Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 658
csak az a gond, hogy Huff eddig jobb teljesítményt nyújtott a cornerback poszton, mint bármelyik CB-nk. be is került múlt héten a hét csapatába az PFF-nél, meg az Atlanta ellen is jól nyomta, Julio Jonest TD nélkül tartotta, ami nagy szó + volt egy intje. Bartell több hosszú passzt engedélyezett a Chargers elleni meccsen, amikor játszott, talán ő volt a leggyengébb, Spencer tűrhető volt, de nem extra. Lee folyamatosan fejlődik, de még mindig sokat hibázik, tegnap pl. Breaston megverte egy 20 yardos passznál, amit szerencsére elejtett. tehát így azt mondom, hogy Huff az első számú cb-nk. klónozni kéne, hogy legyen egy jó safety-nk is.

choose life
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Huffot ha lehet Én vissza raknám a helyére, mert jó helyen van ott! Ha visszajönnek a CB-k és elfogadható teljesítményt nyújtanak akkor triviális, hogy mész vissza! De ha nem akkor azért nagy könnyebbség, hogy be lehet rakni CB-be... 😊
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Jano idén is nagyon jó!
Futójáték javulna az a red zone On is sokat lendítene, hiszen most csak a passzra kell készülniük, könnyebb dolguk van jóval...

Tampa elleni meccs nehéz lesz, de jó játékkal nem lehetetlen a dolog. Otthon nagyon jó lenne verni őket.
Még utána kell olvasni miket csinálnak idén...WRek komoly feladatot jelentenek majd...nyomást kell helyezni Freemanre, anélkül nem megy majd és a futókra ismét figyelni kell nagyon...

Huff érdekes kérdés...lehet vitatkozni, h tavalyi FS produkcióját üti idén CB poszton, persze az is kérdés, hha ebben a sémában CB poszton is ilyen jó, milyen lehet FS poszton 😊
Amikor Spencer 100%-os meg kell nézni majd, kevergetni kell a kártyákat. Bartell is elvileg lassan visszatér...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 658
kicsit félek a Tampa elleni meccstől. jók voltak a Vikings ellen, van két 100 kiló körüli nagydarab elkapójuk, akik ellen nehéz dolga lesz a secondary-nek. eddig csak jó csapatoktól kaptak ki (kivéve talán a Redskins), azok is megszenvedtek ellenük. sokkal nehezebb lesz, mint a Jags vagy a Chiefs ellen, előny szerencsére a hazai pálya.

a csoportelsőség sztem nem lesz meg, mert ahhoz meg kéne verni a Denvert, ahhoz meg kevesek vagyunk. nagy előrelépés kéne a secondary-ben, hogy Manning ne szedje szét. Huff elég jó mint CB, mit gondoltok, maradjon ezen a poszton? Spencer lehetne Lee helyén, ha visszatér. vagy Spencer+Lee és Huff a FS.

choose life
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
További pozitívum Janikowski, aki nagyon pontos, bár most szerencséje volt az offside-al, de akkor is 40 alatti FG kísérleteket rendre beteszi és messziről is elég pontos.

A másik meg az, hogy milyen érdekes, hogy a szezon előtt a futójáték volt az aminél csak attól féltünk, hogy mi lesz ha kidől DMC, de attól nem, hogy ennyire nem fog menni. A passzjátéknál meg nagyon féltünk hogy Palmer nem lesz jó és az elkapókról is voltak félelmek és ez csak részben igazolódott be (droppok), de a csapat passzjátéka hatalmas pozitív csalódás.

Egyébként ha két dologban javulna a csapat a legutóbbi három meccs alapján, akkor még a PO is meglehetne. A két dolog pedig:
1. az első félidős futójáték
2. a red zone offense
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
pozitív

