NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Közben Lamarr lett az AFC def. playa of the week, több ilyen meccset tőle!


több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nem tudom Aaron mennyire volt bíztató mondjuk 2. évének pre-meccsein, de azért amit Pryor mutatott nem volt túl sok...már dobó szempontból, mert a meneküléseit, futásait nem lehet elvitatni tőle. Rolni
annyira bíztak benne, hogy amikor Favre "visszavonult" ledraftoltuk a 2. körben Brohmot, aki top-prospect volt, szóval nem volt teljes a bizalom. szerencsére jól alakult a dolog, bár a miértje az összetett nagyon, Rodgers alapból ígéretes volt, Favre az Favre, McCarthy pedig nagyon ért az irányítókhoz (lásd. Flynn, valszeg a többi 31 csapatban nem fejlődött volna ennyit).
Pryor necces nektek nagyon, szvsz nincsenek meg ezek az összetevők, mint anno nálunk, de remélem bejön, mert szeretem a Raiderst.brk
szerintem Pryor ha most - tegyük fel - bekerülne a csapatba és elkezdene játszani, akkor rövid távon fellendülést hozna. (tipikus scrambling qb, elkezd futkározni, az ellenfelek nem ismerik még...) a 2. éve lenne a kritikus amikor fejben és karban is előre kell tudnia lépni. (lásd Vick 2. éve Philyben botrányos volt, Newton sincs azért Pro Bowl formában) Addigra kéne egy jó edzői stábot beújítani, 1-2 biztos kezű elkapóval, normális fallal. Pocket QB sosem lesz, de fejlődnie kell passz játékban, földön tudjuk, hogy nagyon erős.Amadeus91
mikor volt abba? Kiss
Ahhoz, h valaki most nincs Pro Bowl formában (halkan jegyzem meg nem igazán tudom mi az a pro bowl forma...utóbbi pro bowl bohóckodásai alapján nehéz lenne definiálni és mint tudjuk nem feltétlen tudás alapján kerülnek oda a playák) miköze ahhoz, h már volt-e?
Ha valaki Pro bowl(most már maradjunk ennél, bár gondolom inkább all-pro-ra gondolt Amadeus) formában van nem kellett hozzá előtte is abban lennie 😊
Azok is elkezdik egyszer akik folyamatosan magas szinten vannak...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Nem tudom Aaron mennyire volt bíztató mondjuk 2. évének pre-meccsein, de azért amit Pryor mutatott nem volt túl sok...már dobó szempontból, mert a meneküléseit, futásait nem lehet elvitatni tőle. Rolni
annyira bíztak benne, hogy amikor Favre "visszavonult" ledraftoltuk a 2. körben Brohmot, aki top-prospect volt, szóval nem volt teljes a bizalom. szerencsére jól alakult a dolog, bár a miértje az összetett nagyon, Rodgers alapból ígéretes volt, Favre az Favre, McCarthy pedig nagyon ért az irányítókhoz (lásd. Flynn, valszeg a többi 31 csapatban nem fejlődött volna ennyit).
Pryor necces nektek nagyon, szvsz nincsenek meg ezek az összetevők, mint anno nálunk, de remélem bejön, mert szeretem a Raiderst.brk
szerintem Pryor ha most - tegyük fel - bekerülne a csapatba és elkezdene játszani, akkor rövid távon fellendülést hozna. (tipikus scrambling qb, elkezd futkározni, az ellenfelek nem ismerik még...) a 2. éve lenne a kritikus amikor fejben és karban is előre kell tudnia lépni. (lásd Vick 2. éve Philyben botrányos volt, Newton sincs azért Pro Bowl formában) Addigra kéne egy jó edzői stábot beújítani, 1-2 biztos kezű elkapóval, normális fallal. Pocket QB sosem lesz, de fejlődnie kell passz játékban, földön tudjuk, hogy nagyon erős.Amadeus91
TPvel az a gond, h nem tud olyan szinten dobni most meg mint Newton vagy RGIII vagy Vick (bar iden Vick es Cam nem teszik magasra a lecet).
Kell neki meg legalabb ez az ev es a teljes offseason ahhoz, h ne legyen tragikus a dolog sztem. Jovo ilyenkor vagy meg inkabb 2014 elejere keszen lehet annyira technikailag, h egy kicsit ra megformalt rendszerben sikeres lehet. Lattuk tavaly Cam eseteben es iden RGIII eseteben, h mekkora segitseg nekik egy rajuk szabott playbook es mennyire sikeresek lehetnek. Az meg kerdes, mennyire tartos a siker. Tebow is sikeres volt tavaly, de idenre vszeg jobban felkeszultek volna mar a DCk ellene es nem lett volna olyan eredmenyes.

