyunk az egyetlen csapat a ligában, akik 2 előzőleg bye weeken lévő csapat ellen játszanak, nincs igazság), szerintem még jobban elgyepálják, mint a Jaguars ellen, ha a fal nem lép szintet. az túlzás, hogy Palmer helyett jöjjön Pryor, ez nem CP3 hibája, minden play-nél a nyakában voltak, az interceptionnél is elkapták a lábát pl.

choose life
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
D azt hozta amit kell egy Jags szintű csapat ellen. (Burris és Lamarr nagyon állat volt 😀 ) Azt hiszem 24 percig nem csináltak first down-t. Mondjuk az első félidőben mi sem voltunk jobbak!
TST
Mondjuk ez az 1 csalóka adat, mert Henne olyan fogalmatlanul játszott, mint egy rossz UDFA rookie az 1. meccsén...
Mikor Gabbert még bent volt, azért nem ez volt a helyzet.
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Igen én is ugyan ezt akartam írni... DMC felesleges egy ilyen fal mögé. Goodson jobban tolja... :/ PBS-nél kellett volna maradnunk szerintem. Sokkal kevesebb pontot tudunk csinálni így, hogy nincs futás...

D azt hozta amit kell egy Jags szintű csapat ellen. (Burris és Lamarr nagyon állat volt 😀 ) Azt hiszem 24 percig nem csináltak first down-t. Mondjuk az első félidőben mi sem voltunk jobbak!

Spec team... Annyit mondok, hogy zakatol a szívem a returnöknél. 😀

Knapp mellé vissza kellett volna hozni Chuck Bresnahan-t és teljes lenne a Staff! :/

Most nem azért de a GM-ünknek mennyi köze van a ZBS-hez? Mármint csak annyi, hogy GB-ben ez megy???? Meg WCO? Hát nem azért de ez Oakland! Itt hó sem esik és sajtgyárak sincsenek. Nincs azzal bajom ha átveszünk valamit ami már ugye bevált -valahol máshol- de ami nem megy azt miért kell erőltetni? Nem akarok itt vészmadárkodni várjuk meg mi lesz itt a vége csak az O-ra nem fért rá ekkora redukálás a Dvel szemben... Volt futás, passz palmer érkezésével feljavult (hibákkal persze de ez most nem releváns). WCO-el sincs bajom, mer láthatóan megy a passzjáték csak hát a futás miatt ez nem nagyon látszik a táblán...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Igazabol azert zavar nagyon az O teljesitmenye, mert ok tavaly ettol mar jobbak voltak. OL sokat esett vissza. Lehet PBSel kellett volna tolni ezt a WCOt. Wyle es Wiz alatt sokkal jobb volt a fal. Amugy erdekesseg, h a kihajitott Barksdale LT poszton kezdett a Ramsnel es ahogy olvastam nem volt rossz. Ha marad a PBS jo RT back up vagy akar kezdo is lehetett volna. Jobb mint ez a Smith gyerek akit barki odebb tol...
Nem latom azt sem, h Jared vagy Wiz javara valna a valtas...ez pedig gond lehet.
Futas nelkul kutya nehez dolga van Palmernek es az elkapoknak. Meg amugy Knappnek is, de ezt o maganak hozza/hozta ossze ezzel a tragya run blockinggal.
Dmc helyett neha tobb Goodsont szeretnek latni. O vhogy jobban erzi ezt a zbs.t
Dmc jovoje kerdeses. Ha egeszseges tud maradni akkor sztem trade kell(ha a zbs marad).

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!