- csak két büntetés, 20 yardért (ebből egyik Seymour hülyesége volt a végén, amikor odavágta Casselt, de akkor már mindegy volt)
ez valóban pozitív, Sey ilyen hülységei nagyon idegesítőek...
- Moore konzisztens, sorozatban három meccsen kapott el TD-t
ez jó, de a droppok nem kellenének tőle...
- Palmer továbbra is jó, bár még mindig sokszor túlvállalja magát, ebből most nem lett gond, de a Jags ellen volt ebből probléma (az int)
ilyen futójáték mellett néha belekényszerül túlzásba csak, hogy történjen vmi...lenne futás...
- lekapcsoltuk a futójátékukat, ebben nagy érdeme volt Burrisnek és Branchnek, bár a jó ég tudja, miért nem hívtak több futást, a 3. negyedig nem voltak jelentős hátrányban
lehet amiatt váltottak, mert látták milyen jól ráálltunk a futásra és meg akartak lepni\büntetni a másik oldalon, de ehhz nem volt QBjuk...
- Wheeler ha így folytatja, Pro Bowl, de úgy általában véve állat volt a front seven, pedig a Chiefs fala egyik legjobb a ligában, mégis kapott rendesen Quinn és Cassel is. sorozatban a második kezdő QB-t ütötték ki, kemények a srácok, és most szabályosak is
Wheeler kurva jó igazolás volt. Kell majd neki a hosszútávú a szezon végén...pass rush alakulgat
- Palmert nem tudták sackelni egyszer sem, sikerült megállítani Halit és Houstont, sokkal jobban nyomta a támadófal, mint a Jags ellen
Ez nagyon szép eredmény...nem hittem, h megússza CP
- McFadden 114 yardot futott, kellett ez már fantasy-ban. 😊 bár főleg az utolsó negyedben szerzett sokat (60 yardot), én akkor már Goodsont erőltettem volna mondjuk.
sztem azért nyomták DMC-t, h szokja a falat, rendszert és kicsit javuljon a statisztika, ezáltal az önbizalom...
- Lee akrobatikus interceptionje
Lee folyamatosan fejlődik...ő is jó pick up volt
- Allen és Knapp outcoacholta Crennelt és Dabollt, pedig nekik 2 hetük volt felkészülni, Allenéknek csak 1. csak így tovább
Végre nem a mi edzőink vannak outcoachingolva...
- Routtot jó, hogy cutoltuk
Szépen mentek rá végig, megérte...

negatív

- Lechler csak 29.5 yardot átlagol puntonként. nagyon nem jó, gondolom még sújtja az térdproblémája. ennél talán King is jobban tudna puntolni (csak ő elég gyenge, mint holder azok alapján, amit eddig láttam tőle)
Nem tudom mihez van köze, de egyre valószínűbb, h nem tér vissza jövőre és jó eséllyel King váltja...holder szerepkörbe lesz egy offseasonja tanulni, amúgy meg lehet más is holder...
- sok a drop. Moore 2őt (ebből egy TD lett volna), Streater és DMC egyet.
tény
- impotensek vagyunk a red zone-on belül, ezt jelzi a 3 field goal, nem tudtuk kihasználni igazán a turnoverek által adott ígéretes mezőnypozíciókat. nem lesz mindig ilyen szerencsénk, hogy az ellen lábon lövi saját magát
jó csapatok ellen ez L betűt eredményez a W helyett!
- sokszor dobáltuk Flowers felé, átlalában kevés sikerrel, az intet leszámítva Routtal jobban jártunk
tény, de eddig is tudtuk, h Flowers jobb CB
deyell

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 658
pozitív

- csak két büntetés, 20 yardért (ebből egyik Seymour hülyesége volt a végén, amikor odavágta Casselt, de akkor már mindegy volt)
- Moore konzisztens, sorozatban három meccsen kapott el TD-t
- Palmer továbbra is jó, bár még mindig sokszor túlvállalja magát, ebből most nem lett gond, de a Jags ellen volt ebből probléma (az int)
- lekapcsoltuk a futójátékukat, ebben nagy érdeme volt Burrisnek és Branchnek, bár a jó ég tudja, miért nem hívtak több futást, a 3. negyedig nem voltak jelentős hátrányban
- Wheeler ha így folytatja, Pro Bowl, de úgy általában véve állat volt a front seven, pedig a Chiefs fala egyik legjobb a ligában, mégis kapott rendesen Quinn és Cassel is. sorozatban a második kezdő QB-t ütötték ki, kemények a srácok, és most szabályosak is
- Palmert nem tudták sackelni egyszer sem, sikerült megállítani Halit és Houstont, sokkal jobban nyomta a támadófal, mint a Jags ellen
- McFadden 114 yardot futott, kellett ez már fantasy-ban. 😊 bár főleg az utolsó negyedben szerzett sokat (60 yardot), én akkor már Goodsont erőltettem volna mondjuk.
- Lee akrobatikus interceptionje
- Allen és Knapp outcoacholta Crennelt és Dabollt, pedig nekik 2 hetük volt felkészülni, Allenéknek csak 1. csak így tovább
- Routtot jó, hogy cutoltuk
- Condo összeszedte a labdát a muffed punt után. érdemes volt vele hosszabbítani 😊
- hamarosan visszatér Curry, Spencer és Bartell is