Ha belecsuszunk az almodozasba:
2014-re osszeall egy jo ZBS fal, egy szolid running game, addigra Moore, Streater, Criner, DHB pofas elkapo sort alkot(hat). TE poszt kerdese, de almodozasba belefer, h elfogadhato szinten megoldjuk mint iden is.
Na ebbe a csapatba belerakni egy olyan mobil QB-t aki NFL szinten dob es 6'6 230 meretu...az mar lehet vmi 😊
Ja persze addigra a D top10-es lesz 😊Rolni
2014 Championship! Megálmodtuk. 😀Amadeus91
Fordot ki ne felejstd, felépül 4kickoff return TD-vel valamint 800yd 7td-vel elit slot lesz😀


több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Nem tudom Aaron mennyire volt bíztató mondjuk 2. évének pre-meccsein, de azért amit Pryor mutatott nem volt túl sok...már dobó szempontból, mert a meneküléseit, futásait nem lehet elvitatni tőle. Rolni
annyira bíztak benne, hogy amikor Favre "visszavonult" ledraftoltuk a 2. körben Brohmot, aki top-prospect volt, szóval nem volt teljes a bizalom. szerencsére jól alakult a dolog, bár a miértje az összetett nagyon, Rodgers alapból ígéretes volt, Favre az Favre, McCarthy pedig nagyon ért az irányítókhoz (lásd. Flynn, valszeg a többi 31 csapatban nem fejlődött volna ennyit).
Pryor necces nektek nagyon, szvsz nincsenek meg ezek az összetevők, mint anno nálunk, de remélem bejön, mert szeretem a Raiderst.brk
szerintem Pryor ha most - tegyük fel - bekerülne a csapatba és elkezdene játszani, akkor rövid távon fellendülést hozna. (tipikus scrambling qb, elkezd futkározni, az ellenfelek nem ismerik még...) a 2. éve lenne a kritikus amikor fejben és karban is előre kell tudnia lépni. (lásd Vick 2. éve Philyben botrányos volt, Newton sincs azért Pro Bowl formában) Addigra kéne egy jó edzői stábot beújítani, 1-2 biztos kezű elkapóval, normális fallal. Pocket QB sosem lesz, de fejlődnie kell passz játékban, földön tudjuk, hogy nagyon erős.Amadeus91
mikor volt abba?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Nem tudom Aaron mennyire volt bíztató mondjuk 2. évének pre-meccsein, de azért amit Pryor mutatott nem volt túl sok...már dobó szempontból, mert a meneküléseit, futásait nem lehet elvitatni tőle. Rolni
annyira bíztak benne, hogy amikor Favre "visszavonult" ledraftoltuk a 2. körben Brohmot, aki top-prospect volt, szóval nem volt teljes a bizalom. szerencsére jól alakult a dolog, bár a miértje az összetett nagyon, Rodgers alapból ígéretes volt, Favre az Favre, McCarthy pedig nagyon ért az irányítókhoz (lásd. Flynn, valszeg a többi 31 csapatban nem fejlődött volna ennyit).
Pryor necces nektek nagyon, szvsz nincsenek meg ezek az összetevők, mint anno nálunk, de remélem bejön, mert szeretem a Raiderst.brk
szerintem Pryor ha most - tegyük fel - bekerülne a csapatba és elkezdene játszani, akkor rövid távon fellendülést hozna. (tipikus scrambling qb, elkezd futkározni, az ellenfelek nem ismerik még...) a 2. éve lenne a kritikus amikor fejben és karban is előre kell tudnia lépni. (lásd Vick 2. éve Philyben botrányos volt, Newton sincs azért Pro Bowl formában) Addigra kéne egy jó edzői stábot beújítani, 1-2 biztos kezű elkapóval, normális fallal. Pocket QB sosem lesz, de fejlődnie kell passz játékban, földön tudjuk, hogy nagyon erős.Amadeus91
TPvel az a gond, h nem tud olyan szinten dobni most meg mint Newton vagy RGIII vagy Vick (bar iden Vick es Cam nem teszik magasra a lecet).
Kell neki meg legalabb ez az ev es a teljes offseason ahhoz, h ne legyen tragikus a dolog sztem. Jovo ilyenkor vagy meg inkabb 2014 elejere keszen lehet annyira technikailag, h egy kicsit ra megformalt rendszerben sikeres lehet. Lattuk tavaly Cam eseteben es iden RGIII eseteben, h mekkora segitseg nekik egy rajuk szabott playbook es mennyire sikeresek lehetnek. Az meg kerdes, mennyire tartos a siker. Tebow is sikeres volt tavaly, de idenre vszeg jobban felkeszultek volna mar a DCk ellene es nem lett volna olyan eredmenyes.