negatív

- Lechler csak 29.5 yardot átlagol puntonként. nagyon nem jó, gondolom még sújtja az térdproblémája. ennél talán King is jobban tudna puntolni (csak ő elég gyenge, mint holder azok alapján, amit eddig láttam tőle)
- sok a drop. Moore 2őt (ebből egy TD lett volna), Streater és DMC egyet.
- impotensek vagyunk a red zone-on belül, ezt jelzi a 3 field goal, nem tudtuk kihasználni igazán a turnoverek által adott ígéretes mezőnypozíciókat. nem lesz mindig ilyen szerencsénk, hogy az ellen lábon lövi saját magát
- sokszor dobáltuk Flowers felé, átlalában kevés sikerrel, az intet leszámítva Routtal jobban jártunk

choose life
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nah még egy gőzelem, meg kell becsülni.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hát csak a 2. felét láttam a meccsnek, elején kénytelen voltam beérni a twitterrel...

Megnézem majd az egészet teljesen és akkor lehet "okosakat" írni...

A győzelem fontos volt és inkább a csapat épülése szempontjából nem pedig a PO szempontjából. Igaz, h 2. helyen vagyunk a csoportban(csak mutató alapján) és wild card-ra még odaérhetünk, de nem ez a lényeg ebben a szezonban.

A lényeg, h a csapat álljon össze nagyjából, induljon el a kultúra változás.

Vannak bíztató jelek!

Defense a bye óta kezd szépen összeállni.
Falcons meccs, Jags 2. félidő, tegnapi meccs...alakul.
Run D meglepően jó volt a KC ellen, mondjuk kérdéses miért futott ilyen keveset Jamaal (Romeo sem érti 😊), de attól még tény, h azt a csapatot aki mondjuk a Ravenst szarrá futotta végig tartottuk.QB futások nélkül 49yardig jutottak!!
DL sokkal fegyelmezettebb mint évek óta bármikor, látszik is az eredmény. LB corp szépen alakul a Wheeler-Burris tengelynek köszönhetően. McClain is javul, jót tesz neki ez a limitált szerepkör. Ehhez még jön majd nemsokára Curry...
Sec.ben azért vannak gondok, de két kezdő CB nélkül szépen helytállnak összességében.
Lee folyamatosan fejlődik, Huff szintén. Kérdés, h a sérültek felépülése után hogyan alakul majd a secondary...
D játékunk kezd tettszeni 😊

O oldalon Palmer szépen viszi a hátán a csapatot. WRek kicsit hullámzóak, de rendben vannak általában. OL most megoldotta a pass prot.ot egész jól, de futás terén azért még megvannak a gondok. Most is a 2. félidőben indult el DMC amikor a KC védők fejben feladták, de ettől függetlenül egyre több értékelhető futást láthatunk.
Továbbra is nagyon kommersz ez az O, de ez vszeg Knapp miatt marad is...
Utóbbi 3 meccsen 20-26-26 pontokat szereztünk. Lett is 2 W belőle. Ez kell!

Hátralévő scheduleban 2 pozitív mérlegű csapat van jelenleg (Baltimore, Denver). Ha ezt ki tudjuk használni egész pofás szezonunk lehet itt az éra váltás évében.

Ehhez az első lépés a Tampa elverése. Anélkül az elmúlt 2 W nem sokat ér, de már playák és DA is lenyilatkozta, tehát ők is tudják, érzik. Itthon nem vagyunk esélytelenek, sikerülhet!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Még Jags ellen DA mikrofonozva volt:
 www.youtube.com/watch?v=Ou3MAjVeosY

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Ma akkor egy órával előbb kezdődnek a meccsek?
Bruce
Igen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ma akkor egy órával előbb kezdődnek a meccsek?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 profootballtalk.nbcsports.com/2012/10/25/chiefs-tamba-hali-calls-the-raiders-dirty/

Erre adna nekem valaki értékelhető választ?
A kis béka, hogy próbálja hypeolni a meccset (nemhiába... az NFL csúcsrangadója lesz ez a hétvégén! 😀 ) és befeketíteni minket! Kérdem én! Ennél jobban???????TST
sok újat nem mondott

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
 profootballtalk.nbcsports.com/2012/10/25/chiefs-tamba-hali-calls-the-raiders-dirty/

Erre adna nekem valaki értékelhető választ?
A kis béka, hogy próbálja hypolni a meccset (nemhiába... az NFL csúcsrangadója lesz ez a hétvégén! 😀 ) és befeketíteni minket! Kérdem én! Ennél jobban???????TST
Szerintem a hazai pályánkra gondolt, bár már vége a A's szezonjának. Meg amúgy is náluk játszunk. 😀
Biztos Palmer visszaüt, mikor sackelik 😛

Én csak a "Criminal Elements"-et tudom felhozni, na az volt dirty!
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
 profootballtalk.nbcsports.com/2012/10/25/chiefs-tamba-hali-calls-the-raiders-dirty/

Erre adna nekem valaki értékelhető választ?
A kis béka, hogy próbálja hypeolni a meccset (nemhiába... az NFL csúcsrangadója lesz ez a hétvégén! 😀 ) és befeketíteni minket! Kérdem én! Ennél jobban???????
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Amúgy Rogers-t párhuzamnak én csak avégett hoztam fel pár hozzászólással korábban,hogy ő is project qb volt egy veterán mögött.
Cubehead
Rodgers nem volt project QB. Első körös választott volt.ulpianus
Első körös volt, de Favre mögé húzták kispadra utódnak...sztem ez határeset...Rolni
Kezdő irányítónak húzták. Csak Favre úgy döntött, ő sosem fog megöregedni.
Ettől még Rodgers egyértelműen a draft egyik legjobb prospectje volt, azonnali kezdő potenciállal. Pontossága már akkor is félelmetes volt, a technikája sem volt épp rossz, "nfl ready" volt.
A fentebb (.brk által) említett McCarthy edző jól edzette, de nem ő választotta ki, mert ő maga később érkezett. Ilyen értelemben sem ő akarta nevelgetni. Csak így alakult, kicsit többet kellett padoznia. Amíg Favrenak ment a játék, egyértelmű, hogy nem kezdhetett senki más. Ő akkor még ikon volt Minne... Green Bayben.

Na most ehhez képest egy supplemental draftos, harmadik körös, dobásból kettes fölé scrambler QB sokkal inkább project. Mert nem lehet bevetni. Talán egyszer kinevelhető belőle az irányító. De igazolásakor erre alkalmatlan. Ezért project.

Rodgers nem ilyen volt. Ha máshová kerül, szeptemberben kezd. És sztem jó lett volna. Peche volt. Amit most már nyilván nem bán. 😀ulpianus
Ez így rendben van. Annyit emeltem ki, h aki elvitte a draftról az nem kezdőnek vitte. Más előtte nem vitte, pedig nem volt mindenkinek 100%os megoldása QBnak...
Persze nem úgy project ahogy TP, de ezt korábban le is írtam...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Amúgy Rogers-t párhuzamnak én csak avégett hoztam fel pár hozzászólással korábban,hogy ő is project qb volt egy veterán mögött.
Cubehead
Rodgers nem volt project QB. Első körös választott volt.ulpianus
Első körös volt, de Favre mögé húzták kispadra utódnak...sztem ez határeset...Rolni
Kezdő irányítónak húzták. Csak Favre úgy döntött, ő sosem fog megöregedni.
Ettől még Rodgers egyértelműen a draft egyik legjobb prospectje volt, azonnali kezdő potenciállal. Pontossága már akkor is félelmetes volt, a technikája sem volt épp rossz, "nfl ready" volt.
A fentebb (.brk által) említett McCarthy edző jól edzette, de nem ő választotta ki, mert ő maga később érkezett. Ilyen értelemben sem ő akarta nevelgetni. Csak így alakult, kicsit többet kellett padoznia. Amíg Favrenak ment a játék, egyértelmű, hogy nem kezdhetett senki más. Ő akkor még ikon volt Minne... Green Bayben.

Na most ehhez képest egy supplemental draftos, harmadik körös, dobásból kettes fölé scrambler QB sokkal inkább project. Mert nem lehet bevetni. Talán egyszer kinevelhető belőle az irányító. De igazolásakor erre alkalmatlan. Ezért project.