Ha belecsuszunk az almodozasba:
2014-re osszeall egy jo ZBS fal, egy szolid running game, addigra Moore, Streater, Criner, DHB pofas elkapo sort alkot(hat). TE poszt kerdese, de almodozasba belefer, h elfogadhato szinten megoldjuk mint iden is.
Na ebbe a csapatba belerakni egy olyan mobil QB-t aki NFL szinten dob es 6'6 230 meretu...az mar lehet vmi 😊
Ja persze addigra a D top10-es lesz 😊Rolni
2014 Championship! Megálmodtuk. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nem tudom Aaron mennyire volt bíztató mondjuk 2. évének pre-meccsein, de azért amit Pryor mutatott nem volt túl sok...már dobó szempontból, mert a meneküléseit, futásait nem lehet elvitatni tőle. Rolni
annyira bíztak benne, hogy amikor Favre "visszavonult" ledraftoltuk a 2. körben Brohmot, aki top-prospect volt, szóval nem volt teljes a bizalom. szerencsére jól alakult a dolog, bár a miértje az összetett nagyon, Rodgers alapból ígéretes volt, Favre az Favre, McCarthy pedig nagyon ért az irányítókhoz (lásd. Flynn, valszeg a többi 31 csapatban nem fejlődött volna ennyit).
Pryor necces nektek nagyon, szvsz nincsenek meg ezek az összetevők, mint anno nálunk, de remélem bejön, mert szeretem a Raiderst.brk
szerintem Pryor ha most - tegyük fel - bekerülne a csapatba és elkezdene játszani, akkor rövid távon fellendülést hozna. (tipikus scrambling qb, elkezd futkározni, az ellenfelek nem ismerik még...) a 2. éve lenne a kritikus amikor fejben és karban is előre kell tudnia lépni. (lásd Vick 2. éve Philyben botrányos volt, Newton sincs azért Pro Bowl formában) Addigra kéne egy jó edzői stábot beújítani, 1-2 biztos kezű elkapóval, normális fallal. Pocket QB sosem lesz, de fejlődnie kell passz játékban, földön tudjuk, hogy nagyon erős.Amadeus91
TPvel az a gond, h nem tud olyan szinten dobni most meg mint Newton vagy RGIII vagy Vick (bar iden Vick es Cam nem teszik magasra a lecet).
Kell neki meg legalabb ez az ev es a teljes offseason ahhoz, h ne legyen tragikus a dolog sztem. Jovo ilyenkor vagy meg inkabb 2014 elejere keszen lehet annyira technikailag, h egy kicsit ra megformalt rendszerben sikeres lehet. Lattuk tavaly Cam eseteben es iden RGIII eseteben, h mekkora segitseg nekik egy rajuk szabott playbook es mennyire sikeresek lehetnek. Az meg kerdes, mennyire tartos a siker. Tebow is sikeres volt tavaly, de idenre vszeg jobban felkeszultek volna mar a DCk ellene es nem lett volna olyan eredmenyes.