Rodgers nem ilyen volt. Ha máshová kerül, szeptemberben kezd. És sztem jó lett volna. Peche volt. Amit most már nyilván nem bán. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Amúgy Rogers-t párhuzamnak én csak avégett hoztam fel pár hozzászólással korábban,hogy ő is project qb volt egy veterán mögött.
Cubehead
Rodgers nem volt project QB. Első körös választott volt.ulpianus
Első körös volt, de Favre mögé húzták kispadra utódnak...sztem ez határeset...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Amúgy Rogers-t párhuzamnak én csak avégett hoztam fel pár hozzászólással korábban,hogy ő is project qb volt egy veterán mögött.
Cubehead
Rodgers nem volt project QB. Első körös választott volt.ulpianus
OKs,kösz az infot.(Lebuktam,hogy nem néztem utána 😊 )
Minden esetre az a vonatkozása akkor is igaz amire én akartam célozni,miszerint padozott pár évig egy veterán mögött. (Persze így teljesen más a két játékos szituja de attól még biztos nem vált kárára Rogersnek sem😊 ).



több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Amúgy Rogers-t párhuzamnak én csak avégett hoztam fel pár hozzászólással korábban,hogy ő is project qb volt egy veterán mögött.
Cubehead
Rodgers nem volt project QB. Első körös választott volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 658
Huff bekerült a hét csapatába, mint cornerback. nem semmi azért. + rajta kívül Reece, Houston

 www.profootballfocus.com/blog/2012/10/23/team-of-the-week-week-7/

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Nem tudom Aaron mennyire volt bíztató mondjuk 2. évének pre-meccsein, de azért amit Pryor mutatott nem volt túl sok...már dobó szempontból, mert a meneküléseit, futásait nem lehet elvitatni tőle. Rolni
annyira bíztak benne, hogy amikor Favre "visszavonult" ledraftoltuk a 2. körben Brohmot, aki top-prospect volt, szóval nem volt teljes a bizalom. szerencsére jól alakult a dolog, bár a miértje az összetett nagyon, Rodgers alapból ígéretes volt, Favre az Favre, McCarthy pedig nagyon ért az irányítókhoz (lásd. Flynn, valszeg a többi 31 csapatban nem fejlődött volna ennyit).
Pryor necces nektek nagyon, szvsz nincsenek meg ezek az összetevők, mint anno nálunk, de remélem bejön, mert szeretem a Raiderst.brk
szerintem Pryor ha most - tegyük fel - bekerülne a csapatba és elkezdene játszani, akkor rövid távon fellendülést hozna. (tipikus scrambling qb, elkezd futkározni, az ellenfelek nem ismerik még...) a 2. éve lenne a kritikus amikor fejben és karban is előre kell tudnia lépni. (lásd Vick 2. éve Philyben botrányos volt, Newton sincs azért Pro Bowl formában) Addigra kéne egy jó edzői stábot beújítani, 1-2 biztos kezű elkapóval, normális fallal. Pocket QB sosem lesz, de fejlődnie kell passz játékban, földön tudjuk, hogy nagyon erős.Amadeus91
TPvel az a gond, h nem tud olyan szinten dobni most meg mint Newton vagy RGIII vagy Vick (bar iden Vick es Cam nem teszik magasra a lecet).
Kell neki meg legalabb ez az ev es a teljes offseason ahhoz, h ne legyen tragikus a dolog sztem. Jovo ilyenkor vagy meg inkabb 2014 elejere keszen lehet annyira technikailag, h egy kicsit ra megformalt rendszerben sikeres lehet. Lattuk tavaly Cam eseteben es iden RGIII eseteben, h mekkora segitseg nekik egy rajuk szabott playbook es mennyire sikeresek lehetnek. Az meg kerdes, mennyire tartos a siker. Tebow is sikeres volt tavaly, de idenre vszeg jobban felkeszultek volna mar a DCk ellene es nem lett volna olyan eredmenyes.

Ha belecsuszunk az almodozasba:
2014-re osszeall egy jo ZBS fal, egy szolid running game, addigra Moore, Streater, Criner, DHB pofas elkapo sort alkot(hat). TE poszt kerdese, de almodozasba belefer, h elfogadhato szinten megoldjuk mint iden is.
Na ebbe a csapatba belerakni egy olyan mobil QB-t aki NFL szinten dob es 6'6 230 meretu...az mar lehet vmi 😊
Ja persze addigra a D top10-es lesz 😊Rolni
Abszolult egyet értek azzal,hogy TP-nek kell 1 vagy akár 2év (mondjuk ha már tavaly is lett volna egy QB edzőnk akivel tudott volna tanulni akkor már most jobb szituban lehetne).
Főleg a lábmunkáján kell javítani,hogy konzisztensebben,pontosabban tudjon dobni, valamint a D olvasási képességén(jobban,gyorsabban olvassa a D).
Amúgy Rogers-t párhuzamnak én csak avégett hoztam fel pár hozzászólással korábban,hogy ő is project qb volt egy veterán mögött.
Kíváncsi leszek majd rá a kövi előszezonban,hogy mennyit fejlődött.Elvileg minden adott ahhoz,hogy az 1 vagy 2 év után Palmer utódja legyen nálunk.Hisz ahogy írtam már remek atléta,DeFillipo jó qb edző és akar is a srác.
S ezzel el is érkeztünk az álmodozás részhez,ugyanis sok a HA és a tenni való de ha nem is 100%osan de nem lehetetlen amit leírtál!Pláne ha ténylegesen még a play book-t is rászabják nagyobb változtatások nélkül.