Ha belecsuszunk az almodozasba:
2014-re osszeall egy jo ZBS fal, egy szolid running game, addigra Moore, Streater, Criner, DHB pofas elkapo sort alkot(hat). TE poszt kerdese, de almodozasba belefer, h elfogadhato szinten megoldjuk mint iden is.
Na ebbe a csapatba belerakni egy olyan mobil QB-t aki NFL szinten dob es 6'6 230 meretu...az mar lehet vmi 😊
Ja persze addigra a D top10-es lesz 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Nem tudom Aaron mennyire volt bíztató mondjuk 2. évének pre-meccsein, de azért amit Pryor mutatott nem volt túl sok...már dobó szempontból, mert a meneküléseit, futásait nem lehet elvitatni tőle. Rolni
annyira bíztak benne, hogy amikor Favre "visszavonult" ledraftoltuk a 2. körben Brohmot, aki top-prospect volt, szóval nem volt teljes a bizalom. szerencsére jól alakult a dolog, bár a miértje az összetett nagyon, Rodgers alapból ígéretes volt, Favre az Favre, McCarthy pedig nagyon ért az irányítókhoz (lásd. Flynn, valszeg a többi 31 csapatban nem fejlődött volna ennyit).
Pryor necces nektek nagyon, szvsz nincsenek meg ezek az összetevők, mint anno nálunk, de remélem bejön, mert szeretem a Raiderst.brk
szerintem Pryor ha most - tegyük fel - bekerülne a csapatba és elkezdene játszani, akkor rövid távon fellendülést hozna. (tipikus scrambling qb, elkezd futkározni, az ellenfelek nem ismerik még...) a 2. éve lenne a kritikus amikor fejben és karban is előre kell tudnia lépni. (lásd Vick 2. éve Philyben botrányos volt, Newton sincs azért Pro Bowl formában) Addigra kéne egy jó edzői stábot beújítani, 1-2 biztos kezű elkapóval, normális fallal. Pocket QB sosem lesz, de fejlődnie kell passz játékban, földön tudjuk, hogy nagyon erős.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nem tudom Aaron mennyire volt bíztató mondjuk 2. évének pre-meccsein, de azért amit Pryor mutatott nem volt túl sok...már dobó szempontból, mert a meneküléseit, futásait nem lehet elvitatni tőle. Rolni
annyira bíztak benne, hogy amikor Favre "visszavonult" ledraftoltuk a 2. körben Brohmot, aki top-prospect volt, szóval nem volt teljes a bizalom. szerencsére jól alakult a dolog, bár a miértje az összetett nagyon, Rodgers alapból ígéretes volt, Favre az Favre, McCarthy pedig nagyon ért az irányítókhoz (lásd. Flynn, valszeg a többi 31 csapatban nem fejlődött volna ennyit).
Pryor necces nektek nagyon, szvsz nincsenek meg ezek az összetevők, mint anno nálunk, de remélem bejön, mert szeretem a Raiderst.brk
Köszi 😊... az infókat is!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Nem tudom Aaron mennyire volt bíztató mondjuk 2. évének pre-meccsein, de azért amit Pryor mutatott nem volt túl sok...már dobó szempontból, mert a meneküléseit, futásait nem lehet elvitatni tőle. Rolni
annyira bíztak benne, hogy amikor Favre "visszavonult" ledraftoltuk a 2. körben Brohmot, aki top-prospect volt, szóval nem volt teljes a bizalom. szerencsére jól alakult a dolog, bár a miértje az összetett nagyon, Rodgers alapból ígéretes volt, Favre az Favre, McCarthy pedig nagyon ért az irányítókhoz (lásd. Flynn, valszeg a többi 31 csapatban nem fejlődött volna ennyit).
Pryor necces nektek nagyon, szvsz nincsenek meg ezek az összetevők, mint anno nálunk, de remélem bejön, mert szeretem a Raiderst
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
meglévő pbshez képest nulláról implementálni vmi újat biztos nem rövidebb. bármilyen ol-nek sémát váltani szvsz jelentős idő. az viszont új, h zbs könnyebb, valóban pont fordítva gondoltam.
Black_Adder
Mikor új edző, új offense, új OL edző van, akkor mindegy, hogy PBSben lesz minden másképp, vagy ZBSben. Itt úgy ítélték meg, szükség van egy jobb támadófalra. Ezért építik újjá. Ami nem fél szezon, az igaz. De ha PBSben építik újjá, akkor sem.

Annyit hozzáfűznék, hogy ZBSben pont ugyanazokat a blokkolási technikákat alkalmazzák, mint Power (Man) blokkolás esetén. Tehát nulláról semmiképp nem kell kezdeni ilyen értelemben. Ami eltér az maga a rendszer, hogy ki-kit blokkol, és mi alapján. De mondom még egyszer, ez új edzők esetén sokszor amúgy is változik. Ahogy változik a fal összetétele, mert kis kedvencek mennek-jönnek. Szal mire felépül a fal, időben teljesen mindegy, hogy ZBS vagy PBS a végeredmény.

Azért szokott ez hosszabb lenni, mert leginkább új embereket is kell hozni, és nem biztos, hogy tudnak elég minőségi játékost szerezni első szezonban. Nem feltétlen kell elvileg, de gyakorlatilag így szokott lenni. Erre viszont nem áll a türelmi idő megint csak. Mert aki nem alkalmas, csak muszájból maradt, az később sem lesz alkalmasabb. Javulni fog, de nem eleget. Le is váltják amint lehet. Viszont ez megint igaz minden újjáépülő falra (OL edzőre).