Majd meglátjuk.Én azt mondom úgy legyen s addig is GO RAIDERS!!



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Nem tudom Aaron mennyire volt bíztató mondjuk 2. évének pre-meccsein, de azért amit Pryor mutatott nem volt túl sok...már dobó szempontból, mert a meneküléseit, futásait nem lehet elvitatni tőle. Rolni
annyira bíztak benne, hogy amikor Favre "visszavonult" ledraftoltuk a 2. körben Brohmot, aki top-prospect volt, szóval nem volt teljes a bizalom. szerencsére jól alakult a dolog, bár a miértje az összetett nagyon, Rodgers alapból ígéretes volt, Favre az Favre, McCarthy pedig nagyon ért az irányítókhoz (lásd. Flynn, valszeg a többi 31 csapatban nem fejlődött volna ennyit).
Pryor necces nektek nagyon, szvsz nincsenek meg ezek az összetevők, mint anno nálunk, de remélem bejön, mert szeretem a Raiderst.brk
szerintem Pryor ha most - tegyük fel - bekerülne a csapatba és elkezdene játszani, akkor rövid távon fellendülést hozna. (tipikus scrambling qb, elkezd futkározni, az ellenfelek nem ismerik még...) a 2. éve lenne a kritikus amikor fejben és karban is előre kell tudnia lépni. (lásd Vick 2. éve Philyben botrányos volt, Newton sincs azért Pro Bowl formában) Addigra kéne egy jó edzői stábot beújítani, 1-2 biztos kezű elkapóval, normális fallal. Pocket QB sosem lesz, de fejlődnie kell passz játékban, földön tudjuk, hogy nagyon erős.Amadeus91
TPvel az a gond, h nem tud olyan szinten dobni most meg mint Newton vagy RGIII vagy Vick (bar iden Vick es Cam nem teszik magasra a lecet).
Kell neki meg legalabb ez az ev es a teljes offseason ahhoz, h ne legyen tragikus a dolog sztem. Jovo ilyenkor vagy meg inkabb 2014 elejere keszen lehet annyira technikailag, h egy kicsit ra megformalt rendszerben sikeres lehet. Lattuk tavaly Cam eseteben es iden RGIII eseteben, h mekkora segitseg nekik egy rajuk szabott playbook es mennyire sikeresek lehetnek. Az meg kerdes, mennyire tartos a siker. Tebow is sikeres volt tavaly, de idenre vszeg jobban felkeszultek volna mar a DCk ellene es nem lett volna olyan eredmenyes.

Ha belecsuszunk az almodozasba:
2014-re osszeall egy jo ZBS fal, egy szolid running game, addigra Moore, Streater, Criner, DHB pofas elkapo sort alkot(hat). TE poszt kerdese, de almodozasba belefer, h elfogadhato szinten megoldjuk mint iden is.
Na ebbe a csapatba belerakni egy olyan mobil QB-t aki NFL szinten dob es 6'6 230 meretu...az mar lehet vmi 😊
Ja persze addigra a D top10-es lesz 😊Rolni
2014 Championship! Megálmodtuk. 😀Amadeus91
Fordot ki ne felejstd, felépül 4kickoff return TD-vel valamint 800yd 7td-vel elit slot lesz😀
Barb
Bizony DHB,Moore,Ford (pláne ha véglegesen ki tudná feküdni a láb sérülését idén végre),Criener,Streeter és Hagan komoly erőt képviselhetnek ha íhy folytatják tovább.Valamint a korukból adódóan hosszú időre meg is oldják a posztot a csapatban



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Grat Houstonnak!
Csak így tovább.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Közben Lamarr lett az AFC def. playa of the week, több ilyen meccset tőle!Barb
Nagy meccset tolt. Grat neki!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!