Mert PBS és PBS közt is van különbség.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
zbs-t kiépíteni nem egy hét, de ha egyszer elkészült akkor közepes futók is hozzák a yardokat jó átlaggal
még olcsóbb is...Black_Adder
Igen ez tiszta sor...a gond az, h volt egy készhez közel álló működőképes PBS fal ami DMCnek nagyon jól nyitott és a QB-t is megvédte úgy ahogy...
Azt rossz nézni, h visszafele léptünk...ha jövőre összeáll a fal senki nem fog már sírni a PBSért 😊Rolni
Ennyi. Mi innen hiába mondunk akármit, látjuk a dolgokat akárhogy, a csapat meglépte a váltást, remélni kell hogy be fog válni


több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
zbs-t kiépíteni nem egy hét, de ha egyszer elkészült akkor közepes futók is hozzák a yardokat jó átlaggal
még olcsóbb is...Black_Adder
Szvsz ez urban legend. Egy megfelelően jó (nem elit) PBS fal mögött is hozzák a yardokat a közepes futók.
ulpianus
a jó fal biztos sokat lendít, akár pbs akár zbs. kérdés az oaklandi pbs mögött mire voltak képesek a közepes futók, pontosabban h ezzel elégedett-e a vezetés. Lehet h az én szegénységi bizonyítványom, de nem igazán tudom h a remek futójáték mennyire múlott a falon, és mennyire Bushon és RunDMC-n. Én a működő rendszeren ne változtass híve vagyok, így kicsit érdekes a váltás, ezt gondoltam volna racionális magyarázatnak...
Valamint jó ZBS fal mögött egy elit HB ugyanúgy csodákra képes (Jamaal-Chiefs, Foster-Texans).
ezt egy percig nem vitatom/vitattam, csak én más példát hoztam volna 😉
Ráadásul semmivel nem gyorsabb vagy lassabb PBS vagy ZBS falat összerakni. A ZBS egyszerűbb is.
meglévő pbshez képest nulláról implementálni vmi újat biztos nem rövidebb. bármilyen ol-nek sémát váltani szvsz jelentős idő. az viszont új, h zbs könnyebb, valóban pont fordítva gondoltam.
Shanny híres arról hogy szétzúzatta a közepes futóit, és ő pont ZBS mögött tette, de igazából ilyen direkt összefüggés nincs.
ez nem tudom mihez kapcsolódik. szvsz rb sérülésnek semmi köze ahhoz h pbs vagy zbs, az a futón múlik.

rövid távon ez biztosan visszalépés, de szvsz ezt az idényt már rég feláldozták a következő szezon oltárán, s addigra lehet a zbs hatékonyabb mint a tavalyi pbs. az elképzelés legalábbis biztosan ez.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
zbs-t kiépíteni nem egy hét, de ha egyszer elkészült akkor közepes futók is hozzák a yardokat jó átlaggal
még olcsóbb is...Black_Adder
Szvsz ez urban legend. Egy megfelelően jó (nem elit) PBS fal mögött is hozzák a yardokat a közepes futók.
Valamint jó ZBS fal mögött egy elit HB ugyanúgy csodákra képes (Jamaal-Chiefs, Foster-Texans).
Ráadásul semmivel nem gyorsabb vagy lassabb PBS vagy ZBS falat összerakni. A ZBS egyszerűbb is.
Shanny híres arról hogy szétzúzatta a közepes futóit, és ő pont ZBS mögött tette, de igazából ilyen direkt összefüggés nincs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
zbs-t kiépíteni nem egy hét, de ha egyszer elkészült akkor közepes futók is hozzák a yardokat jó átlaggal
még olcsóbb is...Black_Adder
Igen ez tiszta sor...a gond az, h volt egy készhez közel álló működőképes PBS fal ami DMCnek nagyon jól nyitott és a QB-t is megvédte úgy ahogy...
Azt rossz nézni, h visszafele léptünk...ha jövőre összeáll a fal senki nem fog már sírni a PBSért 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
zbs-t kiépíteni nem egy hét, de ha egyszer elkészült akkor közepes futók is hozzák a yardokat jó átlaggal
még olcsóbb is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
De a fal meg a rendszer miatt szar, tehát ugyanott tartunk...
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Egyertelmuen a fal a szar...Rolni
Így van! Végre valamiben 1etértünk! 😊
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Egyertelmuen a fal a szar...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Szubjektív véleményem, hogy az a futó, aki ekkora császár tud lenni tavaly sérülése előtt (vezette a statokat!), az nem lesz hipphopp szar,mégha "rendszeridegen" akkor se esik vissza 2!! yardot az átlaga az utóbbi évekhez képest úgy hogy messze nem öreg, ennek következtében Goodson se fog 4-es átlagnál jobban futni hosszútávon ha ugyanekkora segítségt kap a faltól. Bízni kell mint mindig 😊Barb
Lehet itt van a kutya elásva.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Kéne egy részletes elemzés ami bemutatja DMC és a fal hibáit is.
Tény, hogy meki sokszor csúszkál, türelmetlennek tűnik, saját emberbe fut.
Az is tény, hogy ha megnézek egy Texans meccset azt látom, hogy kb minden 2. futásnál a fal a LOS-on túlra tolja a D falat. Így csöppet egyszerűbb Fosterék dolga mintha állandóan megkapnád az első kontaktot -2nél.
Szóval nyilvánvalóan a blokkolás is szar, így jön össze ez a gyönyörű 3.1-es átlaga DMC-nek (vonjad le a nagyfutást és még szebb a kép)

Egyszóval nagyon reménykedem hogy javulni fog a dolog idővel, mert ha nem, és továbbra is ennyire fogalmatlan lesz ZB, vagy DMC vagy Knapp menni fog a levesbe.
Szubjektív véleményem, hogy az a futó, aki ekkora császár tud lenni tavaly sérülése előtt (vezette a statokat!), az nem lesz hipphopp szar,mégha "rendszeridegen" akkor se esik vissza 2!! yardot az átlaga az utóbbi évekhez képest úgy hogy messze nem öreg, ennek következtében Goodson se fog 4-es átlagnál jobban futni hosszútávon ha ugyanekkora segítségt kap a faltól. Bízni kell mint mindig 😊


több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
De amikor JC volt a QB akkor 10-ből 8-szor futást hívtunk amiből 7 és félszer DMC volt fent... (pedig, hogy utáltam anno... 😀 )
Igen CP mellett messze nem kell annyira futni és ezért egy normális backuppal és normális playcallingal simán lehetne DMC köré építeni -szerintem-...TST
DMC köré építesz egy offenset és ő a 10.hétre kidől. Utána mit csinálsz?
A back up azért a back up, mert gyengébb mint a kezdő. A back up nem fogja tudni vinni a hátán a csapatot, pedig, ha az O a RB köré van építve ezt kellene tennie...
Ez így nem működik.Rolni
Az nem működik, hogy egy emberrel akarod végigfutni a szezont... Az meg, hogy kidől a 10. hétre mindenhol benne van!
Ha normálisan el van osztva a labda kevesebb esélye van, hogy lesérül! CP-vel ez azért valószínűbb! Talán erre rájönnek a fiatal titánok is az oldalvonal mellett! Ez így működik.TST
Rendes felosztás mellett valóban tovább tarthat, de attól még tény, h egy szezont sem bírt ki, így nagyon rizikós rá építeni.
Mindenhol benne van ezért is van kevés helyen az RBre építve a csapat.Rolni
Nem is mondtam, (de lehet 😀 ) hogy rá kell építeni. Legalábbis nem elit futójátékra, de ahhoz több mint elegendő, hogy 1000 yardos sérülésmentes szezonokat lehúzzon mint playmaker és mint HB1! De szerintem ebben egyetértünk! Az a baj, hogy Ők kombinálják túl a dolgot, mert hülyék mint a segg! Nem képesek normális playcallingra és jönnek a sérülések ami miatt olyan sztereotip gondolatok fogamzanak meg az emberek fejében mint például CoopÁfész öreg (én si közéjük tartozom akármennyire is próbálok racionálisan gondolkozni) meg gyenge meg hasonlók holott már mióta húzza le a szezonokat viszonylag problémamentesen!
TST
De TST miből gondolod, h elég ahhoz, h 1000 yardos egészséges szezonokat lehúzzon, ha ezt még egyszer sem tette??

Playcallingot meg lehet és kell is szidni, de azért nem a meccs hevében tiszta fejjel azt is látni kell, h minden play callinghoz tartozik egy megvalósítás is...ha az szar akkor a playcalling tűnik szarnak, ha az jó, akkor hirtelen ugyanaz az OC jó playt hívott.

Nem mondom, h Knapp jó, mert sztem sem az. Nagyon konzervatív, nem használja eléggé ki a fegyvereket, de amíg nem tudunk futni addig ez nehéz. Jags ellen is jól látható, h CP sokszor nem tudott passzolni, mert szépen cover 2vel lezárták a területeket...minden LB inkább a passzra figyelt, úgysem tud a fal utat nyitni a DLon feléjük...így azért elég nehéz jó passz playeket hívni...

Az meg, h Cooper öreg tény és az is, h gyengül. Meccsen volt legalább 2 alkalom, h simán félrerakták...Rolni
Onnan gondolom, hogy rossz volt nézni 3. és 7-nél a középső futásokat (kisarkítva persze) az utóbbi években...
Busht értelem szerűen kevésbé zavarta ez a helyzet mivel kétszer olyan széles ember mint DMC -nem is sérült le- de meccsről-meccsre tűnt el Ő is... Ez sem volt véletlen!

Itt az új érában DMC-vel nem lenne semmi gond ha nem ZBS-t játszanánk, de ez is szubjektív persze. Nem állíthatom azt, hogy All Pro All American meg mittudomén milyen szinten játszana de ezzel a passzjátékkal szerintem sokkal kisebb a lesérülésének kockázata.

CoopÁfész tényleg olyan gyenge mint a kannás bor de már hány éve gyenge? Érted mit akarok kihozni belőle? Szar-szar de van nagyobb problem is! Mondjuk a ZBS! 😂
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
De amikor JC volt a QB akkor 10-ből 8-szor futást hívtunk amiből 7 és félszer DMC volt fent... (pedig, hogy utáltam anno... 😀 )
Igen CP mellett messze nem kell annyira futni és ezért egy normális backuppal és normális playcallingal simán lehetne DMC köré építeni -szerintem-...TST
DMC köré építesz egy offenset és ő a 10.hétre kidől. Utána mit csinálsz?
A back up azért a back up, mert gyengébb mint a kezdő. A back up nem fogja tudni vinni a hátán a csapatot, pedig, ha az O a RB köré van építve ezt kellene tennie...
Ez így nem működik.Rolni
Az nem működik, hogy egy emberrel akarod végigfutni a szezont... Az meg, hogy kidől a 10. hétre mindenhol benne van!
Ha normálisan el van osztva a labda kevesebb esélye van, hogy lesérül! CP-vel ez azért valószínűbb! Talán erre rájönnek a fiatal titánok is az oldalvonal mellett! Ez így működik.TST
Rendes felosztás mellett valóban tovább tarthat, de attól még tény, h egy szezont sem bírt ki, így nagyon rizikós rá építeni.
Mindenhol benne van ezért is van kevés helyen az RBre építve a csapat.Rolni
Nem is mondtam, (de lehet 😀 ) hogy rá kell építeni. Legalábbis nem elit futójátékra, de ahhoz több mint elegendő, hogy 1000 yardos sérülésmentes szezonokat lehúzzon mint playmaker és mint HB1! De szerintem ebben egyetértünk! Az a baj, hogy Ők kombinálják túl a dolgot, mert hülyék mint a segg! Nem képesek normális playcallingra és jönnek a sérülések ami miatt olyan sztereotip gondolatok fogamzanak meg az emberek fejében mint például CoopÁfész öreg (én si közéjük tartozom akármennyire is próbálok racionálisan gondolkozni) meg gyenge meg hasonlók holott már mióta húzza le a szezonokat viszonylag problémamentesen!
TST
De TST miből gondolod, h elég ahhoz, h 1000 yardos egészséges szezonokat lehúzzon, ha ezt még egyszer sem tette??

Playcallingot meg lehet és kell is szidni, de azért nem a meccs hevében tiszta fejjel azt is látni kell, h minden play callinghoz tartozik egy megvalósítás is...ha az szar akkor a playcalling tűnik szarnak, ha az jó, akkor hirtelen ugyanaz az OC jó playt hívott.

Nem mondom, h Knapp jó, mert sztem sem az. Nagyon konzervatív, nem használja eléggé ki a fegyvereket, de amíg nem tudunk futni addig ez nehéz. Jags ellen is jól látható, h CP sokszor nem tudott passzolni, mert szépen cover 2vel lezárták a területeket...minden LB inkább a passzra figyelt, úgysem tud a fal utat nyitni a DLon feléjük...így azért elég nehéz jó passz playeket hívni...

Az meg, h Cooper öreg tény és az is, h gyengül. Meccsen volt legalább 2 alkalom, h simán félrerakták...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
De amikor JC volt a QB akkor 10-ből 8-szor futást hívtunk amiből 7 és félszer DMC volt fent... (pedig, hogy utáltam anno... 😀 )
Igen CP mellett messze nem kell annyira futni és ezért egy normális backuppal és normális playcallingal simán lehetne DMC köré építeni -szerintem-...TST
DMC köré építesz egy offenset és ő a 10.hétre kidől. Utána mit csinálsz?
A back up azért a back up, mert gyengébb mint a kezdő. A back up nem fogja tudni vinni a hátán a csapatot, pedig, ha az O a RB köré van építve ezt kellene tennie...
Ez így nem működik.Rolni
Az nem működik, hogy egy emberrel akarod végigfutni a szezont... Az meg, hogy kidől a 10. hétre mindenhol benne van!
Ha normálisan el van osztva a labda kevesebb esélye van, hogy lesérül! CP-vel ez azért valószínűbb! Talán erre rájönnek a fiatal titánok is az oldalvonal mellett! Ez így működik.TST
Rendes felosztás mellett valóban tovább tarthat, de attól még tény, h egy szezont sem bírt ki, így nagyon rizikós rá építeni.
Mindenhol benne van ezért is van kevés helyen az RBre építve a csapat.Rolni
Nem is mondtam, (de lehet 😀 ) hogy rá kell építeni. Legalábbis nem elit futójátékra, de ahhoz több mint elegendő, hogy 1000 yardos sérülésmentes szezonokat lehúzzon mint playmaker és mint HB1! De szerintem ebben egyetértünk! Az a baj, hogy Ők kombinálják túl a dolgot, mert hülyék mint a segg! Nem képesek normális playcallingra és jönnek a sérülések ami miatt olyan sztereotip gondolatok fogamzanak meg az emberek fejében mint például CoopÁfész öreg (én si közéjük tartozom akármennyire is próbálok racionálisan gondolkozni) meg gyenge meg hasonlók holott már mióta húzza le a szezonokat viszonylag problémamentesen!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én kurva boldog lennék, ha 2014től TP kezdene és jó, erős NFL szintű kezdő QB produkciót tudna nyújtani, de per pillanat nem adok rá sok esélyt. Az igaz, h HA sikerül összerakni a lábmunkáját, dobását és fejlődik D olvasásban fizikai adottságai, képességei miatt komoly fegyver lehet, de nagyon nagy az a HA.Rolni
mondjuk minden fiatal Qb a "ha" kategória (kivéve Luck). Egy masszív futójátékkal lehet benne szerintem is fantázia.Amadeus91
Igen mindenhol van ha a fiatal QBk esetében. Szinte kizárt a biztos QB pick.
Geno Smith és Matt Barkley körül is van bőven kérdőjel meg HA...
TPban egy jó csapatba beillesztve látok én is fantáziát, de amíg nem látok vmi bíztatót (akár pre-seasonban) addig nem kezdem el építgetni a kis álmot, mert aztán csak pofánbasz a realitás mint már annyiszor...
Kurvára hittem pl. JMRben is az első 2 évben...

Ha idén nem jön QB pick az már mutathat vmit, de ugyanakkor lehet csak annyi a egész, h máshol nagyobb volt\lesz a need vagy BPA alapon nem lesz pickre érdemes egyik QB sem...akár elöl akár hátul...

Ha esetleg TP 2. számú QBá lépne elő és pre-seasonban jól játszana, akkor el lehet kezdeni bizakodni.

Addig meg örülni kell CPnek, mert ha körülnézünk a ligában ahogy halad előre a szezon, szépen halad ő is előre a QB rangsorban sztem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Én kurva boldog lennék, ha 2014től TP kezdene és jó, erős NFL szintű kezdő QB produkciót tudna nyújtani, de per pillanat nem adok rá sok esélyt. Az igaz, h HA sikerül összerakni a lábmunkáját, dobását és fejlődik D olvasásban fizikai adottságai, képességei miatt komoly fegyver lehet, de nagyon nagy az a HA.Rolni
mondjuk minden fiatal Qb a "ha" kategória (kivéve Luck). Egy masszív futójátékkal lehet benne szerintem is fantázia.

criminal lawyer or criminal lawyer?